Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ne može nas ništa iznenaditi!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.12.2009. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

o vidim neko se registriro i pod drugim nickom osijek031.com smile

MULTIACCOUNTING BANM BAN BAN BAN osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.12.2009. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žena je napisao/la: ›
jao strava, ja sam odma juce tj prekjuce proklizala u zavoju, al nist strasno, a danas tamo na divaltovoj u kruznom vozim 5km/h i proklizem, e srce mi je na trenutak otkazalo. ukakila sam se ziva. i ajd ostavim ja njega parkiranog u istoj ulici pred ljekarnom. da bi mi doticna gospoda iz ljekarne ocitala bukvicu kako to nije njihov privatan parking,al da ja tu ne mogu parkirat da ce mi zvat pauka. haha. hoces sigurno. i ajd idem ja maknit auta da se doticna ne zivcira, kad on zapao u snijeg, ne mos ga istjerat, a prije toga zaledila mi oboja vrata, pol sata sam ih otvarala. aaaa. koji sou


kao prov, nije bitno koliko si brzo vozila... možeš ti stajati na mjestu i proklizati... sve je u tome koliko si dala gasa... normalno ako opališ po gasu ko sivonja da ćeš proklizati...

kao drugo, nemaš se ti šta micati sa parkinga... mogla si slobodno poslati babu u 3PM... jer OSIJEK NEMA PAUKA... a i to nije privatno parkiralište, tako da ti nitko ne može ništa... ako hoćeš, moš kamion naterat tamo i niko ti ništa ne može... dakle, bzvz si se mučila s vratima...

Warlord je napisao/la: ›
Ni danas nista koliko mi se cini...


čini mi se da su očistili... io sam do bolnice, pa nema toliko snijega... samo ona odvratna bljuzga...

noname je napisao/la: ›
hehe jeste smijesni Razz

kolko kukate vec ste ga mogli sami ocistit Smile hehe

ima 13 ralica ciste se glavne ulice u osijeku, neznam koliko cisto narod ocekuje da bi trebalo biti mozda kao preko ljeta Razz

svako vece ralice ciste grad a osim grada ciste se i okolne ceste, prigradska naselja itd Smile

dobro jutro da vam nece ocistit neku malu ulicu nisu to nikad radili nece ni sad Razz

Wink


opet ljudi teraju vodu na svoj mlin...
nitko nije rekao da moraju ceste biti kao što su kada je ljeto... nitko nije rekao da se moraju čistiti one male uličice i šta ti ja znam... ali nakon što je snijeg padao više od 24 sata oni niti jednom nisu pšrošli niti jednom ulicom u gradu... nisu ni glavn ulice prošli... tek su oko ponoći prošli i počistili... vidio sam par ralica, uopće nisu čistili snijeg... samo su sipali sol... pa kad su već prolazili i sipali sol, šta odmah i ono govno naprijed ne spuste da odmah i počiste... puno b efikasnije bilo... zato ih ne branite... masne pare plaćamo kod kupovine auta, registracije i šta ja znam kod čega ne za jeben ceste i onda se vozimo po snijegu više od 24 sata... pa ima da idu za te pare koliko ih se nalupaju sa fenom po gradu i tope snijeg...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.12.2009. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....ja sam na posao u Županju putovao 2h i 25 min.....sretan sam jako....
..slijedeći tjedan sam ujutro...radim od 7...znači s obzirom na naše hrvatske autoceste moram krenuti u ponoć...
..al bez obzira na sve ja obožavam zimu....

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.12.2009. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slike ceste van Osijeka, nekih 15-ak km
cesta je mokra, lijepo očišćena


_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Warlord
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.12.2009. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, istina da se danas cistilo. tj.bilo je cisce al kontam da su poceli cistit oko 11 ujutro. Vjerojatno su se trebali naspavat prvo. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2010. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto sad sam se vratio kući i mogu jasno i glasno reći da niti jedna cesta nije očišćena i ja nisam vidio niti jednu ralicu. snjega svuda ima, sve je zatrpano, do jutra ako ovako nastavi će ga biti sigurno 40ak cm a onda ne znam kako ćemo. preksutra moram u 7:00 bit na poslu u andrijaševcima i stvarno ne znam kad da krenem, 4 možda ? glava u torbi 50km tamo i 50km nazad zato što netko ne obavlja svoj posao. svaka čast cestingu još jednom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.02.2010. 1:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ceste su stvarno zametene snijegom i neočišćene. Jesam se danas smrzla, busevi kasne zbog neočišćenog snijega, a vani pingvin...
Volim snijeg, samo ne volim biti dugo vani na hladnoći i čekati bus sat vremena po takvoj mećavi! Brrr...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.02.2010. 9:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jutros je opet snijeg iznenadio nase cestare.

policajaca koji inace reguliraju promet na raskrscima ... nema.

podvoznjak na trpimirovoj zaledjen ... auti se nikako ne uspjevaju pokrenuti i popeti. kolona do iza biljemerkanta.

jesu li nasi cestari culi za onaj sitni sljunak koji se posipa po cesti na uzbrdicama ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2010. 9:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bojim se da neki nasi sugradjani pretjeruju ocekujuci da su par sati nakon prestanka padanja snijega sve ceste ciste i suhe.

Zima je, snijeg je padao dobar dio noci, vise-manje sve vaznije prometnice u gradu su prohodne. U samom centru je i vecina javnih pjesackih zona prohodna. Vidi se da su ralice radile cijelu noc. Sto bi vi?! Da svake tri minute ralica prodje istom rutom?!

Btw. oko 8 ujutro je na Trpimirovoj kolona do Biljemerkanta i na +30. Koliko ljudi znate da jos uvijek imaju ljetne gume?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noname
Offline
Ukupno postova: 204
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2010. 9:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opet kukate oko tog snijega pa de se skupite pa ga ocistite, uzmi prikolizu nabacaj svog sitnog šljunka pa posipaj lagano Very Happy hehe

nhf samo malo zajebavam Smile

snijeg je padao barem 8h, ralice su cistile tokom noci istina je da ulice nisu ociscene, ali bit ce Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.02.2010. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Munogse a gdje je to očišćeno? Koje šetnice? Evo ja jutros idem od kanižlićeve do centra i ubijem se prvo u Ružinoj (koja je inače ajme prometna) pa kasnije u Pejačevićevoj koja je manje prometna, pa dođem an trg gdje od katedrale do zgrade županije moram prijeći preko 5 metara snijega dubokog 10 cm. Dođem do korza a ono opet, sa sredine korza da dođem na bilo koju stranu šetnice moram preskakati nanose snijega. Gdje je to točno očišćeno? I ne nitko ne očekuje da odmah to počiste, ali ajmo biti malo realni. Od zadnjeg snijega do danas što su točno očistili? Ništa...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2010. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium, oko Trga je sve prohodno [barem one javne povrsine].

Kanizliceva, Ruzina, i nogostupi u njima - to treba pitati nase drage sugradjane iz tih ulica, iako, moram priznati - jutros sam vidio iznenadjujuce velik broj sugradjana kako cisti ispred svojih kuca, sto je za svaku pohvalu.

Ne znam jesu li za to zasluzne kazne, ili su ljudi napokon shvatili da ce nogostupi biti cisti i prohodni ako svatko ocisti samo ispred svog praga.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Bojim se da neki nasi sugradjani pretjeruju ocekujuci da su par sati nakon prestanka padanja snijega sve ceste ciste i suhe.

Zima je, snijeg je padao dobar dio noci, vise-manje sve vaznije prometnice u gradu su prohodne. U samom centru je i vecina javnih pjesackih zona prohodna. Vidi se da su ralice radile cijelu noc. Sto bi vi?! Da svake tri minute ralica prodje istom rutom?!

Btw. oko 8 ujutro je na Trpimirovoj kolona do Biljemerkanta i na +30. Koliko ljudi znate da jos uvijek imaju ljetne gume?


ja očekujem zimsku službu na cesti kada pada snjeg. to je to. to je njihov poso i ja očekujem da ga odrade jer su plaćeni za to. ja stvarno ne znam gdje budu te ralice kada pada snjeg al sinoć ili bilo koju noć kad je pado snjeg ralice nije bilo apsolutno nigdje. ujutro prođem rutu osijek - vinkovci - andrijaševci i ne vidim niti jednu ralicu, popodne ista ruta, nema ralice, snjeg na cesti je dobrano utaban, navečer prođem rutu od centra do donjeg grada i nazad i isto ne vidim niti jednu ralicu. kao da su magične pa čim počne padati snjeg one nestanu. mislim da je realno tražiti da zimska služba očisti bar glavne ceste i ulice. nitko ne traži da se uvlače u naselja i čiste snjeg al brate vukovarska/hrvatske republike/europske avenije/cara hadrijana/biljska/vinkovačka/čepinska cesta MORAJU biti očišćene pod svaku cijenu.

eto sinoć se vraćam kući u pola 12 a na cesti sigurno 5-10cm snjega. svi mile 30-50km/h a zvuka ralice niotkuda.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noname
Offline
Ukupno postova: 204
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2010. 9:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

covjece kolko se vozis mogao si prikacit neku ralicu pa sam ocistit Smile Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaki dan lomim minimalno 100km i glava mi je u torbi konstantno zbog idijota iz cestinga. majke mi da mogu okačio bi ralicu na auto al jebga ne mogu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: