Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Damir Kajin - predsjednicki kandidat

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2009. 15:27 
Naslov:  Damir Kajin - predsjednicki kandidat
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Damir Kajin kao predsjednicki kandidat... Klauski je dao svoje vidjenje...



Sto ostali misle?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.07.2009. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ak se on kandidira jać glasat za njega

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.07.2009. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja neć zato što čovjek nije baš najdebljih živaca što svakako ne priliči jednom predsjedničkom kandidatu. koliko me zna ugodno iznenadit u nekim stvarima toliko često me zna i neugodno iznenadit sa svojim napadajima

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.07.2009. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd onda za koga glasovat. onog diktatora hebranga, šupka sanadera, nekog od poznatih lopina. baš me briga što je tanjih živaca bar znam da je čista obraza (dok se ne dokaže suprotno)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2009. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › ajd onda za koga glasovat. šupka sanadera, nekog od poznatih lopina.

hoće dati polog da neće uteći kad zagusti.





Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › baš me briga što je tanjih živaca bar znam da je čista obraza (dok se ne dokaže suprotno)

p.s.
svi su oni osigurali svoju unučad. samo što su neki pametni i ne zna se kako i na koji način. ili barem zna jako mali broj ljudi

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.07.2009. 18:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moj glas Kajin uvijek ima,Josipović mi je onak li-la al zato Kajin rastura...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.07.2009. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): ›
p.s.
svi su oni osigurali svoju unučad. samo što su neki pametni i ne zna se kako i na koji način. ili barem zna jako mali broj ljudi


baš me briga, prevaže mi jedino ono što čovjek govori, a govori smisleno već dugi niz godina. pa prije ili kasnije bi se u tih gro godina pokazalo da je mutikaša. ima vrlo slično razmišljanje kao i ja i iskreno mislim da ga stanje u državi, te propast iste, više dira nego bilo koga u kožnoj fotelji u saboru (osim linića al on je izlapio lagano i dopušta si biti isprovociran do te mjere da mu se pola sabora smije) i ako ga ne dira bar se dobro pretvara, a to mi je i više nego dovoljno da prevagne nad ostalim gadovima.

josipović ? ko je taj čovjek ? nema teorije da glasujem za nekoga koga u životu nisam čuo da priča.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2009. 19:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma znam, slažem se ja s tobom, nego samo sam želila reći da nije ni on nekis vetac kako se prikazuje. btw kontam da ovi što se sad kandidiraju moraju imati veliku petlju, jer smo u dreku tuto kompleto

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2009. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
josipović ? ko je taj čovjek ? nema teorije da glasujem za nekoga koga u životu nisam čuo da priča.


moram reći da do zimus, kad sam slučajno naletila na "Nedjeljom u Dva" u kojoj je bio gost, nikad nisam čula za tog čovjeka...ali moram i reći da me i nije oduševio tim gostovanjem...nekako mi je bezveze, neupečatljiv, ima još i gore odgovore od Milanovića (ne znam, ne mogu o tome govoriti...) tako da i nisam stekla neki dojam o njemu...

a sad natrag na temu...Kajin kao predsjednik...pa moram reći da mi se sviđa što (uglavnom) govori i kakav dojam ostavlja, možda ne bi uopće bio loš kao predsjednik, premda mi ponekad ima nešto sumnjivo u vezi njega, ali nikako ne mogu skužiti što točno...(možda zato što je rođen u Slovenji Very Happy )

u svakom slučaju, bilo kojem Kradezeovcu neću ni u ludilu dati svoj glas
ali nekako me strah da će "oporba" (nekako je slaba u zadnje vrijeme pa zato navodnici) , tj. oporbene stranke izgubiti izbore jer će svaka istaknuti svog kandidata, a HDZ će opet dobiti glasove umirovljenika kojima će argument za to biti da su nam oni dali državu (što je naravno čisto sr...e), mrtvih, dijaspore i onih koji autobusima stižu iz drugih država da bi glasali

hmm...pa zaključak je: mislim da sam dovoljno ljuta da bi glasala za Kajina (pogotovo kad vidim ovu istinu što je stavila MissTake)

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
normabel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.07.2009. 22:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kajin predsjednik,a svašta,pa taj kad vidi nekog u crnoj majci odmah vidi ustašu,bolesnik

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Janis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 417
Lokacija: M42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2009. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Onog trena kad sam procitala na Indexu da covjek ima dva (po mjerilima hrvatskih politicara) prastara auta, jedan star 6 godina, drugi 12 (ako se ne varam)... odlucila sam: glasat cu za Kajina! Very Happy

_________________
Of all the things I´ve lost, I miss my mind the most...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.07.2009. 23:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moj glas ide čačiću. a tko nije upućen u kajinove "epizode" ne gleda često sabor

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.07.2009. 8:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lik je ok. Normalan covjek ne moze normalno razgovarati sa vecinom u saboru, cim kazes stvarno stanje, izneses neki problem, 80-tak te seljacina poklopi 'argumentom' da lazes. Da se mene pita ja bih nekog tamo prebio, tako da mi Kajin u tim situacijama djeluje vrlo stalozeno ;-)
Kako netko rece - boljeg kandidata od njega zasad nema...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.07.2009. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

definitivno se slažem, kao što rekoh linić je osoba koja pukne pa počne vikat i pravit od sebe lakrdiju, a na kajinu se jednostavno vidi da mu je stalo i definitivno ima moj glas, a što se čačića tiče, njemu ne bi dao čašu ladne vode, a ne moj glas na predsjedničkim izborima. nakon svih onih sumnjivih afera oko njegovih firmi, sukobima interesa itd i dogodovština sa saborsklim mandatom kojeg je zaboravio aktivirat, mislim alo jebote od toga živiš kako moš zaboravit na to, ah da, nije te briga pa ti je to samo usputna stanica za pobrat malo vrhnja s vrha.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.07.2009. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
definitivno se slažem, kao što rekoh linić je osoba koja pukne pa počne vikat i pravit od sebe lakrdiju, a na kajinu se jednostavno vidi da mu je stalo i definitivno ima moj glas, a što se čačića tiče, njemu ne bi dao čašu ladne vode, a ne moj glas na predsjedničkim izborima. nakon svih onih sumnjivih afera oko njegovih firmi, sukobima interesa itd i dogodovština sa saborsklim mandatom kojeg je zaboravio aktivirat, mislim alo jebote od toga živiš kako moš zaboravit na to, ah da, nije te briga pa ti je to samo usputna stanica za pobrat malo vrhnja s vrha.


Linić sigurno nije, niti će biti kandidat. Čačić je izvrstan kandidat za premijera, ili ministra gospodarstva (odnosno graditeljstva), no ne i za predsjednika (no niti on nije, niti će biti kandidat) - ujedno, nije zaboravio ništa, pa ni aktivirati mandat (samo je mislio da je princip isti i za njega i za Hdz-ovca Bagarića), niti ima ikakve sumnjive afere sa sukobom interesa (to je lakrdija nekakvog saborskog povjerenstva, u kojemu većina članova dolazi iz Hdz-a).

Kandidati će biti Miroslav Tuđman, Josip Jurčević, Damir Kajin, Andrija Hebrang, Ivo Josipović i možda Denis Latin. Od ponuđenih kandidata po moralnom i intelektualnom kriteriju Ivo Josipović svjetlosnim miljama nadmašuje ostale kandidate, a usudio bih se reći da nam baš takav profil predsjednika treba (čovjek poput Havela). Rezerva može biti Kajin, dok ostali kandidati znače samo jedno - desničarski napad na tekovine civilizacije, te urušavanje ionako jadnog ugleda Lijepe nam naše (ustaške) domovine. Nisam siguran da li će za Hebranga glasati cijeli Hdz (vjerojatno hoće cijeli Hsp, tih nekoliko desetaka članova što je ostalo) - naime, i u Hdz-u ima ponešto razuma.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: