Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



40 uboda komaraca u minuti, počinju tretmani!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ljilja
Offline
Ukupno postova: 165
Lokacija: tu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.07.2011. 17:50 
Naslov:  Re: 40 uboda komaraca u minuti, počinju tretmani!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BUBALO,sram te bilo, opet ne govoriš istinu i otuđuješ nofce iz naših džepova!!! di si vidio komarce????? il su te oni iz deratizacije uhvatili za eggs da im platiš za ovu godinu ili slijedi kajgana... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.07.2011. 18:13 
Naslov:  Re: 40 uboda komaraca u minuti, počinju tretmani!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljilja je napisao/la (Pogledaj post): › BUBALO,sram te bilo, opet ne govoriš istinu i otuđuješ nofce iz naših džepova!!! di si vidio komarce????? il su te oni iz deratizacije uhvatili za eggs da im platiš za ovu godinu ili slijedi kajgana... osijek031.com smile

Mora dati za komarce da se ne priča više da je Portanovi dao 9 milijuna za 'S cestu' koja skraćuje put iz Livane i Briješća za 3 km i da će se graditi most zbog Portanove za 50 milijuna kuna da se pokupe kupci sa lijeve obale Drave drito na Strossmayerovu.
Mora da Gradnja i Portanova forsiraju te komarce jer ih je sramota što su uzeli 9 milijuna od građana zbog privatnih interesa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gala_pia
Offline
Ukupno postova: 138
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.07.2011. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam juce bila kod bajera i danas sma vidjela par ugriza po tijelu al nema ono da ti nesto zuji oko glave pa da te ugrize,ja neznam sto je vama ,al sto je osijek bez komaraca. pa to su za nas pitome zivotinje. meni nedostaju Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: