Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Papić: Gradimo jeftine viseće pješačke mostove, već sada treba povezati Donji grad s Podravljem!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2011. 23:25 
Naslov:  Re: Papić: Gradimo jeftine viseće pješačke mostove, već sada treba povezati Donji grad s Podravljem!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvo treba uredit grad pa se tek onda sirit!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Commander
Offline
Ukupno postova: 76
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2011. 23:26 
Naslov:  Re: Papić: Gradimo jeftine viseće pješačke mostove, već sada treba povezati Donji grad s Podravljem!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
- Uvjeren sam da bi razvoj na tim osnovama svrstao Osijek u sam vrh europskih gradova prema uređenosti urbanog prostora i kvaliteti života njegovih građana, a niz mostova bi snažno utjecao na izgradnju njegovog imidža i stvaranje brenda grada po mjeri čovjeka, zaključuje Papić.



Wtf grad po mjeri čovjeka? vrh europskih gradova? O čem on to?!
Osijek mora jos debelo napredovat da bi mogao uopće i prismrdit slovu e od naziva 'europski grad', a vrh da ne spominjem. Ko da će par mostova popraviti kvalitetu života. Tu treba prvo ojačati gospodarstvo da ljudi dolaze i da mostove ili infrastrukturu ima ko uopće koristiti, a ne da centar grada bude grad duhova. A da bi bio grad po mjeri čovjeka još mnogo mnogo mnogo stvari fali.......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.05.2011. 6:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zuvvu je napisao/la: ›

kakvo sirenje? osijek je grad koji umire, a ne sirenje. vidjet ces sad kad objave popis stanovnistva. sam grad osijek je, vjerujem, izgubio 10ak tisuca stanovnika. takvom tendencijom pada broja stanovnika, 2021. osijek prestizu i velika gorica, zadar, mozda cak i slavonski brod.


mislim da si preoptimstičan, Osijek već sada ima oko 70.000 stanovnika..

a što se mostova tiče, za pare jednog nepotrebnog cestovnog treba izgraditi tri pješačka!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.05.2011. 8:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

izgradnja lijeve obale bila bi rusenje koncepta zone uz Dravu kao sportsko-rekreacijske..
to uopce nije niti potrebno jer bi se grad najprije trebao pogustiti, tj povecati izgradjenost na postojecem..
pjesacki mostovi ne bi bili losi, ali za cestovnim doista nema potrebe..
stvarno nas sve zanima taj broj stanovnika..kad ce to biti objavljeno?

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.05.2011. 9:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dovla Šex je napisao/la (Pogledaj post): ›
Meni bi logičnije a i potrebnije bilo da se umjesto bilo kakvog pješačkog mosta, prvo naprave biciklističke staze koje ce povezati Osijek s prigradskim naseljima, npr. Osijek-Antunovac, Osijek -Nemetin-Aljmaš, zatim biciklistička staza koja bi povezivala Osijek i Livanu, itd, itd.


Slažem se, ali kad se tu govori o mostovima, pa sam o tome i pisao.

Što se tiče broja stanovnika Osijeka,vidjet ćemo što govore brojke kad objave rezultate popisa, i ako su brojke loše, na nama je da nešto napravimo, koliko možemo. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VESP
Offline
Ukupno postova: 285
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.05.2011. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
zuvvu je napisao/la: ›

kakvo sirenje? osijek je grad koji umire, a ne sirenje. vidjet ces sad kad objave popis stanovnistva. sam grad osijek je, vjerujem, izgubio 10ak tisuca stanovnika. takvom tendencijom pada broja stanovnika, 2021. osijek prestizu i velika gorica, zadar, mozda cak i slavonski brod.


mislim da si preoptimstičan, Osijek već sada ima oko 70.000 stanovnika..

a što se mostova tiče, za pare jednog nepotrebnog cestovnog treba izgraditi tri pješačka!
Ja mislim da ima 39 000

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Noelle
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.05.2011. 9:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

VESP je napisao/la (Pogledaj post): ›
gaap je napisao/la: ›
zuvvu je napisao/la: ›

kakvo sirenje? osijek je grad koji umire, a ne sirenje. vidjet ces sad kad objave popis stanovnistva. sam grad osijek je, vjerujem, izgubio 10ak tisuca stanovnika. takvom tendencijom pada broja stanovnika, 2021. osijek prestizu i velika gorica, zadar, mozda cak i slavonski brod.


mislim da si preoptimstičan, Osijek već sada ima oko 70.000 stanovnika..

a što se mostova tiče, za pare jednog nepotrebnog cestovnog treba izgraditi tri pješačka!
Ja mislim da ima 39 000


pa toliko je samo nezaposlenih!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visibaba
Offline
Ukupno postova: 74
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.05.2011. 10:22 
Naslov:  Re: Papić: Gradimo jeftine viseće pješačke mostove, već sada treba povezati Donji grad s Podravljem!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iskreno ne znam tko je g. Papić , u politiku se ne pačam , ali svaka čast čovjeku i ideji !!!!!!!!!! pa otkada je to trebalo napraviti ! ali super je što se i sada došlo na takvu ideju ! bravo , bravo i samo neka ga zdravlje posluži pa da to i ostvari ! konačno da je netko javno progovorio o tome da donjograđani nisu drugograđani na ovim prostorima ! konačno da i donjograđani mogu bez auta , tramvaj( skih skupih karata )a , prispjeti u onu oazu prirode, pjeskovite plaže , pecaroškog raja ! i da ljudi iz podravlja zaslužuju da bespla preko tog mosta dođu u bolnicu na preglede , na donjogradsku tržnicu , crkvu .i da ne strahujemo hoće li nam đaci pasti kroz rupe željezničkog mosta . ma ne vrijedi ni nabrajati šta bi sve dobrog donio pješački most , gornjograđani će i tako popljuvati ovu ideju . ostaje mi samo da se molim za ovakve pametne ljude i njihove ideje !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.05.2011. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

boli Papića ona stvar za donjograđane i stanovnike Podravlja, cilj je samo oprat sto se vise love moze

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visibaba
Offline
Ukupno postova: 74
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.05.2011. 12:55 
Naslov:  Re: Papić: Gradimo jeftine viseće pješačke mostove, već sada treba povezati Donji grad s Podravljem!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lova se pere tak i tak , mi tu ništa ne možemo , ali barem neka bude i za druge koristi neke !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: