Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ne može nas ništa iznenaditi!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.02.2010. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mungos

meni je jasno da cijeli grad ne moze biti ociscen u jednom trenutku.

ali ... isto tako ... u gradu imamo dvije uzbrdice koje su kriticne. njih treba posipati sitnim kamenjem i to prije jutarnje spice.

sto se tice kolone ... kolona nema kad policajci reguliraju promet.

danas ih nije bilo ... i zbog toga je bila takva kolona ... jer krenuti i stati po ovakvim cestama jos vise usporava promet.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.02.2010. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Angelium, oko Trga je sve prohodno [barem one javne povrsine].

Kanizliceva, Ruzina, i nogostupi u njima - to treba pitati nase drage sugradjane iz tih ulica, iako, moram priznati - jutros sam vidio iznenadjujuce velik broj sugradjana kako cisti ispred svojih kuca, sto je za svaku pohvalu.

Ne znam jesu li za to zasluzne kazne, ili su ljudi napokon shvatili da ce nogostupi biti cisti i prohodni ako svatko ocisti samo ispred svog praga.


Kako kad trg Ivana Pavla II (onaj oko katedrale) nije ni taknut?! Jutros sam u pola 9 tamo prošao Very Happy - korzo isto tako. Osim ono što su očistili pojedini trgovci. Ali ni sa sredine korza ne može se proći na ni jednu stranu šetnice ako ne preskačeš snijeg. Isto tako ni od trga pa na korzo, osim tamo kod Name. Sve ostalo puno snijega. Ma ok ajde rano je ujutro pa možda još nisu stigli, ali budemo vidjeli kad budem sa posla išao hoće li biti što bolje. Ali kako su do sada radili sumnjam Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noname
Offline
Ukupno postova: 204
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2010. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › @mungos

... u gradu imamo dvije uzbrdice koje su kriticne.


cooovjece a kazu da je Slavonija ravna Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2010. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: › Kako kad trg Ivana Pavla II (onaj oko katedrale) nije ni taknut?! Jutros sam u pola 9 tamo prošao Very Happy
Onda ili ti, ili ja nismo isli istim Trgom... Oko konkatedrale su uredno napravljeni prolazi za pjesake. Jednim od njih sam se i ja kretao. Ili si ocekivao da ce netko XYZ kubika snijega odvesti negdje?!

Citat: › - korzo isto tako. Osim ono što su očistili pojedini trgovci. Ali ni sa sredine korza ne može se proći na ni jednu stranu šetnice ako ne preskačeš snijeg.
Oni mali Unikomovi buldozercici redovito patroliraju Korzom. Evo, i malocas su prosli. Naravno, postoje nanosi, ali iluzorno je ocekivati da ocisceni snijeg netko negdje odveze.

Spust od Korza do promenade/Hotela Osijek uredno ociscen i posipan solju. Nesto vise snijega samo ispred kina Europa.

Kolone i probleme s voznjom u zimskim uvjetima uglavnom stvaraju ljudi koji imaju ljetne gume i trkeljaju kako na cesti ima bljuzge, snijega, ovoga, onoga.

Koliko sati je proslo otkad je snijeg prestao padati? Kako ceste sada izgledaju, a kako bi izgledale da ZAISTA nisu ciscene?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo hrvatska republika cijela čista, i pločnici i kolnici

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

izgleda da sam ja neka politicka velicina kad je cjeli put od moje zgrade do centra grada bio ociscen,cak i ispred kuca Smile
Normalno da se ne moze sav snijeg odvesti ali staze su prohodne i nisu mi ni carape mokre nakon 20ak minuta hoda od bosutskog do centra.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.02.2010. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ceste su sasvim ok..
staze malo manje..ali nabacite zato prave đonove..tj zimske, koji ne klizaju..isto tako na aute nove zimske gume i mir..
makar ja nisam imala problem, vozim prosječno 150 km/dnevno..i jos nisam proklizala..
dobre gume ili dobre ceste, pitanje je sad?
ili dobar vozač?

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: