Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Na prvu je najbolje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2011. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam ovaj srcedirajući tekst prevela na sebi razumljiv jezik,ja sam to ovako nekako shvatila (ako griješim nemojte me sad linčovati):
Dok ona riba zagorenu rernu, on praši tajnicu u vikendici u Aljmašu. Onda ga uhvati grižnja savjesti pa mazne neko cvijeće na putu u stan i takav sav izj.. ovaj,mislim mrtav-umoran dolazi ženi kući i izvodi je u neku birtiju na trgu gdje će ih svi gradski luzeri, ovaj, mislim šminkeri vidjeti, ali jbg. ona se više nije uspjela skockati kao nekada pa sad izgleda kao seve, a kad on to skuži bi mu ža pa onda brže bolje plaća kavu i cocacolu i čeka kusur od 1kn.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sleepwalker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 350
Lokacija: A place between sleep and awake.
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2011. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Članak radije ne bih komentirala.
Nego, pitanje koje mi došlo čitajući ovo, što vi mislite, jel moguće da netko nekoga besramno vara, i osoba koja biva prevarivana to zbilja ne zna? (Iako, više-manje, znaju svi drugi...) Jeste li viđali takve slučajeve?
I što se tiče ovih koji to znaju, imate li empatije za takve osobe, ili mislite da bolje nisu ni zaslužili/e?

_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KittyCatIvy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2011. 18:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na prvu si sretan na drugu si "in a complicated relationship".

_________________
I am nobody special, and neither are you, we all just are and only for a brief instant.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.03.2011. 21:24 
Naslov:  Re: Na prvu je najbolje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nego, pitanje koje mi došlo čitajući ovo, što vi mislite, jel moguće da netko nekoga besramno vara, i osoba koja biva prevarivana to zbilja ne zna? (Iako, više-manje, znaju svi drugi...) Jeste li viđali takve slučajeve?
I što se tiče ovih koji to znaju, imate li empatije za takve osobe, ili mislite da bolje nisu ni zaslužili/e?

Nitko me ne može uvjeriti da prevarene osobe ne znaju, baš nitko ti ne mora reći da si prevaren, to se toliko osjeti, skoro da leti u zraku, intuicija i poznavanje navika osobe s kojom si su dovoljne da možeš biti siguran, Informacija sa strane je zadnji i potpuno nebitan izvor, bila sam sigurna u svoj osjećaj, jedino nisi uvijek u mogućnosti detektirati tko je treća osoba, a u stvari to nije ni važno.
Što se tiče ovih koji znaju, prema njima imam osjećaj empatije, jer sam svjesna da su oni žrtvovali svoju sreću zbog sreće nekih drugih, najčešće svoje djece. Osobno ja to nisam mogla gutati zato sam sama,ali i dalje ne mogu reći da bi isto tako napravila da imam djecu s tim nekim. Sad objašnjenje. Pitanje petogodišnjaka, mama kako to da ....roditelji od curice iz vrtića ne žive zajednoa, mama odgovara, znaš oni-roditelji se ne vole, ne slaužu , pa su tako odlučili. Onda junior opet pita, a gdje spava tata od curice, mama odgovara , u drugom djelu grada. Malcu je trebalo dvije minute da sve skuži i brizne u plać, on jako voli svojeg tatu, voli i mamu , ali tata je lik kojeg obožava i sad mali postaje svjestan da ako se njegovi mama i tata ne vole to može značiti da tata neće spavati u stanu gdje on spava. Jedva su ga smirili, naravno rekli su mu da se vole i da se on ne mora bojati.
Mislim da neki ljudi od života uzimaju previše , bezobzirno ne gledajući koga će putem povrijediti. Suze petogodišnjaka.!!! koga to ne dotakne taj je kamen.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ian_McKaye
Offline
Ukupno postova: 96
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.03.2011. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prst gore za kvalitetan tekst. Osvježenje za ovaj forum!

_________________
we're not the first, I hope we're not the last...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.03.2011. 21:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na prvu je OK, ali na drugu je zauvijek Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.04.2011. 8:35 
Naslov:  Re: Na prvu je najbolje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka čast autoru članka, prekrasno napisano! Mislim da mnogi ljudi prožive život, a da nikada to ne shvate.
Kada bi ljudi bili manje sebični, površni i jednostrani, bili bi svi puno sretniji. Ne shvaćaju da bi im se ono što daju, vratilo sto puta više, i da sreće nema u bezobzirnom uzimanju što i kada im odgovara, a bez truda i davanja sa svoje strane. I onda pregaze preko tuđih osjećanja, ili provedu život u gunđanju što se to desilo s drugima, umjesto da se zapitaju, kakvi su oni sami. Mnogi nikad i ne nauče cijeniti ono što imaju, nego samo trče za onim što nemaju, a upitno je da li bi bili sretniji u drugoj kombinaciji?
Ipak, mislim da to sve ovisi o nama samima, a ne o nekim vanjskim okolnostima ili osobama.
Što se tiče varanja, onaj tko voli i poznaje svoga partnera, a pogotovo ako živi s njim, nema teorije da ne skuži kad ga partner ili partnerica vara. Može negirati koliko hoće, ali sebe ne može lagati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2011. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kak je nebitno gdje te žena dočeka? Vrlo je bitno, da li te žena dočeka za sudoperom ili pred sapunicom.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: