Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Reorganizacija rada oječkih kina

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gost
Post Postano: 10.07.2005. 3:04 
Naslov: Idea Reorganizacija rada oječkih kina
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zasto poslodavci u osječkim kinima boluju od bolesti koja se zove ne kreativnost?
Na to misteriozno pitanje vjerojatno nitko živ u gradu ne zna odgovor.
U čemu je problem? Mislim da ovakav naćin rada kina neće dugo potrajati. jer kad trenutačni blockbusteri odu s kino pozornice opet će nastati problemi oko plaća za radnike tako da će ljudi što rade u kinima morati opet posegnuti za ne popularnom metodom, a to je štrajk.
Kako kino održati i pretvoriti ga u firmu koja će poslovati sa dobitkom cijele godine. mislim da tu nema puno mudrosti. Sva kina u drzavama, namatoliko nedostižnog zapada imaju svoje programe. Moj prijedlog. Neka se recimo u jednom kinu organiziraju filmske matineje, a u drugome recimo neka se vrte najnoviji filmovi koji su akutualni danas.
Ili recimo kada dodju filmovi poput Star Warsa, Indiana Jonsa i slicni koji imaju nastavke, bilo bi dobro recimo da u jednom kinu mozes pogledati cijeli serijal, naravno da i cijena ulaznice budeu skladu s tim da je film igrao prije u knima i da je van aktualne kino distribucije. recimo kad dodje u kina Hobit, u drugom kinu mozes pogledati cijeli LOTR serijal sa jednom ulaznocom od recimo 30-tak kn.
Mislim ovo je samo banalan prijedlog, kina bi se morala roorganizirati ukoliko bi dosla konkurencija,šteta što je nema.
Što vi mislite o ovom problemu i imali nade da Osijek dobije možda još kvalitetnijea kina tipa Multiplex?

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2005. 3:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ups zaboravih se registrirat...inace ja sam autor topica Smile

sorry na tipfelerim u naslovu...ah kad se i ja sjetim u koje doba pisati po forumima Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2005. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa idi u edit i ispravi se:)

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ixia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 333
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2005. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la (Pogledaj post): › Što vi mislite o ovom problemu i imali nade da Osijek dobije možda još kvalitetnijea kina tipa Multiplex?



pa koliko ja znam u euro-domu il' kak se zove biti ce cetiri kinodvorane...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2005. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lega što još treba Osječanima da skontaju da se ovaj grad trudi omogućiti im sve što ima Zg, Ri, St ? Odnosno organiziraš im bespla koncerte i filmiće, a njima lijeno debelo dupe odvojit od fotelje. Još imaju obraza reći koko je ovaj grad dosadan.Vidim da se niko nije usprotivio ideji da "Narodnjaci" nastane Tvrđu. Ako se to dogodi onda stvarno ne znam koliko su nam bitni multiplexi kad ne možemo napuniti ni ova dva kina op.a. bioskopa (za narodnjake). Eto ja malo lokalpatriotski nastrojen pa me nanerviralo. Možemo otvorit temu o sličnim stvarima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2005. 23:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Lega što još treba Osječanima da skontaju da se ovaj grad trudi omogućiti im sve što ima Zg, Ri, St ? Odnosno organiziraš im bespla koncerte i filmiće, a njima lijeno debelo dupe odvojit od fotelje. Još imaju obraza reći koko je ovaj grad dosadan.Vidim da se niko nije usprotivio ideji da "Narodnjaci" nastane Tvrđu. Ako se to dogodi onda stvarno ne znam koliko su nam bitni multiplexi kad ne možemo napuniti ni ova dva kina op.a. bioskopa (za narodnjake). Eto ja malo lokalpatriotski nastrojen pa me nanerviralo. Možemo otvorit temu o sličnim stvarima.


Ovo za narodnjake nisam znao...inace sami protivnik te anti-glazbe.

A sto preselit ce narodnjake u tvrdju kao turisticku atrakciju Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.07.2005. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Multiplex kina u grau koji ne moze napuniti i 2 obicna kina. Zapravo, ne moze napuniti niti jedno obicno kino.

Prvo su ljudi izmisljali da im je opremljenost uzasna. Sada imaju poprilicno kvalitetno sredjena kina, ali opet ih nema u njima.

Inace, prica da ce od Mercatora nastati multiplex je samo dobra shala na racun katastrofalno lose posjecenosti Mercatora. Ima tu dobrih paralela s idejom multiplex kina u Osijeku ;-)

I, da, ne znam tko je direktorica i ne poznam ju osobno, ali sam cuo da zena ne zna sto je e-mail. Naucila utipkati faks i to je to. Kraj edukacije i napretka, dovoljno je samo sjesti u fotelji i tipkati.

Steta...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2005. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja mislim da bi multiplexsi bili dobra stvar, a stara kina lil bi potpuno propala ili bi poslovanje krenilo, jer sigurno je da bi multiplexsi bili skuplji.
Jedina bobra stvar je ta sto karte za ova stara kina nisu skupe...mislim 20 kn nije puno.
I ovo sto ti mungos kazes, preuredjena su ,ali ljudi nema...Mogu reci da je kino Europa samo za jednu razinu mozda ispod onoga na Kaptolu Brodwaya i steta je sto losi poduzetnici vode kino.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 11.07.2005. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Burajz Europa nema veze s DTS standardima, prvo takava kina nemaju balkone. Drugo napičili su malo bolje auto-zvučnike te ih odvale do kraja, pa fercaju ko nespašeni. Doma imam bolji zvuk nego u Uraniji, mogu žderat kokice i lokat pivo. Mislim kad bi puštali stare megapopularne filmove (Gospodare,Ratove zvijezda, i sl.) za neku jeftinjaru, Kinovlasnici bi se iznenadili. Ne znam jeli zabranjeno puštati stare filmove u kinima?
Smile

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 11.07.2005. 18:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A sto preselit ce narodnjake u tvrdju kao turisticku atrakciju Very Happy[/quote]
Arrow Burajz kad sam ja bio dječko stariji su gambali u Bilje i Beli na narodnjake. Neposredno poslije rata nisi mogo čut za njih. E onda su ti Brođani krenuli studirat i u torbama pofurali taj shit. Naši momci da bi se mogli ufurat brucošicama iz tih krajeva morali su naučit te zajebate textove. Pošto smo mi siromašan grad pa nemamo za benzin, a kamoli za BMW iz ´83. Ovo ti je ključno za odlazak na narodnjake. Onda su dečki počeli to naručivat u kafovima preko puta Pravnog. Gazde su nanjušile lovu i evo sad vidiš gdje smo. Sjeti se da se u OKS-u održava neki Folk-festival, allo bre pa gdi mi živimo? Crying or Very sad

Download Poruke   Ocijeni poruku  
july
Post Postano: 11.07.2005. 19:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Onaj trač da direktorica ne zna što je e-mail je čišta neistina. Nije lijepo pisati o nekome po sistemu rekla-kazala a što nije točno.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2005. 0:28 
Naslov: Hehehe ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink vidimo da dotična direktorka zna i tipkati na forumu, ili joj ti to obavljaš Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2005. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile
e debeli pravi si Šerlok Holms ;-)

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2005. 9:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): › A sto preselit ce narodnjake u tvrdju kao turisticku atrakciju Very Happy

Arrow Burajz kad sam ja bio dječko stariji su gambali u Bilje i Beli na narodnjake. Neposredno poslije rata nisi mogo čut za njih. E onda su ti Brođani krenuli studirat i u torbama pofurali taj shit. Naši momci da bi se mogli ufurat brucošicama iz tih krajeva morali su naučit te zajebate textove. Pošto smo mi siromašan grad pa nemamo za benzin, a kamoli za BMW iz ´83. Ovo ti je ključno za odlazak na narodnjake. Onda su dečki počeli to naručivat u kafovima preko puta Pravnog. Gazde su nanjušile lovu i evo sad vidiš gdje smo. Sjeti se da se u OKS-u održava neki Folk-festival, allo bre pa gdi mi živimo? Crying or Very sad[/quote]

Pa ni ne cudi me, svi ti studenti koji dolaze iz okolnih mjesta su seljacine i primitivcine, ali jos jadniji su mi oni koji se povode za njima i slusaju takvu glazbu.
Jest da je ovo sad offtopic...ali zalosno je da se sve to odrzava u Sutcu, na mjestu gdje bi trebala doci do izrazaka studenska progresivnost i alternativnost. No to samo pokazuje da je osjecka studenska populacija cobanske naravi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2005. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): › Burajz Europa nema veze s DTS standardima, prvo takava kina nemaju balkone. Drugo napičili su malo bolje auto-zvučnike te ih odvale do kraja, pa fercaju ko nespašeni. Doma imam bolji zvuk nego u Uraniji, mogu žderat kokice i lokat pivo. Mislim kad bi puštali stare megapopularne filmove (Gospodare,Ratove zvijezda, i sl.) za neku jeftinjaru, Kinovlasnici bi se iznenadili. Ne znam jeli zabranjeno puštati stare filmove u kinima?
Smile


Ne nije zabranjeno pustati stare filmove u kinima, to je svugdje u svijetu normalna stva da se uz redovnu kino produkciju pustaju i stari klasici...Volio bi recimo pogledati stare SF-klasike u kinu,poput Metropolisa, Blade Runnera, Odiseja 2001 i 2010, Ratove zvijezda sam gledao sve ukinu, no nebi bilo na odmet pogledat ih recimo svi 6 nastavaka Cool U V. Britaniji su za vrijeme prikazivanja Episode III pustali sve Ratove od jednom, prvo su pustili staru trilogiju, pa zatim nove i na kreju Episode III kao zavrsni film......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: