Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kraljevsko vjenčanje u Londonu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: › Ja bih vrlo lako povukao paralelu između ovog "KRALJEVSKOG VJENČANJA" i zabave ili što već kćerke onog gastarbajterskog polusvijeta, koje smo ne tako davno ovdje komentirali.
Ali to nisu bili svatovi to je bio 18 rođendan, PS: pa zar nisi vidio kako nisu nosili šešire! Very Happy

Svejedno... osijek031.com smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: › kad bi dolazak pape imao isti financijski i marketinški učinak za nas, kao što ovo ima za engleze, ja bih prvi bio za njrgov dolazak. međutim, imali smo se već prilike uvjeriti da to nije tako, dakle...

Ali nisam ti to za Papu zato napisao, htjeo sam samo naglasiti na dvostruka mjerila. Wink

Tko plaća dolazak Dalaj Lame? 5 tibetanskih azilanata?! Very Happy

a ja ti kažem zašto dvostruka mjerila. papa ne dolazi u politički posjet od državne važnosti, stoga dolazak treba financirati sam ili oni kojima dolazi, ne država. što se dalaj lame tiče, također.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2011. 19:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-nella- je napisao/la (Pogledaj post): › Kakve veze ima pušenje kurca s ičim ovdje?
Impliciraš da priceza Dijana nije pušila kurac, ili da one koje puše kurac nemaju dostojanstvo?

Uostalom i ovo drugo. Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2011. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko se sječam Di nije bila Čarlijev izbor, njegov je izbor bila Camila od njegove 18. ali ona nije bila podobna pa su savjetnici i babe ubacili Di.

Kata je Wilijev izbor i nitko im se nije petljao.

Svatovi su dobar biznis i navodno donose dobru zaradu londonu, a neprocjenjivo je koliko pozitivnog poleta je taj događaj dao samim britancima. Što bi se nama moralo dogoditi pa da tako pozitivno uzletimo?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2011. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › Koliko se sječam Di nije bila Čarlijev izbor, njegov je izbor bila Camila od njegove 18. ali ona nije bila podobna pa su savjetnici i babe ubacili Di.

Kata je Wilijev izbor i nitko im se nije petljao.

Svatovi su dobar biznis i navodno donose dobru zaradu londonu, a neprocjenjivo je koliko pozitivnog poleta je taj događaj dao samim britancima. Što bi se nama moralo dogoditi pa da tako pozitivno uzletimo?


Davor Bernardić se danas oženio.

http://www.index.hr/xmag/clanak/davor-bernardic-ozenio-se-irenom-coljak-u-crkvi-svetog-kriza-u-zagrebu/549475.aspx

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
Klasično preseravanje ...
Trebamo mi njima pustit naše svatove da oni vide koje su to haljine i kakvu feštu mi to znamo napravit! Very Happy
Nezaboravite, u Britaniji nema rakije! Very Happy

Ja bih vrlo lako povukao paralelu između ovog "KRALJEVSKOG VJENČANJA" i zabave ili što već kćerke onog gastarbajterskog polusvijeta, koje smo ne tako davno ovdje komentirali.


ma kakvi kraljevski svatovi, nisu oni vidjeli kako je kad cigo ženi sina....svi se mogu sakrit u mišju rupu kad bratko napravi svatove! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam ni znao za ovo Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 20:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali od čače je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
Klasično preseravanje ...
Trebamo mi njima pustit naše svatove da oni vide koje su to haljine i kakvu feštu mi to znamo napravit! Very Happy
Nezaboravite, u Britaniji nema rakije! Very Happy

Ja bih vrlo lako povukao paralelu između ovog "KRALJEVSKOG VJENČANJA" i zabave ili što već kćerke onog gastarbajterskog polusvijeta, koje smo ne tako davno ovdje komentirali.


ma kakvi kraljevski svatovi, nisu oni vidjeli kako je kad cigo ženi sina....svi se mogu sakrit u mišju rupu kad bratko napravi svatove! Very Happy

Ma da, tu nema iznenađenja. Sve je dogovoreno godinama unaprijed! osijek031.com smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›

Davor Bernardić se danas oženio.

http://www.index.hr/xmag/clanak/davor-bernardic-ozenio-se-irenom-coljak-u-crkvi-svetog-kriza-u-zagrebu/549475.aspx


Kuda ide ovaj svijet?
Kakav je to SDP-ovac kad se vjenčao u crkvi? Smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: › kad bi dolazak pape imao isti financijski i marketinški učinak za nas, kao što ovo ima za engleze, ja bih prvi bio za njrgov dolazak. međutim, imali smo se već prilike uvjeriti da to nije tako, dakle...

Ali nisam ti to za Papu zato napisao, htjeo sam samo naglasiti na dvostruka mjerila. Wink

Tko plaća dolazak Dalaj Lame? 5 tibetanskih azilanata?! Very Happy

a ja ti kažem zašto dvostruka mjerila. papa ne dolazi u politički posjet od državne važnosti, stoga dolazak treba financirati sam ili oni kojima dolazi, ne država. što se dalaj lame tiče, također.
Kako nije dijelom politički posjet?! Pa to je zemlja koja je prva priznala Hrvatsku?!
Dakle ovako, prema tvom nahođenju svatko tko dolazi u posjet našoj zemlji makar to bio i jedan Dalaj Lama mora platiti posjet sam ukoliko unaprijed nekaže što nudi?! Very Happy
Dakle, jedan Papa koji je jedan od rijetkih koji nam drži stranu u svijetu, te predstojnik zemlje, (institucije ili što več) koja nas je prva priznala nije poželjan biti ovdje o našem trošku, dok pak neki tamo kreten iz Europske Unije koji nam je došao ovdje prodavati pamet o kvazi moralitetu i koji će nam po svom povratku u zemlju maticu vjerojatno uterat kurac u dupe, kako to obično i naprave, je poželjan radi kako ti kažeš VIŠIH CILJEVA?! Very Happy

Bez uvrede, ali presmiješno razmišljanje. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2011. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›

Davor Bernardić se danas oženio.

http://www.index.hr/xmag/clanak/davor-bernardic-ozenio-se-irenom-coljak-u-crkvi-svetog-kriza-u-zagrebu/549475.aspx


Kuda ide ovaj svijet?
Kakav je to SDP-ovac kad se vjenčao u crkvi? Smile


A gle, ako se veliki broj HDZ-ovaca krstio devedesetih, vjerujem da će ih sada veliki broj postati komunisti. I tko onda kaže da Hrvati nisu ekološki osviješteni? Reciklažni krug je zatvoren kod Hrvata oduvijek.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›

Davor Bernardić se danas oženio.

http://www.index.hr/xmag/clanak/davor-bernardic-ozenio-se-irenom-coljak-u-crkvi-svetog-kriza-u-zagrebu/549475.aspx


Kuda ide ovaj svijet?
Kakav je to SDP-ovac kad se vjenčao u crkvi? Smile


A gle, ako se veliki broj HDZ-ovaca krstio devedesetih, vjerujem da će ih sada veliki broj postati komunisti. I tko onda kaže da Hrvati nisu ekološki osviješteni? Reciklažni krug je zatvoren kod Hrvata oduvijek.

Mali Hrvati su kršteni kao mali, a veliki kao veliki osijek031.com smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.04.2011. 21:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
-nella- je napisao/la (Pogledaj post): › Kakve veze ima pušenje kurca s ičim ovdje?
Impliciraš da priceza Dijana nije pušila kurac, ili da one koje puše kurac nemaju dostojanstvo?

Uostalom i ovo drugo. Shocked


???

PEGY je napisao/la: ›
Koliko se sječam Di nije bila Čarlijev izbor, njegov je izbor bila Camila od njegove 18. ali ona nije bila podobna pa su savjetnici i babe ubacili Di.

Kata je Wilijev izbor i nitko im se nije petljao.


Da.

Pljuje se po Camili, a zaboravlja se da je princeza Di imala jebača sa strane.

Al neka su oni njemu odabrali ženu.


A što se tiče ostaloga - čisto preseravanje.

Čisto sumnjam da su turisti potrošili novaca koliko i prinčevi na svadbu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2011. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Kako nije dijelom politički posjet?! Pa to je zemlja koja je prva priznala Hrvatsku?!
Dakle ovako, prema tvom nahođenju svatko tko dolazi u posjet našoj zemlji makar to bio i jedan Dalaj Lama mora platiti posjet sam ukoliko unaprijed nekaže što nudi?! Very Happy
Dakle, jedan Papa koji je jedan od rijetkih koji nam drži stranu u svijetu, te predstojnik zemlje, (institucije ili što več) koja nas je prva priznala nije poželjan biti ovdje o našem trošku, dok pak neki tamo kreten iz Europske Unije koji nam je došao ovdje prodavati pamet o kvazi moralitetu i koji će nam po svom povratku u zemlju maticu vjerojatno uterat kurac u dupe, kako to obično i naprave, je poželjan radi kako ti kažeš VIŠIH CILJEVA?! Very Happy

Bez uvrede, ali presmiješno razmišljanje. Wink

wikipedia:
Od općepriznatih zemalja Hrvatsku je prvi priznao Island[1], 19. prosinca 1991. Island je također prvi priznao i baltičke republike[2].
Istog dana je Njemačka objavila priznanje koje je međutim trebalo stupiti na snagu 15. siječnja 1992. Priznanje su najavile i Italija, Švedska i Vatikan.
Vatikan je priznao Hrvatsku 13. siječnja, a San Marino 14. siječnja.


eto, vatikan ipak nije bio prvi. no, manje važno. jer kad bi to bilo važno, mogli bismo svake godine besplatno primati na ljetovanje sve islanđane, ipak su nas prvi priznali. istina, ne baš oni osobno, ali nas nije ni ovaj papa baš osobno priznao...

btw, kako nam to papa drži stranu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2011. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Kako nije dijelom politički posjet?! Pa to je zemlja koja je prva priznala Hrvatsku?!
Dakle ovako, prema tvom nahođenju svatko tko dolazi u posjet našoj zemlji makar to bio i jedan Dalaj Lama mora platiti posjet sam ukoliko unaprijed nekaže što nudi?! Very Happy
Dakle, jedan Papa koji je jedan od rijetkih koji nam drži stranu u svijetu, te predstojnik zemlje, (institucije ili što več) koja nas je prva priznala nije poželjan biti ovdje o našem trošku, dok pak neki tamo kreten iz Europske Unije koji nam je došao ovdje prodavati pamet o kvazi moralitetu i koji će nam po svom povratku u zemlju maticu vjerojatno uterat kurac u dupe, kako to obično i naprave, je poželjan radi kako ti kažeš VIŠIH CILJEVA?! Very Happy

Bez uvrede, ali presmiješno razmišljanje. Wink

wikipedia:
Od općepriznatih zemalja Hrvatsku je prvi priznao Island[1], 19. prosinca 1991. Island je također prvi priznao i baltičke republike[2].
Istog dana je Njemačka objavila priznanje koje je međutim trebalo stupiti na snagu 15. siječnja 1992. Priznanje su najavile i Italija, Švedska i Vatikan.
Vatikan je priznao Hrvatsku 13. siječnja, a San Marino 14. siječnja.


eto, vatikan ipak nije bio prvi. no, manje važno. jer kad bi to bilo važno, mogli bismo svake godine besplatno primati na ljetovanje sve islanđane, ipak su nas prvi priznali. istina, ne baš oni osobno, ali nas nije ni ovaj papa baš osobno priznao...

btw, kako nam to papa drži stranu?

Pazi da nam nitko ne dođe iza leđa. Mislim da je to dovoljno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: