Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zaustavimo pijanju osječku balavurdiju koja se dere po noći dok radni ljudi spavaju

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sebastian
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.10.2010. 13:52 
Naslov: Fight Zaustavimo pijanju osječku balavurdiju koja se dere po noći dok radni ljudi spavaju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Apeliram na sve stare Osječane koji žele zaustaviti dernjavu i razbijanje boca do 5 h ujutro!

Dakle , Osijek je postao grad u kojem se više čovjek ne može naspavati u toku noći, jer više nitko,naime ne drži stvari pod kontrolom po pitanju nereda i bučenja po ulicama! Razmažena balavurdija, koja ima previše energije, jer se nikada nije niti bavila sportom osim onoga koji se tiče opijanja i maltretiranja radnih građana u 5 ujuto, osjeća se vrlo spokojno po pitanju deranja,razbijanja boca i svađanja sa suprotnim spolom i to na očigled svih u 4 ujutro u Europskoj aveniji...netko bi se mogao našaliti pa reći:"A zar ti nikada nisi bio mlad?"

To su mi pitanje i bili postavile persone koje ne žive pored mene na Europskoj aveniji i koje imaju spokojni san,a ne idu se svađati sa pijanom balavurdiom u 4 ujutro (radnim danom također) od četvrtka do subote. Ja apeliram ne samo na sve stanare u Europskoj aveniji, nego i na sve ljude koji imaju dobar odgoj da mi se pridruže u ovoj inicijativi da se uposle redarstevnici koji će patrolirati i voditi računa o redu i miru jer ovi do sada su definitivno dokazali da nisu kompetentni!! Zašto gradonačelnik niti u kojem pogledu nije odreagirao do sada???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.10.2010. 15:04 
Naslov: Fight Re: Zaustavimo pijanju osječku balavurdiju koja se dere po noćidok radni ljudi spavaju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sebastian je napisao/la (Pogledaj post): › Apeliram na sve stare Osječane koji žele zaustaviti dernjavu i razbijanje boca do 5 h ujutro!

Dakle , Osijek je postao grad u kojem se više čovjek ne može naspavati u toku noći, jer više nitko,naime ne drži stvari pod kontrolom po pitanju nereda i bučenja po ulicama! Razmažena balavurdija, koja ima previše energije, jer se nikada nije niti bavila sportom osim onoga koji se tiče opijanja i maltretiranja radnih građana u 5 ujuto, osjeća se vrlo spokojno po pitanju deranja,razbijanja boca i svađanja sa suprotnim spolom i to na očigled svih u 4 ujutro u Europskoj aveniji...netko bi se mogao našaliti pa reći:"A zar ti nikada nisi bio mlad?"

To su mi pitanje i bili postavile persone koje ne žive pored mene na Europskoj aveniji i koje imaju spokojni san,a ne idu se svađati sa pijanom balavurdiom u 4 ujutro (radnim danom također) od četvrtka do subote. Ja apeliram ne samo na sve stanare u Europskoj aveniji, nego i na sve ljude koji imaju dobar odgoj da mi se pridruže u ovoj inicijativi da se uposle redarstevnici koji će patrolirati i voditi računa o redu i miru jer ovi do sada su definitivno dokazali da nisu kompetentni!! Zašto gradonačelnik niti u kojem pogledu nije odreagirao do sada???


Zašto ne prodate fino taj stan na Europskoj aveniji i ne kupite si 4 stana na jugu 2, u 3 držite podstanare i fino zarađujete a u jednom "spokojno spavate". Najbolje bi bilo da se sve mlade ubije (kao što sam već govorio na forumu) i rešeno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2010. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad ti tolko smetaju sto ne zoves policiju?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sir William
Offline
Ukupno postova: 360
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2010. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

selo jesmo, al tolko selo da moš mirno spavat po noći baš i nismo..

_________________
Sir William
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.10.2010. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Buku stvaraju automobili. Buku stvaraju svatovske sale po gradu. Buku stvaraju i kamioni smecara.

Dakle, osim kretanja ljudi ulicom, zabranimo i automobile, svatove i skupljanje otpada.

Ili jos bolje - uvedimo policijski sat od 8 navecer do 6 ujutro.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2010. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
sebastian je napisao/la (Pogledaj post): › Apeliram na sve stare Osječane koji žele zaustaviti dernjavu i razbijanje boca do 5 h ujutro!

Dakle , Osijek je postao grad u kojem se više čovjek ne može naspavati u toku noći, jer više nitko,naime ne drži stvari pod kontrolom po pitanju nereda i bučenja po ulicama! Razmažena balavurdija, koja ima previše energije, jer se nikada nije niti bavila sportom osim onoga koji se tiče opijanja i maltretiranja radnih građana u 5 ujuto, osjeća se vrlo spokojno po pitanju deranja,razbijanja boca i svađanja sa suprotnim spolom i to na očigled svih u 4 ujutro u Europskoj aveniji...netko bi se mogao našaliti pa reći:"A zar ti nikada nisi bio mlad?"

To su mi pitanje i bili postavile persone koje ne žive pored mene na Europskoj aveniji i koje imaju spokojni san,a ne idu se svađati sa pijanom balavurdiom u 4 ujutro (radnim danom također) od četvrtka do subote. Ja apeliram ne samo na sve stanare u Europskoj aveniji, nego i na sve ljude koji imaju dobar odgoj da mi se pridruže u ovoj inicijativi da se uposle redarstevnici koji će patrolirati i voditi računa o redu i miru jer ovi do sada su definitivno dokazali da nisu kompetentni!! Zašto gradonačelnik niti u kojem pogledu nije odreagirao do sada???


Zašto ne prodate fino taj stan na Europskoj aveniji i ne kupite si 4 stana na jugu 2, u 3 držite podstanare i fino zarađujete a u jednom "spokojno spavate". Najbolje bi bilo da se sve mlade ubije (kao što sam već govorio na forumu) i rešeno.

Remećenje javnog reda i mira nije ništa novo u našem gradu. Naravno da su pojedine lokacije u gradu izloženije takvom kršenju zakona nego druge, međutim svakako je glupo i besmisleno očekivati da se građani odsele u neku mirniju četvrt, zato što za to ovlaštene institucije nisu u stanju odraditi svoj posao i provoditi zakon u praksi.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sebastian
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.10.2010. 15:33 
Naslov: Fight Re: Zaustavimo pijanju osječku balavurdiju koja se dere po noći dok radni ljudi spavaju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[Zašto ne prodate fino taj stan na Europskoj aveniji i ne kupite si 4 stana na jugu 2, u 3 držite podstanare i fino zarađujete a u jednom "spokojno spavate". Najbolje bi bilo da se sve mlade ubije (kao što sam već govorio na forumu) i rešeno.

što tebe briga što mi radimo sa našom imovinom ,* ,osim toga drastično su pali kriteriji u mojem rodnome gradu....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2010. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sebastian je napisao/la: ›
[Zašto ne prodate fino taj stan na Europskoj aveniji i ne kupite si 4 stana na jugu 2, u 3 držite podstanare i fino zarađujete a u jednom "spokojno spavate". Najbolje bi bilo da se sve mlade ubije (kao što sam već govorio na forumu) i rešeno.

što tebe briga što mi radimo sa našom imovinom , * ,osim toga drastično su pali kriteriji u mojem rodnome gradu....


momak bez vrijedanja, nisu svi istog misljenja ko i ti. Leteci mungos ti je dao najbolji komentar

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sebastian
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.10.2010. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrpe automobile ne idu noću kao i danju,osim kretena koji ne turiraju u mojoj ulici , pa sam prisiljen zvati redartvenike,niti u jednom drugom gradu NISAM VIDIO DA SE KRETENI deru noću u najužem centru.Niti u Rijeci,Splitu niti u Zg-u.To se samo dopušta u Osijeku!!
Leteci mungos je napisao/la: ›
Buku stvaraju automobili. Buku stvaraju svatovske sale po gradu. Buku stvaraju i kamioni smecara.

Dakle, osim kretanja ljudi ulicom, zabranimo i automobile, svatove i skupljanje otpada.

Ili jos bolje - uvedimo policijski sat od 8 navecer do 6 ujutro.

_________________
Bistri ljudi raspravljaju o idejama, prosječni ljudi o onome što se svakodnevno događa, neobrazovani ljudi raspravljaju o drugim ljudima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2010. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima toga svugdje, u spanjolskoj takoder ima. ne smeta ti skripa tramvaja dok prolazi avenijom? tamo ga se najvise cuje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sebastian
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.10.2010. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja govorim o tome da pijani kreteni urlaju,razglabaju u 5 ujutro javno o svojoj vezi na 5 metara od mojega prozora....ako smo takvo selo na kojem to nikoga ne smeta , tada i ZASLUŽUJEMO TAKVU SITUACIJU i stvarno će onda u tome gradu ostati samo KRETENI. Tramvaja nema od 00:30 do 5:30 ujutro.Smetaju mi,ali u puno manjoj mjeri nego extrovertni idioti koji žele da ih se sluša
dino_bno je napisao/la: ›
Ima toga svugdje, u spanjolskoj takoder ima. ne smeta ti skripa tramvaja dok prolazi avenijom? tamo ga se najvise cuje

_________________
Bistri ljudi raspravljaju o idejama, prosječni ljudi o onome što se svakodnevno događa, neobrazovani ljudi raspravljaju o drugim ljudima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2010. 15:43 
Naslov:  Re: Zaustavimo pijanju osječku balavurdiju koja se dere po noći dok radni ljudi spavaju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tramvaja nema u to vrijeme? onda stvarno ne znam kak ja idem kuc hahaha

evo jedna prigodna Very Happy



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.10.2010. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sebastian je napisao/la (Pogledaj post): › Hrpe automobile ne idu noću kao i danju,osim kretena koji ne turiraju u mojoj ulici , pa sam prisiljen zvati redartvenike,niti u jednom drugom gradu NISAM VIDIO DA SE KRETENI deru noću u najužem centru.Niti u Rijeci,Splitu niti u Zg-u.To se samo dopušta u Osijeku!!
Leteci mungos je napisao/la: ›
Buku stvaraju automobili. Buku stvaraju svatovske sale po gradu. Buku stvaraju i kamioni smecara.

Dakle, osim kretanja ljudi ulicom, zabranimo i automobile, svatove i skupljanje otpada.

Ili jos bolje - uvedimo policijski sat od 8 navecer do 6 ujutro.


Ti prijatelju prvo kod psihijatra, onda prodati stan i odseliti negdje u liku na brdo i biti ćeš sretan, a ne tu maltretirati ljude po forumu.

Bok <3 Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.10.2010. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@sebastian, s obzirom na ton tvojih poruka moglo se pomisliti da od ulanja na ulici nisi spavao najmanje mjesec dana.

Kad ono - tebi smeta razgovor nekoliko ljudi koji su se drznuli zaustaviti na setnici pod tvojim prozorom. Nisi cuo ono sto si ocekivao? Ni jedna te nije spomenula u seksualnom kontekstu? ;-)

Salu na stranu... ako ti doista smeta buka, razgovor prolaznika, pa cak i arlaukanje je nula naspram buke vozila, tramvaja.

Automobili i tramvaji ti ne smetaju? Kamion za prikupljanje otpada? Peraci cesta?

No, mozda je u Europskoj aveniji doista gadno, kad su u pitanju grlati prolaznici. Nisam nikad tamo spavao, tesko je procijeniti koliko razgovor ljudi na ulici moze utjecati na kvalitetu sna.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sebastian
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.10.2010. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pročitajte malo Zakon o redu i miru iz '93 sa svim dopunama i anexima iz '98 , pa onda i dalje držite da je u redu urlati po ulici usred noći, turirati aute i razbijati boce

_________________
Bistri ljudi raspravljaju o idejama, prosječni ljudi o onome što se svakodnevno događa, neobrazovani ljudi raspravljaju o drugim ljudima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: