Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dvoličnosti političara, jedna epizoda u nizu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2009. 13:09 
Naslov:  Re: Dvoličnosti političara, jedna epizoda u nizu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › I ja ću u nedjelju glasat za Bubala (za župana neću) jer biram od dva zla manje.

Po meni je ovo krivo. Mislim da je definitvno došlo vrijeme da u gradu i županiji bude ista opcija na vlasti,a uskoro se nadam da će stranke okupljene oko te opcije biti i na čelu države. (Sve u slučaju da Milanović svoju politiku promijeni za 180°)
U prilog Šišljagiću ide i osigurana većina njegove stranke u Županijskoj skupštini, pa mislim da nitko ne bi želio 4 godine gledati natezanja na relaciji Skupština-Ivić.

No to je teško za očekivati s obzirom na potporu Šišljagiću od strane Matkovića, HNS-a i lokalnih organizacija SDP-a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

essek031 je napisao/la: ›
A što se letaka tiće, ne vidim gdje je problem, ja ni jednog letka nisam vidio na ulicama, vidio sam samo kako je avion bacao letke kod Emezzete, a dva auta puna HDSSB-ovaca stala na parking i skupljaju letke i psuju avionu. Živa istina, da je bilo snimiti, mogli smo se svi zajedno smijati.

što se letaka tiČe, ja sam, eto, baš bio na korzu kad su ga zasuli. a malo docnije i u ulici republike.

uz ovakve političare, politiku i kampanje, stvarno ću postati anarhist!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2009. 13:11 
Naslov:  Re: Dvoličnosti političara, jedna epizoda u nizu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=1&ID_VIJESTI=108761
ZELENI OSUDILI BACANJE PREDIZBORNIH LETAKA:
“Tko je bacio letke ne može reći da voli Osijek”
Objavljeno: 27.5.2009
OSIJEK - Predstavnici osječke Udruge “Život”, uz potporu Zelenih Hrvatske, osudili su jučer zagađivanje grada, ali i prirodnih staništa bacanjem predizbornih letaka iz aviona.
Davorko Feil, predsjednik Udruge “Život”, upozorio je kako su letci bacani po zaštićenim gradskim područjima te po promenadi, gdje su se, kako je rekao, “ljudi zgražali zbog toga čina”.
- Građani se masovno žale, zovu nas, a čak i policiju, kaže Feil te upozorava kako “ti papiri” ugrožavaju ptice i ribe. Kaže, također, kako avioklub, navodno, nema dozvolu za bacanje letaka. “Letci su bačeni protupravno, na silu. Ne smijemo više dozvoliti takvu kaubojštinu”, rekao je Feil te dodao kako onaj tko je to učinio “ne može reći da voli Osijek”, jasno aludirajući na projekt Grada “Ja volim Osijek”. “A zbog sadržaja letka je ne samo ekološko, nego i moralno zagađanje”, dodao je.
Mislav Pavošević, turistički vodič i član udruge “Život”, rekao je da osim što su letci ugrozili divlje životinje koje obitavaju u Osijeku, vodiči su se morali ispričavati turistima zbog silnog smeća. “Ne vrijedi nam ni secesija, ni Tvrđa, ni promenada ako ćemo goste zasipati gomilom otpadaka”, rekao je Pavošević.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
essek031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 168
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studenac je napisao/la: ›
essek031 je napisao/la (Pogledaj post): › Ovaj Felt je tako pametan... Čuo sam da ima stražu oko kuće da ga ne otme netko zbog njegove pameti... Pričalo se kako ga je i Obama htio za savjetnika, a da je svojevremeno bio siva eminencija na dvoru Josipa Broza. Šteta što na kraju prosipa "pamet" na lokalnom forumu.
A što se letaka tiće, ne vidim gdje je problem, ja ni jednog letka nisam vidio na ulicama, vidio sam samo kako je avion bacao letke kod Emezzete, a dva auta puna HDSSB-ovaca stala na parking i skupljaju letke i psuju avionu. Živa istina, da je bilo snimiti, mogli smo se svi zajedno smijati.


Ti živiš na marsu ?? Kad pričaš **zdarije. Cijela retfala je puna tog smeča od letaka. Upravo sam prošao kroz Vijenac Dinare i Petrove gore i ima ih posvuda. Djelatnici Unikoma su popizdili radi toga, pitaj ih ako nevjeruješ. Vjerovatno je to za tebe normalno. Nevidiš ih jedino ako ne želiš vidjeti ili ako nosiš veliku dioptriju. Zbunj, zbunj


Evo sada sam prošao vijencom dinare i nema ni jednoga letka, hoćemo se naći da mi ih pokažeš... A oni letci sa dvoranom nisu zagađivali grad??? I letci su od papira, a papir je od drveta, kako drvo može zagađivati???

_________________
Acta, non verba!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

essek031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
studenac je napisao/la: ›
essek031 je napisao/la (Pogledaj post): › Ovaj Felt je tako pametan... Čuo sam da ima stražu oko kuće da ga ne otme netko zbog njegove pameti... Pričalo se kako ga je i Obama htio za savjetnika, a da je svojevremeno bio siva eminencija na dvoru Josipa Broza. Šteta što na kraju prosipa "pamet" na lokalnom forumu.
A što se letaka tiće, ne vidim gdje je problem, ja ni jednog letka nisam vidio na ulicama, vidio sam samo kako je avion bacao letke kod Emezzete, a dva auta puna HDSSB-ovaca stala na parking i skupljaju letke i psuju avionu. Živa istina, da je bilo snimiti, mogli smo se svi zajedno smijati.


Ti živiš na marsu ?? Kad pričaš **zdarije. Cijela retfala je puna tog smeča od letaka. Upravo sam prošao kroz Vijenac Dinare i Petrove gore i ima ih posvuda. Djelatnici Unikoma su popizdili radi toga, pitaj ih ako nevjeruješ. Vjerovatno je to za tebe normalno. Nevidiš ih jedino ako ne želiš vidjeti ili ako nosiš veliku dioptriju. Zbunj, zbunj


Evo sada sam prošao vijencom dinare i nema ni jednoga letka, hoćemo se naći da mi ih pokažeš... A oni letci sa dvoranom nisu zagađivali grad??? I letci su od papira, a papir je od drveta, kako drvo može zagađivati???
ne može zagađivat al se mogi hektari drveća posjeći zbog ovakvih budalaština

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

essek031 je napisao/la: › I letci su od papira, a papir je od drveta, kako drvo može zagađivati???


ajmo, uprava meni odma jedan žuti jer ja više ne mogu držat jezik za zubima! hvala!

koja si ti budaletina!!!

ipak edit: obrisana dijagnoza koja bi mogla povrijediti osobe sa dijagnosticiranim intelektualnim poteškoćama.
a ti ovco tu i tamo sjedi sam sa sobom i popričaj pred ogledalom, pomozi si...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
essek031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 168
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uf, ova tema se ne bi trebala zvati "Dvoličnosti političara, jedna epizoda u nizu" nego "Dvoličnosti forumaša, jedna epizoda u nizu". Sada vam je odjednom stalo do ekologije? Kada su se radili projekti kao biciklistička staza, tramvajska pruga, kako bi se ljudi manje vozili autima i autobusima, te time manje zagađivali, onda ste pljuvali po tim projektima, a sad vam je odjednom stalo do ekologije zbog par papirnatih letaka. Baš sam sada prošao pola grada u nadi da ću naići na jedan letak, ali bezuspješno, toliko o tome da ih je na svakom koraku. Ali zato ima na svakom koraku naljepnica "Čepinska tv" i zato je prije par godina bilo na svakom koraku letaka o izmišljenoj aferi dvorana...

_________________
Acta, non verba!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel ti zbilja misliš da su se pruga i biciklistička staza radile da bi se ljudi manje vozili autom? onak, šta ti laički misliš?

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
essek031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 168
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa da bi se manje vozili, a i da oni koji ne posjeduju automobil imaju alternativu. Kod mene u firmi odnedavno jako puno ljudi koji i imaju auto dolaze biciklom i to baš tim biciklističkim stazama. A ima ih jako puno koji nemaju auto i dolaze stalno biciklom, skroz dok je suho vrijeme i sretni su što ne moraju više ići po prometnim cestama i ugrožavati si život.

_________________
Acta, non verba!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ti pretpostavljam da si činovnik u hsp-u pa vam je gazda naredio da se vozate biciklima na posao. hoćeš reći da puno ljudi baš zbog tih biciklističkih staza ide na posao biciklom. ajde šuti molim te vidi se preko monitora da lažeš

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2009. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo ti bi se fajto, i oko biciklističkih....što s' ga napo...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.05.2009. 17:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › a ti pretpostavljam da si činovnik u hsp-u pa vam je gazda naredio da se vozate biciklima na posao. hoćeš reći da puno ljudi baš zbog tih biciklističkih staza ide na posao biciklom. ajde šuti molim te vidi se preko monitora da lažeš


evo ja nemam veze s hsp-om glasat cu za bubija kao sto sam i glaso pogotovo nakon sto mi cjelo dvoriste banda ciganska zasula letcima "inati se slavonijo odo ja u hercegovinu" pa cu ja u inat njima glasat za hdssb al da se osvrnem na tvoju izjavu

odlicne su te nove biciklisticke, ja ih redovno koristim i znam puno ljudi koji ih korite, pogotovo po lijepom vremenu. s jednog na drugi kraj grada mos doci za nekih 20-25 min uz to se fino i rekreiras a autom u terminu od 3 do 4 ti treba i 45 min... tako da koliko god ti pljuvo po tome, pljuvanje ti nije utemeljeno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2009. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

essek031 je napisao/la: › I letci su od papira, a papir je od drveta, kako drvo može zagađivati???


osijek031.com smile Definitivno jedna od 'THE IZJAVA' ovog foruma; de, pliz, makni taj grb sa avatara, neki zalutali čovo iz drugog dijela hrvatske pomislit će da si iz osijeka...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.05.2009. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
odlicne su te nove biciklisticke, ja ih redovno koristim i znam puno ljudi koji ih korite, pogotovo po lijepom vremenu. s jednog na drugi kraj grada mos doci za nekih 20-25 min uz to se fino i rekreiras a autom u terminu od 3 do 4 ti treba i 45 min... tako da koliko god ti pljuvo po tome, pljuvanje ti nije utemeljeno...

Ma super su, ali jos da su građani kulturniji... Puna Divaltova automobila na biciklističkoj, neki dan na biciklističkoj kod Atrija na Vukovarskoj neka Salsa se pleše, a babe kojima su biciklističe okupljalište... Pa ti se vozi.

Edit: A letci su fantastični, srećom mi jos ni jedan nije u dvoriste sletio. Mater im...

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
essek031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 168
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 21:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
essek031 je napisao/la: › I letci su od papira, a papir je od drveta, kako drvo može zagađivati???


osijek031.com smile Definitivno jedna od 'THE IZJAVA' ovog foruma; de, pliz, makni taj grb sa avatara, neki zalutali čovo iz drugog dijela hrvatske pomislit će da si iz osijeka...


OK. Ti koji si tako pametan i iz Osijeka već preko 1000 godina, u biti još se Mursa zvao kada si se ti tu rodio, sada molim te ovdje svima na forumu objasni što je netočno u toj izjavi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: