Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kraljevsko vjenčanje u Londonu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2011. 14:47 
Naslov:  Kraljevsko vjenčanje u Londonu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Malo sam gledala prijenos i sve je to ok, ali meni je kroz glavu stalno prolazilo pitanje zašto britanci toliko drže do svoje tradicije i poštuju je, a mi ne!? Da mi kojim slučajem imamo kraljevsku obitelj sigurno bismo ih ispljuvali i umlatili, dvorac opljačkali i zapalili i onda jaukali kako smo nesretan narod. Dok sam gledala taj prijenos bila sam bolno svjesna jada u kojem živimo, toga kako smo nesložni i zavidni do te mjere da smo u stanju srušiti sve oko sebe samo da nekome ne bude bolje jer po našem mišljenju to nije zaslužio. Ima li kod nas u državi nekoga tko bi nas mogao tako ujediniti da budemo svi kao jedan i da barem 100 godina živimo bez nekog krvoprolića,ustanka,bune i pljačke na našem teritoriju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ne kuzim zasto to gleda 2 milijarde ljudi?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.04.2011. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ispustila si jedan bitan detalj, a to je da se sva ta šarada od tradicije i luksuza plaća novcem poreznih obveznika i da oni to svi fino gledaju ozarenih lica i sa srčekima u okicama ne razmišljajući o tome da većina njih nikad neće ni primirisati luksuznim delicijama sa kraljevskog stola iako su oni platili.

Za mene su idioti njihovi porezni obveznici koji s veseljem plaćaju njihove hirove i preseravanja,
i ovi naši koji u njih gledaju kao u bogove, ne razumijem zašto, šta su oni nama bitni, radi čega???
I radi čega su toliko zanimljivi?

I kako se to može zvati kraljevsko vjenčanje, kad niti jedno niti drugo nisu kraljevi već je on princ.

Ukratko sere mi se od njih i njihovog sranja i toga što ne mogu pobjećii od toga jedino da sve isključim i pokrijem se po glavi. Zbljuv.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2011. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš sam danas čula da će biti to kraljevsko vjenčanje kad sam upalila TV. Nije mi se to slušalo za vrijeme doručka, al što ćeš.

I dalje ne kontam u čemu je fora da se diže tolika pompa oko toga. Kao da je to najbitnija stvar na svijetu, pa svi mediji masovno prenose...ono, big deal... Rolling Eyes

Iščekuju to vjenčanje kao da je ne znam što...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › Baš sam danas čula da će biti to kraljevsko vjenčanje kad sam upalila TV. Nije mi se to slušalo za vrijeme doručka, al što ćeš.

I dalje ne kontam u čemu je fora da se diže tolika pompa oko toga. Kao da je to najbitnija stvar na svijetu, pa svi mediji masovno prenose...ono, big deal... Rolling Eyes

Iščekuju to vjenčanje kao da je ne znam što...
Pa čuj to je svadba čovjeka koji će sa ostaktkom doma lordova bti važan čimbenik u kreiranju svjetske politike. Također jedan od rijetkih koji na svijetu pripada nekoj određenoj kraljevskoj obitelji.

Samo da nam mladu ne ubiju pa je kao kod Charlesa zamjene sa nekom pušačicom kurca što bi bila prava šteta, ali ništa čudno kad je ukus te familije u pitanju Smile

Sretno narode, za mladence se ne brinem! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.04.2011. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakve veze ima pušenje kurca s ičim ovdje?
Impliciraš da priceza Dijana nije pušila kurac, ili da one koje puše kurac nemaju dostojanstvo?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la (Pogledaj post): › Kakve veze ima pušenje kurca s ičim ovdje?
Impliciraš da priceza Dijana nije pušila kurac, ili da one koje puše kurac nemaju dostojanstvo?
Ne, rekao sam ako pažljivo budeš opet čitala, kako se bojim da taj William nema slučajno ukus na oca koji je Lady Dee zamjenio sa onom klasičnom pušačicom Camilom. Znači impliciram da je Lady Dee za razliku od Camile bila žena zmaj u pozitivnom smislu te riječi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, plaća se novcem poreznih obveznika, ali koliko je to vjenčanje samo danas turista dovelo u london i koliko su novca ti turisti ostavili? i koliko vrijedi promidžba 6-7 sati londona na televizijama diljem planeta?

btw, kakav sve luksuz i mi plaćamo našim dužnosnicima, a nemamo nimalo koristi od njih, samo štete?!

nije me briga za kraljevsku obitelj, britansku ili bilo koju drugu, samo želim reći da nije sve crno-bijelo.


Zadnja promjena: DonQuijote; 29.04.2011. 18:24; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Klasično preseravanje ...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › da, plaća se novcem poreznih obveznika, ali koliko je to vjenčanje samo danas turista dovelo u london i koliko su novca ti turisti ostavili? i koliko vrijedi promidžba 6-7 sati londona na televizijama diljem planeta?

samo želim reći da nije sve crno-bijelo.
Šteta je jedino što kad Papa dolazi, što se onda ne vrti spika o turistima, nego o postotku katolika u RH i sl. Jelda Very Happy

Kao što si i sam rekao nije sve crno bijelo Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Klasično preseravanje ...
Trebamo mi njima pustit naše svatove da oni vide koje su to haljine i kakvu feštu mi to znamo napravit! Very Happy
Nezaboravite, u Britaniji nema rakije! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 18:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › da, plaća se novcem poreznih obveznika, ali koliko je to vjenčanje samo danas turista dovelo u london i koliko su novca ti turisti ostavili? i koliko vrijedi promidžba 6-7 sati londona na televizijama diljem planeta?

samo želim reći da nije sve crno-bijelo.
Šteta je jedino što kad Papa dolazi, što se onda ne vrti spika o turistima, nego o postotku katolika u RH i sl. Jelda Very Happy

Kao što si i sam rekao nije sve crno bijelo Very Happy

kad bi dolazak pape imao isti financijski i marketinški učinak za nas, kao što ovo ima za engleze, ja bih prvi bio za njrgov dolazak. međutim, imali smo se već prilike uvjeriti da to nije tako, dakle...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 18:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
Klasično preseravanje ...
Trebamo mi njima pustit naše svatove da oni vide koje su to haljine i kakvu feštu mi to znamo napravit! Very Happy
Nezaboravite, u Britaniji nema rakije! Very Happy

Ja bih vrlo lako povukao paralelu između ovog "KRALJEVSKOG VJENČANJA" i zabave ili što već kćerke onog gastarbajterskog polusvijeta, koje smo ne tako davno ovdje komentirali.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: › kad bi dolazak pape imao isti financijski i marketinški učinak za nas, kao što ovo ima za engleze, ja bih prvi bio za njrgov dolazak. međutim, imali smo se već prilike uvjeriti da to nije tako, dakle...
Nebih rekao, Zadnji Papa koji je dolazio obilazilo ga je hrpa ljudi, to jesmo li mi u stanju napraviti od toga i turizam to je več druga stvar.
Da budem precizniji, kakvo bi bilo to vjenčanje Williama i Kate u Hrvatskoj?! Very Happy

Ali nisam ti to za Papu zato napisao, htjeo sam samo naglasiti na dvostruka mjerila. Wink
Tko plaća dolazak Dalaj Lame? 5 tibetanskih azilanata?! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 18:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: › Ja bih vrlo lako povukao paralelu između ovog "KRALJEVSKOG VJENČANJA" i zabave ili što već kćerke onog gastarbajterskog polusvijeta, koje smo ne tako davno ovdje komentirali.
Ali to nisu bili svatovi to je bio 18 rođendan, PS: pa zar nisi vidio kako nisu nosili šešire! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: