Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ugostitelji: Problem nisu kafići nego opijanje na ulici

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.02.2010. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jadni ugostitelji isticu problem pijenja vani

bas me zanima jel itko od njih ikad bio na korzu u njihove vrijeme i na takvim mjestima

problem divljanja i unistavanja - je u losem odgoju daj tom idiotu sto razbiju lampu godinu dana popravnog doma u nekoj zabiti usred ničega, pa da vidis

što se tiče alkohola, licemjerni vlasnisi ističu da je problem opijanje vani, i što jadna djeca piju, boli ih neka stvar, oni bi htjeli da jadna djeca piju kod njih

treba lupat kazne svima koji prodaju alkohol, cigarete maloljetnicima, i ne mislim na kaznu od 5, 10, 20 tisuca, daj mu 100k kazne trgovini i jos 20k ovom sto je prodao, nece mu vise nikad napamet past takva ideja

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2010. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma gle kokošarima od ugostitelja u tvrdji mini teatar je trn u oku, ajmo pričati o sadržaju koji nude, o cijeni i ponudi pića u njihovim lokalima, NULA nude cajke i gluposti nisu sposobni organizirati radne smjene konobarima a ne program za tjedan u klubu, mjesec dana programa u njihovim klubovim i lokalima vjerovatno bi im izgledao kao misija na mjesec, ne žale se oni na to što mladi piju vani pa je to loša pojava i društvo u cijelini bi to trebalo promijeniti, oni se žale što klinci pazi ovo... ne piju kod njih u lokalu pa da im tu grad pogura malo ako može katastrofa za ovo treba napraviti peticiju i dići udruge građana na noge ovaj ceh ugostitelja ne da nije upućen već je jebena katastrofa za ovaj grad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2010. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jasno.

Ugostitelji su sve postenjacina do postenjacine. Krvavo se i zuljevito znoje kupujuci pivo za 5 kuna po veleprodajnoj cijeni i onda ga prodajuci maloljetniku za 15 kuna. Krvav je to posao. Zamisli, jos moraju imati i konobare i voditi brigu o medjuljudskim odnosima, moraju razbijati glavu o nacinima eskiviranja placanja spomenicke rente i naknada za terase, moraju traziti rupe u zakonu... Jadni oni, buhuhuhuhuhuhu, placimo sad zborno nad njihovom sudbom kletom.

No, ugositetlji nisu tema. Tema je komunalni red, tema je nas gradonacelnik koji ce taj komunalni red predloziti i koji se sastaje s ugosititeljima. Tja, nece se valjda sastatiti s mladima iz parka. Sto mu oni mogu ponuditi? Bambus iz plasticnjare?!?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.02.2010. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ugostitelji seruckaju..
Ali vi svi kukate da pijete po parkovima jer je program u klubovima nikakav..pa bas zato i je..nikom se ne isplati ulagat kad cete se vi oblokat u parku i onda u klubu popit 2 piva.mini teatar zivi samo zbog povoljnog prostora,inace bi odavno propao,kao sto i hoce.i onda cete kukat kako je grad mrtav.pa dajte se odlucite,dal zelite zabavu ili opijanje po parkovima?
A sto se te zabrane tice,apsolutno za,zbog sto razloga..zasto bi netko pio i radio sranja pod mojim prozorom kad ima svoju kucu/stan...

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chica
Offline
Ukupno postova: 44
Lokacija: tu negdje...
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2010. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao klinci smo se uvijek opijali po parkovima, parkinzima, benzama i sl... ili nismo imali para za nacugat se u birtiji il nam je bili jednostavno fora... a i nije se mogao zapalit joint u birtiji, jel...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MY PEACE IS GROWING
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2010. 13:53 
Naslov:  Re: Ugostitelji: Problem nisu kafići nego opijanje na ulici
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Inzistiramo da Grad zabrani ispijanje alkohola na javnim mjestima, jer trenutno policija pijanu djecu na ulicama može samo gledati. Nemamo ovlasti oduzeti im alkohol, niti ih sankcionirati, kažu iz policije "


*, kako su mi onda ispred rođene kuće napisali kaznu za
"PIJANČEVANJE NA JAVNOM MJESTU."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partibrejkerica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2010. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa Mini Teatar je odlično mjesto!! Tamo je super svaki put sve je super i ok i stvarno ne razumijem zašto ga tako ružno prozivaju...
Tamo uvijek neki festivali, svrike i događanja. Zar je moguće da netko od ugostitelja napada ovako umjetnike u gradu kao što su oni neki pljuvali po umjetničkoj akademiji????
Sramota!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zdraviUM
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.02.2010. 15:45 
Naslov:  Re: Ugostitelji: Problem nisu kafići nego opijanje na ulici
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koje to službe pročešljavaju mini teatar, tamo nisam ni policiju dugo vidio. Policija nije potrebna kod mini teatra jer se tamo okupljaju članovi društva koji nisu skloni stvaranju nereda i uništavanju imovine. Treba sve dopustiti,osim nasilja i vandalizma.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zumba
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.02.2010. 17:16 
Naslov:  Re: Ugostitelji: Problem nisu kafići nego opijanje na ulici
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

policija i komunalni redari imaju mnogo ovlasti koje se kao i mnoge stvari u ovom gradu/državi ne provode...za početak me zanima što upće rade komunalni redari i na koji način zarađuju svoje plaće, vec skoro 2 mjeseca po cijelom su gradu neočišćene pješačke staze a njih "ni od korova"...oni bi donosili NOVI komunalni red a ne provode niti stari...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
buda_dgo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 26
Lokacija: donji grad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.03.2010. 19:43 
Naslov:  Re: Ugostitelji: Problem nisu kafići nego opijanje na ulici
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto bi ITKO plaćo 15-20 kn za pivo od 0,25 i da mu još trešti ćirilica u ušima kad iste te kapi za oči mogu dobit u apoteci besplatno, uz recept???
a što se tiče policije koja kao ništa ne može - mene i ekipu su prije nekih mjesec dana zaustavili kod kolodvora, čim smo izašli iz tramvaja i ni dobrojutro ni dobardan nego ajmo dečki u postaju pirit, pili ste na javnom mjestu. ajd jebe mi se za to - al prolili su nam cugu... i kao ako se ponovi tri - četri puta sljedi prekršajna prijava... a di da pijem?
za van imam onoliko para koliko sam boca pokupio u kantini, i još ak od stare nažicam cenera, sve skupa 20 kuna, i sad da to dam za gutljaj, a više ću količinski ispišat poslje tog? ne hvala...
i jel iko zna kakav je problem teatar?? šta se tamo tolko loše događa, ja isto tako nikad nikakav problem tamo nisam vidio..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zdraviUM
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2010. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

teror

_________________
zdravlje i veselje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: