Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kakva su nam maturanti? Homofobni, ksenofobni, euroskepticni, politicki nepismeni...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2010. 11:33 
Naslov:  Kakva su nam maturanti? Homofobni, ksenofobni, euroskepticni, politicki nepismeni...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poraz obrazovnog sustava. Kako je bilo i za pretpostaviti, nakon sto su udzbenike uredjivali Miroslav Tudjman i Kaptopl - mladi maturanti su ksenofobni, homofobni, euroskepticni. I politicki nepismeni i neobrazovani (vjerojatni uzrok ranije navedenih pridjeva).


Samo 27% mladih smatra da je NDH bila fašistička! A 40% misli da je na vlasti SDP...





Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.11.2010. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ne vidim šta je u ovom istraživanju čudno???
pa treba napraviti ovakvo istraživanje i za malo starije pa će ispasti možda još i gore...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2010. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ništa nije čudno, sve je očekivano.

20 godina Hdz-a, Tuđmana, Glavaša, Sanadera, Katoličke crkve, i čišćenja obrazovnog sustava dalo je rezultate.

Ovo su maturanti, dakle oni koji su završili srednju školu. Treba imati na umu da mnogi nisu završili ni osnovnu, a kamoli srednju školu, no imaju pravo glasa na izborima.

Hrvatska je onakva kakvu zaslužuju hrvatski građani.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2010. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

20% njih ovo rješava ozbiljno, 80% neozbiljno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.11.2010. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › 20% njih ovo rješava ozbiljno, 80% neozbiljno


Ima i toga, heheheh ... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2010. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

balavurdija...samo da je droge sexa i alkohola...ne nužno tim redom

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.11.2010. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › balavurdija...samo da je droge sexa i alkohola...ne nužno tim redom


haha ... a mi smo imali drugacije prioritete u njihovim godinama ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2010. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › balavurdija...samo da je droge sexa i alkohola...ne nužno tim redom


haha ... a mi smo imali drugacije prioritete u njihovim godinama ?


imali smo iste prioritete...al smo bili pametniji...i poštivali smo starije.....ovo zadnje spomenuto je nešto što nas definitivno cini razlicitim od današnje balavurdije

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2010. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cijelo društvo nam je homofobno, ksenofobno, euroskeptično, politički nepismeno (i ne samo politički). i svaki puta kad odmahnemo rukom i kažemo: ma, to je samo pjesma... to je samo pozdrav... to je samo znak... pridonosimo takvom društvu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.11.2010. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › balavurdija...samo da je droge sexa i alkohola...ne nužno tim redom


haha ... a mi smo imali drugacije prioritete u njihovim godinama ?


imali smo iste prioritete...al smo bili pametniji...i poštivali smo starije.....ovo zadnje spomenuto je nešto što nas definitivno cini razlicitim od današnje balavurdije


naravno ... i mi smo furali neki 'intelektualni' stil ... cak smo znali i koju knjigu procitati ... a danas se sve svodi na trash i trash kultura se glorificira do nebesa.

W.M. Felt je dobro primjetio ... odrasla je generacija odgajana u rezimima Hdz-a, Tuđmana, Glavaša, Sanadera i Katoličke crkve

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.11.2010. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › Ništa nije čudno, sve je očekivano.

20 godina Hdz-a, Tuđmana, Glavaša, Sanadera, Katoličke crkve, i čišćenja obrazovnog sustava dalo je rezultate.

Ovo su maturanti, dakle oni koji su završili srednju školu. Treba imati na umu da mnogi nisu završili ni osnovnu, a kamoli srednju školu, no imaju pravo glasa na izborima.

Hrvatska je onakva kakvu zaslužuju hrvatski građani.


isti oni profesori, koje si uzdizao u nebesa u drugom topicu, nose dobar dio odgovornosti za ovakvo stanje Wink

i da slažem se, klinci se sprdaju s anketama..mi smo radili isto pa je u 3.srednje, od nas 14 momaka, 11 bilo gay Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2010. 9:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
isti oni profesori, koje si uzdizao u nebesa u drugom topicu, nose dobar dio odgovornosti za ovakvo stanje Wink

i da slažem se, klinci se sprdaju s anketama..mi smo radili isto pa je u 3.srednje, od nas 14 momaka, 11 bilo gay Very Happy


Ma nisam uzdizao u nebesa, baš se o tome radi. Profesori rade loše. Posao im nije lak, ali rade loše. Ne može svatko biti profesor, a radi se o jednom od najvažnijih zanimanja u društvu. Zašto rade loše, to je već kompleksnija tema. No o njima se ne piše, ne priča, ne nagrađuju se, a niti kažnjavaju. Narod za to ima nogometaše i ostale loptače i trkače, realno najmanje važne stvari u životu.

Hrvatska je teatar apsurda, u gotovo svakom segmentu društva. Evo, trabunja se o društvu znanja, a rezultati pokažu skandalozno neznanje, pa taman da su se klinci i šalili (jedan mali postotak "šaljivaca" i "mangupa" jest, ali ti ne bi točno odgovorili ni da su htjeli). Pričamo i o tom sportu, dan i noć, a ispadnemo nacija koja se u Europi najmanje bavi sportom i najdeblja je. I da dalje ne nabrajamo. Država sramote.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.11.2010. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ma nisam uzdizao u nebesa, baš se o tome radi. Profesori rade loše. Posao im nije lak, ali rade loše. Ne može svatko biti profesor, a radi se o jednom od najvažnijih zanimanja u društvu. Zašto rade loše, to je već kompleksnija tema. No o njima se ne piše, ne priča, ne nagrađuju se, a niti kažnjavaju. Narod za to ima nogometaše i ostale loptače i trkače, realno najmanje važne stvari u životu.

Hrvatska je teatar apsurda, u gotovo svakom segmentu društva. Evo, trabunja se o društvu znanja, a rezultati pokažu skandalozno neznanje, pa taman da su se klinci i šalili (jedan mali postotak "šaljivaca" i "mangupa" jest, ali ti ne bi točno odgovorili ni da su htjeli). Pričamo i o tom sportu, dan i noć, a ispadnemo nacija koja se u Europi najmanje bavi sportom i najdeblja je. I da dalje ne nabrajamo. Država sramote.


Ni sama ne bih bolje napisala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2010. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uskoro ce se streljati oni koji su protiv ulaska u EU, kako su poceli etiketirati, "eurofobi" , "euroskeptici" ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2010. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): › uskoro ce se streljati oni koji su protiv ulaska u EU, kako su poceli etiketirati, "eurofobi" , "euroskeptici" ...

E baš to, vlada tolika medijska blokada o negativnim aspektima ulaska u EUropsku uniju pa će ovakvih anketa biti sve više i više, uskoro neću smijeti ni pomisliti da sam protiv EU..
Jučer je recimo u Splitu održana tribina grupe Volim Hrvatsku, ne u EU na kojoj su se iznosili argumenti protiv EU no to Jutarnji neće sigurno objaviti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: