Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Još jedan hrvatski paradoks

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
errrr
Offline
Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.09.2009. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zujo je napisao/la (Pogledaj post): ›
vjivance je napisao/la: ›
PEGY je napisao/la: ›
Vi zaboravljate za koga ti svi "branitelji" "hvo" i oni "bre" glasuju na izborima!!!

Ja se nesmatram braniteljem već dragovoljcem Domovinskog rata i zadržavam pravo da ne izlazim na glasanje, jer nemam za koga da glasam
To ne znači da nije netko glasao umjesto tebe.Bolje je izaći na izbore pa prekrižiti listić nego uopće ne izaći.Neznam, dali si primjetio koliko ima mjesta u Zagori koja imaju više birača nego stanovnika?


Kakve veze ima lažiranje listića onih koji uopće nisu izašli na izbore, s eventualnim duplim glasovima dijasporaša iz BiH koji su prijavljeni i vamo i tamo?
Znaš li ti uopće koliko se glasača na prošlim PARLAMENTARNIM izborima uopće odazvalo glasanju i koliki ih je ukupni broj na popisu, a koliko je manjinaca (srba) i ostalih iskoristilo svoje duplo pravo glasa koje im je dano ustavom i izbornim zakonima?

Znaš li ti lepi moj ( PEGY, vjivance takodjer9)da na popisu birača imamo 270 000 srba, a da ih je u Hrvatskoj prema zadnjem popisu i usklađenjima koje vrši službena statistika, svega 250 000.
Dakle kad već govorilo o prekobrojnima, red je spomenuti i ovu najsmrdljiviju kategoriju,kategoriju onih koja itekako mrzi Hrvatsku i sve hrvatsko, ali voli hrvatske kune. Za koga takvi glasaju, možda za HDZ?

Ovdje vidim da se postaju odabrani članci, odabranog sadržaja, no nitko se nije sjetio da posta članak iz jutarnjeg o obnovljenoj zgradi Medačkim srbima na koju su potrošeni milijuni kuna, a u kojoj uopće ne žive oni kojima je namjenjena, srbima povratnicima, dok istovremeno imao masu izgnanih Hrvata kojima je četnička bagra sve zapalilila i kojima još uvijek nije osiguran kavlitetan (ili bilo kakav) smještaj?.

Takve stvari vas drugovi uopće ne tangiraju.

sic!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.09.2009. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

errrr je napisao/la: ›
Ironija Odn. apsurd je u tome što taj minuli rad je podrazumijevao progon hrvatskih domoljuba i neistomišljenika, nerijetko likvidacije koje su dotična gospoda vršili kao pripadnici UDBA-e, KOS-a , SDB-a ili koje već službe kojoj su pripadali. Kasnije ta ista gamad je bila protiv samostalne i suverne Hrvatske i na sve načine pomagala velikosrbskoj politici da zadrži kakavu takvu krnju srboslaviju.
I zato je ta komuniostička i veleizdajnička bagra nagrađena povlaštenim HRVATSKIM mirovinama.
sic!

ako imaš nekoga poimence što to ne dojaviš službenim organima pa nek im ukinu povlaštene mirovine.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjivance
Offline
Avatar

Ukupno postova: 160
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.09.2009. 22:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

errrr je napisao/la: ›
zujo je napisao/la (Pogledaj post): ›
vjivance je napisao/la: ›
PEGY je napisao/la: ›
Vi zaboravljate za koga ti svi "branitelji" "hvo" i oni "bre" glasuju na izborima!!!

Ja se nesmatram braniteljem već dragovoljcem Domovinskog rata i zadržavam pravo da ne izlazim na glasanje, jer nemam za koga da glasam
To ne znači da nije netko glasao umjesto tebe.Bolje je izaći na izbore pa prekrižiti listić nego uopće ne izaći.Neznam, dali si primjetio koliko ima mjesta u Zagori koja imaju više birača nego stanovnika?


Kakve veze ima lažiranje listića onih koji uopće nisu izašli na izbore, s eventualnim duplim glasovima dijasporaša iz BiH koji su prijavljeni i vamo i tamo?
Znaš li ti uopće koliko se glasača na prošlim PARLAMENTARNIM izborima uopće odazvalo glasanju i koliki ih je ukupni broj na popisu, a koliko je manjinaca (srba) i ostalih iskoristilo svoje duplo pravo glasa koje im je dano ustavom i izbornim zakonima?

Znaš li ti lepi moj ( PEGY, vjivance takodjer9)da na popisu birača imamo 270 000 srba, a da ih je u Hrvatskoj prema zadnjem popisu i usklađenjima koje vrši službena statistika, svega 250 000.
Dakle kad već govorilo o prekobrojnima, red je spomenuti i ovu najsmrdljiviju kategoriju,kategoriju onih koja itekako mrzi Hrvatsku i sve hrvatsko, ali voli hrvatske kune. Za koga takvi glasaju, možda za HDZ?

Ovdje vidim da se postaju odabrani članci, odabranog sadržaja, no nitko se nije sjetio da posta članak iz jutarnjeg o obnovljenoj zgradi Medačkim srbima na koju su potrošeni milijuni kuna, a u kojoj uopće ne žive oni kojima je namjenjena, srbima povratnicima, dok istovremeno imao masu izgnanih Hrvata kojima je četnička bagra sve zapalilila i kojima još uvijek nije osiguran kavlitetan (ili bilo kakav) smještaj?.

Takve stvari vas drugovi uopće ne tangiraju.

sic!

brate ponavljam dragovoljac sam, kuča mi bila pogođena - sam sam ju sa svojom ženom obnovio kako sam znao, od ove države ništa nisam dobio - njoj sam skoro sve dao a sada mi netreba ni pravo da glasujem pošto su pobjeguljama dali sve. Srbi su bar htjeli pobit nas pa uzet. a naši hoče da nas pretvore u roblje pa da radimo za nekolicinu. Lep pozdrav

_________________
Nemožeš biti gnjevan mladi čovjek, pošto odavno više nisi mlad.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: