Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



obvezno pogledajte ovo!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
danijel20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2006. 20:03 
Naslov:  obvezno pogledajte ovo!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dugo nisam čuo išta dirljivije. pogledajte od prve do zadnje minute
i recite što mislite o tome. inače, taj mali zbilja ima to o čemu govori

http://www.youtube.com/watch?v=_qf0puHJ-KM

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.10.2006. 20:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo nam reci da li je homoseksualnog sadržaja ili heteroseksualnog sadržaja ?

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.10.2006. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se dječaka tiče..Super je,stvar je ok i vjerojatno on voli svoje očeve...Ali,glupost je što je netko uopće napisao takvu pjesmu i dao djetetu da ga pjeva na tako nekom velikom festivalu..
Trudim se biti liberalna,ali ipak neke stvari nisu u redu. Nikad ne bih bacala kamen na homoseksualce,ali isto tako im nikad ne bih dala da posvajaju djecu.Ali ne zato što bi oni bili nesposobni odgojiti dijete,nego zbog samog djeteta.Mislim,u samoj pjesmi dječak kaže da drugi vrijeđaju njegove očeve.Zašto bi to jedno dijete moralo trpiti? Nemoj mi odgovoriti da nije u redu to što pričam.I nemoj mi govoriti da treba zanemariti uvrede sa strane..Jer to shvaćam ja i to shvaćaš ti,ali reci jednom djetetu da zanemari to da ga svi vrijeđaju..Djeca znaju biti opaka i međusobno si nanositi bol.

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
danijel20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2006. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anai je napisao/la (Pogledaj post): › Što se dječaka tiče..Super je,stvar je ok i vjerojatno on voli svoje očeve...Ali,glupost je što je netko uopće napisao takvu pjesmu i dao djetetu da ga pjeva na tako nekom velikom festivalu..


draga moja taj mali je sam napisao tu pjesmu. odi na google pa potraži riječi od pjesme i ako te zanima biografija pjevača. vidjet ćešp da je sam napisao i text i glazbu, valjda ponešen i inspiriran svojim životnim iskustvom.


Citat: › Trudim se biti liberalna,ali ipak neke stvari nisu u redu


majde ti si strašna
trudiš se, no jebi ga


Citat: › Nikad ne bih bacala kamen na homoseksualce,ali isto tako im nikad ne bih dala da posvajaju djecu.





Citat: › Ali ne zato što bi oni bili nesposobni odgojiti dijete,nego zbog samog djeteta.Mislim,u samoj pjesmi dječak kaže da drugi vrijeđaju njegove očeve.Zašto bi to jedno dijete moralo trpiti?


pa očito ovo dijete uopće ne trpi išta.

Poprlično je tužno da ni nakon gledanja i slušanja nisi uopće shvatila poantu.

Dječak i sam kaže da iako mu se ponekad znaju rugati, on samo klimne ramenima i ne zamjera im išta, jer ne može nekome zamjeriti na neznanju i gluposti.

Citat: › Nemoj mi odgovoriti da nije u redu to što pričam.I nemoj mi govoriti da treba zanemariti uvrede sa strane..Jer to shvaćam ja i to shvaćaš ti,ali reci jednom djetetu da zanemari to da ga svi vrijeđaju..Djeca znaju biti opaka i međusobno si nanositi bol.


naravno da znaju biti opaka, no kao što je i mali rekao naravno da je nekima to čudno, no on je sretan i ponosan i kaže svima da je njihov sin jer se time ponosi i najvažnije - nema se čega stidjeti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.10.2006. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo link na jedan stariji topic na kojemu se govorilo i o posvajanju kod homoseksualnih parova... Tu sam rekao sve sto mislim i danas...

http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=3837

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2006. 6:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo će se pretvoriti u neki gay-portal..još fali Danielov decko nebi li nam skupa dočaravali zajedničke trenutke. Od toliko zanimljivih tema koje kruže, mi se svakodnevno vraćamo na homosexualnost, hoćeš svršavanja po faci, gutanja, samog sexa, posvajanja etc etc.. I onda se kao ne nameću!? Heheheh, da da d a...
Ipak malo pretjerano... Confused

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2006. 8:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...@daniel, zašto mi se chini da voliš jako isticati tvoje homoseksualno oprredjeljenje???...mislim, meni ne smeta to što si gay, daleko od toga...imam i ja frendove koji su gay, ali vjeruj mi da nikada ne pričamo o tome...iz jednostavnog razloga: ne zanima me tko koga i u koji dio tijela j..e........ovo mi počinje ličiti na tvoju vlastitu paradu...ne zamjeri, ali u svakom postu gledaš stvari isključivo kao seksualna manjina i to voliš naglašavati...i da, opisi seksa su ti preslikoviti...ne ljuti se zbog ovog posta, nije homofobičan...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2006. 9:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Djeca inače pišu pjesmice o svojim simpatijama,igri, suncu i slično..A zašto je ovo dijete napisalo pjesmu o svoja dva oca? Jer shvaća da okolina to ne smatra normalnim.I on se na neki način brani od svega toga,umjesto da misli na sretne stvari koje djetinjstvo krase.Ja ne kažem da on nije sretan i da mu očevi ne pružaju sve,ali ipak...Dijete ne bi trebalo razmišljati o tome..

anakonda je napisao/la: ›
ovo mi počinje ličiti na tvoju vlastitu paradu...ne zamjeri, ali u svakom postu gledaš stvari isključivo kao seksualna manjina i to voliš naglašavati...

I ljudi ovdje imaju pravo..Previše si opsjednut svojim seksualnim opredjeljenjem..OK,gay si,imaš dečka, sretni ste zajedno..Sve je to divno i krasno..Ali stvarno zvučiš kao da se nešto opravdavaš..

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2006. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anai je napisao/la: ›
I ljudi ovdje imaju pravo..Previše si opsjednut svojim seksualnim opredjeljenjem..OK,gay si,imaš dečka, sretni ste zajedno..Sve je to divno i krasno..Ali stvarno zvučiš kao da se nešto opravdavaš..
Mozda se opravdava... Sa ove strane izgleda kao da nije objasnio svoje seksualno opredjeljenje roditeljima. @danijel20 ako je tako, trazis podrsku na krivom mjestu.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
danijel20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2006. 11:44 
Naslov:  Re: obvezno pogledajte ovo!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



hahahaaaahaha haaahahaha

jedan peder na forumu i već su se uzjebali...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2006. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danijel20 je napisao/la: ›
jedan peder na forumu i već su se uzjebali...


Ne, već ti ljudi na lijep način hoće reći da si naporan!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
danijel20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2006. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ako nekome smeta, neka ne otvara moje topice. heh

_________________
If you're afraid, well rise above
I only hurt the ones I love

Only the one that hurts you can make you feel better
Only the one that inflicts pain can take it away
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2006. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

De malo zrelosti..
Nije uopće stvar ni u temama, razgovorima o homosexualnosti, niti tebi kao takvom..ako jesi uopće, ili pokušavaš privući paznju na sebe na glup nacin..već jednostavno ljude ne zanima toliko sve ono što ti imaš za podijeliti! Možda se neke stvari zadržavaju za sebe i sebi sličnima.
A ta izjava: "jedan peder na forumu i već su se uzjebali!" je iznimno plitka..
i istina, sva sreća da postoji opcija ignore user pa stvarno nema potrebe čitati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2006. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...@danijel, gle... prethodni post je točno ono što mislim i ja, a nadam se da neću previše pogriješiti ako kažem i većina ostalih...ti si zaista ovdje jedini opterećen vlastitim odabirom...ako želiš u svakom postu naglašavati seksualnu orijentaciju, nadji neki forum gdje se okupljaju slični tebi i razmjenjuju živopisne slike seksa...u biti, mene osobno počinješ praviti homofobičnom, sorry...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
danijel20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2006. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa čuj jebi ga kada tebe opis sexa može učiniti homofobičnim onda jadan ti.

i zašto se skoro nitko od vas nije osvrnio na link u topicu?
šta o tome nemate išta za reći?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: