Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slama 2011. - land art festival [galerija 031 + video]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2011. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
Da li se placa prijevoz busom ?
erich je napisao/la: ›
evo odgovora par:
da ce biti i bus (Tuđmanov most <=> SLAMA od 15:00 svaki puni sat, vozi se na butru itd)
Wink

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
erich
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.08.2011. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, da. to je na gpp-u. cijena karte je 8 kn uz postojecu kartu, butru, sta god vec, mjesecne karte rade normalno. a bez karte, dakle ako u busu kupis je 10 kn. to se dakle naplacuje kao obicna svakodnevna voznja u 1 zoni po osijeku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
erich
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.08.2011. 8:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo javljam 5 minuta nakon sto sam ja saznao:

1. balona nazalost nece bit. pokido im se, odnosno cerada im se poderala i nece ga stic zakrpati,.. Sad
da, znam bezveze.

2. Klasika i Listomanija odpada u subotu te ce biti zamjenjena "planom B". oba dva pijanista iz mađarske su otkazala zbog bolesti... jednostavno nemamo srece sa tom klasikom... Sad


sve drugo stoji za sad Smile vidimo se na polju! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.08.2011. 20:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hoce sutra navecer biti besplatno, onako kao prosle godine?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stamba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 69
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.08.2011. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo vratili se (supruga i ja sa djecom), i lagano smo razočarani. Bili smo prije dvije ili tri godine i bilo je fenomenalno. Klinci su bili tužni što smo na moru bili prethodnih godina, ali ovo danas nije bilo blijeda slika! 30 kn (puta dva) mi se čini previše za ovo - odnosno nekako nam se čini da za to nismo ništa posebno dobili. Da je barem bio neki bon za konzumaciju recimo možda (pivo/sok) ... Nije baš bilo ni previše ljudi, pa ni to nije pomoglo popravljanju dojma.
Ajde balon se pokvario, ali falila mi je vožnja na seljačkim kolima, možda onaj ručni rigišpil za djecu - nešto da to više liči na "vašar", uglavnom definitvno je falilo sadržaja IMHO ...
Glazba je bila fenomenalna i žao mi je što nisam mogao sjesti i slušati, ali barem sam imno odlužnu glazbenu pozadinu Smile

Pozdrav,
Stamba

PS Hare Krišne su možda trebale (puuno) ranije svirati ili je to bilo za fajront?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Iblis
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2011. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Također razočarani..a skoro na svima bili..Jam session su Hare Krišne ? Smile))) koje ispiranje mozga taman su nas otjerali sve kuć..ako nam se ne opere žig koji se već ne vidi otićemo i danas valjda će biti bolje..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.08.2011. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

razočarana ... vrlo ...

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Iblis
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2011. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DAaa a za WC-e strava pa očistite to koji put..koliko ljudi će vam danas doći pa podavit će se..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2011. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poprilično sam razočaran ovom godinom...od starta kad sam vidio skulpture do trenutka kad sam vidio da sam prevaren..platio 40 kuna za 4 limunade a dobio čašu bezlične vode sa ostacima nekakvih kora od limuna ali bez ikakvog okusa limuna, bez šećera, ma nešto valjda najodvratnije što sam u životu pio...sramota da se na taj način varaju ljudi..organizatorima na obraz..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2011. 0:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još jedan razočaran. Slabo. Skulptura puno manje nego prošle godine, glavna skulptura također manja i kraće gorjela, slabiji program, rock koncert koji se nikako ne uklapa u ovaj koncept, jedino gastro ponuda ok.

Ne smijete se kvariti, morate biti barem jednako dobri kao prethodne godine, inače neće biti dobro.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastro
Offline
Ukupno postova: 154
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.08.2011. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2011. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
... morate biti barem jednako dobri kao prethodne godine...

Nagodinu će biti "jednako dobri" ...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
erich
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2011. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo me prvi put od slame na netu pa da krenem sa svojim "komentarima" i "komentarima na kometare".

1. svake godine neko se zali da je malo skulptura i/ili da ih je manje nego godinu prije sta jednostavno nije istina! skulptura je bilo "dosta" bilo je svakakvih, raznih i zanimljivih. kritiku na kolicinu njih ne prihvacam!
2. Limunada je bila odvratna (uglavnom) ... kao i ledeni caj koji se tocijo neko vrjeme i to samo na jednom sanku. naime do nedelje smo limunadu djelomicno i spasili tako je ja bila pitka ali je bila i dalje daleko od njam-fina... to je organizacisko-pripremski propust s nase strane, za koji ja nisam bio osobno odgovran. ali se svakako i osobno i u ime svih nas ispricavam zbog toga. htjeli smo napraviti nesto super i krasno s tim izbacivanjem glupih gaziranih sokova iz ponude al so si zakompliciračli zivot s time previse... Sad
i da smo vas time htjeli prevariti onda bi ju napravili tako da ju pijete puno a ne da ju vracate Wink ... ja sam ljude koje sam nasao i cuo da imaju prigovor na limunadu i taj ledeni caj trazio i vracao im bonove i ispricao im se jos i na slami.

"krishna-jam-session".... mislim da nije potrebno komentirati,... promasaj, poteralo goste i otkazalo time stvarni jam-session koji nije imalo smisla održati vise... takodjer, sorry

sta se subote tice, nikako da ju smjestimo u neki dobar i kvalitetan smisao,... o tome cemo jos morati dugo razmisljati.

wc-i,... da,... stoji i istina, nece se vise dogoditi.

- bit cemo mi bolji, bez brige. nekoliko smo stvari ove godine po prvi put probali, pa su eto neke od njih "neslavno" prosle,.. za nagodinu i to sad znamo ..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Iblis
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2011. 18:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

skulpture su bile super..i pivo je bilo ;-))))..još glazbe i wc i sve bi bilo oke..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
erich
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2011. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile ma subotu je su glazbenici u cetvrtak otkazali,.. i civek, i svih 3 za klasiku,... trebalo je bit sat vremena samo List, i jos toliko mjesane klasike,.. i likovi nazovu i kao sorry, ipak nista, jedan bolestan, jedan, ozljedjen i tak,... milina ... tak nam i treba kad smo s mađarima to dogovarali Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: