Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



obvezno pogledajte ovo!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2006. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pjesma je u stvari totalno slatka, i klinac isto.
sve više istraživanja potvrđuje da se homoseksualnost određuje još u predporođajnom razdoblju - ima neke veze s količinom estrogena i testosterona kojima je fetus izloženom u nekom periodu razvoja.
ukoliko je stvarno tako, cijela priča je sasvim ok. osim što mi nismo navikli na takve stvari i što nas većina još rezonira kao zatucane balkančine...
zar nije bolje tako, nego da mali živi u domu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2006. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...nisam jadan ja, već jadna ja...a ne čini mi samo opis seksa homofobičnom, već i sve ostalo...što se linka tiče, a što da ti kažem...možda će sada ovo svima zvučati glupo, ali neka...recimo da bračni par sadista odluči posvojiti dijete...i da mali jednog dana odluči opjevati ljubav svojih roditelja...e, gledam na to jednako kao i o ovom dječaku koji živi s roditeljima (pardon, očevima)...i sadizam i homoseksualizam je vrsta seksualnog opredjeljenja, nije li?...ok, ima razlika - sadisti iz moje priče su muž i žena...dok su ovo dva oca...opet kažem - neka su...ali čemu toliko prenapuhavanje homoseksualizma...zašto sadisti nemaju svoje parade...ili mazohisti ili swingeri ili whoever...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
danijel20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2006. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...nisam jadan ja, već jadna ja...a ne čini mi samo opis seksa homofobičnom, već i sve ostalo...što se linka tiče, a što da ti kažem...možda će sada ovo svima zvučati glupo, ali neka...recimo da bračni par sadista odluči posvojiti dijete...i da mali jednog dana odluči opjevati ljubav svojih roditelja...e, gledam na to jednako kao i o ovom dječaku koji živi s roditeljima (pardon, očevima)...i sadizam i homoseksualizam je vrsta seksualnog opredjeljenja, nije li?...ok, ima razlika - sadisti iz moje priče su muž i žena...dok su ovo dva oca...opet kažem - neka su...ali čemu toliko prenapuhavanje homoseksualizma...zašto sadisti nemaju svoje parade...ili mazohisti ili swingeri ili whoever...


isuse bože i vi imate 31 godinu???

bez uvrede, no ja sam mislio po načinu pisanja i razmišljanja da vi imate najviše 15,16 godina..

btw znate li vi uopće gospođo što je to sadizam?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2006. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ok, sadomazohisti, whatever...jednaki su mi oni kao i homoseksualci...i swingeri i ostali koji imaju drugačije seksualne orijentacije ...zašto oni ne prave parade, nego samo gay populacija to voli raditi?...no, to ne znači da mrzim pedere i sve njih...poanta rezultata mojih pobrkanih matorih moždanih vijuga je u tome da me nimalo ne smeta jesi li ti peder ili ne...ono što mi smeta je nafuravanje na to...odnosno smeta mi preveliko naglašavanje jebanja u guzicu, s oproštenjem svima...ne razumijem čemu tolika fama oko toga?...@danijel, ako si peder, baš me briga, samo smeta mi to što to naglašavaš i kad ne treba...obzirom da sam rekla što mislim, povlačim se iz rasprave, jer očito ne možeš shvatiti moje mišljenje, a ja ti ga ne mogu dovoljno dobro nacrtati...so, keep going, boy...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
danijel20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2006. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ... povlačim se iz rasprave..



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2006. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ... povlačim se iz rasprave..
Noooooo... pussy rules, end of story...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2006. 17:59 
Naslov:  Re: obvezno pogledajte ovo!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danijel20 je napisao/la (Pogledaj post): › dugo nisam čuo išta dirljivije. pogledajte od prve do zadnje minute
i recite što mislite o tome. inače, taj mali zbilja ima to o čemu govori

http://www.youtube.com/watch?v=_qf0puHJ-KM


meni je iskreno žao malca.
a o državi koja je dopustila tu situaciju mogu reći samo: užas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2006. 18:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne da mi vrag mira...jel to ona ista država koja dozvoljava i pedofilsku stranku?...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2006. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vrlo vjerojatno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2006. 18:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..aha, dobro onda...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
danijel20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2006. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ..aha, dobro onda...


jel boli biti glupa s 31 godinu? Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2006. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danijel20 je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ..aha, dobro onda...

jel boli biti glupa s 31 godinu? Question

Čestitam na izvrsnom argumentu... Rolling Eyes

danijel20 je napisao/la: › i naravno da je michelangelo bio hetero, sikstinska kapela bi bila obložena tapetama.

Smijem li se poslužiti tvojim načinom zaključivanja - da je danijel20 hetero, rasprave bi bile prožete argumentima, a ne ad hominem napadima?

_________________
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

-Douglas Adams, The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.10.2006. 1:02 
Naslov:  Re: obvezno pogledajte ovo!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danijel danijel ne diraj ti anakondu i njene godine mogla bi te usmrtiti hehe ipak je anakonda... osijek031.com smile

e na tvoj argument
danijel20 je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ..aha, dobro onda...


jel boli biti glupa s 31 godinu? Question


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile jel boli biti dječak sa 20 kad te osoba istog spola ševi u otvor gdje ti izlaze govna???

heh oprostite na izrazu...heh ne pričam inače tako Embarassed Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2006. 1:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jednom je moj lega rekao jednu Zen poslovicu koja kaze:"Ako su ti rodiljelji mrljavi onda ti je i djete mrljavo". A i Mendel je isto govorio ako imaš dva pedera koji uzgajaju dijete , ono nemože postati ništ drugo osim pedera.
E a ja mislim da vas taj tip loži do bola sigurno se sad sa frendovima kesi na vase komentare.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2006. 5:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

42 je napisao/la: ›
Smijem li se poslužiti tvojim načinom zaključivanja - da je danijel20 hetero, rasprave bi bile prožete argumentima, a ne ad hominem napadima?
What a load of anal excretion!!

Kako razumna osoba dodje do zakljucka da je ovo "ad hominem" napad je nevjerovatno.

Postoji fraza "see the person not the sexuality". Na koji je to nacin moguce kad osoba nema nikakav stav (stance or substance) ili nacin razgovora o nicemu osim lupanju po zadnjim vratima? @danijel20 je sam napomenuo svoju seksualnost i sa tim poceo ovu diskusiju. Naravno kad se diskusija nije usmjerila na povoljnu stranu, sad smo svi homofobi...

Od prvog posta @danijel20 konzistentno istice svoju (like, in your face man) seksualnu orijentaciju, i uz to imate (yes, that means you too) drskosti da nazovete ostale homofobima! Now put up, or shut the f**k up.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: