Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Svjetsko prvenstvo u rukometu 2011.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Hrvatska će i na ovom prvenstvu osvojiti medalju

Da
21%
 21%  [ 3 ]
Ne
78%
 78%  [ 11 ]
Ukupno glasova : 14


Autor Poruka
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.01.2011. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopljar me najviše fascinirao na ovom SP-u i njegov šut od 20 km/h kad se digne na 3 m (al ne bi me toliko živcira da nema predispozicije da bude fantastičan vanjski samo malo hrabrosti i dizanje utega)...i naravno goluža koji je sjajno priredio napad...akcija ko doda peder i nije baš bila uspješna, ali treniranjem će se doći do savršenstva....

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2011. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja mislim da je najveći krivac Lino Červar i ona njegova ideja da sa igračem manje igramo bez golmana,očito se to svidjelo našim golmanima pa oni sad prestali ulazit u igru.
Šalu na stranu, golmani 0 bodova,obrana tu i tamo odigra nešto,napad bez ideje,bez uigranih akcija.Nismo 2 puta uspjeli,ni sa igracem manje a kamoli s jednakim brojem igraca,napravit brzi napad i stvorit višak na krilu(e sjećam se Metlicica i njegovih lopti iza leda bez gledanja za krila).
Sve u svemu mislim da će doći do nekih značajnijih promjena za iduće natjecanje,ako ništa drugo valjda će se uspjet nekako uigrat,jer šteta je talenta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hadzo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Lokacija: Zagreb, Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2011. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne volim govoriti "rekao sam vam", ali rekao sam vam...Gledao zadnjih 10 minuta protiv Švedske i najfascinantnije je da su i Šveđani mnogo griješili, ali to je mlada ekipa i to je razumljivo, ali zašto su griješili ovi naši stari konji koji ovakvih utakmica imaju stotine u nogama, to mi nije jasno. Mi smo igrali loše ali i takvi smo trebali dobiti ovakve Šveđane. Bojim se da je ova repka sad totalno grogirana i pitanje je hoće li se vratiti za Poljsku...A što se promjena tiče, ne valja sad drvljem i kamenjem na izbornika, njemu treba dati vremena da se uhoda i uigra neku novu repku, pomlađenu, jer je vrijeme da se oprostimo od nekih "neupitnih" veličina...Trebat će par godina, ali jebiga, svaka nacija ima takva razdoblja uspona i padova, ni mi nismo izuzetak. Ali, gledjmo na to s vedrije strane, dečki su otišli turistički u Švedsku, možda obave i kakav šoping, povale kakvu zgodnu Šveđanku, nije sve tako crno... Smile Smile Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2011. 11:40 
Naslov:  Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2011.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

  Zadnja utakmica (Švedi) je bila dno dna. Ne sjećam se da je neka ozbiljna ekipa igrala tako loše, bezidejno i nemotivirano. Od samog početka pogreška za pogreškom. Lopta je išla svagdje samo ne tamo gdje treba. Nažalost tijekom cijele utakmice u greškama je prednjačio naš najbolji igrač Ivano Balić. U napadu smo se vukli oko protivničke zone kao krepani. Vrlo malo smo upotrebljavali svoja izvrsna krila i sve smo pokušavali riješiti kroz sredinu preko jakih pojedinaca, bilo preko vanjskih igrača ili guranjem lopte na crtu. No rukomet je momčadska igra, i to cijeli svijet zna već odavno. Obrana je jedina koja je koliko toliko bila na „visini zadatka“ iako je i ona bila dosta inertna. Vratari u skladu sa ostatkom ekipe, znači bitno ispod svog uobičajenog prosjeka. Sve u svemu, kako smo igrali, dobro smo i prošli, no tu su kumovali i Švedi koji su također dosta griješili, ali to je i očekivano kad uzmemo u obzir da su oni jedna vrlo mlada i neuigrana ekipa.

Sve u svemu takvom se igrom ne osvajaju medalje . Bar ne zasluženo.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: