Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zaštiti svoj san - HSP

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2009. 11:36 
Naslov:  Zaštiti svoj san - HSP
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dosljednost nam je vrlina Razz





Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.05.2009. 18:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ne, pa nisu to oni tako mislili. Baš me zanima što će naša Sharon reći na ovo?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gum099
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.05.2009. 23:35 
Naslov:  Re: Zaštiti svoj san - HSP
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): › Dosljednost nam je vrlina Razz




još jedan. neprocjenjivo



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2009. 23:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i koliko je novaca iz gradskog proracuna otislo u ZABRANJENE REKLAME?

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 17:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Previše...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2009. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mija je napisao/la: ›
Ma ne, pa nisu to oni tako mislili. Baš me zanima što će naša Sharon reći na ovo?

Nisu li to slike iz vremena kad je Glavaš bio dio iste ekipe? Ako tada više nije - ali bio je dugo, dugo. Jedan od vodećih tamo. Mislim, kad je riječ o nedosljednosti - njegov primjer je upravo antologijskog tipa. To što je sad ostavio svoje ljude i dao petama vjetra nije prvi put. Sjetite se njegovog dosta bliskog suradnika bivšeg šefa policije Jezerčića koji kad je "pao" 2000. (ili 2001. ne sjećam se točno) Glava je za njega govorio kako nitko nije u zatvoru a da nije malo kriv... Činio isto što i sad: prao ruke. Dosljedan jedino u nedosljednosti.
U našoj političkoj areni principijelnost se svela samo na to tko s kim neće sigurno. Sve ostalo je moguće, pa i Bubalo/Matković...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde reci Sharon što je bila alternativa koaliciji Bubalo/Matković? Nova kriza vlasti gdje bi svako vukao na svoju stranu? To je vama bolje? Izbori svakih 6 mjeseci? Pa stvarno ste smiješni više...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2009. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Ajde reci Sharon što je bila alternativa koaliciji Bubalo/Matković?

Svakako: propast svijeta; barem ove polulopte na kojoj je Osijek...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisi mi odgovorila. Pljujete Matkovića što je koalirao sa Bubalom. Alternativa toj koaliciji? Izbori svakih 6 mjeseci? Kriza vlasti? Nije vam dosta?
Još nešto. Razumijem da netko želi iznijeti svoje mišljenje na forumu, političko ili koje već. Ali da se određena ekipa "oprašta" od foruma u kasne noćne sate pljujući po Matkoviću a ujutro budi i eto novih postova o Matkoviću, to već prelazi u psihijatrijski slučaj...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2009. 23:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Nisi mi odgovorila.

Zašto bih trebala? Nije to moj problem nego Bubalov/Matkovićev. Moje mišljenje je sklonije oporbi.
Osječanin je napisao/la: ›
Još nešto. Razumijem da netko želi iznijeti svoje mišljenje na forumu, političko ili koje već. Ali da se određena ekipa "oprašta" od foruma u kasne noćne sate pljujući po Matkoviću a ujutro budi i eto novih postova o Matkoviću, to već prelazi u psihijatrijski slučaj...

...koji se druži s još nekoliko istih takvih psihića na forumu.
I sam si tu u isto doba, pa ne znam kako možeš provaliti ovakvo nešto?!
Rugala se žaba mišu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 8:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Draga Sharon, ja stvarno ne provodim dane i noći na ovom forumu pljujući po bilo kome. Malo si se zahebala.
A tvoj odgovor na prvo pitanje je očekivan. Pljuj po Matkoviću samo da se pljuje. Jadno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sharon čovjek radi noćnu pa ubija vrijema, a samo ubijaš sve nas svojim postovima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Draga Sharon, ja stvarno ne provodim dane i noći na ovom forumu pljujući po bilo kome. Malo si se zahebala.
A tvoj odgovor na prvo pitanje je očekivan. Pljuj po Matkoviću samo da se pljuje. Jadno.

Lijepo sam u više navrata iskazala svoje mišljenje o tom liku ako nisi pročitao - listaj malo više kad si u noćnoj. Očito se tvoj klan s foruma jako dobro poznaje kad jedan zna kad drugi radi noćnu... Valjda se dogovarate oko dežurstava na forumu ili što?! Ja na primjer nemam pojma tko je tko i tko gdje radi osim što mi je jasno tko je Tata Mata i cijenim čovjeka i njegov rad. O spomenutom Matkoviću sam više puta rekla svoje mišljenje koje ti nazivaš izrazom koji mi se gadi ponoviti, ali to je moje mišljenje i rekla sam kako ga ne mijenjam već prema tome tko je više pokupio jer nisam takav tip. A čini mi se da nekima upravo to i smeta. Valjda nemaju osjećaj da su uspjeli ako postoje još likovi koji ne drobe isto što i oni.
Nemojte da vas to ubija, ne bih si oprostila da ubijem kakvog uvjerljivog lika s ovog foruma... Morala bih odmah u Hercegovinu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.05.2009. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
Gradonačelnik je pravi! Bez obzira koja mu je struka! Pomaci se vide na svakom koraku. Jedino, onaj tko je zloban - smislit će već nekakav priglupi razlog za napad...


Tema o Matkoviću
Toliko o dosljednosti Sharon...

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dylan je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la: ›
Gradonačelnik je pravi! Bez obzira koja mu je struka! Pomaci se vide na svakom koraku. Jedino, onaj tko je zloban - smislit će već nekakav priglupi razlog za napad...


Tema o Matkoviću
Toliko o dosljednosti Sharon...

Stojim iza svega što sam o njemu napisala i time se priključujem onima koje je razočarao. Uvijek sam tvrdila da on ima dobrih osobina, ali to nisu, ipak, one ljudske. Matković je postupio ružno i - to je to. Ne mislim sad da je bolji zbog toga što je pokupio glasače drugima. Ružan postupak je ružan postupak, a to što tada nisam mogla predvidjeti što će on napraviti za godinu dana svojoj ekipi - ne sekira me jer nisam nikad bila vidovita. Ne bih se ja zaklela niti za ljude koje bolje poznajem od njega...
Ovo su situacije kad čovjek pokaže kakav je i što krije u sebi. A prilika čini ..... Tako da, dragi forumaši - ja samo komentiram određene nedosljednosti određenih ljudi koje sam cijenila. A to nisu moje nedosljednosti nego njegove. On je bio faca oko koje se formiraju mišljenja i stavovi. Nažalost - ni prvi ni zadnji put u životu... A u Osijeku posebno često...


Zadnja promjena: Sharon; 28.05.2009. 12:22; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: