Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Veterinarska stanica Fury

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
morzan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Lokacija: Josipovac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2011. 18:45 
Naslov:  Veterinarska stanica Fury
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zdenko Fury- (veterinarski tehničar), ja neznam što znači vaš slogan „Fury- prijatelj životinja“. Ponukan sam vam se obratiti a pogotovo onima koji lječe svoje ljubimce kod vas. IMAO SAM PRIJATELJA, najboljeg prijatelja-PSA!!! Hrvatskog ovčara, a zahvaljujuči vama i vašem nestručnom lječenju, usudim se reći neznanju i nemaru ja tog vjernog prijatelja više nemam, od 20.02.2011, a bio je star svega 4 godine. Od prvog dana ja sam ga povjerio vama da ga stručno vodite i pratite. U šestom mjesecu 2010. Godine doveo sam svog psa kod vas na pregled, jer sam primjetio da je počeo gubiti dlaku. Obavljen je „pregled“ onako bezveze sa dijagnozom- dermatitis. Bez ikakvog dodatnog pregleda i BEZ ANALIZE KRVI I MOKRAĆE počelo je „lječenje“. Odmah je dobio tri injekcije, i tako još ukupno četiri puta po tri injekcije. Još sam ga i dodatno kupao sa medicinskim šamponom (ORONAZOL). Uz sve te silne injekcije, šampon i posebnu hranu nije bilo nekog napretka. A sve ste do dobrano naplatili i sve je skupo koštalo, od vašeg „lječenja“ pa do specijalne hrane za pse koji boluju od dermatitisa. Dok je trajalo „lječenje“ on je gubio na težini i često je bio neraspoložen. Potražio sam pomoć kod pravog veterinara (gospodin Zdenko Fury je veterinarski tehničar) za kućne ljubimce (ali očito prekasno). Kad sam došao kod pravog veterinara, pas mi je detaljno pregledan i odmah mu je izvađena krv, radi analize. Sutra dan smo dobili rezultate, bili su KATASTROFALNI. Moj pas uopče nije bolovao od dermatitisa već su mu otkazivali bubrezi. Reći ću samo jedan podatak: KREATININ-a je u krvi imao 1152(a nebi trebala biti preko 141 µmol/L ). Uz veliko angažiranje dotičnog veterinara a i mene i mojih ukučana nismo ga uspjeli spasiti. Produžili smo mu život za dva mjeseca. Zadnjih dana svog života počeo se jako patiti (teško je hodao i povračao je), te sam zamolio veterinara da ga uspava.
Ima jedna izreka koja kaže daje čovjek bogat koliko ima prijatelja, a ja i moji ukučani uzgubili smo NAJVEČEG PRIJATELJA. Zdenko, vi niste svjesni koliko meni osobni nedostaje moj PRIJATELJ, ne samo meni već i mojim ukučanima, čak su se i susjedi raspitivali za njega, nisu mogli vjerovati da više nema takvog inteligentnog i dobročudnog psa. NEMA GA VIŠE! A samo da ste ste napravili analizu krvi u šestom mjesecu, moj prijatelj bi sada bio samnom.
Prijatelji, Vi koji ćete ovo, dobro provjerite veterinara kod kojeg ćete zatražiti pomoć ili bilo šta za svojeg ljubimca.
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morzan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Lokacija: Josipovac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2011. 18:54 
Naslov:  Re: Veterinarska stanica Fury
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.03.2011. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prekrasan je bio, žao mi je Sad
Hvala ti, ovakve informacije su uvijek dobro došle svima s ljubimcima, treba razmjenjivati iskustva, i dobra i loša.

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2011. 20:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sa Furyem imam samo dobra iskustva... Liječi sve moje životinje i nikad nije bilo problema. Sranja se događaju....

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2011. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nažalost moram se složiti sa @morzan
slicnih iskustava sa veterinarskim tehnicarom sam i ja imao....
imali smo psa cocker spaniel...koja je iznenada prestala jesti...
otišli smo do doticnog tehnicara...koji je kao slovio dobrim veterinarom za kucne ljubimce...al osim ušminkane opreme to je jedino bilo što ga je uzdizalo od ostalih

e sad...nakon dolaska sa kujom na pregled...isto tako je poceo davati samo nekakve injekcije....koje su iskreno jako skupo koštale....no kad imaš takvog kucnog ljubimca...tko za cijenu pita....

da bi nakon nekoliko ponovljenih terapija...stanje bilo samo gore i gore....

nakon što je kuja...vec toliko oslabila da ni na nogama nije mogla stajati....
ocajni potražili smo pomoc kod jednoh gospodina (ne znam ime i prezime al imao je ljekarnu pored urara živković)
taj doticni gospodin je zamješao jedan prah i rekao da to damo neka popije sa coca colom....

necete vjerovati...nakon samo pola sata kuja je pocela jesti...
toliko o tome koliko je doticni veterinarski tehnicar zapravo bio sposoban procjeniti o cemu se radi...

uglavnom....od tada Fury može prodavati maglu nekome drugome...al meni ne

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2011. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gospodin kojeg spominješ, pored urara u štrosiki je NA MOJU VELIKU ŽALOST zatvorio svoju veterinarsku ljekarnu. Neznam kome je smetao. Bio je to pravi Čovjek, uvijek je pomogao savjetom, a kada nije bio siguran u moj opis bolesti uijek je rekao " vi morate pozvati svog veterinara da pregleda životinju da budemo sigurni". Uvijek se raspitivao kako je liječenje prošlo i jako se borio za dobrobit životinja, meni njegova ljekarna jako nedostaje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.03.2011. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
Gospodin kojeg spominješ, pored urara u štrosiki je NA MOJU VELIKU ŽALOST zatvorio svoju veterinarsku ljekarnu. Neznam kome je smetao. Bio je to pravi Čovjek, uvijek je pomogao savjetom, a kada nije bio siguran u moj opis bolesti uijek je rekao " vi morate pozvati svog veterinara da pregleda životinju da budemo sigurni". Uvijek se raspitivao kako je liječenje prošlo i jako se borio za dobrobit životinja, meni njegova ljekarna jako nedostaje.


slažem se
što je najzanimljivije...koliko se sjecam...za taj lijek smo platili tek neku simbolicnu cijenu...
iako ga je on sam pripravio....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.03.2011. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zao mi je za tvog psa, ali kad vec upozoravas na furya ... zasto nisi napisao koji ti je to veterinar pomogao ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morzan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Lokacija: Josipovac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.03.2011. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@simo031: a eto i ja sam tako mislio dok nisam nasao drugog veterinara
@Ingo: pomagao je Dr.Dollitlle.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.03.2011. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morzan je napisao/la (Pogledaj post): › @simo031: a eto i ja sam tako mislio dok nisam nasao drugog veterinara
@Ingo: pomagao je Dr.Dollitlle.


cuo sam pohvale za njih. iako sam ja kod skulca. osebujan lik ali mi se cini vrlo strucan i sposoban i uvijek dostupan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.03.2011. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam uvetamu sa svojom geom otkad ju imam, i samo sve najbolje mogu reći za njih.

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2011. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čula sam sve najbolje za Vetam.
a kako se zove onaj veterinar što se reklamira na radio osijeku, utorkom ili četvrtkom (neznam sad baš koji je dan) poslijepodne?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
catwoman
Offline
Ukupno postova: 32
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.03.2011. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam jedanput dovela kujicu mješanku (lutalicu), koja nažalost nije imala izbora nego u azil, ali pošto sam pretpostavila da je skotna, dogovor je bio da ju prvo odvedem kod Fury-ja, a onda u azil.
Problem je bio što kad god bih ju samo taknula po leđima, počela bi cviliti nenormalno pa sam pomislila da je možda nešto polomljeno...da ne pričam da joj je još jedno oko bilo potpuno zagnojeno.
Nisam često bila kod veterinara (kod Fury-ja tad prvi put), ali pregled je doslovno trajao 3min, a dijagnoza je bila: stara je oko godinu dana, oko već dugo nije u funkciji, tu ne možemo ništa, nije joj ništa slomljeno, samo je traumatizirana (od batina i šutanja pretpostavljam), hvala, doviđenja.
Ono što sam naknadno morala pitat-da li je skotna...odgovor je bio: ah da, provjerit ćemo...da je, skotna je. hvala, doviđenja.
Pretpostavljam da je takav tretman bio zato što nisam ja plaćala taj pregled, nego azil (ili su imali nekakav dogovor, ne sjećam se više), ali u svakom slučaju, svog psa sigurno ne bih vodila tamo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rori 1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: sasvim blizu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.03.2011. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Morzan,užasno mi je žao zbog tvog psa.Imam i ja veliku ljubavu kući i suze mi krenu pri samoj pomilsli da bi mogao uginuti.Šteta što nisi tražio drugo mišljenje kad je već toliko trajalo.Ali sad ti ne treba pametovanje jer se dovoljno grizeš .Mi idemo kod dr.Škulaca tip je blago rečeno osebujan ali ima znanje kakvo nitko od osječkih veterinara nema i što je najvažnije stalno se educira po inozemstvu.Spasio nam je svojevremeno mačka koji je isto tako pogrešno liječen.U Vetamu dva različita veterinara nisu prepoznali školske simptome mačije gripe.Kad sam ih upozorila da bi to moglo biti to jer sam našla na netu simptome doslovno su me ismijali.Uglavnom u zadnji čas Škulac nam je spasio mačku.Morzan ,velika tuga koju sada osječaš liječi se malim štenetom govorim iz iskustva

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.03.2011. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je isto pas uginuo kod Furya isto nisu znali šta mu je i bezveze mu injekcije davali bez pomoći sada su mi svi ljubimci u Vetamu i prezadovoljna sam. S psom mi nije nešto bilo u redu i odmah analiza krvi i mokraće, ultrazvuk napravili i na kraju operaciju, a da ne pričam da sam vodila psa kod njih za Božić i Novu Godinu kada se niti jedan veterinar nije htjeo javiti na telefon. I jeftiniji su. Žao mi je što ti se to dogodilo i ja sam naučila na teži način ubuduće sve svoje ljubimce u Vetam vodi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: