Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sale i ostalo vezano za svatove

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2009. 8:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
tayllor je napisao/la: ›
Bravo osijek031.com smile Bio tamo u svatovima prije dva mjeseca, dobro smo se zabavili osijek031.com smile osijek031.com smile , prebio sam se od hrane, jedino je osijek031.com smile bio loš, ali to ovisi o željama mladenaca. Dobro pazi na glazbu jer ti o tome ovisi 50% svatova!

Ja sam isto bila tamo u svatovima, ali mi je prebezveze jer je preskučeno, ne možeš se okrenuti...definitivno NIJE sala za svatove, niti se može tako nazvati...to je nešto tipa za 20 ljudi kafić-restoran (s tim da ne moraju biti zgužvani kao sardine). Meni osobno, ništa posebno, ukratko...bezveze...


???
Baš te i ne razumijem (ali dobro, svako ima svoje viđenje, a ako je društvo dobro, glazba dobra, sve ostalo je manje više zanemarivo), ali mislim da su cijenom, hranom i poslugom vrlo konkurentni svim salama u okolici-istina da nije "fensi", ali u današnje vrijeme mislim da je nakana većini ljudi proći kvalitetno a jeftino! Baš sam nedavno razgovarao sa tim prijateljima kod kojih sam bio u svatovima i kažu da su bili super zadovoljni sa svime!

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kobac01
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.12.2009. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajd malo da updejtiram Very Happy
Uzela sam salu Kugla (opeka,preko puta pivovare) Sala je ok s tim da je novi vlasnik rekao da će je svakako do mog datuma malo još srediti. Cijena mi je 150kn po stolici i u to je uključeno prva i druga večera i cuga u neograničenim količinama sva osim viskija i jegera.

Glazba:Viva band. 9000 kn, to mi je lega preporučio a i sama sam se uvjerila. svatovi će biti veseli definitivno.Imaju dva vokala.Pjevačica je Tena (pjevala je sa shortyem Mariju).

Fotograf neki lik iz Đakova. 4200kn. Dobijem tri kompleta dvd-a snimke sa po 4 sata. Jedan album sa 100 slika samo nas na A4 formatu i jedan album sa 300 slika popunjen kronološki.Dobijem još i cd sa 1000-1500 slika tj. sve što je slikao u toku noći. I naravno slike poslije ponoći za podijeliti sa zahvalnicama. Nekih 30-40 slika će obraditi.

Do sada sam sve ukupno dala kapare 2000+700+400 = 3100 Very Happy (manje za dati poslije svatova)

Sljedeće mi je za tražiti vjenčanicu. To je ono što će biti malo teže. I kolači naravno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.12.2009. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mrzim, ali MRZIM te video snimke svatova od 10+ sati! ne shvaćam šta će ikome više od jednog sata video materijala svatova! kad mi se po sali vrte oni likovi s kamerama, a pogotovo onaj kran, najrađe bih otišao iz svatova!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kobac01
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.12.2009. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neće biti 10 sati, samo 4. I ne treba mi više. Neće se ni meni dati gledati 4 sata a ne nekom gostu koji će se vidjeti 3 puta po 2 minute

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
senkag
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.12.2009. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sala Robne kuce Sjenjak je povoljna i usluga super.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
izgubljena duša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2009. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kobac01 je napisao/la: ›
Ajd malo da updejtiram Very Happy
Uzela sam salu Kugla (opeka,preko puta pivovare) Sala je ok s tim da je novi vlasnik rekao da će je svakako do mog datuma malo još srediti. Cijena mi je 150kn po stolici i u to je uključeno prva i druga večera i cuga u neograničenim količinama sva osim viskija i jegera.

Glazba:Viva band. 9000 kn, to mi je lega preporučio a i sama sam se uvjerila. svatovi će biti veseli definitivno.Imaju dva vokala.Pjevačica je Tena (pjevala je sa shortyem Mariju).

Fotograf neki lik iz Đakova. 4200kn. Dobijem tri kompleta dvd-a snimke sa po 4 sata. Jedan album sa 100 slika samo nas na A4 formatu i jedan album sa 300 slika popunjen kronološki.Dobijem još i cd sa 1000-1500 slika tj. sve što je slikao u toku noći. I naravno slike poslije ponoći za podijeliti sa zahvalnicama. Nekih 30-40 slika će obraditi.

Do sada sam sve ukupno dala kapare 2000+700+400 = 3100 Very Happy (manje za dati poslije svatova)

Sljedeće mi je za tražiti vjenčanicu. To je ono što će biti malo teže. I kolači naravno.

neznam jesi li napisala al kad je dan D jer i mene zanima ta sala pa me zanima koliko ranije moram rezervirati salu?
Sama ukrašavaš salu ili oni?
Može broj fotografa na pm?

_________________
Muškarac je najpametniji za vrijeme SEX-a
jer je direktno spojen na izvor inteligencije!!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
angelina3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2010. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
kobac01 je napisao/la: ›
Jel zna netko nešto o sali/restoranu Kugla ja mislim da se zove? Preko puta pivovare je

Moja je tetka imala tamo svatove prošle godine...hrana, tj. stolica po osobi je 85 kn, ali opet se trebaš sve dogovorit s vlasnicima, hoćete donijet svoju cugu ili ćete njihovu, dokad ćete biti u sali i sl. Iznutra je sala jednostavna, crvena fasadna cigla. A kad se ukrasi još je i puno ljepša. Eto, ako sam barem malo pomogla Smile
kobac01 je napisao/la: ›
cane je napisao/la: ›
Đeram je 230 kn po osobi. Mislim da je sve uključeno cuga i klopa. Kolači nisu uključeni.
Tako je većina sala manje više.
Dobra je jako sala i u Višnjevcu. Koliko sam čuo Fratelli su to uzeli pod svoje okrilje. Također sve bude super. Cijenu ne znam.
Glazba od 1000 eura najjeftinije do 2000 eura.
Fotograf i kamera oko 1000 eura.

Eto nadam se da sam pomogao.

jesi pomogao si . ovo za višnjevac nisam znala. Fratelli??? svašta.
Za fotografa i kameru planiram izdvojiti toliko ali za svirače 2000eura ne znam baš.
Više ne znam koga da slušam, čula sam za taj đeram da je dobar i onda mi frend kaže da je bzvz. da je bolji dom željezničara. Nikad tamo nisam bila i nemam pojma ni di je to.
kobac01 je napisao/la: ›
cane je napisao/la: ›
Đeram je 230 kn po osobi. Mislim da je sve uključeno cuga i klopa. Kolači nisu uključeni.
Tako je većina sala manje više.
Dobra je jako sala i u Višnjevcu. Koliko sam čuo Fratelli su to uzeli pod svoje okrilje. Također sve bude super. Cijenu ne znam.
Glazba od 1000 eura najjeftinije do 2000 eura.
Fotograf i kamera oko 1000 eura.

Eto nadam se da sam pomogao.

jesi pomogao si . ovo za višnjevac nisam znala. Fratelli??? svašta.
Za fotografa i kameru planiram izdvojiti toliko ali za svirače 2000eura ne znam baš.
Više ne znam koga da slušam, čula sam za taj đeram da je dobar i onda mi frend kaže da je bzvz. da je bolji dom željezničara. Nikad tamo nisam bila i nemam pojma ni di je to.


đeram je vrhunska sala...ja sam tamo imala vjenčanje u 6. mj prošle godine...stvarno nemam niti jednu zamjerku...sve su mi vrhunski odradili...cvijeće, desert...menu sam si sama složila...uređenje sale fenomenalno, usluga odlična...ma sve pet...a i daju nam popust na krštenje djeteta...=)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.01.2010. 15:47 
Naslov:  Re: Sale i ostalo vezano za svatove
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Đeram je stvarno lijep. Ako vam ne smeta što vas "oderu" 2 eura po osobi za one košuljice za stolice i 2 eura za uređenje sale (po osobi!!!! što nikako nema smisla!!)...onda sve 5!

Menü je inače 20 eura po osobi, a vjerojatno svi žele da to bude uređeno kako je na slikama...tako da sve ukupno izađe 24 eura što je oko 175 kn. Najveća glupost koju sam čula je to da se uređenje plaća po osobi. Gdje to ima? Hoće ljude kačit po zidovima pa naplaćuju po osobi ili?! Ne kontam...uređenje sale bi trebalo biti fiksno, a ne sad po osobi, to su gluposti!! Nije to ni nešto naročito posebno...tu i tamo koji aranžman na stolu i to je to, zato je jako bezobrazno naplaćivati uređenje sale PO OSOBI!

Eo i link na interijer Đerma: Sala Đeram

Ostale sale za vjenčanja...da skratim muke onima koji traže... Sale za svatove

I jedna koja je meni osobno najbolja i za cijenu od 220 kn po osobi sve je uključeno u cijenu (bogat menü, neograničena hrana i piće, i žesta, košuljice na stolicama pa i slavno ukrašavanje sale!), je Dom željezničara, u Radićevoj. Prostor je u centru grada, i zaista veličanstven, kao da ste na balu! I vrijedi i više od tražene cijene! Bila sam tamo prije 2 mjeseca i oduševila se! Vidjet ćete na slikama, ali mogu vam reći da kad se preveče još popale sva ona lijepa svjetla i ogromni lusteri da stvarno izgleda kao iz snova...

Naj sala (Dom željezničara, u Radićevoj) Smile

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › @kobac01...bila sam u subotu u Željezničaru (u Radićevoj) i oduševila se! Prvo sam mislila da će biti bzvz kao i dosad tamo, ali stvarno...ugodno sam se iznenadila! Smile Prvo, ovo nisam nikad na vjenčanjima još vidjela: na ulazu imaš pano na kojem pišu brojevi stolova i tko gdje sjedi. Ljudi su si dali truda i rasporedili tko će za kojim stolom sjediti, ono... tko se zna, tko je rodbina, prijatelji i to. Stvarno fora!

Za svakim stolom sjedi 10-ak ljudi i sve je onako jako fensi...okrugli stolovi, stolice presvučene onim bijelim plahtama i mašnama, ma prekrasno! A poslužuju stariji konobari, oko 50-ak godina i stvarno je usluga za 10! Stalno gledaju imaju li svi za piće, odnose prazne čaše iz kojih se ne pije...stvarno stručno i odlično!

I dobro pazi kod odabira benda za svadbu, to ti je jedna od glavnih stvari...ovdje je bio najbolji bend koji sam dosad u svatovima čula! Imali su gitare, bubnjeve, sintić, pjevali i lik i ženska i to jaako slično kao što pjesme zvuče u originalu. Tako da, organizacija i kvaliteta svatova bila je stvarno za svaku pohvalu! Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
angelina3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.02.2010. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

isto to što si ti navela za dom želje dobiješ u Đermu za 40 kn nižu cijenu...onak, o čem ti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.02.2010. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

angelina3 je napisao/la: ›
isto to što si ti navela za dom želje dobiješ u Đermu za 40 kn nižu cijenu...onak, o čem ti...

S tim da je Željezničar u CENTRU grada, a ne u selu. I da Đeram sali Željezničar nije ni do koljena. Sala je stvarno veličanstvena, kao za bal. To je moje mišljenje i dojmovi, a sad, tko ima drugačije - ima.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mmmusicman
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2010. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Obzirom da se bavim djelatnostima vezanim uz svatove mogu Vam dati dosta informacija i pomoći vam u odabiru najpovoljnije opcije. U Osijeku ima puno lijepih lokacija za svatove do 100 ljudi. Ne bih želio nikog reklamirati (zbog pravila foruma) ali slobodno mi se javite u inbox ili e-mailom i rado ću vam pomoći...u odabiru.... besplatno, naravo.. Smile

Lijep pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mmmusicman
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2010. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A što se glazbe tiče, za manje svatove dovoljan je i glazbeni duo ili trio po povoljnijoj cijeni ili sve popularniji DJ specijaliziran za svatove... ako to sve popratite vrhunskom rasvjetom za upola manje novaca od prosječnog band-a dobije odličnu zabavu...

Lijep pozdrav i čestitke svima koji stupaju u (M)BRAK

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
googo
Offline
Ukupno postova: 2
Lokacija: Osijek sa svojom bližom i daljom okolinom
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2011. 20:32 
Naslov: Complicity Re: Sale i ostalo vezano za svatove
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kobac01 je napisao/la (Pogledaj post): › Ola!
Pomagajte! Trebam preporuku za salu za nekih 100-tinjak ljudi. Nemam pojma kako se cijene kreću, nemam pojma koliko novaca da skupim za svatove opčenito. Koliko da skupim? 30 000 kn ili 80 000 kn.
Jel ima netko tko se skoro ženio/udavao pa da mi kaže bar neki savjet.
Zanima me kako se kreću svirači, fotografi, cijene stolice u sali? Što sve spada u cijenu stolice?
Planirala sam jedan dio platiti ovako od plaće a drugi dio salu i to platiti poslije ponoći kad dobijem nešto kuna od svatova. Jel može to uopće tako?
Imam 1000 pitanja. Jel ima tko da mi bar odgovori na 5 pitanja ? Embarassed
Ispričavam se adminima ako postoji neka tema al ja je nisam našla.

Wink

Vezane teme:
> Sale za vjenčanja/svatove
> Fotografi za vjenčanja/svatove

moderator


Ovako što se sala tiče to ti je MINIMUM 150kn po osobi (hrana, piće i druga večera) i tu cijenu dobijaš samo u bendeku... Na drugim mestima je oko 160-170 samo za hranu...
Prednost bendeka je povoljna cijena ali njihova sala se sastoji o dve paralelne sale spojene harmo vratima (Tkzv HARMONIKA) a kako sam čuo od nekoliko ljudi hrana i nije baš nešto posebno...
Inače ti svatovi od oko 100-tinjak gostiju su ti najskuplji...
U prehrani košta 170kn po osobi bez cuge, a uključivanje cuge u paket ti je dodatnih 50kn po osobi... I to su ti cijene otprilike svuda po gradu...

Vjenčanice ti stoje od 3000kn pa na dalje...

Btw, ja našao fotografa za 1200kn Weeeeeeeee!
Inače fotografi koštaju od 4000kn pa na više do urnebesnih i besmislenih 9000kn...

IMAM PITANJE: Mora li sala biti baš u užoj okolini osijeka i u osijeku?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.05.2011. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odakle ti sad?
pazi na ovo tu :
Postano: 27.10.2009. 15:17

sada možda traži salu za razvod ili 2.svatove

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sleepwalker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 350
Lokacija: A place between sleep and awake.
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.05.2011. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › odakle ti sad?
pazi na ovo tu :
Postano: 27.10.2009. 15:17

sada možda traži salu za razvod ili 2.svatove

Laughing

_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: