Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Treća Opcija?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.03.2011. 0:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
jaguar je napisao/la (Pogledaj post): › Ništa, NULA bodova. Ko može u ovoj "trećoj" opciji složiti rogove u vreći. ko može pomiriti široki dijapazon udruga od skroz lijevog do skroz desnog. Niko . U startu osuđeni na propast.
Koga nam ti nudiš? Wink

Kada se u jednoj grupi nađu nedefinirani svećenik (sa potporom svoje Rimske grupe), jedan umirovljeni general MUP-a, jedan regionalista iz Istre, jedan sorealistički sociolog. To su za mene oprostićete rogovi u vreći koji skupa vrijede 0 bodova. Ili je u poplavi trećih putova ovo još samo jedan da se ta priča razvodni.
Naj prihvatljivija opcija po mojemu bi bila ukoliko bi se postigao dogovor HRASTA i Pravaških stranaka o zajedničkom izlasku na izbore gdje bi mogli uzeti preko 25% glasova i bili grupacija u saboru bez koje bi bilo teško donosti odluke. A ujednoo biti i zaštitnik nacionalnih interesa .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.03.2011. 7:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jaguar je napisao/la: ›
Naj prihvatljivija opcija po mojemu bi bila ukoliko bi se postigao dogovor HRASTA i Pravaških stranaka o zajedničkom izlasku na izbore gdje bi mogli uzeti preko 25% glasova i bili grupacija u saboru bez koje bi bilo teško donosti odluke.


Al zamalo....

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.03.2011. 9:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jaguar je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
jaguar je napisao/la (Pogledaj post): › Ništa, NULA bodova. Ko može u ovoj "trećoj" opciji složiti rogove u vreći. ko može pomiriti široki dijapazon udruga od skroz lijevog do skroz desnog. Niko . U startu osuđeni na propast.
Koga nam ti nudiš? Wink

Kada se u jednoj grupi nađu nedefinirani svećenik (sa potporom svoje Rimske grupe), jedan umirovljeni general MUP-a, jedan regionalista iz Istre, jedan sorealistički sociolog. To su za mene oprostićete rogovi u vreći koji skupa vrijede 0 bodova. Ili je u poplavi trećih putova ovo još samo jedan da se ta priča razvodni.
Naj prihvatljivija opcija po mojemu bi bila ukoliko bi se postigao dogovor HRASTA i Pravaških stranaka o zajedničkom izlasku na izbore gdje bi mogli uzeti preko 25% glasova i bili grupacija u saboru bez koje bi bilo teško donosti odluke. A ujednoo biti i zaštitnik nacionalnih interesa .
Pazi, nedefinirani svečenik i umirovljeni general mupa te njihov regionalist iz istre skupa s sorealističkim sociologom su zašli s idejom i ono najvažnije PROGRAMOM KOJI IMA SMISLA. Meni je simpatična Ruža Tomašić, ali ja ju iskreno nevidim sa Đapićem, a također nevidim ni dogovor pravaških stranaka samo radi oduzimanja ostalima određenog biračkog tijela jer pak to je isto što ono u narodu zovemo inače KOALICIJA => Ujedinjene stranke dok nekome iz jedne od ne proradi EGO. Znači pušiona.
Uostalom zašto kažeš ujedinjeni pravaši? Oni jesu kao takvi ujedinjeni ali samo imenom i to "otprilike sličnim" ali ja iskreno u ISTOM KOŠU NEVIDIM Ružu Tomašić i Đapića SKUPA Niti se njih dvoje kao takvi po mom sudu mogu uspoređivati.
A u ostalom ovdje se priča o tome da dođe netko treći, tko nije imao prste u politici dosad, a opet da ima neki svoj program.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2011. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
jaguar je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
jaguar je napisao/la (Pogledaj post): › Ništa, NULA bodova. Ko može u ovoj "trećoj" opciji složiti rogove u vreći. ko može pomiriti široki dijapazon udruga od skroz lijevog do skroz desnog. Niko . U startu osuđeni na propast.
Koga nam ti nudiš? Wink

Kada se u jednoj grupi nađu nedefinirani svećenik (sa potporom svoje Rimske grupe), jedan umirovljeni general MUP-a, jedan regionalista iz Istre, jedan sorealistički sociolog. To su za mene oprostićete rogovi u vreći koji skupa vrijede 0 bodova. Ili je u poplavi trećih putova ovo još samo jedan da se ta priča razvodni.
Naj prihvatljivija opcija po mojemu bi bila ukoliko bi se postigao dogovor HRASTA i Pravaških stranaka o zajedničkom izlasku na izbore gdje bi mogli uzeti preko 25% glasova i bili grupacija u saboru bez koje bi bilo teško donosti odluke. A ujednoo biti i zaštitnik nacionalnih interesa .
Pazi, nedefinirani svečenik i umirovljeni general mupa te njihov regionalist iz istre skupa s sorealističkim sociologom su zašli s idejom i ono najvažnije PROGRAMOM KOJI IMA SMISLA. Meni je simpatična Ruža Tomašić, ali ja ju iskreno nevidim sa Đapićem, a također nevidim ni dogovor pravaških stranaka samo radi oduzimanja ostalima određenog biračkog tijela jer pak to je isto što ono u narodu zovemo inače KOALICIJA => Ujedinjene stranke dok nekome iz jedne od ne proradi EGO. Znači pušiona.
Uostalom zašto kažeš ujedinjeni pravaši? Oni jesu kao takvi ujedinjeni ali samo imenom i to "otprilike sličnim" ali ja iskreno u ISTOM KOŠU NEVIDIM Ružu Tomašić i Đapića SKUPA Niti se njih dvoje kao takvi po mom sudu mogu uspoređivati.
A u ostalom ovdje se priča o tome da dođe netko treći, tko nije imao prste u politici dosad, a opet da ima neki svoj program.


Koliko ja pratim političku scenu u Hrvata znam da već postoji načelni sporazum 3. pravaške strane. Dok si u pravu što se tiče Ruže i Danijela Srba (nikako Đapića, bez obzira što neki mislili i pisali o tomu), jer izići iz neke stranke, osnovati svoju stranku i pričati o ujedinjenju je blasfemija. A pouzdano se zna da je Ruža i njena stranka tvorevina HDZ-a, projekt na liniji Sanaderove kampanje iz 2007. godine. A razgovori između Hrasta i pravaških stranaka se vode i biće sve intezivniji. I ako uspiju napraviti predizbornu koaliciju sigurno su na 25%.

Pitanje jedno Ivica mali kako to da jedan nedefinirani svećenik ( sa svojom Rimskom grupom) lijeve provinijencije ima toliki pristup javnosti i meddijima i uvijek ga se forsira kad treba donositi negativne vrijednosne sudove o katoličkoj crkvi i kleru. I ima tako pozitivan image u u lijevo liberalnim glasilima. Ako se nevaram probao je na zadnjim izborima i neslavno propao. što znači nije novi i ima već malčice umočene prstiće u politici. I kako će jedan skoro pa "pustipratar" jakog ega funcionirati u koaliciji sa udrugama toliko šarenog svjetonazora, jer svaki osnivač(presjednik) udruge je ego za sebe. Znači ova inicijativa O bodova. Ako iziđu na izbore samo će uzeti 0.5 % glasova i po sadašnjim projekcijama poći SDP-u da dobije više mandata u saboru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2011. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jaguar je napisao/la (Pogledaj post): › Koliko ja pratim političku scenu u Hrvata znam da već postoji načelni sporazum 3. pravaške strane. Dok si u pravu što se tiče Ruže i Danijela Srba (nikako Đapića, bez obzira što neki mislili i pisali o tomu), jer izići iz neke stranke, osnovati svoju stranku i pričati o ujedinjenju je blasfemija. A pouzdano se zna da je Ruža i njena stranka tvorevina HDZ-a, projekt na liniji Sanaderove kampanje iz 2007. godine. A razgovori između Hrasta i pravaških stranaka se vode i biće sve intezivniji. I ako uspiju napraviti predizbornu koaliciju sigurno su na 25%.

Pitanje jedno Ivica mali kako to da jedan nedefinirani svećenik ( sa svojom Rimskom grupom) lijeve provinijencije ima toliki pristup javnosti i meddijima i uvijek ga se forsira kad treba donositi negativne vrijednosne sudove o katoličkoj crkvi i kleru. I ima tako pozitivan image u u lijevo liberalnim glasilima. Ako se nevaram probao je na zadnjim izborima i neslavno propao. što znači nije novi i ima već malčice umočene prstiće u politici. I kako će jedan skoro pa "pustipratar" jakog ega funcionirati u koaliciji sa udrugama toliko šarenog svjetonazora, jer svaki osnivač(presjednik) udruge je ego za sebe. Znači ova inicijativa O bodova. Ako iziđu na izbore samo će uzeti 0.5 % glasova i po sadašnjim projekcijama poći SDP-u da dobije više mandata u saboru.
Glede HSP-a to što je izašla iz njega je bio sasvim logičan smjer ignoriRanja činjenice da Anto Đapić kao takav netrpi drugo mišljenje, a u ostalom kome treba članstvo u stranci gdje predsjednik iste ima dokazani plagijat magistarskog rada.

Glede Don Grubišića mogu još samo jednom napomenut slijedeće...
Za razliku od ostalih ima PROGRAM, traži ljude koji nisu bili u politici, sad sam naknadno čuo da će i Jurčić poći odvojeno od SDPa što mi se inznimno sviđa.

Priča da Tomašić igra za HDZ a Đapić ne ti je totalna glupost.
Kao i priča da neka opcija nekoj drugoj krade glasove?
Što to znači da su jedine realne opcije HDZ i SDP, a sve ostalo gutači glasova?!
Jer ajmo realno TVOJ HSP (onaj Đapićev) neće dobiti ni 3% na izborima ako dobije i toliko.
Ja kao osoba imam pravo zaokružiti i najveću vukojebinu od stranke, bez obzira dobila ona minimalno glasova otimala nekome drugome i sl.
Nijedna stranka nikome ne otima. I NAŠE JE PRAVO ZAOKRUŽIT ONOGA KOGA MI MISLIMO DA TREBAMO ZAOKRUŽIT, A NE ONOG KOJI NAM DRUGI GOVORE, PRAVDAJUĆI SVE KRAĐOM GLASOVA?!

I šta da u kradu glasove?!
ŠTO VIŠE GLASOVA JEDNA MALA STRANKA UKRADE VELIKOJ, VEĆA JE ŠANSA DA MALA STRANKA POSTANE VELIKA, A VELIKA STRANKA MALA! Very Happy

MALA STRANKA NIKAD NEĆE BITI VELIKA AKO BUDEMO GLASOVALI ZA NEKE JEBIVJETRE ZATO ŠTO MISLIMO DA NETKO NEKOME KRADE GLASOVE?!

BOLJE DA KRADU GLASOVE, NEGO NOVCE! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2011. 20:17 
Naslov:  Re: Treća Opcija?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Adlešić se umješala u dvojac Kregar Jurčić. Na vrijeme HDZ gasi požarčiće gdje se pojave. Krađa glasova je evidentna, dok god ovom metodom biramo zastupnike. Svaka nova opcija, na žalost, je preslaba, a rasipanje glasova šteti SDP-u, više nego HDZ-u. Ako to Milanović u svojim fantazijama opet ne vidi, moglo bi se ponoviti 2007. i foto finiš. Previše se uzda u korupciju HDZ-a, a ne nudi program. Tako se ne može. Sroljo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.03.2011. 1:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
jaguar je napisao/la (Pogledaj post): › Koliko ja pratim političku scenu u Hrvata znam da već postoji načelni sporazum 3. pravaške strane. Dok si u pravu što se tiče Ruže i Danijela Srba (nikako Đapića, bez obzira što neki mislili i pisali o tomu), jer izići iz neke stranke, osnovati svoju stranku i pričati o ujedinjenju je blasfemija. A pouzdano se zna da je Ruža i njena stranka tvorevina HDZ-a, projekt na liniji Sanaderove kampanje iz 2007. godine. A razgovori između Hrasta i pravaških stranaka se vode i biće sve intezivniji. I ako uspiju napraviti predizbornu koaliciju sigurno su na 25%.

Pitanje jedno Ivica mali kako to da jedan nedefinirani svećenik ( sa svojom Rimskom grupom) lijeve provinijencije ima toliki pristup javnosti i meddijima i uvijek ga se forsira kad treba donositi negativne vrijednosne sudove o katoličkoj crkvi i kleru. I ima tako pozitivan image u u lijevo liberalnim glasilima. Ako se nevaram probao je na zadnjim izborima i neslavno propao. što znači nije novi i ima već malčice umočene prstiće u politici. I kako će jedan skoro pa "pustipratar" jakog ega funcionirati u koaliciji sa udrugama toliko šarenog svjetonazora, jer svaki osnivač(presjednik) udruge je ego za sebe. Znači ova inicijativa O bodova. Ako iziđu na izbore samo će uzeti 0.5 % glasova i po sadašnjim projekcijama poći SDP-u da dobije više mandata u saboru.
Glede HSP-a to što je izašla iz njega je bio sasvim logičan smjer ignoriRanja činjenice da Anto Đapić kao takav netrpi drugo mišljenje, a u ostalom kome treba članstvo u stranci gdje predsjednik iste ima dokazani plagijat magistarskog rada.

Glede Don Grubišića mogu još samo jednom napomenut slijedeće...
Za razliku od ostalih ima PROGRAM, traži ljude koji nisu bili u politici, sad sam naknadno čuo da će i Jurčić poći odvojeno od SDPa što mi se inznimno sviđa.

Priča da Tomašić igra za HDZ a Đapić ne ti je totalna glupost.
Kao i priča da neka opcija nekoj drugoj krade glasove?
Što to znači da su jedine realne opcije HDZ i SDP, a sve ostalo gutači glasova?!
Jer ajmo realno TVOJ HSP (onaj Đapićev) neće dobiti ni 3% na izborima ako dobije i toliko.
Ja kao osoba imam pravo zaokružiti i najveću vukojebinu od stranke, bez obzira dobila ona minimalno glasova otimala nekome drugome i sl.
Nijedna stranka nikome ne otima. I NAŠE JE PRAVO ZAOKRUŽIT ONOGA KOGA MI MISLIMO DA TREBAMO ZAOKRUŽIT, A NE ONOG KOJI NAM DRUGI GOVORE, PRAVDAJUĆI SVE KRAĐOM GLASOVA?!

I šta da u kradu glasove?!
ŠTO VIŠE GLASOVA JEDNA MALA STRANKA UKRADE VELIKOJ, VEĆA JE ŠANSA DA MALA STRANKA POSTANE VELIKA, A VELIKA STRANKA MALA! Very Happy

MALA STRANKA NIKAD NEĆE BITI VELIKA AKO BUDEMO GLASOVALI ZA NEKE JEBIVJETRE ZATO ŠTO MISLIMO DA NETKO NEKOME KRADE GLASOVE?!

BOLJE DA KRADU GLASOVE, NEGO NOVCE! Very Happy

E moj Ivica MALI, vidim ja da si ti legalista pa ajmo redom.
KAo prvo ja sam stranački neopredjeljen, doduše blizak stavovima desnih stranaka u Hrvatskoj, što je moje pravo , priznaćeš.
Što se tiče Ružine stranke, koliko ja vidim, da je Hrvatska pravna država ta stranka nebi ni postojala ili bi postojala ali pod drugim imenom. Naime jedna takova stranka istog imena se htjela registrirati 1992. godine i istoj je odbijena registracija. Tada nije moglo, sada može. Toliko o vladavini prava U HRvata. Probaj registrirati stranku naziva recimo HDZ 1990 pa ćeš vidjeti dali ćeš uspjeti. Samo ću podsjetiti na predizbornu kampanju HDZ-a 2007. godine Normalno i način na koji je financirana.

Koliko se vidi na mojem postu nigdje nisam spominjao da su HDZ i SDp jedine stranke koje su realne opcije u nastojanju ostvarivanja bipolarizma u političkom živoru Hrvata i da im neko drugi "uzima" glasove. Ovo "uzimati" sam upotrijebio u smislu dobiti -osvojiti-polučiti, a znamo što se događa sa tim glasovima u našem izbornom sustavu. Ko dobije najviše - dobije najviše i od onih koji nisu prešli izborni prag
Neke realne procjene govore o (glede i unatoč naručenim anketama) da HSp sam dobija 10-15 mandata u Saboru sviđalo se to nekome ili ne. Što je u konačnici puno više od tvojih 3%
Ako nevjeruješ probaj doznati što se događalo na kolegiju Informativnog programa TV NOve a vezano za medijsko praćenje i HSP-a i Hrasta

Ovo što si napisao velikim slovima je totalna blasfemija čak i za učenika prvoškolca

Nisi se osvrnuo na to da je dični (sskoro pa "pustipratar") Grubišić već jednom pokušao sreću na izborima samo sa drugačijom ekipom na zadnjim izborima, što znači da je već iskazao ambiciju i da nije novi sa svojim idejama koje nemaju prolaz u Hrvata.
A to što Grubišič ima program ne znači ništa, imaju ga i svi ostali više ili manje slično napisanog, ali ga ne provode. Evo čitamo danas da je HDZ imao u zadnjoj godini 36 strategija, programa ali ako ih nema ko provesti oped 0 Bodova.

I za kraj moje predviđanje ova Grubišićeva inicijativa neće dočekati izbore u ovom sastavu, neće čak ni ljeto.
Znači oped 0 bodova,
Pozdrav Ivica MALI.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2011. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jaguar je napisao/la (Pogledaj post): › E moj Ivica MALI, vidim ja da si ti legalista pa ajmo redom.
KAo prvo ja sam stranački neopredjeljen, doduše blizak stavovima desnih stranaka u Hrvatskoj, što je moje pravo , priznaćeš.
Ja sam stavio ovu Grubišićevu inicijativu kao temu zato što je iznimno zanimljiva.
Nisam znao da će te to toliko pogoditi.
Inače sam isto više desno orijentiran (ali prije bih rekao konzervativno, a ne desno)
No dobro, sve u svemu NE ŽELIM GLASAT ZA NEKOGA TKO JE LAŽIRAO MAGISTARSKI RAD I SL. A TAKOĐER NEPLANIRAM PODRŽAT NI VEČINU STRANAKA AKO IKOJU UOPĆE I PLANIRAM OD OVIH KOJE SU DANAS TU.

Prijatelju, mogu se stranke pravaške, neke druge i sl. ujedinjavat, razjedinjavati, al dok su unutra isti jebivjetri ta stranka kao takva nema smisla.

TO TI JE ONO: Stranka na čelu s nekim kretenom da neki program, onda se narod nesloži s tim programom i tada šef stranke kaže mi ćemo onda promjenit program zato da bi se narod slagao. Pa koji će ti kurac stranka ako time nećeš zastupat neke svoje stavove koje si si nametnuo utemeljenjem iste. Nakraju dobiješ dojam da oni tu nisu zbog programa i nekog poboljšanja, nego zato da bi oni bili ti koji su na vlasti.
A što je zapravo i istina.
jaguar je napisao/la: › Ko dobije najviše - dobije najviše i od onih koji nisu prešli izborni prag
Neke realne procjene govore o (glede i unatoč naručenim anketama) da HSp sam dobija 10-15 mandata u Saboru sviđalo se to nekome ili ne. Što je u konačnici puno više od tvojih 3%
Ako nevjeruješ probaj doznati što se događalo na kolegiju Informativnog programa TV NOve a vezano za medijsko praćenje i HSP-a i Hrasta
Postoji jedan problem, a to je taj da ti meni repliciraš s time koliko je netko dobio u kvazi anketi?! Very Happy HALO?! Pa ja neželim kao što sam i ranije napisao, glasat za nekog zbog ankete, a opet s istim čovjekom zbog čijeg ega se stranka i raspala. JEL KUŽIŠ?
A ovo 10-15 mandata to je za rubriku vjerovali ili ne?! Obzirom da je imao jedno ili dva mjesta u sadašnjem sazivu, sad da skoći na 15 narod bi morao doživjeti svojevrsno PROSVJETLJENJE od strane Ante Đapića, a on ljude za tako šta nema! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.03.2011. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

He he... HSP će dobiti 10-15 mandata,pa to se ne bi dogodilo i da cijela kanadsko-australska ustaška emigracija vrati.
Jer ni oni nebi glasali za Đapa...

A što se tiče poštovanog Don Ivana,ja bi mu preporučio da zaboravi na politiku i okrene se svom "stadu" jer takvih poštenih svećenika nema još puno...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.03.2011. 1:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivica Mali, po svemu sudeći nećemo i netrebamo se složiti oko pitanja treće opcije na predstojećim izborima za Sabor u Hrvata, ili općenito treće opcije neovisno o izborima, a pogotovo nećemo kada je u pitanju Crveni don i njegova inicijativa. Pročitao sam njegov kratki program i vidio da je to solidno napisano, ali ali u Hrvatskim prilikama neprovedivo iz prostog razloga što to nema tko provesti.

Zanima me tvoj stav općenito o svećenicima u politici i što misliš kako će ova "treća inicijativa" proći na izborima ako na njih iziđe.

Rekoh u prethodnom postu da Grubišić neće dočekati ljeto kao član inicijative a čini mi se da bi mogao ispasti i ranije jer vidimo da je sa pojavom Kregara danas malo reterirao uz nekakav izgovor preopterećenosti i sl..
Pozdrav Ivica MAli osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2011. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jaguar je napisao/la (Pogledaj post): › Zanima me tvoj stav općenito o svećenicima u politici i što misliš kako će ova "treća inicijativa" proći na izborima ako na njih iziđe. Pozdrav Ivica MAli osijek031.com smile
Moj stav o tome možeš pročitati gdje god stigneš na forumu.

Kako će proči eventualno ta treća opcija, ovisi o tome koliko će biti i na koji način zastupljena u medijima, koji će ljudi participirat u toj opciji, PROGRAMOM i još mnogo drugih stvari. Ali ako očekuješ da sad bubnem i kažem da će imati 1500 mandata, to nećeš doživjeti od mene. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Josip321
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2011. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I, ima li u hrvatskoj te treće opcije? Ili kao što rekoh u prethodnom postu ima ih miliun?? Hoće li se barem nakon ovih izbora profilirati neka treća opcija za ubuduće, koja će bivati sve jača i jača. Ili su i one za jednokratnu upotrebu??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.12.2011. 19:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Josip321 je napisao/la (Pogledaj post): › I, ima li u hrvatskoj te treće opcije? Ili kao što rekoh u prethodnom postu ima ih miliun?? Hoće li se barem nakon ovih izbora profilirati neka treća opcija za ubuduće, koja će bivati sve jača i jača. Ili su i one za jednokratnu upotrebu??
Kod nas svaki pojedinac misli da je baš on najpametniji na svijetu uključujući i mene Very Happy I onda dolazi do toga da imaš milijardu stranaka jer ljudi nisu u stanju preskočit svoj ego i radit s drugima na dobrobit treće strane (nas građana), nego bi svatko bio šef (ali ne da uredi društvo i situaciju), nego da se o njemu kasnije priča kako je on (taj "svatko") šef i veliki Badžo (uređenje situacije u državi i društvu, je dakako u tom smislu nebitno) Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: