Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bubalo: Nitko nije siguran za svoju poziciju! Steinbrückner: Momčad sastavljam od onoga što imam.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2010. 19:00 
Naslov:  Bubalo: Nitko nije siguran za svoju poziciju! Steinbrückner: Momčad sastavljam od onoga što imam.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gubitak bodova protiv Slaven Belupa, ali i općenito slabi rezulatati “bijelo-plavih” ovog proljeća uzdrmali su temelje osječkog prvoligaša. Četiri poraza u sedam utakmica miljama su udaljili Osječane od borbe za Europu, a nemoć u susretu protiv Koprivničana prilično je naljutila i klupskog predsjednika Krešimira Bubala koji je tribine napustio desetak minuta prije završetka utakmice. To je bio jasan znak da taj posljednji neuspjeh neće proći baš mirno.

- Što bih trebao čestitati momčadi i stručnom stožeru nakon takve igre? Nije problem u porazu ako se na terenu ostavi i srce i duša, a ja nisam stekao dojam da je naša momčad igrala tako. Jasno da se u takvim okolnostima preispituje sve, pa i trenerova pozicija. U ovom trenutku razgovaramo i konzultiramo se unutar kluba, ali odluke nećemo donositi ishitreno. Mogu samo reći da ničija pozicija sada više nije sigurna - poručio je Krešimir Bubalo, predsjednik NK Osijek. Jasno da se traže odgovori na pitanje zbog čega je Osijek doživio isti broj poraza u sedam proljetnih susreta kao i tijekom cijele jeseni, te zbog čega već tri utakmice zaredom na svom travnjaku nije u stanju postići pogodak. Trener Tomislav Steinbrückner sigurno snosi dio odgovornosti za to, ali bi bilo krajnje licemjerno optužiti isključivo njega jer problem je ipak nešto kompleksniji i dublji.

Tekst: Dalibor Keler/Glas-Slavonije.hr
Foto: Daniel Antunović/foto-arhiv 031


Steinbrückner: Momčad sastavljam od onoga što imam, a ne kako bih želio

Proljetne muke za nogometaše Osijeka nastavile su se i protiv Slaven Belupa. Nije trener Tomislav Steinbrückner bez vraga u najavi utakmice rekao da su Koprivničani možda i najneugodniji mogući izbor za njegovu momčad u ovom trenutku. Znao je što i o čemu govori. Slaven Belupo je iskusna i odlično organizirana momčad kojoj je, kad povede, izuzetno teško zabiti pogodak. Osječani su se u to uvjerili već i prije, a ovaj put su samo utvrdili gradivo. Scenarij po kojem Slaven Belupo rano dolazi u vodstvo definitivno je bio najgore moguć jer Osijek u svojim redovima jednostavno nema previše ljudi koji su se spremni natjecati. Uostalom, “bijelo-plavi” su ovog proljeća prilično neuravnoteženi kad je u pitanju psihološka strana priče, samopouzdanje im nije najjači adut i kad se tome još doda i nervoza koja se javlja nakon neplaniranog starta utakmice, onda se na terenu događa – mučenje. Tako je otprilike izgledalo prvo poluvrijeme subotnje utakmice.

Pavličić unio živost

Gosti su smišljeno Osijeku prepustili inicijativu jer su dobro ocijenili da od toga neće biti previše štete. Osječani su besciljno kružili oko te njihove zone, ali prilika nije bilo ni od korova. Golemi problem bili su bokovi. Oni su ionako rak-rana osječkog prvoligaša, ali na ovoj utakmici su na njima silom prilika morali zaigrati stoperi što je bio nenadoknadiv hendikep. Čvrste i organizirane obrane poput Slavenove najbolje se razbijaju baš po bokovima, a Osijek toga nije imao. Želju za preokretom Osijek je pokazao, ali nedostajalo je znanja da se želja provede u djelo.

- Momčad sam sastavio od onoga što sam imao, a ne kako bih želio. Bili smo svjesni da po bokovima nećemo napraviti puno, ali opet smo iskazali i one stare slabosti u organizaciji igre. Jednostavno nemamo igrača koji će tražiti loptu i preuzeti odgovornost. Takve je nemoguće izmisliti ili stvoriti. To igrač mora imati u sebi - pričao je Tomislav Steinbrückner, trener osječkog prvoligaša.

Tek je ulazak Milana Pavličića malo pokrenuo momčad. Upravo je to pokazalo koliko Osijeku nedostaje jedan takav španer-rutiner u veznom redu. U tom drugom dijelu Osijek je stvorio dovoljno prilika i čak za preokret, ali opet ništa nije ušlo. I konačna slika je ostala bijeda.

- Ovog proljeća jednostavno nas ništa neće. Ne kažem da igramo nezaboravno, ali s obzirom na sve što smo stvorili i promašili mogli smo osvojiti koji bod više - smatra trener “bijelo-plavih”.

Oproštaj od Europe

Taj poraz od Slaven Belupa znači i oproštaj od europskih snova. Istina, po tablici to još ne mora biti tako, ali igra koju Osijek pruža jednostavno ne ulijeva optimizam. Ostaje pitanje - što se s Osječanima dogodilo ove zime? Kao da su se iz lijepe princeze pretvorili u običnu bundevu. Od momčadi koja je jesenas trpala pogotke kao lopatom, došla je do toga da već tri susreta na svom travnjaku ne može pogoditi suparničku mrežu. Je li odgovor doista samo u odlasku Josipa Kneževića? Pitanja bez pravog odgovora se roje, a istina je, kao i uvijek, negdje u sredini. Osijek je jesenas vjerojatno povučen serijom dobrih rezultata igrao i iznad svojih mogućnosti, a ovog proljeća definitivno podbacuje. No, tako je to s mladim momčadima. One žive od rezultata i kad ih ima postaju opasne za druge, a kad izostanu onda su opasne isključivo za sebe. Sigurno da smo svi očekivali više od ovog proljeća, ali tijekom zime je učinjeno premalo da bi se oplodio odličan jesenski rezultat. Momčad umjesto da je ojačana, oslabljena je pa zbog toga slika danas i jest mutnija nego što bi to pristaše osječkog prvoligaša željele. Iz kože se ne može…

Plus
Domagoj Vida doista izrasta u velikog igrača. Vukao je koliko je mogao sa svoje stoperske pozicije, ali pravu podršku od suigrača nije dobio. Njegov pristup i natjecateljski duh morali bi biti primjer drugima. No, nažalost, to najčešće nije tako. Iako ne volimo koristiti taj termin, moramo priznati da je Vida prerastao ovakav Osijek i HNL općenito. On je zreo za odlazak u inozemstvo i samo u inozemstvo. Dinamo? Ma kakav Dinamo! Zar mu treba u životu da ga Mamić vrijeđa onako kako to čini s Mandžukićem?

Minus
Već mnogo puta smo to isticali, ali moramo još jednom. Vezni red Osijeka, do ulaska Pavličića, opet nije bio u stanju osmisliti igru. Previše je industrije, a premalo inicijative i ideje u igri veznjaka “bijelo-plavih”. Stari osječki maheri bi rekli da vezni red uglavnom igra “pincike-pale“ (to bi trebalo značiti “ja tebi, ti meni, bez posebne koristi”, nap.a.). Nedostatak odlučnosti možemo pripisati i neiskustvu, ali nedostatak kreacije je već nešto posve drugo.

Razgovori s Kohortom nakon utakmice

Nakon završetka susreta u prostoru ispred svlačionica stadiona Gradski vrt dogodio se razgovor između 20-ak nezadovoljnih “kohortaša“ sa sportskim direktorom Draganom Vukojom, tehničkim tajnikom Damirom Vuicom i Stručnim stožerom na čelu s Tomislavom Stainbrücknerom. Navijači su izrazili nezadovoljstvo proljetnim igrama, ali i ukupnom kadrovskom politikom kluba. Osim poneke teške riječi, sve je ostalo u granicama normalnog ponašanja i ako se već takav sastanak dogodio, onda je to dobra vijest. Međutim, takav oblik pritiska na momčad teško da će uroditi plodom jer kod osječkih nogometaša nije u pitanju nekakvo nezalaganje ili nedostatak želje već jednostavno limitiranost u mogućnostima, a za to dečki nisu krivi. Osim toga, Kohorta je osnovana i postoji da bi NK-u Osijek u teškim trenucima pružila maksimalnu potporu, a ne da bi i ovako neugodnu i tešku situaciju još više komplicirala pritiscima na mlade osječke prvotimce.

Tekst: Dalibor Keler/Glas-Slavonije.hr

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2010. 19:58 
Naslov:  Re: Bubalo: Nitko nije siguran za svoju poziciju! Steinbrückner: Momčad sastavljam od onoga što imam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nandino je napisao/la (Pogledaj post): › Steinbrückner: Momčad sastavljam od onoga što imam, a ne kako bih želio[/size]

Gospodinu Izgovoru izgleda treba Messi da kući dobije Croatiju Sesvete ili tragikomični Slaven Belupo. Ajde ti Elektru trenirat ako te uopće budu htjeli!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2010. 20:05 
Naslov:  Re: Bubalo: Nitko nije siguran za svoju poziciju! Steinbrückner: Momčad sastavljam od onoga što imam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nandino je napisao/la (Pogledaj post): › Međutim, takav oblik pritiska na momčad teško da će uroditi plodom jer kod osječkih nogometaša nije u pitanju nekakvo nezalaganje ili nedostatak želje već jednostavno limitiranost u mogućnostima, a za to dečki nisu krivi. Osim toga, Kohorta je osnovana i postoji da bi NK-u Osijek u teškim trenucima pružila maksimalnu potporu, a ne da bi i ovako neugodnu i tešku situaciju još više komplicirala pritiscima na mlade osječke prvotimce.

Tekst: Dalibor Keler/Glas-Slavonije.hr

Pošto ovakav članak? Ma ubijaju se od zalaganja, nekima vjerojatno ni dresove ne treba prat nakon utakmice. Mazohisti s istoka trpe "teške trenutke" već deset godina i ako je netko imao strpljenja onda je to šačica luđaka koji još pohode Gradski vrt. Zar je stvarno previše tražit od mimoza da u ovako lošoj ligi dobiju Sesvete ili Slaven u Gradskom vrtu i da zauzmu bolju poziciju od 7-8 mjesta!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.04.2010. 20:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Joj da nemoj s..ti. Momčad je takva kakva je i tu Steinbruckner ne može ništa. Ja mislim da on izvlači i više nego što ta momčad objektivno može iako sam u početku imao teških sumnji u njega. Bubalu bi bolje bilo da napokon uloži nešto u taj klub nego što samo trkenja 20 napamet naučenih rečenica. Kako je podigao cijene svega u gradu mogao je tako i ukinuti pozivnice pa tako barem pokazati da se ozbiljno misli s klubom. Možda bi i bilo manje gledatelja ali što imaš od gledatelja ako od njih 1000 - 947 dođe s pozivnicom(a i to je drastično pretjeran broj)? Ostat će onih 50-ak najvjernijih u početku ali će to opet doći na svoje.
Kad je Bubalo zadnji puta kupio ulaznicu? Ili Šišljagić? ili Dumančić? ili njihova djeca i poltroni? Gdje su novci od Dinjara, Lopeza, Jukića? Nni novci koji su trebali biti proračun do kraja 2009? Ajde molim te... Što on očekuje? Da s katastrofom kojom on zove proračun možemo imati momčad koja nešto može napravitit i u ovoj nazovi ligi od HNL-a? Ajde... Kohorti svaka čast njihovo i je da se bore i brinu za klub i kad već nema šok terapije od strane stožera i uprave onda neka barem bude od njih. Ajde neka uprava kluba nešto napravi pa neka dovedu najavljena pojačanja. Ako to ne naprave neka ili otvoreno kažu mi nemožemo napraviti bolje od ovog kluba, ovo je maksimum ili neka odstupe, ali svakako neka prestanu trkenjati gluposti. Gospodo smanjite troškove u klubu. Krenite od prejedanja u poluvremenima za povlaštene koji vjerojatno u životu nisu dali lipe za klub, uključujući plaćanje ulaznice pa do toga da za "stručne" ljude popuit dumančića uvedete plaću po učinku. Pa kad bude uspijeha plaća gore, kad nema uspjeha plaća dolje. Pa kad opališ plaću direktoru od 4000 kn i nađeš nekoga tko će za takvu plaću raditi onda znaš da si našao nekoga tko će zaista raditi zato što voli klub a ne ovakvi kakvi sada sjede za desetak i više tisuća kuna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2010. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Joj da nemoj s..ti. Momčad je takva kakva je i tu Steinbruckner ne može ništa. Ja mislim da on izvlači i više nego što ta momčad objektivno može iako sam u početku imao teških sumnji u njega.

Ekipa koja je u prvom dijelu sezone bila druga po učinkovitosti ako se ne varam, ne može u tri kola u Gradskom vrtu zabiti niti gola!? Mislim da je od trenera u zadnje vrijeme samo Žitnjak imao goru statistiku. Ako je to maksimum koji može izvući onda nek mu je sa srećom u nekoj drugoj sredini.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lukko
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2010. 21:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Joj da nemoj s..ti. Momčad je takva kakva je i tu Steinbruckner ne može ništa. Ja mislim da on izvlači i više nego što ta momčad objektivno može iako sam u početku imao teških sumnji u njega.

Ekipa koja je u prvom dijelu sezone bila druga po učinkovitosti ako se ne varam, ne može u tri kola u Gradskom vrtu zabiti niti gola!? Mislim da je od trenera u zadnje vrijeme samo Žitnjak imao goru statistiku. Ako je to maksimum koji može izvući onda nek mu je sa srećom u nekoj drugoj sredini.


Nije ista ekipa.
Za mizeriju je prodan jedan ocito jako bitan igrac.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2010. 22:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
Joj da nemoj s..ti. Momčad je takva kakva je i tu Steinbruckner ne može ništa.


ti namjerno žmiris zbog svoje mrznje prema Bubalu.
Kako ti i lufus pise bili smo sasvim dobri na jesen a igrali smo u istoj ligi kolko ja znam.
Onda nisu dobili place par mjeseci a sad kad su dobili place i nove ugovore nisu bas nesto zaigrani kao na jesen??
Ne moze mi nitko tvrditi da su od nasih igraca(kakvi god oni bili) bolji igraci iz sesveta,medjimurja ili koprivnice...
ako bolje igraju kad nnemaju place onda treba udarit po džepu..premije kad se pobjedi a za ovakav niz losih rezultata dakle idu KAZNE!! I igracima i treneru!

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.04.2010. 22:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Osijeku otkakoja znam za sebe je uvijek jedan igrač činio kreativnost igre. I u vrijeme Bjelice kad smo imali odličnu ekipu, Bjelica je bio taj kreativac. Otišao je on, raspad igre se odmah dogodio. Očigledno je u ovoj momčadi taj igrač bio Knežević. Knežević otišao loše su igre. Ako sam ja zaluđen mržnjom prema Bubalu onda si ti fanatično zaljubljen u njega. Tko je doveden a da može dovoljno kvalitetno zamjeniti Kneževića? Nitko! Ne može Bubalo ni ostatak uprave samo svaliti sve na trenera kad trener nema u ekipi nikoga tko može biti playmaker. Da smo mi primili po utakmicama po 3-4 gola onda bih rekao da nešto ne štima u sustavu, ali mi smo i ovdje primili samo jedan gol , protiv Sesveta ni jedan, dakle nešto ne štima naprijed, a ne možemo očigledno ništa prema naprijed napraviti jer se sve svodi na - napucaj pa što bude. Ovo se događalo i u Jukićevo vrijeem kad je iz utakmice u utakmicu sistem bio - napucaj na njega on će nešto i izmudrovati. I često je i izmudrovao. A tko će u ovoj momčadi nešto izmudrovati? Neka Bubalo dovede kvalitetna pojačanja pa ako ne ide neka i šamara trenera što se mene tiče, ali ovaj dio sezone momčad je slabija a on traži čudesa...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2010. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vezni red ne postoji. Mene zanima šta radi ta čuvena škola nogometa NK Osijeka svih ovih godina? Gdje su im vezni igrači?
A Tomica sjedi na onoj svojoj klupčici i gleda utakmicu. Tu i tamo se digne, nešto dobaci svojim igračima pa se opet udobno uvali na klupu. Čovjek bi rekao da vodimo 3:0! Najmanje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2010. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

istina. s tim da bi ja još dodao kako ne postoji ni napad. a obrana postoji jedino zato što je vida drži. ja ću samo još jednom ponoviti da mi je žao njega koji je ostao truniti s ovim malerima. može ih biti sramota. ostane njihov kapetan koji je za dvije klase bolji od njih a oni se ne trude ni da mu požrtvovnošću pariraju.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2010. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovim balavcima na terenu treba trener ko Pamic da ih tuče ako treba na poluvremneu,da ih ko Čvaljo tjera da trce dok ne padnu dolje..
Dobar mi je Štaco kao covjek,unio je neke ideje "sa tribine" u ekipu ali jbg ako se ne mozes nametnuti najmađoj ekipi lige onda stvarno jbg.

btw @angelium bolje biti zaljubljen u bubala nego đapića Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2010. 23:12 
Naslov:  Re: Bubalo: Nitko nije siguran za svoju poziciju! Steinbrückner: Momčad sastavljam od onoga što imam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedino što je pozitivno u svemu ovome je da se o osijeku barem priča i raspravlja. to je bar znak da postoje ljudi koji nikad neće okreniti leđa. i to je ono što je bitno. zabrinio bi se kad bi ovakve teme imale 100, 200 pogleda.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2010. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Problem NK Osijeka je taj što se iz godine u godinu sastavlja ekipa od koje se jedino očekuje da se ne bori za opstanak. I onda u našoj mizeriji od lige takva ekipa ponekad ode prema vrhu i eto ti već snova o Europi! Ma s kojim to igračima ljudi moji? S kojim to igračima mi možemo odigrati utakmicu,dvije u Europi a da se ne osramotimo? Sa Šoršom? Jugovićem? Kurtovićem? Čaušićem možda? Barišićem? Pa mi nemamo 3-4 igrača s kojima bi mogli odigati pokoju utakmicu u Europi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exodus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 172
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2010. 0:20 
Naslov:  Re: Bubalo: Nitko nije siguran za svoju poziciju! Steinbrückner: Momčad sastavljam od onoga što imam
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa normalno da treba igracima/treneru/upravi reci da stvari ne idu u dobrom smjeru, sad ce jos ispasti da ne igraju dobro zbog pritiska navijaca. Sad na naplatu dolazi ona prica od pocetka sezone kad nitko nije doveden i ostatak price koja je svima poznata. Treba se boriti do kraja jer su jesenas pokazali da mogu puno. I naravno, treba ih podrzat sad kad je tesko.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2010. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Problem NK Osijeka je taj što se iz godine u godinu sastavlja ekipa od koje se jedino očekuje da se ne bori za opstanak. I onda u našoj mizeriji od lige takva ekipa ponekad ode prema vrhu i eto ti već snova o Europi! Ma s kojim to igračima ljudi moji? S kojim to igračima mi možemo odigrati utakmicu,dvije u Europi a da se ne osramotimo? Sa Šoršom? Jugovićem? Kurtovićem? Čaušićem možda? Barišićem? Pa mi nemamo 3-4 igrača s kojima bi mogli odigati pokoju utakmicu u Europi!


ajde samo mi reci šta je to šorša kriv kad si se njega uhvatio?dečko je osim zadnje bio jedan od najboljih igrača,juga također ima 6 golova,uvijek si pilio kako def vezni trebaju i golove davat,sad kad daje ni to ti nije dosta,očito je da su pali i da loše igraju ali neke treba malo manje kritizirat

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: