Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dvorana Gradski vrt: Doček nove godine 2011. [We Love Music]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Objektivno gledajući jedino što su organizatori zeznuli su ulaz i garderoba. Ja sam prvi ovdje napisao da to nije valjalo.
Ali sada organizatore okrivljavati zbog toga što su ljudi bili seljačine i pohlepna stoka koja bi si natovarila hrane na tanjur i onda pet minuta poslije taj isti tanjur na kojem još ima dosta hrane bacili sa strane, nije ok. Nije u redu ni okrivljavati organizatore za mokar pod - opet stoka. Bilo je stvarno tamo divnih ljudi, ali da je bilo imbecija, bilo je.
Mi hrvati smo poznati po tome da pljujemo po svemu i svačemu, tako je sada i ovdje slučaj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jan_
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 19:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Također ja isto imam zamjerku samo na ulaz i garderobu, ne moze se dogoditi da ja ujutro dođem i sam svoju jaknu pokupim sa vjesalice, nije uopce nikoga bilo da je pricuva.tako isto mi je bilo tko mogao uzeti jaknu!a platio sam garderobu sto je najzalosnije u ovoj prici Smile a ovo ostalo, hebiga ljudi su cudne biljke, kada je nesto neograniceno onda ljudi nemaju granica i ne paze toliko sa tom cugom vec se proljevalo masovno na sve strane!mene samo zanima da li ce grad ikada vise dopustiti da se organizira ovako nesto slicno u jer cini mi se koliko vidim da je predvorje nove dvorane poprilicno unisteno!al dobro organizator je masnu lovu zgrnuo pa vjerovatno mu stoji u ugovoru da popravke podmiri sto mu nece biti problem, to moze samo od garderobe naplatiti!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2011. 20:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oke doček je napočetku imao puuuno potencijala postati najgori do sada i nadmašiti onaj od prošle godine u slaviji...
kao prvo na ulazu smo čekali 45minuta da uđemo...mislim kakva je to glupost samo jedna vrata otvoriti na toliko ljudi... meni su noge umrle od hladnoće. onda kad smo ušli dok sam se dogurala do hrane... mislim tako mali stol za hranu ja sam prvo misla da je to samo jedan dio ali kada sam skontala da je to sve... :s mjilim stvarno... premalo hrane na toliko ljudi... a ono smeće prekoputa... da nikome nije palo na pamet staviti bilo gdje oko stola neke kante da se to sve može baciti...sramota...
ooo garderoba... čekala sam pol sata u redu da bi saznala da se plaća 10 kn po jakni uz one pare koje sam dala za ulaz i onda se odjenom ta nadasve spektakularna konstrukcija samo urušila....
garderoba na jednom kraju hrana na drugom i cuga u rulji da nemoš ni prismrdit do tamo... glupost...više sam šetala okolo da sve obavim i pokupim nego što sam stajala na mjesu i plesala...

oke to su negativne stvari bile...
sad do pozitivnih... konobarima svaka čast na snalažljivosti i brzini Smile
oke ja mislim da je to to...
e da i onaj doček sa zakašnjenjem pa de nemože vam se to dogoditi......

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-xoxo-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2011. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo sve sto ste nabrajali stoji i ne smije se dogoditi s obzirom na budzet kojim raspolazu....
ali dodatno naplacivati garderobu!?!?!?!?!
ja ne znam ko je tu nenormalan...i kako se u ovom svom postu nisu osvrnuli na to i dali neko objasnjenje,previse me zanima Very Happy
ja nisam bila ni tu ni u essekeru trulom a cujem da su i tamo naplacivali...pa to je DNO DNA!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jan_
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2011. 23:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-xoxo- je napisao/la (Pogledaj post): › ovo sve sto ste nabrajali stoji i ne smije se dogoditi s obzirom na budzet kojim raspolazu....
ali dodatno naplacivati garderobu!?!?!?!?!
ja ne znam ko je tu nenormalan
...i kako se u ovom svom postu nisu osvrnuli na to i dali neko objasnjenje,previse me zanima Very Happy
ja nisam bila ni tu ni u essekeru trulom a cujem da su i tamo naplacivali...pa to je DNO DNA!


pricaj nam o tome Smile

ma trebaju uzet lovu gdje god mogu, ja sam se iznenadio da nije teta sjedila na ulazu u wc i naplacivala!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2011. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jan_ je napisao/la (Pogledaj post): ›

ma trebaju uzet lovu gdje god mogu, ja sam se iznenadio da nije teta sjedila na ulazu u wc i naplacivala!


E sad si im dao ideju za sljedeću godinu Very Happy Very Happy volio bih i ja čuti ovo sa naplatom garderobe, koji se genijalac toga sjetio???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.01.2011. 0:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

haha, umro sam danas od smijeha kad mi lega pričo kak mu je bilo na dočeku ng...
....moram priznat da mi kupanje i valjanje po podu bilo najsmješnije i na kraju da si moš birat jaknu ako je tvoja nestala ahahahaha tragikomedija..

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastion Osijek
Offline
Ukupno postova: 177
Lokacija: Tvrđa, Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2011. 2:14 
Naslov:  Re: Dvorana Gradski vrt: Doček nove godine 2011. [We Love Music]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo i nekoliko video klipova da se vidi kako je to sve izgledalo u dvorani:









Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jan_
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2011. 17:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moram ovu vijest prenijeti ovdje :
DOČEK NOVE PRETVOREN U NOĆNU MORU
Najviše kritika Esseker centru

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=135123
" Na ulazu se čekalo maksimalno 45 minuta, a svi su došli u isto vrijeme pa to i ne čudi - kaže Nikola Mravinac.

Koja nebuloza od izjave i ograđivanja, pa sta si ocekivao kada ce ljudi kreniti dolaziti na docek i mravinac zao mi je sto nisi spomenio tu famoznu garderobu kod koje si se najvise osramotio!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastion Osijek
Offline
Ukupno postova: 177
Lokacija: Tvrđa, Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2011. 16:56 
Naslov:  Re: Dvorana Gradski vrt: Doček nove godine 2011. [We Love Music]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo još jedan video s dočeka Nove u dvorani Gradski vrt:



Slike i ostalo na: http://www.facebook.com/welovemusic.osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: