Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bubalo: Nitko nije siguran za svoju poziciju! Steinbrückner: Momčad sastavljam od onoga što imam.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
badman
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2010. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

russell je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Problem NK Osijeka je taj što se iz godine u godinu sastavlja ekipa od koje se jedino očekuje da se ne bori za opstanak. I onda u našoj mizeriji od lige takva ekipa ponekad ode prema vrhu i eto ti već snova o Europi! Ma s kojim to igračima ljudi moji? S kojim to igračima mi možemo odigrati utakmicu,dvije u Europi a da se ne osramotimo? Sa Šoršom? Jugovićem? Kurtovićem? Čaušićem možda? Barišićem? Pa mi nemamo 3-4 igrača s kojima bi mogli odigati pokoju utakmicu u Europi!


ajde samo mi reci šta je to šorša kriv kad si se njega uhvatio?dečko je osim zadnje bio jedan od najboljih igrača,juga također ima 6 golova,uvijek si pilio kako def vezni trebaju i golove davat,sad kad daje ni to ti nije dosta,očito je da su pali i da loše igraju ali neke treba malo manje kritizirat


Šorša i Jugović su bogovi nogometa za Kurtovića koji više ni u Grafičaru ne bi mogao igrati, ali to i dalje ne znači da su oni nešto manje krivi, svi su oni jednako krivi za ovo stanje, oni su ti koji igraju na terenu (a i to kako igraju i koliko zapravo igraju je diskutabilno) i moraju se trgnuti. Uostalom njih sve treba dobro našamarati, a i po đepu, neš ti zvijezda umišljenih, pa ce onda valjda poceti igrati kako mogu i znaju. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jerry
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2010. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U članku se u negativnom smislu spominje Mamić i njegovo vrijeđanje Mandžukića, ali po meni je to sasvim u redu...i taj je mulac zaslužio sve kritike, a jedan Mamić bi dobro došao i Osijeku, bez obzira što vi mislili o tome Smile Ovi naši su očito preblagi prema igračima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
apple
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2010. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sada se tek vidi koliko ekipi fali Knezevic

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2010. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Steinbrückner: Momčad sastavljam od onoga što imam.

A od čega bi drugog sastavljao,od onoga što nemaš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vutraš
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2010. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

keser je klošarčina,taj nije napisao niti jedan članak da nije popljuvao ili igrače ili kohortu ili oboje.naravno da se u ovakvim razdobljima moraju igračima postaviti ultimatumi ako treba i zaprijetiti jer se drugačije nemogu trgnuti iz ove more.nije istina da lopta neće u gol,nego nece iz guzice u glavu!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: