Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek - plusevi i minusi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ne znam
Offline
Ukupno postova: 65
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2010. 12:21 
Naslov:  Osijek - plusevi i minusi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Volite li i zašto Osijek, odnosno što vam se sviđa ili ne sviđa u gradu? Odgovori tipa "To je moj rodni grad i ne bih ga mijenjao/la za ništa" mi nisu dovoljni.
Dopustit ću da sam trenutno mrzovoljna, pa mi sve lagano ide na živce, ali stvarno mi je sve teže naći nešto lijepo u gradu(nemojte mi reći da onda selim, stvarno).
Ovo me ozbiljno zanima, pa bih voljela da što više vas odgovori.
Pa eto, nabrajajte što vam se sviđa, a što ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.03.2010. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam kako drugima, al ja kad sa pješačkog mosta vidim ljetni zalazak sunca nad gradom... ne znam, zaboravim na sve loše barem na 15ak minuta Smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
svinjor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 35
Lokacija: VBK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2010. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanke su katastrofa.Toliko prepotentnih i uobraženih ženski sam sreo još jedino u Zg.
Ma da mislim da ih u Osijeku ima veći postotak.

_________________
Vamos Atleti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.03.2010. 13:03 
Naslov:  Re: Osijek-plusevi i minusi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Volim Osijek... Lijep je grad. Proljeće, ljeto, jesen, zima, svako godišnje doba izgleda predivno! Ima uistinu puno kulturnih znamenitosti, zelenila, centara, za svakoga ponešto. Također, kada je riječ o slobodnim aktivnostima, u Osijeku se uistinu moguće baviti s jako puno stvari (Ples, magija, američki nogomet, standardni sportovi...)
Imamo promenadu, skate-park, tvrđu, klubove, dobre glazbenike, urbana mjesta, a i dalje u Osijeku postoji onaj neki "domaći štih".
Mana je velika nezaposlenost kojoj je djelomično uzrok i vlast koja je trenutno u Osijeku, ali u globalu, Osijek ima uistinu velikih prednosti čiji se potencijal tek treba prepoznati...

Prije tjedan dana sam opet bila u ZG-u i proučavajući taj grad, uspoređivala sam ga s Osijekom i uvidjela koliko zapravo volim Osijek. Otići ću iz njega samo ako posla ne bude, u protivnome, ostajem...

Kako bi rekao lega Dale u svojoj pjesmi Koraci "Naš grad, naš mir i naša sva sloboda" Wink


Zadnja promjena: FunkyLady; 17.03.2010. 13:11; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali stipa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2010. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...mjenjaju se države, mjenjaju se gradonačelnici, i promjeniće se još puno toga, ali moj osijek nikad.............

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.03.2010. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

os je baš grad po mjeri..nit prevelik nit premal..
ima dovoljno sadržaja..
jedini bad je što u jednom gradu toliko zgodnih cura a puno manje dečkiju.... Sad

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
svinjor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 35
Lokacija: VBK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2010. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nicoll je napisao/la: ›

jedini bad je što u jednom gradu toliko zgodnih cura a puno manje dečkiju.... Sad

Evo dokaza moje teze.
Ne znam gdje ti vidiš te silne zgodne cure i po kojoj to statistici ima puno manje muških.
Presmiješno.

_________________
Vamos Atleti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2010. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nicoll je napisao/la: › jedini bad je što u jednom gradu toliko zgodnih cura a puno manje dečkiju.... Sad
zato postojimo mi sa strane da uletimo ak pofali Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2010. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali stipa je napisao/la (Pogledaj post): › ... i promjeniće se još puno toga, ali moj osijek nikad.............


care neznam koliko imas godina,ali vjerujem da si mladji.
zasto?
pa da si stariji sjecao bi se prije ratnog Osijeka koji je bio daleko kulturniji,moderniji i civiliziraniji od ovog danasnjeg rugla od grada u kojem vladaju seljacine i primitivci koji su se dovukli iz 'ko zna koje pripizdine zahvaljujuci ratu i na taj nacin se dokopali grada.
na zalost pravi kulturni gradjani su danas manjina...
grad kao grad je lijep,ali i ono malo ljepote umire i propada brzinom svjetlosti...a mentalitet ljudi (vecine,ranije spomenute) gadi mi se i smijesan je.

najjaci su mi tzv. jet setteri Osijeka...e to je tek ocaj i po.

p.s. - prije nego mi opet cenzuriraju post ili pocnu pametovanja,kratko i jasno: puca mi njavro slaze li se neko ili ne sa mnom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.03.2010. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nicoll je napisao/la (Pogledaj post): ›
jedini bad je što u jednom gradu toliko zgodnih cura a puno manje dečkiju.... Sad


jedini je bed što pola tih zgodnih Osječanki zapravo nije iz Osijeka nego su studentice, drugi bed je što većina iz te druge polovice osječkih primadona uopće nije toliko zgodna kad je u badiću..(zato su vas puni gradski i kopika)..
treći bed je što sve skupa imate visoko mišljenje o sebi...pa sukladno tome očekujete super zgodnog, super pametnog tipa koji ima super posao i koji će vam biti najbolji dečko na svijetu..a koliko ima vas sa ovim osobinama?
ah ah nije sve tako kako se čini Very Happy

A najveći plus Osijeka je njegova jednostavnost...imaš 3 ulice i di god da živiš, ništa ti nije više od 15 min vožnje..možda ni ne kužimo koliko nam je to super, pitajte purgere što bi oni za to dali..
onda promenada..more u sred Slavonije..grad je kao stvoren za chillanje, šetnje i zajebanciju.
najveći minus je neiskorištavanje potencijala koji imamo..rat koji je stvorio ljudsku gamad koja nam sad kroji sudbinu..još smo pod tim oknom i tko zna kad ćemo ga se osloboditi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2010. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrzim onaj Osijek iz mraka,destrukcije svega i svačega što se može uništiti, onaj podivljali pijani Osijek vikendom navečer...Obožavam Osijek na promenadi na proljetnom suncu, obitelji u šetnji, ljudi na biciklima, rolama, veslači na Dravi, mlade obitelji sa bebama u kolicima na prvoj proljetnjoj šetnji uz Dravu, kolone prema zološkom vrtu, ljude koji trče uz Dravu,parove svih dobi i uzrasta koji se drže za ruke dok šetaju uz Dravu, smirene penziće koji uživaju na suncu, cijelu tu pozitivnu atmosferu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kurbla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2010. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svinjor je napisao/la (Pogledaj post): › Osječanke su katastrofa.Toliko prepotentnih i uobraženih ženski sam sreo još jedino u Zg.
Ma da mislim da ih u Osijeku ima veći postotak.


Ma daj, kakav Zagreb, Osječanke su višestruke uzastopne prvakinje Hrvatske u toj disciplini. Nešto kao Brazil u nogometu...Međutim, takve su samo dok su u Osijeku, čim se maknu slijedi preobražaj. Konstantinović je u 'Filosofiji palanke' donekle objasnio taj mehanizam, ali stara je to knjiga, trebao bi update.
Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2010. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Mrzim onaj Osijek iz mraka,destrukcije svega i svačega što se može uništiti, onaj podivljali pijani Osijek vikendom navečer...Obožavam Osijek na promenadi na proljetnom suncu, obitelji u šetnji, ljudi na biciklima, rolama, veslači na Dravi, mlade obitelji sa bebama u kolicima na prvoj proljetnjoj šetnji uz Dravu, kolone prema zološkom vrtu, ljude koji trče uz Dravu,parove svih dobi i uzrasta koji se drže za ruke dok šetaju uz Dravu, smirene penziće koji uživaju na suncu, cijelu tu pozitivnu atmosferu...


osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2010. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Obožavam Osijek na promenadi na proljetnom suncu, obitelji u šetnji, ljudi na biciklima, rolama, veslači na Dravi, mlade obitelji sa bebama u kolicima na prvoj proljetnjoj šetnji uz Dravu, kolone prema zološkom vrtu, ljude koji trče uz Dravu,parove svih dobi i uzrasta koji se drže za ruke dok šetaju uz Dravu, smirene penziće koji uživaju na suncu, cijelu tu pozitivnu atmosferu...


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Ja bih još dodao pecaroše uz Dravu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2010. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Obožavam Osijek na promenadi na proljetnom suncu, obitelji u šetnji, ljudi na biciklima, rolama, veslači na Dravi, mlade obitelji sa bebama u kolicima na prvoj proljetnjoj šetnji uz Dravu, kolone prema zološkom vrtu, ljude koji trče uz Dravu,parove svih dobi i uzrasta koji se drže za ruke dok šetaju uz Dravu, smirene penziće koji uživaju na suncu, cijelu tu pozitivnu atmosferu...


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Ja bih još dodao pecaroše uz Dravu.


Apsolutno! Njih sam zaboravio Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: