Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zaštiti svoj san - HSP

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dylan je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la: ›
Gradonačelnik je pravi! Bez obzira koja mu je struka! Pomaci se vide na svakom koraku. Jedino, onaj tko je zloban - smislit će već nekakav priglupi razlog za napad...


Tema o Matkoviću
Toliko o dosljednosti Sharon...

Stojim iza svega što sam o njemu napisala i time se priključujem onima koje je razočarao.

Ali svi "razočarani" su mudro šutjeli o njegovoj imovini kao što danas šute o Đapićevoj...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dylan je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la: ›
Gradonačelnik je pravi! Bez obzira koja mu je struka! Pomaci se vide na svakom koraku. Jedino, onaj tko je zloban - smislit će već nekakav priglupi razlog za napad...


Tema o Matkoviću
Toliko o dosljednosti Sharon...

Stojim iza svega što sam o njemu napisala i time se priključujem onima koje je razočarao.

Ali svi "razočarani" su mudro šutjeli o njegovoj imovini kao što danas šute o Đapićevoj...

Vidi: eto USKOKA, eto države sa svim instrumentima pa neka istražuje. Već sam rekla što me kod Matkovića razočaralo i ne želim ponavljati 100 puta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hoće - nakon što izgubite izbore - Sanader smijeni cijelu garnituru gradskog i županijskog HDZ-a, da nogom u dupe Đapiću.
To je njegov plan otpočetka - uzeti HSP-ove birače.

Al ga je Matković pretekao Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dylan je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la: ›
Gradonačelnik je pravi! Bez obzira koja mu je struka! Pomaci se vide na svakom koraku. Jedino, onaj tko je zloban - smislit će već nekakav priglupi razlog za napad...


Tema o Matkoviću
Toliko o dosljednosti Sharon...

Stojim iza svega što sam o njemu napisala i time se priključujem onima koje je razočarao.

Ali svi "razočarani" su mudro šutjeli o njegovoj imovini kao što danas šute o Đapićevoj...

Vidi: eto USKOKA, eto države sa svim instrumentima pa neka istražuje. Već sam rekla što me kod Matkovića razočaralo i ne želim ponavljati 100 puta.

Pustite institucije neka rade svoj posao rekao bi Bandić Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2009. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A OsNpGr će u novoj postavi vjerojatno biti kakav načelnik u SOA-i... Zaslužio je, brate, iskače iz forumaških pašteta!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
Draga Sharon, ja stvarno ne provodim dane i noći na ovom forumu pljujući po bilo kome. Malo si se zahebala.
A tvoj odgovor na prvo pitanje je očekivan. Pljuj po Matkoviću samo da se pljuje. Jadno.

Lijepo sam u više navrata iskazala svoje mišljenje o tom liku ako nisi pročitao - listaj malo više kad si u noćnoj. Očito se tvoj klan s foruma jako dobro poznaje kad jedan zna kad drugi radi noćnu... Valjda se dogovarate oko dežurstava na forumu ili što?! Ja na primjer nemam pojma tko je tko i tko gdje radi osim što mi je jasno tko je Tata Mata i cijenim čovjeka i njegov rad. O spomenutom Matkoviću sam više puta rekla svoje mišljenje koje ti nazivaš izrazom koji mi se gadi ponoviti, ali to je moje mišljenje i rekla sam kako ga ne mijenjam već prema tome tko je više pokupio jer nisam takav tip. A čini mi se da nekima upravo to i smeta. Valjda nemaju osjećaj da su uspjeli ako postoje još likovi koji ne drobe isto što i oni.
Nemojte da vas to ubija, ne bih si oprostila da ubijem kakvog uvjerljivog lika s ovog foruma... Morala bih odmah u Hercegovinu!


Tako je Sharon. Mi smo Kju Kluks Klan a Asko je Veliki Zmaj! Laughing

(nemoj se truditi sa humorom. preteško je to za tebe osijek031.com smile )


Zadnja promjena: Osječanin; 28.05.2009. 12:58; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2009. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Zaslužio je, brate, iskače iz forumaških pašteta!

Reče Sharon the sveznajucha Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: