Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dvoličnosti političara, jedna epizoda u nizu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
my_online_persona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 43
Lokacija: u dubinama
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2009. 21:31 
Naslov:  Dvoličnosti političara, jedna epizoda u nizu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

17.05. sam glasao za Matkovića i njegovu listu za gradsko vijeće i županijsku skupštinu a za župana za Šišljagića. I sad ću u drugom krugu opet glasati za Šišljagića i za Bubala... Ali moram naglasiti da mi je ODVRATNO koliko su političari (bez iznimki) ljudi bez morala i da ustvari misle samo na svoju guzicu i kako se što prije uvaliti u fotelje..
DOKAZ za to su one naljepnice "Iosijek031.com smile Čepinska TV" za koje je apsolutno jasno da su ih polijepili HDSSB-ovci. Nama pričaju kako žele raditi na boljitku za grad a onda ga oblijepe tim naljepnicama po svakoj kanti, po prometnim znakovima (?!), zidovima, klupama, zgradama... i to naljepnicama koje se nikako ne mogu skinuti... gdje god pogledam, eto naljepnica. A žele učiniti grad boljim, ljepšim...
Jedini razlog zbog kojih ću glasati za njih, i zašto sam glasao za njih i dosad, je njihova ideja regionalizma... Kad bi barem ta ideja uspješno zaživjela pa kad bi Slavonija i Baranja imale od toga barem slićno koristi kao i Istra s IDS-om...


Zadnja promjena: my_online_persona; 27.05.2009. 0:24; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Mijenjam tri narodnjaka za jednog rock`n`rollu!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2009. 23:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hdssb ima veze sa regionalizmom ko ja sa kvantnom fizikom. dragi moj, glavaš je prije 10 godina bio jedan od glavnih zagovaratelja baš tog zagrebačkog centralizma. a znaš kako se kaže: vuk dlaku mijenja ali ćud nikada.
tako da ti je razlog glasanja za hdssb jednostavno neutemeljen (bez uvrede)

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
my_online_persona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 43
Lokacija: u dubinama
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 0:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To sto si napisao je poznata stvar ali si se malo zaletio.Jesi li zaboravio gdje se Glavas nalazi i koga on smatra odgovornim za to?(a da bude jasno, ne smatram ga nevinim) Upravo zbog toga ce HDSSB djelovati s ciljem suzbijanja HDZovog utjecaja u Slavoniji i Baranji, a jedini nacin im je guranje ideje regionalizma. A bio bih zadovoljan kad bi se pokazalo da je takva politika jedini nacin da se istocna Hrvatska pocne brze razvijati.

_________________
Mijenjam tri narodnjaka za jednog rock`n`rollu!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 0:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bojim se da rat protiv adz-a nikako ne može biti mudar potez. ipak se radi o nažalost najjačoj stranci u hrvata koja je na vlasti na nacionalnoj razini. a znaš da se jačima od sebe baš nije pametno zamjerat. meni je žalosnije u cijeloj priči što ću u nedjelju morati križati listić. kandidati za koje bi vjerojatno glasao su pod bubalovom (glavaševom) paskom a to nikako ne mogu progutati.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 8:41 
Naslov:  Re: Dvoličnosti političara, jedna epizoda u nizu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lega nema tu ni regionalizma, a ni rata sa Sanaderom, Glavaš je ne tako davno spašavao Sanaderove zakone o poljoprivrednim zemljištima i o golfu, a i na kraju krajeva da je "u ratu" ne bi tako lako pobjegao u susjednu državu. I ja ću u nedjelju glasat za Bubala (za župana neću) jer biram od dva zla manje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
I ja ću u nedjelju glasat za Bubala (za župana neću) jer biram od dva zla manje.
To je razmišljanje većine koja je dala glas Bubalu u prvom, a koji će mu vjerovatno dati i u drugom... Ustvari, nitko nije glasao ZA Bubala.... Glasali ljudi PROTIV Đapića pošto im se gadi ideja da nam on vodi grad još jedan mandat...

Prežalosno je u cijloj toj priči da se u ovoj zemlji ljudi prinude glasati protiv nekoga zato što nemaju poštenog kandidata za kojeg bi mogli utiplati svoj glas...

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto koalicija bubalo-lovoković-vrdoljak ima "prepisanu" hdssb-ovu kampanju? konkretno mislim na onaj kamion iz kojeg trešte tamburaši (nemam ništa protiv tamburaša, da se razumijemo, dapače), ako već idu na gradonačelnički mandat, i to još s pričom o mladim urbanim ljudima?! pa šaranje po protivnikovim plakatima i slične gluposti...

s druge strane, antikampanja hsp-a je za povraćati. oni letci jučer "inati se slavonijo, odoh ja u hercegovinu" ili tako nešto... mislim, dođe mi da postrojim sve te kvazipolitičarčiće pred zid i žrtvujem okvir ili dva metaka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
my_online_persona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 43
Lokacija: u dubinama
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Grad i zupanija zbilja nemaju prave kandidate. Na jednom topicu sam procitao odlican opis koji kaze:"Jedan ce dobivati naredbe fiksnom linijom iz Zagreba a drugi mobitelom iz Hercegovine." I tu je sve receno. Ali kao sto sam napisao, najvise me smeta ta dvolicnost kojom se opisuju kao pravi ljudi za grad, a onda ga sami nagrdjuju tim naljepnicama koje "vriste" sa svakog koraka i koje se ne mogu skinuti.

_________________
Mijenjam tri narodnjaka za jednog rock`n`rollu!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2009. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
zašto koalicija bubalo-lovoković-vrdoljak ima "prepisanu" hdssb-ovu kampanju? konkretno mislim na onaj kamion iz kojeg trešte tamburaši (nemam ništa protiv tamburaša, da se razumijemo, dapače), ako već idu na gradonačelnički mandat, i to još s pričom o mladim urbanim ljudima?! pa šaranje po protivnikovim plakatima i slične gluposti...

s druge strane, antikampanja hsp-a je za povraćati. oni letci jučer "inati se slavonijo, odoh ja u hercegovinu" ili tako nešto... mislim, dođe mi da postrojim sve te kvazipolitičarčiće pred zid i žrtvujem okvir ili dva metaka.


Kampanja uvijek služi za privlačenje neobrazovanih ljudi. Pametnima ne trebaju pjesme i plakati da bi razumjevali politiku.

No dosad nisam vidio veću glupost od jučerašnjeg bombardiranja Osijeka nevjerojatnom količinom smeća, zbog kojeg su se neki ne-Osječani šokirali, a bez iznimke svi Osječani poludjeli. Neviđena glupost, od koje je gluplji samo sadržaj tih letaka - zatrpali su grad smećem da bi nam ukazali na parole koje proturaju već mjesecima (glas za Bubala je glas za Glavaša) i na činjenicu da je Glavaš u BiH kako ne bi završio u zatvoru. Đapiću i kompaniji očito nije koristilo višegodišnje parazitiranje u politici, jer bi ozbiljniju kampanju osmislio i kandidat za predsjednika razreda u osnovnoj školi.

Tu se naravno nadovezuju i degutantni plakati koji bi Šišljagića valjda trebali prokazati nekakvim članom JNA, što je tek neviđena glupost Hsp-a i Hdz-a - veći dio hrvatskog političkog vrha upravo su karijeristi u JNA i članovi Komunističke partije, da ne govorimo da neutralne birače koji su možda neodlučni (iako nakon ovoga vjerojatno više nisu) baš briga tko je gdje bio 1989. godine.

Vozikanje u kamiončićima sa puštanjem pjesama još je podnošljivo, samo malo nasmijava činjenica da dva ljuta protivnika iz kamiončića puštaju istog izvođača (vječnog univerzalnog desničara, pobuđivača najnižih strasti, Miroslava Škoru).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2009. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kolega Felt, dobro ste rekli, bombardiranje smećem. Inače u trenucima oskudice i teškoća inteligentni ljudi pokazuju najveću kreativnost. Glupi, pak, najveću glupost.

HSP-HDZ su u očajnoj situaciji i povlače očajničke poteze. No ti njihovi potezi izazivaju samo gađenje. Oni su potpuno odustali od toga da uvjere bilo koga iole pametnog da im da glas. Fokus je na mutante i sad pokušavaju preoteti HDSSB-ove regional mutante. Ali, čini mi se, da su ih i ovi prozreli.

Da ne budem potpuno offtopic - civilizirano ponašanje dolazi s vremenom. Zastrašujuće je da je HDZ sa Sanaderom i dalje koplje ispred svih, uključujući Keruma, u neciviliziranom ponašanju tijekom kampanje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
essek031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 168
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj Felt je tako pametan... Čuo sam da ima stražu oko kuće da ga ne otme netko zbog njegove pameti... Pričalo se kako ga je i Obama htio za savjetnika, a da je svojevremeno bio siva eminencija na dvoru Josipa Broza. Šteta što na kraju prosipa "pamet" na lokalnom forumu.
A što se letaka tiće, ne vidim gdje je problem, ja ni jednog letka nisam vidio na ulicama, vidio sam samo kako je avion bacao letke kod Emezzete, a dva auta puna HDSSB-ovaca stala na parking i skupljaju letke i psuju avionu. Živa istina, da je bilo snimiti, mogli smo se svi zajedno smijati.

_________________
Acta, non verba!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2009. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako se zove ona akcija Gradskog poglavarstva koju provodi TataMata? VOLIM OSIJEK!?
Je li ta akcija obuhvaća i zagađivanje parkova i ulica nekim čudnovatim lecima? Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2009. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

essek031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
A što se letaka tiće, ne vidim gdje je problem, ja ni jednog letka nisam vidio na ulicama, vidio sam samo kako je avion bacao letke kod Emezzete, a dva auta puna HDSSB-ovaca stala na parking i skupljaju letke i psuju avionu. Živa istina, da je bilo snimiti, mogli smo se svi zajedno smijati.

Baš smiješno. I moja baka se smijala što je morala po dvorištu skupljati letke.
I još viče: "Glasati ću za Glavaša,ali ne mora bacati smeće po gradu."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2009. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

essek031 je napisao/la: ›
Ovaj Felt je tako pametan... Čuo sam da ima stražu oko kuće da ga ne otme netko zbog njegove pameti... Pričalo se kako ga je i Obama htio za savjetnika, a da je svojevremeno bio siva eminencija na dvoru Josipa Broza. Šteta što na kraju prosipa "pamet" na lokalnom forumu.
A što se letaka tiće, ne vidim gdje je problem, ja ni jednog letka nisam vidio na ulicama, vidio sam samo kako je avion bacao letke kod Emezzete, a dva auta puna HDSSB-ovaca stala na parking i skupljaju letke i psuju avionu. Živa istina, da je bilo snimiti, mogli smo se svi zajedno smijati.


Sumnjam da bi se svi smijali, pošto neki od nas imaju smisao za humor.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

essek031 je napisao/la (Pogledaj post): › Ovaj Felt je tako pametan... Čuo sam da ima stražu oko kuće da ga ne otme netko zbog njegove pameti... Pričalo se kako ga je i Obama htio za savjetnika, a da je svojevremeno bio siva eminencija na dvoru Josipa Broza. Šteta što na kraju prosipa "pamet" na lokalnom forumu.
A što se letaka tiće, ne vidim gdje je problem, ja ni jednog letka nisam vidio na ulicama, vidio sam samo kako je avion bacao letke kod Emezzete, a dva auta puna HDSSB-ovaca stala na parking i skupljaju letke i psuju avionu. Živa istina, da je bilo snimiti, mogli smo se svi zajedno smijati.


Ti živiš na marsu ?? Kad pričaš **zdarije. Cijela retfala je puna tog smeča od letaka. Upravo sam prošao kroz Vijenac Dinare i Petrove gore i ima ih posvuda. Djelatnici Unikoma su popizdili radi toga, pitaj ih ako nevjeruješ. Vjerovatno je to za tebe normalno. Nevidiš ih jedino ako ne želiš vidjeti ili ako nosiš veliku dioptriju. Zbunj, zbunj

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: