Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kulturologija vs. Informatologija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.09.2010. 17:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kulturalni menadžment je puno bolje organizran od medijske kulture...
Ali ako voliš novinarstvo, promocije knjiga, pisanje tekstova svakodnevno, izložbe i slično upiši medijsku jer ti je to neizostavno.

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.09.2010. 0:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni se kulturalni menađment , faks kao faks čini zanimljiv, imam dosta prijatelja koji studiraju tamo i kažu da je dosta dinamičan, ali priče o nekom pronalasku posla kod nas s tim faksom kao i sa bilo kojim drugim (ukoliko se ekstremno ne angažiraš oko drugih stvari za vrijeme faksa) su idiotizam. Kakav crni posao..

Treba djevojka odabrati što joj se čini zanimljivije i pristupačnije. Budući da imam dosta prijatelja i na Informatologiji i na Kulturologiji, kao osoba sa trećeg faksa rekao bih da tu nema nekih ekstremnih razlika, i jedan i drugi su vezani uz informacije i medije, u oba su razredi kao u školi, ima puno seminara, zadaća..

Moja preporuka je da se djevojka sama malo bolje raspita, pročita o oba malo bolje i odluči. Ove priče o pronalaženju posla su glupost, ne postoji fakultet s kojim vi možete biti imalo sigurni da ćete naći posao kod nas bez veze ili coltanja par tisuća eura.

Cheers Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.09.2010. 9:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se s tobom ovaj put Wink

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ninush
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2011. 20:26 
Naslov:  Re: Kulturologija vs. Informatologija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bok svima,
nadam da još uvijek odgovarate na ovu temu Smile
Mene naime zanima dosta stvari o studiju kulturnog menadžmenta u Osijeku, ja sam student filozofskog u Zagrebu, i razmišljam si o nastavku ili dodatnom studiranju na ovome studiju, no nisam uspjela naići na ikakve informacije, tipa web stranice (osim obavijesti za postojeće studente) pa me zanima možete li mi vi dati adresu ako postoji, te ako znate postoji li i izvanredni studij, postoji li diplomski...u principu na bilo kakvim informacijama bih vam bila zahvalna
Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: