Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Damir Kajin - predsjednicki kandidat

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.07.2009. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hns je u više navrata ponovio kako neće podržati kandidata sdp-a već da će imati svog kandidata za predsjednika.
monstrume, kajin kad poludi je gori od linića sto puta iako mislim da mu se ne može osporiti marljivost i poštenje. ali da slučajno postane predsjednik mislim da bi u želji da uvede red doveo do kaosa. josipovića sam slušao prekjučer u hrvatskoj uživo i čovjek djeluje smireno i izgleda mi da zna šta radi. žao mi je što rohatinskog izgleda ne zanima predsjednička funkcija

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.07.2009. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

od ovih koji su trenutno u igri, vjerojatno bih glasovao za kajina. međutim, ipak je bitnija premijerska funkcija, a mislim i da bi on bolji bio za to...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.07.2009. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakve BITNE ovlasti ima predsjednik RH. Ne pada mi na pamet niti jedna. Primati vjerodajnice stranih veleposlanika-al to nije tako bitno. Ne znam.
Ipak dajem glas Kajinu,makar da zakuha malo vladi i da im bude putokaz.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.07.2009. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovlasti i dužnosti predsjednika Republike prema Ustavu Republike Hrvatske
Skriveno: 

Članak 17.

U doba ratnog stanja ili neposredne ugroženosti neovisnosti i jedinstvenosti države, te velikih prirodnih nepogoda pojedine slobode i prava zajamčena Ustavom mogu se ograničiti. O tome odlučuje Hrvatski sabor dvotrećinskom većinom svih zastupnika, a ako se Hrvatski sabor ne može sastati, na prijedlog Vlade i uz supotpis predsjednika Vlade, Predsjednik Republike.

Opseg ograničenja mora biti primjeren naravi pogibelji, a za posljedicu ne može imati nejednakost osoba s obzirom na rasu, boju kože, spol, jezik, vjeru, nacionalno ili socijalno podrijetlo.

Niti u slučaju neposredne opasnosti za opstanak države ne može se ograničiti primjena odredbi Ustava o pravu na život, zabrani mučenja, surovog ili ponižavajućeg postupanja ili kažnjavanja, o pravnoj određenosti kažnjivih djela i kazni, te o slobodi misli, savjesti i vjeroispovijedi.

Članak 77.

Hrvatski sabor može se raspustiti radi raspisivanja prijevremenih izbora, ako to odluči većina svih zastupnika.

Predsjednik Republike može sukladno odredbama članka 103. Ustava, raspustiti Hrvatski sabor.

Članak 78.

Hrvatski sabor redovito zasjeda dva puta godišnje: prvi put, između 15. siječnja i 15. srpnja i drugi put, između 15. rujna i 15. prosinca.
Hrvatski sabor zasjeda izvanredno na zahtjev Predsjednika Republike, Vlade ili većine zastupnika.
Predsjednik Hrvatskoga sabora može uz prethodno pribav ljeno mišljenje klubova zastupnika parlamentarnih stranaka saz vati Hrvatski sabor na izvanredno zasjedanje.

Članak 86.

Hrvatski sabor može raspisati referendum o prijedlogu za pro­mjenu Ustava, o prijedlogu zakona ili o drugom pitanju iz svog djelokruga.

Predsjednik Republike može na prijedlog Vlade i uz supotpis predsjednika Vlade raspisati referendum o prijedlogu promjene Ustava ili o drugom pitanju za koje drži da je važno za neovisnost, jedinstvenost i opstojnost Republike Hrvatske.

O pitanjima iz stavka 1. i 2. ovoga članka Hrvatski sabor će raspisati referendum u skladu sa zakonom ako to zatraži deset posto od ukupnog broja birača u Republici Hrvatskoj.

Na referendumu se odlučuje većinom birača koji su glasovali, uz uvjet da je referendumu pristupila većina od ukupnog broja birača u Republici Hrvatskoj.

Odluka donosena na referendumu obvezatna je.

O referendumu se donosi zakon.

Članak 88.

Predsjednik Republike proglasit će zakone u roku od osam dana od kada su izglasani u Hrvatskom saboru.

Ako Predsjednik Republike smatra da proglašeni zakon nije u skladu s Ustavom, može pokrenuti postupak za ocjenu ustavnosti zakona pred Ustavnim sudom Republike Hrvatske.
Članak 93.

Predsjednik Republike Hrvatske predstavlja i zastupa Repub liku Hrvatsku u zemlji i inozemstvu.

Predsjednik Republike brine se za redovito i usklađeno djelovanje te za stabilnost državne vlasti.

Predsjednik Republike odgovara za obranu neovisnosti i teritorijalne cjelovitosti Republike Hrvatske.

Članak 94.

Predsjednik Republike bira se na temelju općeg i jednakoga biračkog prava na neposrednim izborima tajnim glasovanjem na vrijeme od pet godina.

Nitko ne može biti biran više od dva puta za Predsjednika Republike.

Predsjednik Republike bira se većinom svih birača koji su glasovali. Ako ni jedan od kandidata ne dobije takvu većinu, izbor se ponavlja nakon 14 dana.

Na ponovljenom izboru pravo da budu birani imaju dva kandidata koja su u prvom glasovanju dobili najviše glasova. Ako koji od tih kandidata odustane, pravo da bude ponovno biran stječe kandidat koji je sljedeći po broju dobivenih glasova.

Izbor Predsjednika Republike obavlja se najmanje 30, a naj više 60 dana prije isteka mandata.

Prije preuzimanja dužnosti, Predsjednik Republike pred pred­sjednikom Ustavnog suda Republike Hrvatske polaže svečanu prisegu kojom se obvezuje na vjernost Ustavu.

Izbor Predsjednika Republike, prisega i njeno polaganje ure đuje se zakonom.

Članak 95.

Predsjednik Republike ne može obavljati nijednu drugu javnu ili profesionalnu dužnost.

Nakon izbora Predsjednik Republike podnosi ostavku na članstvo u političkoj stranci, o čemu obavještava Hrvatski sabor.

Članak 96.

U slučaju kraće spriječenosti uslijed odsutnosti, bolesti ili ko­rištenja godišnjeg odmora, Predsjednik Republike može povjeriti predsjedniku Hrvatskoga sabora da ga zamjenjuje. O povrat ku na dužnost odlučuje Predsjednik Republike.

U slučaju duže spriječenosti uslijed bolesti ili nesposobnosti, a posebno ako Predsjednik Republike nije u stanju odlučiti o povjeravanju dužnosti privremenom zamjeniku, predsjednik Hrvat skoga sabora preuzima dužnost privremenog predsjednika Repub like na temelju odluke Ustavnog suda. Ustavni sud o tome odlu čuje na prijedlog Vlade.

U slučaju smrti, ostavke koja se podnosi predsjedniku Ustavnog suda Republike Hrvatske i o kojoj se obavještava predsjednik Hrvatskoga sabora, ili kada Ustavni sud utvrdi razloge za prestanak mandata Predsjednika Republike, dužnost privremenog pred sjednika Republike po sili Ustava preuzima predsjednik Hrvatskoga sabora.

Kada predsjednik Hrvatskoga sabora kao privremeni pred­sjednik Republike donosi akt o proglašenju zakona, akt supotpisuje predsjednik Vlade Republike Hrvatske.

Izbori za novog Predsjednika Republike moraju se održati u roku od 60 dana od dana preuzimanja dužnosti privremenog pred­sjednika Republike sukladno stavku 3. ovoga članka.

Članak 97.

Predsjednik Republike:

– raspisuje izbore za Hrvatski sabor i saziva ga na prvo zasje­danje,

– raspisuje referendum u skladu s Ustavom,

– povjerava mandat za sastavljanje Vlade osobi koja, na temelju raspodjele zastupničkih mjesta u Hrvatskom saboru i obav ljenih konzultacija, uživa povjerenje većine svih zastupnika,

– daje pomilovanja,

– dodjeljuje odlikovanja i priznanja određena zakonom,

– obavlja druge dužnosti određene Ustavom.

Članak 98.

Predsjednik Republike i Vlada Republike Hrvatske surađuju u oblikovanju i provođenju vanjske politike.

Predsjednik Republike, na prijedlog Vlade i uz supotpis pred­sjednika Vlade, odlučuje o osnivanju diplomatskih misija i konzularnih ureda Republike Hrvatske u inozemstvu.

Predsjednik Republike, na prijedlog Vlade i uz mišljenje nad­ležnog odbora Hrvatskoga sabora, donosi odluku o postavljanju i opozivu šefova diplomatskih misija Republike Hrvatske u inozemstvu, uz prethodni supotpis predsjednika Vlade Republike Hrvat ske.

Predsjednik Republike prima vjerodajnice i opozivna pisma inozemnih šefova diplomatskih misija.

Članak 99.

Predsjednik Republike vrhovni je zapovjednik oružanih snaga Republike Hrvatske.

Predsjednik Republike imenuje i razrješuje vojne zapovjednike, u skladu sa zakonom.

Na temelju odluke Hrvatskoga sabora Predsjednik Republike objavljuje rat i zaključuje mir.

U slučaju neposredne ugroženosti neovisnosti, jedinstvenosti i opstojnosti države Predsjednik Republike može, uz supotpis pred sjednika Vlade, narediti uporabu oružanih snaga iako nije proglašeno ratno stanje.

Članak 100.

Za vrijeme trajanja ratnog stanja Predsjednik Republike može donositi uredbe sa zakonskom snagom na temelju i u okviru ovlasti koje je dobio od Hrvatskoga sabora. Ako Hrvatski sabor nije u zasjedanju, Predsjednik Republike ima ovlast da uredbama sa zakonskom snagom uređuje sva pitanja koja zahtijeva ratno stanje.

U slučaju neposredne ugroženosti neovisnosti, jedinstvenosti i opstojnosti države, ili kad su tijela državne vlasti onemogućena da redovito obavljaju svoje ustavne dužnosti, Predsjednik Repub like može, na prijedlog predsjednika Vlade i uz njegov supotpis, donositi uredbe sa zakonskom snagom.

Predsjednik Republike podnijet će uredbe sa zakonskom snagom na potvrdu Hrvatskom saboru čim se bude mogao sastati.

Ako Predsjednik Republike ne podnese uredbu Hrvatskom saboru na potvrdu u skladu sa stavkom 3. ovoga članka ili Hrvat ski sabor istu ne potvrdi, uredba sa zakonskom snagom prestaje važiti.

U slučaju iz stavka 1. i 2. ovoga članka Predsjednik Repub like ima pravo sazvati sjednicu Vlade i predsjedavati tako sazvanoj sjednici Vlade.

Članak 101.

Predsjednik Republike može predložiti Vladi da održi sjednicu i razmotri određena pitanja.

Predsjednik Republike može biti nazočan sjednici Vlade i sudjelovati u raspravi.

Članak 102.

Predsjednik Republike i Vlada Republike Hrvatske, u skladu s Ustavom i zakonom, surađuju u usmjeravanju rada sigurnosnih službi.

Imenovanje čelnika sigurnosnih službi, uz prethodno pribav ljeno mišljenje nadležnog odbora Hrvatskoga sabora, supotpisuje Predsjednik Republike i predsjednik Vlade Republike Hrvatske.

Članak 103.

Predsjednik Republike, na prijedlog Vlade i uz supotpis pred­sjednika Vlade, a nakon savjetovanja s predstavnicima klubova zastupnika parlamentarnih stranaka može raspustiti Hrvatski sabor ako na zahtjev Vlade da se izglasa povjerenje, Hrvatski sabor Vladi izglasa nepovjerenje ili u roku od 120 dana od dana predlaganja ne donese državni proračun.

Predsjednik Republike ne može na prijedlog Vlade raspustiti Hrvatski sabor dok traje postupak za utvrđivanje njegove odgovornosti za povredu Ustava.

Članak 104.

Predsjednik Republike odgovoran je za povredu Ustava koju počini u obavljanju svojih dužnosti.

Postupak za utvrđivanje posebne odgovornosti Predsjednika Republike može pokrenuti Hrvatski sabor dvotrećinskom većinom svih zastupnika.

O odgovornosti Predsjednika Republike odlučuje Ustavni sud Republike Hrvatske dvotrećinskom većinom svih sudaca.

Ustavni sud mora donijeti odluku o odgovornosti Predsjednika Republike Hrvatske za povredu Ustava u roku od 30 dana od dana zaprimanja prijedloga kojim se pokreće odgovornost Pred­sjednika Republike za povredu Ustava.

Ako Ustavni sud Republike Hrvatske utvrdi njegovu odgovornost, Predsjedniku Republike prestaje dužnost po sili Ustava.

Članak 105.

Predsjednik Republike ima imunitet nepovredivosti.

Predsjednik Republike ne može biti pritvoren niti se protiv njega može pokrenuti kazneni postupak bez prethodnog odobrenja Ustavnog suda.

Predsjednik Republike može biti pritvoren bez odobrenja Ustavnog suda samo ako je zatečen da čini kazneno djelo za koje je propisana kazna zatvora u trajanju dužem od pet godina. U takvom slučaju državno tijelo koje je Predsjednika Republike pritvorilo, dužno je o tome odmah obavijestiti predsjednika Ustavnog suda.

Članak 106.

Predsjedniku Republike u obavljanju njegovih dužnosti pomažu savjetodavna tijela. Članove tih tijela imenuje i razrješuje Predsjednik Republike. Nisu dopuštena imenovanja koja su u suprotnosti s načelom diobe vlasti.

Savjetodavni, stručni i drugi poslovi obavljaju se u Uredu Predsjednika Republike. Ustrojstvo i djelokrug Ureda uređuje se zakonom i pravilnikom.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.07.2009. 17:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

previše toga ima aj kao sumiraj Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.07.2009. 17:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čovjek se voli opustiti


a to najradije čini u društvu svog lege



Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.07.2009. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

asko je napisao/la: ›



kako bih im ja skido plaću za ovakvu zajebanciju na radnom mjestu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.07.2009. 18:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa svi se oni u saboru zajebavaju za povlaštenu mirovinu

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.07.2009. 1:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › baš me briga što je tanjih živaca bar znam da je čista obraza (dok se ne dokaže suprotno)
Viri Mesiću iz guzice, srednjoškolske naobrazbe, nema svoje nego tuđe JA. I jedino što zna je držati epohalne propovjedi, krije se iz Jakovčića... da neidem u nedogled...

Svatko tko ima malo soli u glavi reči će da je ŠUPČINA!
No svejedno kako god ima ego sličan Latinu pa niš nečudi! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gum099
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.07.2009. 2:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

o bože. koji krvavi kajin, fakat ste zatucani ako svoje povjerenje date tom čovjeku. ništa drugo vam ne mogu reći.

čačić će biti predsjednički kandidat, a ako bude sreće biti će i sljedeći predsjednik.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.07.2009. 7:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako Kosorka može biti premijerka, onda bi ja za predsjedničkog kandidata Severinu... Svi smo vidjeli da joj primanja idu od ruke....

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.07.2009. 8:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gum099 je napisao/la (Pogledaj post): › o bože. koji krvavi kajin, fakat ste zatucani ako svoje povjerenje date tom čovjeku. ništa drugo vam ne mogu reći.

čačić će biti predsjednički kandidat, a ako bude sreće biti će i sljedeći predsjednik.


mislim da ako smo mi zatucani da si to isto i ti Laughing jer ocekivati da iz neke lijeve stranke bude predsjednika Laughing Rolling Eyes je u najmanju ruku suludo... znas ipak je za tu funkciju potrebno nekih 1 - 1,3 000 000 glasova a to jedan cacic nemoze sakupiti da je žuna... dakle sta god i kako god jedini koji to mogu sakupiti su kandidati SDP-a ili HDZ-a

dakleko od toga da se nemoze pojaviti neki "američki san" koji bi se ugurao i možda izborio drugi krug, ali to je maksimum svih drugih...


a što se kaina tice, jedan od rijetkih koji u saboru zaradi svoju placu, mogao bi dobiti moj glas iako cisto sumnjam da moze pobjediti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.07.2009. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
gum099 je napisao/la (Pogledaj post): › o bože. koji krvavi kajin, fakat ste zatucani ako svoje povjerenje date tom čovjeku. ništa drugo vam ne mogu reći.

čačić će biti predsjednički kandidat, a ako bude sreće biti će i sljedeći predsjednik.


mislim da ako smo mi zatucani da si to isto i ti Laughing jer ocekivati da iz neke lijeve stranke bude predsjednika Laughing Rolling Eyes je u najmanju ruku suludo... znas ipak je za tu funkciju potrebno nekih 1 - 1,3 000 000 glasova a to jedan cacic nemoze sakupiti da je žuna... dakle sta god i kako god jedini koji to mogu sakupiti su kandidati SDP-a ili HDZ-a

dakleko od toga da se nemoze pojaviti neki "američki san" koji bi se ugurao i možda izborio drugi krug, ali to je maksimum svih drugih...


a što se kaina tice, jedan od rijetkih koji u saboru zaradi svoju placu, mogao bi dobiti moj glas iako cisto sumnjam da moze pobjediti...
a šta misliš iz koje je stranke mesić biserčino?!

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gum099
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.07.2009. 16:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
gum099 je napisao/la (Pogledaj post): › o bože. koji krvavi kajin, fakat ste zatucani ako svoje povjerenje date tom čovjeku. ništa drugo vam ne mogu reći.

čačić će biti predsjednički kandidat, a ako bude sreće biti će i sljedeći predsjednik.


mislim da ako smo mi zatucani da si to isto i ti Laughing jer ocekivati da iz neke lijeve stranke bude predsjednika Laughing Rolling Eyes je u najmanju ruku suludo... znas ipak je za tu funkciju potrebno nekih 1 - 1,3 000 000 glasova a to jedan cacic nemoze sakupiti da je žuna... dakle sta god i kako god jedini koji to mogu sakupiti su kandidati SDP-a ili HDZ-a

dakleko od toga da se nemoze pojaviti neki "američki san" koji bi se ugurao i možda izborio drugi krug, ali to je maksimum svih drugih...


a što se kaina tice, jedan od rijetkih koji u saboru zaradi svoju placu, mogao bi dobiti moj glas iako cisto sumnjam da moze pobjediti...


iako je mladjo već odgovorio, stipe je iz iste stranke, pa mu skroz dobro ide.

ali djelomično si u pravu. budući da se sa strankom ne može progurati do premijerske fotelje, pokušat će do predsjedničke, i za to ima dosta dobre izglede

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.07.2009. 18:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › baš me briga što je tanjih živaca bar znam da je čista obraza (dok se ne dokaže suprotno)
Viri Mesiću iz guzice, srednjoškolske naobrazbe, nema svoje nego tuđe JA. I jedino što zna je držati epohalne propovjedi, krije se iz Jakovčića... da neidem u nedogled...

Svatko tko ima malo soli u glavi reči će da je ŠUPČINA!
No svejedno kako god ima ego sličan Latinu pa niš nečudi! Very Happy



daj neseri molim te,ak je on šupčina šta si onda ti?
ti kao imaš svoje JA???
za koga ćeš ti glasati,za Miru Tuđmana? kužim da ti on najviše odgovara,ili onoga koga crkva odredi kao pravog predsjedničkog kandidata

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: