Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gdje je nestala ljudskost???

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.09.2009. 9:13 
Naslov: Bad ! Gdje je nestala ljudskost???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....ne znam, baš mi je jako teško sjela ova priča - ne znam kakvi to umovi mogu biti, pa ići u toliko krajnost i mržnju?


_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2009. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je najtužnija zadnja rečenica: kako ne bi izazvao većinsko hrvatsko stanovništvo krstio je djecu...
očito je njima dovoljan izazov njihova različitost.
sad da vidimo kako će se njima pomoći,koliko će malih poduzetnika skočiti u pomoć kao u slučaju kad jeu pitanju "većinsko" stanovništvo.tu će se pokazati ljudskost.
tužno, doista

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.09.2009. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

strašno

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.09.2009. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...baš puno razmišljam o ovome još uvijek i ne mogu si zamisliti kolika to mržnja mora biti kada ideš sustavno čovjeku uništavati i to malo sirotinje što čovjek vlastitim rukama napravio....savijati žlice, uništavati krov, madrace sa kreveta odnijeti, psa ubiti??????...onaj stakleni stol je od djece skrivao da ga ne razbiju, a nađe se neki beskrupulozni i razjebe sve....
...pa ne može to sve napraviti jedan čovjek, ne u pet minuta, ne u tišini......
....pa što ako čovjek skuplja željezo - ne prosi, ne krade.....i što su djeca kriva?....
...pitam se što će policija učiniti....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.09.2009. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ništa. ko i uvijek. spavat će negdje u autu i naplaćivat kazne za prelazak preko crvenog na pješačkom i vožnju u pijanom stanju. za to su samo kvalificirani.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.09.2009. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
ništa. ko i uvijek. spavat će negdje u autu i naplaćivat kazne za prelazak preko crvenog na pješačkom i vožnju u pijanom stanju. za to su samo kvalificirani.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2009. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jebem ti selo takvo dati jebem! Nemoguće, ali kažem NEMOGUĆE da nitko nije znao/vidio/čuo što se događa u toj kući. U mom selu sve babe znaju tko je prošao ulicom sinoć u 4 ujutro, s kim, što je pio i koje cigarete je pušio... Da netko razbija po nečijoj kući i baca crijepove sa krova (!), to bi već svi znali... Ako murija i ovdje zakaže (oni u svakom selu imaju po doušnika - i to je svima poznato), onda su zbilja za kurac.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2009. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Strasno me razocarala ova prica. Pa nemos vjerojvat.

No ima jedna zanimljivost, nisu svi cigani jednaki. Neki prose, zicaju, kradu, pljackaju i sl, a neki poput kako mi se cini ovih, bave se sakupljackim poslom. Moja firma je jedno vrijeme jako dobro poslovala u suradnji s ciganima. Robe ko sodera. Iako izgledaju tako zmazani, nepismeni... Zacudili bi se sta imaju u garazi i koliko zapravo normalno funkcioniraju. Neki su cak i pismeni. Very Happy

Znaci ovako, sto je cigan prljaviji, vjerujte mi vise ima. Nije pravilo, no sve cesce se s tim susrecem. Wink

Jos jednom, strasno mi je zao ljudi.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.09.2009. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fuj.

Fuj!!

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mikro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 500
Lokacija: Osijek VBK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.09.2009. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovako šta pravi Hrvat nebi napravio!Za mene su to šuftovi,marva itd...E sad bi trebala policija da radi svoj posao!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
errrr
Offline
Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 02.09.2009. 23:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U europskim navodno demokratskim zemljama taj su problem (romski da ne kažem ciganski) već odavna riješili. I to na potpuno identičan način na koji su to pokušali stanovnici tog slavonskog mjestašca. Bila je i jedna emisija na HTV upriličena baš na tu temu, mislim da se radilo o Francuskim romima, a u sjećanju mi je ostala izjava jednog njihovog roma kako im je svega dosta i kako planiraju iseliti u srbiju. Iz njegovih riječi se dalo zaključiti kako je srbija za njih obećana zemlja iako sam ja uvijek mislio da je to Italija.
Kako god, ovaj događaj je na mene ostavio snažan utisak i vratio me u sjećanja, ne tako davna iz domovinskog rata, kada su nas srbi iz naših kuća istjerivali granatama koje smo im mi dok smo živjeli u bratstvu i jedinstvu finacirali.

No što ćeš, život je takav, čupav i dlakav i mogu se kladiti da mnogi koji se tute sada snebivaju nad okrutnošću Kešinčana, uopće nisu marili dok su po osijeku padale granate i ubijale njihove dojučerašnje susjede Hrvate.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.09.2009. 9:23 
Naslov:  Re: Gdje je nestala ljudskost???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema ljudskosti. Sve što mogu je kad pomislim da mi je teško, da mi čine nepravdu, da me iskorištavaju, da zastanem na tren i opet pomislim kako je mnogima još gore, mnogo puta gore nego meni. Ovo je zaista strašno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2009. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaklali su vezanog psa???
iskrneo, ovaj čin osuđujem, ali da su oni to napravili samo zato jer je ovo obitelj roma ... ? ...

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pavijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 413
Lokacija: oblokacija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.09.2009. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

klasična naša priča koja odiše netrpeljivošću, diskriminacijom i željom da se uništi sve što je drugo i drukčije jer to primitivci ne razumiju i to im predstavlja "opasnost"... iživi se na slabijem je mentalitet takvih... pogotovo ako nije Hrvat, katolik, bijelac, heteroseksualac, neobrazovan, HDZ-ovac itd.

_________________
lošije je bolje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2009. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

errrr je napisao/la: ›
uopće nisu marili dok su po osijeku padale granate i ubijale njihove dojučerašnje susjede Hrvate.

zanimljivo.kad su izmislili granate koje ubijaju po nacionalnoj osnovi?
zar nevina žrtva bilo koje nacionalnosti nije jednako vrijedna žaljenja? hoćemo našu ljudskost podređivati nacionalnoj,klasnoj ili nekoj drugoj pripadnosti?
evo, ja ne znam koje si nacionalnosti (niti me nešto zanima) al jako te žalim.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: