Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Radnik GPP-a nasrnuo na direktora Medića zbog zabrane pušenja!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2010. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jesam! ideš u C grupu! tak da znaš!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GPPovac
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2010. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › jesam! ideš u C grupu! tak da znaš!


Jel i ja?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2010. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti već jesi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GPPovac
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2010. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › ti već jesi!


Kako znaš?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2010. 21:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa tko će znati ako ne ja?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GPPovac
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2010. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › pa tko će znati ako ne ja?


Bolje biti C, nego lizati bulju za A

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2010. 21:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iz tvojih usta u Božje uši!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2010. 23:32 
Naslov:  Re: Radnik GPP-a nasrnuo na direktora Medića zbog zabrane pušenja!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gepepeovac je napisao/la (Pogledaj post): › sebi , čim je došao je podignuo plaću sa 12000 (koliko su imali svi prije njega ) na 20000. Normalno takve stvari se ne znaju. Hvala ti bože na internetu da razbijemo medijsku blokadu.


nisi ti GPPovac, ti si prijatelju moj obična lažovčina..teško je nekome dokazati da laže, pogotovo ako nije u cijeloj priči ali tebi mogu dokazati da lažeš..kažeš da je čim je došao sebi podigao plaću sa 12000 na 20000..e sad lažove, objasni kako to da je Medić došao u ljeto 2009. na mjesto direktora a u 3. mjesecu 2010. u jednom članku spominje da mu je plaća 11700???? objasni? dakle, ti tvrdiš da je Medić čim je došao u firmu sebi podigao plaću na 20 000 kuna a on u 3. mjesecu 2010. kaže da mu je plaća 11 700! toliko o tebi i tvojim lažima... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gunđ
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2010. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
ti znaš da je on njemu psovao!? blamage osijek031.com smile

Eto, neki su to potvrdili i dodali još nekoliko detalja.

Osječanin je napisao/la: ›
Miško, nisi ti ni prvi ni zadnji koji se regao na ovaj forum da bi blatio Medića. Ili si jedan od onih neradnika i kojekakvih zgubidana u GPP-u kojima nikako ne odgovara čovjek koji pokušava uvesti red u taj GPP?

Nisam se regao na forum da bih platio Medića. Ne radim u GPP-u. Nisam član nijedne stranke niti pišem za račun bilo koje stranke i/ili interesne skupine. Čak osobne ne poznajem tog Medića, pa i osobne konotacije padaju u vodu.

Moje prijateljstvo s GPP-om seže još u 1980. godinu (dobro si pročitao, prije 30 godina) kada sam bio dijete i kada su mi radnici tadašnjeg Autotramvaja jednom akcijom jako pomogli. Od tada sve djelatnike GPP-a doživljam kao prijatelje premda danas gotovo nikoga ne poznajem, a vjerujem da su svi radnici iz onoga vremena već otišli u mirovinu. (Poznajem svega ovih svojih nekoliko insajdera, no, Osijek je dovoljno malen grad da svatko može poznavati nekoga iz GPP-a i dobiti informacije iz prve ruke).

Ovo moje pisanje ne spada u domenu političke kaljuže tj. lokalnog, političkog i kokošarskog folklora, koliko god tebi odgovaralo da ga takvim prikažeš.

Osječanin je napisao/la: ›
"Riječ je o predradniku u radionici koji iza sebe već ima popriličnu povijest nasilničkog ponašanja.."Dakle sa jedne strane imamo čovjeka za kojeg se čuju samo riječi hvale a sa druge "jadnog malog radnika", šefića u nekakvoj radionici kome jedan Medić zabranjuje da on puši!! Zamislite samo! Tko je taj Medić da njemu zabranjuje pušenje gdje on hoće?!! U najmanju ruku si malo pomiješao likove u toj priči. Ako netko "jebe majke" od te dvojice onda to sigurno nije Medić!

Bi li me mogao uputiti gdje se mogu pročitati te riječi hvale o Mediću. Dakako, potpisane relevantnim imenima. "Šefić u nekakvoj radionici" ne postaješ jer te nekakva politička opcija postavi na to mjesto. Da je taj čovjek imao popriličnu povijest nasilničkog ponašanja, već bi bio davno dobio otkaz, a sigurno ne bi postao "šefić u nekakvoj radionici".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GPPovac
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2010. 23:49 
Naslov:  Re: Radnik GPP-a nasrnuo na direktora Medića zbog zabrane pušenja!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
gepepeovac je napisao/la (Pogledaj post): › sebi , čim je došao je podignuo plaću sa 12000 (koliko su imali svi prije njega ) na 20000. Normalno takve stvari se ne znaju. Hvala ti bože na internetu da razbijemo medijsku blokadu.


nisi ti GPPovac, ti si prijatelju moj obična lažovčina..teško je nekome dokazati da laže, pogotovo ako nije u cijeloj priči ali tebi mogu dokazati da lažeš..kažeš da je čim je došao sebi podigao plaću sa 12000 na 20000..e sad lažove, objasni kako to da je Medić došao u ljeto 2009. na mjesto direktora a u 3. mjesecu 2010. u jednom članku spominje da mu je plaća 11700???? objasni? dakle, ti tvrdiš da je Medić čim je došao u firmu sebi podigao plaću na 20 000 kuna a on u 3. mjesecu 2010. kaže da mu je plaća 11 700! toliko o tebi i tvojim lažima... Laughing


da možda on ne laže?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2010. 23:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako ti nije jasno kako se postaje šefić u GPPu pročitaj malo komentare ljudi koji su već pisali o GPPu a rade u njemu..koliko se u 4 godine HSP ekipe zaposlilo braće, rođaka, šogora, kumova i ostalih, kako se ta ekipa ponašala sa ostalima u GPPu, kako su se izmišljala radna mjesta i za to se uzimale masne plaće, kako su se fiktivno zapošljavali ljudi koje nitko živ nije vidio ali su uredno bili na platnom spisku, kako je pola firme bilo na bolovanju a GPP za to plaćao milione kuna, itd. ima toga koliko hoćeš..samo malo potraži

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2010. 23:55 
Naslov:  Re: Radnik GPP-a nasrnuo na direktora Medića zbog zabrane pušenja!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

GPPovac je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
gepepeovac je napisao/la (Pogledaj post): › sebi , čim je došao je podignuo plaću sa 12000 (koliko su imali svi prije njega ) na 20000. Normalno takve stvari se ne znaju. Hvala ti bože na internetu da razbijemo medijsku blokadu.


nisi ti GPPovac, ti si prijatelju moj obična lažovčina..teško je nekome dokazati da laže, pogotovo ako nije u cijeloj priči ali tebi mogu dokazati da lažeš..kažeš da je čim je došao sebi podigao plaću sa 12000 na 20000..e sad lažove, objasni kako to da je Medić došao u ljeto 2009. na mjesto direktora a u 3. mjesecu 2010. u jednom članku spominje da mu je plaća 11700???? objasni? dakle, ti tvrdiš da je Medić čim je došao u firmu sebi podigao plaću na 20 000 kuna a on u 3. mjesecu 2010. kaže da mu je plaća 11 700! toliko o tebi i tvojim lažima... Laughing


da možda on ne laže?


zašto bi on lagao? nitko ga nije pitao za plaću nego je to sam spomenuo usput..zašto bi lagao za nešto što ga nitko nije pitao a vrlo lako se provjeri i uhvati ga se u laži ako je lagao..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GPPovac
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2010. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › ako ti nije jasno kako se postaje šefić u GPPu pročitaj malo komentare ljudi koji su već pisali o GPPu a rade u njemu..koliko se u 4 godine HSP ekipe zaposlilo braće, rođaka, šogora, kumova i ostalih, kako se ta ekipa ponašala sa ostalima u GPPu, kako su se izmišljala radna mjesta i za to se uzimale masne plaće, kako su se fiktivno zapošljavali ljudi koje nitko živ nije vidio ali su uredno bili na platnom spisku, kako je pola firme bilo na bolovanju a GPP za to plaćao milione kuna, itd. ima toga koliko hoćeš..samo malo potraži


Ovaj gospodin je bio kako kažeš "šefić" u GPP-u puno prije Medića, Markovića pa i još nekih direktora koji su se promijenili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.10.2010. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da i?
od svega što sam napisao a činjenice su tvoj jedini komentar je kako se dotični gospodin puno prije zaposlio? smiješno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GPPovac
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2010. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije li tvoja smjena do ponoći, vrijeme je za Letećeg mungosa? Posebno je zanimljivo kad se vas dvojica međusobno upustite u raspravu. Tandem kao Medeni i J.P.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: