Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sale i ostalo vezano za svatove

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kobac01
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2009. 8:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pomogla si. Danas idem i tamo pa javim dojmove. nisam uopće znala za tu salu, nema nigdje nikakve reklame

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2009. 9:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...definitivno najjače sale u gradu su Classic, Zelenkrov i Višnjevac......najprofesionalniji su...cijene su ok...konobari vrhunski.....glazba se ne žali.....
..............
ali kako ima dobre tako mora biti i loše reklame..... dakle....sala Glasser....dogodi se da ponestane pića....posluže hladnu večeru.....i ono najgore.....hranu iz prošlih svatova podgrijavaju i služe u slijedećima....
...i što sam zadnje čuo...potpisuje se neka peticija....okolo se ljudi žale..najviše zbog toga što ta sala nema riješeno parking pitanje,pa se parkira ljudima gdje god se stigne....

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kobac01
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2009. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to sami i ja čula za zelenkrov...i to da hrane na stolu bude malo. 6 osoba za stolom a hrane za 4 osobe...pa ti gledaj tko će ostat bez šnicle...
a nitko nije spomenio onu salu u radičevoj? navodno u vlasništvu prehrane

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2009. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kobac01 je napisao/la: ›
a nitko nije spomenio onu salu u radičevoj? navodno u vlasništvu prehrane
sala u domu željezničara....mislim da to ne drži prehrana......to drži Korov ako se ne varam....
..po meni ništa posebno...ne sviđa mi se ta velika pozornica.....a i nema baš neki vlastiti parking....

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.11.2009. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kobac01 je napisao/la: ›
to sami i ja čula za zelenkrov...i to da hrane na stolu bude malo. 6 osoba za stolom a hrane za 4 osobe...pa ti gledaj tko će ostat bez šnicle...
a nitko nije spomenio onu salu u radičevoj? navodno u vlasništvu prehrane

Sad u subotu idem u svatove u Željezničar. Sala je inače jako lijepa za svatove, ali kako sam tamo na onoj istoj pozornici prije plesala, i nije mi ništ posebno bila, tako da se možda drugima svidi, kad je uređena i to. A cijena po osobi je 200-250kn. Tako da...tko može odriješit kesu...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kobac01
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2009. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo malo da shvatim neke stvari...dom željezničara je ....hotel Mursa?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dadida
Offline
Ukupno postova: 89
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2009. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kobac01 je napisao/la: › samo malo da shvatim neke stvari...dom željezničara je ....hotel Mursa?
[quote="kobac01"]
Hotel Mursa se prije zvao dom željezničara a stari dom željezničara je u Radićevoj i u njemu je spomenuta pozornica.Imaš još i relativno novu dvoranu Zeko na obilaznici.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.11.2009. 0:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kobac01 je napisao/la: ›
samo malo da shvatim neke stvari...dom željezničara je ....hotel Mursa?

U Radićevoj ti je onaj Željezničar o kojem sam ti napisala. Pitala sam i sala je cca. 200 ljudi, 200 kn po osobi.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.11.2009. 0:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@kobac01...bila sam u subotu u Željezničaru (u Radićevoj) i oduševila se! Prvo sam mislila da će biti bzvz kao i dosad tamo, ali stvarno...ugodno sam se iznenadila! Smile Prvo, ovo nisam nikad na vjenčanjima još vidjela: na ulazu imaš pano na kojem pišu brojevi stolova i tko gdje sjedi. Ljudi su si dali truda i rasporedili tko će za kojim stolom sjediti, ono... tko se zna, tko je rodbina, prijatelji i to. Stvarno fora!

Za svakim stolom sjedi 10-ak ljudi i sve je onako jako fensi...okrugli stolovi, stolice presvučene onim bijelim plahtama i mašnama, ma prekrasno! A poslužuju stariji konobari, oko 50-ak godina i stvarno je usluga za 10! Stalno gledaju imaju li svi za piće, odnose prazne čaše iz kojih se ne pije...stvarno stručno i odlično!

I dobro pazi kod odabira benda za svadbu, to ti je jedna od glavnih stvari...ovdje je bio najbolji bend koji sam dosad u svatovima čula! Imali su gitare, bubnjeve, sintić, pjevali i lik i ženska i to jaako slično kao što pjesme zvuče u originalu. Tako da, organizacija i kvaliteta svatova bila je stvarno za svaku pohvalu! Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.11.2009. 8:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Restoran Bendek, prima do 160 osoba, najskuplji svatovski menu je 150 kn u što je uračunato dvije večere (uključujući janjetinu) u neograničenim količinama, sve piće u neograničenim količinama, a sva hrana što ostane se može uzeti. Sala je naravno besplatna! Isto tako možeš dobiti korisne informacije o kolačima, glazbi, fotografima itd.
http://www.bendek.hr/organizacija-svecanosti/
http://www.bendek.hr/menu/
http://www.bendek.hr/vjencanja/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.11.2009. 8:21 
Naslov:  Re: Sale i ostalo vezano za svatove
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Restoran Bendek, prima do 160 osoba, najskuplji svatovski menu je 150 kn u što je uračunato dvije večere (uključujući janjetinu) u neograničenim količinama, sve piće u neograničenim količinama, a sva hrana što ostane se može uzeti. Sala je naravno besplatna! Isto tako možeš dobiti korisne informacije o kolačima, glazbi, fotografima itd.
http://www.bendek.hr/organizacija-svecanosti/
http://www.bendek.hr/menu/
http://www.bendek.hr/vjencanja/

Bravo osijek031.com smile Bio tamo u svatovima prije dva mjeseca, dobro smo se zabavili osijek031.com smile osijek031.com smile , prebio sam se od hrane, jedino je osijek031.com smile bio loš, ali to ovisi o željama mladenaca. Dobro pazi na glazbu jer ti o tome ovisi 50% svatova!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
solja007
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.12.2009. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aee


Zadnja promjena: solja007; 05.02.2012. 17:30; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.12.2009. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tayllor je napisao/la: ›
Bravo osijek031.com smile Bio tamo u svatovima prije dva mjeseca, dobro smo se zabavili osijek031.com smile osijek031.com smile , prebio sam se od hrane, jedino je osijek031.com smile bio loš, ali to ovisi o željama mladenaca. Dobro pazi na glazbu jer ti o tome ovisi 50% svatova!

Ja sam isto bila tamo u svatovima, ali mi je prebezveze jer je preskučeno, ne možeš se okrenuti...definitivno NIJE sala za svatove, niti se može tako nazvati...to je nešto tipa za 20 ljudi kafić-restoran (s tim da ne moraju biti zgužvani kao sardine). Meni osobno, ništa posebno, ukratko...bezveze...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
joo_frka
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2009. 1:57 
Naslov:  Re: Sale i ostalo vezano za svatove
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hej draga ja sam imala svatove 17.10.09. u sali GLASSER.štrosmajerova 113
bilo je preodlično..140 gostiju..po stolici me izašlo 200kn+40kn sutra ručak ako želiš
dobiješ dvije večere,cuga i košuljice preko stolicaa sa njom se možeš dogovoriti i za kolače isto ih pravi,svirači su me izašli 9000kn-JOCKER BEND sa pratnjom tamburaša što dolaze po tebe.odlični su..
kolače sam uzela u vinkovcima iz VIGUSA 4500kn,a za slikare i snimatelje kako ti svi kažu uzmi ih iz Đakova jer su stvarno jeftiniji od Osijeka jer su se malo previše precjenili moje je izašlo 4200kn.cvijeće što je kitio on sebi kući i ja sebi sa buketom mojim i auto je 1000kn,a u sali mi je gospođa što oraganizira svatove i uzme ti 1000kn,a da sam sve od cvjećara koštalo bi i više..najbitnije ti je sve staviti na papir i sračunati se ,odrediti datum kada imate svatove i prva stavka ti je sala i glazba koja ti se sviđa da si ukomponiraš ...uglavnom nemoj se puno živcirati oko svega.prođe to kao da nije ni bilo..bitno ti je da imaš jedan dio nivaca sa čime češ započeti jer svi traže kapare,a ostalo će ti se isplatiti od svatova,i sva sreća je što sve možeš platiti poslije svatova,eto jedino što sam ujutro odmah glazbu platila,a ostalo po dogovoru...sretnoo draga..nadam se da ssam ti barem malo pomogla.. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
joo_frka
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.12.2009. 1:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kobac01 je napisao/la: ›
Ola!
Pomagajte! Trebam preporuku za salu za nekih 100-tinjak ljudi. Nemam pojma kako se cijene kreću, nemam pojma koliko novaca da skupim za svatove opčenito. Koliko da skupim? 30 000 kn ili 80 000 kn.
Jel ima netko tko se skoro ženio/udavao pa da mi kaže bar neki savjet.
Zanima me kako se kreću svirači, fotografi, cijene stolice u sali? Što sve spada u cijenu stolice?
Planirala sam jedan dio platiti ovako od plaće a drugi dio salu i to platiti poslije ponoći kad dobijem nešto kuna od svatova. Jel može to uopće tako?
Imam 1000 pitanja. Jel ima tko da mi bar odgovori na 5 pitanja ? Embarassed
Ispričavam se adminima ako postoji neka tema al ja je nisam našla.

Wink

Vezane teme:
> Sale za vjenčanja/svatove
> Fotografi za vjenčanja/svatove

moderator

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: