Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Radnik GPP-a nasrnuo na direktora Medića zbog zabrane pušenja!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gunđ
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2010. 15:07 
Naslov: Question Radnik GPP-a nasrnuo na direktora Medića zbog zabrane pušenja!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako piše Glas Slavonije u ovom članku
http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=132083
došlo je do fizičkom obračuna direktora i jednog radnika navodno zbog pušenja.

Međutim, imam insajdersku informaciju da spomenuti direktor zna u poprilično neugodnim kontekstima spominjati žensku rodbinu radnicima, preciznije njihove majke, te da je radnik pobjesnio na direktora zbog toga i zbog toga fizički nasrnuo na njega.

Ima li tko iz GPP-a da potvrdi ili opovrgne tu informaciju? Je li još tko čuo za to?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2010. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa, daleko sam od insajdera GPP-a, čak što više - osim povremenog (i sve rjeđeg) korištenja tramvaja kao prijevoznog sredstva nemam ništa s tom firmom, pa ne znam što je bilo.
No...
Izvjesno je da, što god da je bilo, dotični radnik nema svoje novine u kojima bi odmah objavio svoju verziju priče, a diša tu olakotnu stvarčicu u liku GS - ima. Tako ćemo upoznati samo jednu stranu priče....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Prometnik
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2010. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ako mu i je nešto opsovo to nije razlog da ga fizički napada nego ima sud pa neka ga tuži

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gunđ
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2010. 19:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Time što si direktor dopušta da opsuje radnicima majku pokazuje nešto jako zabrinjavajuće - da ima svijest da se može ponašati kako hoće jer ga je politika postavila i politika će zataškati sve njegove, da se izrazim krajnje eufemistično, nestašluke.

Stvarna žrtva situacije opisane u članku je taj radnik, a ne direktor. Taj radnik će trpjeti jako ozbiljne posljedice zbog ispada u trenutku rastrojstva uzrokovanog direktorovim ponašanjem i treba mu, već kada mu ne možemo nikako pomoći, poručiti da smo srcima uz njega. Svi mi trpimo jako puno toga od kojekakvih moćnika i svakome od nas se može desiti da jednom puknemo i napravimo isto.

Dakle, radniče, drži se! Mi smo uz tebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2010. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti znaš da je on njemu psovao!? blamage osijek031.com smile

Miško, nisi ti ni prvi ni zadnji koji se regao na ovaj forum da bi blatio Medića. Ili si jedan od onih neradnika i kojekakvih zgubidana u GPP-u kojima nikako ne odgovara čovjek koji pokušava uvesti red u taj GPP?

"Riječ je o predradniku u radionici koji iza sebe već ima popriličnu povijest nasilničkog ponašanja.."Dakle sa jedne strane imamo čovjeka za kojeg se čuju samo riječi hvale a sa druge "jadnog malog radnika", šefića u nekakvoj radionici kome jedan Medić zabranjuje da on puši!! Zamislite samo! Tko je taj Medić da njemu zabranjuje pušenje gdje on hoće?!! U najmanju ruku si malo pomiješao likove u toj priči. Ako netko "jebe majke" od te dvojice onda to sigurno nije Medić!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GPPovac
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2010. 21:00 
Naslov: Question Re: Radnik GPP-a nasrnuo na direktora Medića zbog zabrane pušenja!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gunđ je napisao/la (Pogledaj post): ›
Međutim, imam insajdersku informaciju da spomenuti direktor zna u poprilično neugodnim kontekstima spominjati žensku rodbinu radnicima, preciznije njihove majke, te da je radnik pobjesnio na direktora zbog toga i zbog toga fizički nasrnuo na njega.


Imaš dobru insajdersku informaciju. Voli on ne samo spominjati majke radnicima već to čini precizirajući i mjesto radnje. Naime, voli naglasiti i spolni organ iste, da ga ne citiram. Radnike uspoređuje s čitavom paletom domaćih i inih životinja, pri čemu vrlo često urla (vikanje je preblag termin), a ne smeta mu ni ako je sugovornik ili više njih 20-ak godina stariji od njega, s recimo 20-30 godina staža u GPP-u.
Umjesto inspekcije koja bi provjerila stanje što se tiče pušenja, bilo bi jako dobro da dođe i neka inspekcija koja bi priupitala radnike o mobbingu i iživljavanju dotičnog.
Zapravo, više iznenađuje činjenica da je uz sav ovaj teror do sada ostao samo bez nekoliko dugmića s košulje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2010. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ahaha, evo navale svježe registriranih GPPovaca..blamage! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2010. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
"Riječ je o predradniku u radionici koji iza sebe već ima popriličnu povijest nasilničkog ponašanja.."Dakle sa jedne strane imamo čovjeka za kojeg se čuju samo riječi hvale a sa druge "jadnog malog radnika", šefića u nekakvoj radionici kome jedan Medić zabranjuje da on puši!! Zamislite samo! Tko je taj Medić da njemu zabranjuje pušenje gdje on hoće?!! U najmanju ruku si malo pomiješao likove u toj priči. Ako netko "jebe majke" od te dvojice onda to sigurno nije Medić!

Naručeni članak koji bi Levak mogao platit tužbom zbog iznošenja neistina (odnosi se na ovaj dio koji si boldirao) i iskreno se nadam da hoće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2010. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa neka tuži Medića ako nije istina!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GPPovac
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2010. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › ahaha, evo navale svježe registriranih GPPovaca..blamage! Smile


Bilo bi ih i više da se ljudi ne boje za posao. Od tih 350-400 ljudi ima svega 5-6 uvlakača, među koje vjerojatno spadaš i ti, a ostali s grčem u želucu dolaze svaki dan na posao. Kupio vas je boljim radnim mjestima, pa sada ko hijene tražite žrtve koje ćete gurniti u C grupu da bi veliki gazda bio zadovoljan, a vi skupili pokoji poen u njegovim očima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2010. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tako je GPPovac! otkrio si me! ja sam spavač na ovom forumu koji je aktiviran kad je jadni radni narod GPPa krenuo u 66. jubilarno pljuvanje Medića na ovom forumu! Wink
nadam se još boljem položaju u GPPu..direktore, jel čitate ovo? hoće bit stimulacije za idući mjesec? bilježim se sa štovanjem! Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gepepeovac
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2010. 21:37 
Naslov:  Re: Radnik GPP-a nasrnuo na direktora Medića zbog zabrane pušenja!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ja sam iz GPP-a pa znam informacije iz prve ruke, jer sam ih vidio. Da , psovao mu je majku i to par puta, najgorim prostačkim rječnikom što postoji. Ali to za nas radnike to nije nikakva novost, žene iz računovodstva u lice naziva "kurvetinama" , psuje im majku....dobro je netko gore primjetio, mi radnici nemamo svoje privatne novine da ih nazivamo za svaku glupost. Ljudi to trpe jer ih je strah za svoja radna mjesta, no svakome pukne film, pa tako i kolegi. Što je najgore od svega ja mislim da je vecina gpp-a glasala za hdssb-a, kao i ja. E necu vise, bar dok ne promjene tog kretena. Prvo nam je smanjio place svima za nekih 1000 do 1500 kuna, ukinio nam godisnje, uveo je svakomjesecno kažnjavanje, koje radi na principu, da se svaki mjesec mora kazniti određeni broj ljudi bilo za to razloga ili ne, kazniti se mora, pa se tako izmisljaju kazne( 10 postotno smanjenje place). Uglavio je 2 zamjenika direktora?? iako je vec postojao jedan na bjesne plaće, sebi , čim je došao je podignuo plaću sa 12000 (koliko su imali svi prije njega ) na 20000. Normalno takve stvari se ne znaju. Hvala ti bože na internetu da razbijemo medijsku blokadu. Uglavnom lik je totalni nesposobnjakovic, egomanijak koji je ovisan o medijima, kad prdne zove glas slavonije. A sa druge strane namjerno unistava GPP, daje linije Panturistu, pazi sad ( Panturistu se isplati voziti te linije i jos nama placati dio kolaca od karata, a nama ne-ma nemoj!!), vjerojatno rade na privatizaciji autobusa, stara priča još iz 2005. Kad se sve zbroji , stvarno , on nema nijednu pozitivnu stvar da je napravio za GPP ili njegove korisnike. Podigao je karte otprilike za 100 %, smanjio nama plaće, ukinio linije, nema šta , stvarno je sposoban. To i moja baba zna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2010. 21:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile evo ga još jedan! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gepepeovac
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2010. 21:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
tako je GPPovac! otkrio si me! ja sam spavač na ovom forumu koji je aktiviran kad je jadni radni narod GPPa krenuo u 66. jubilarno pljuvanje Medića na ovom forumu! Wink
nadam se još boljem položaju u GPPu..direktore, jel čitate ovo? hoće bit stimulacije za idući mjesec? bilježim se sa štovanjem! Cool


Slušaj , ti mora da si Medić, jelda...ne vidim razlog zasto nama ne vjerujes , mi smo tamo, a ti??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GPPovac
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2010. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gepepeovac je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
tako je GPPovac! otkrio si me! ja sam spavač na ovom forumu koji je aktiviran kad je jadni radni narod GPPa krenuo u 66. jubilarno pljuvanje Medića na ovom forumu! Wink
nadam se još boljem položaju u GPPu..direktore, jel čitate ovo? hoće bit stimulacije za idući mjesec? bilježim se sa štovanjem! Cool


Slušaj , ti mora da si Medić, jelda...ne vidim razlog zasto nama ne vjerujes , mi smo tamo, a ti??


Ima on nekoliko nickova ovdje, pa nije ni to isključeno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: