Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kultura u busevima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.05.2009. 10:58 
Naslov:  Kultura u busevima
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....komentar je suvišan, rečenica na kraju teksta govori dovoljno:


_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.05.2009. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bi ipak rekao da taj mehanizam nije dobro postavljen.

razumijem da autobus ne moze krenuti ako su vrata otvorena ... ali ako su sva vrata zatvorena, ti senzori ne bi trebali onemogucavati voznju samo zato sto netko stoji na vratima.

isto tako, ne smatram da je stajanje na vratima nesto nekulturno, pa cijeli ovaj clanak za mene nema nikakvog smisla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.05.2009. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije žvaka za seljaka osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2009. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne kužim tu ekipu; sada kada su čak i šipke za držanje uz vrata crvene (dakle - pec, pec, ne diraj, ne tu stajati...), senzori se lijepo vide (i u tramvajima i autobusima), al' ipak...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.05.2009. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne kontam organizaciju
ako u busu stane 100 ljudi onda ne može stati 105
sve ima svoj kapacitet i oni su s tim senzorima smanjili kapacitet busa

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.05.2009. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la (Pogledaj post): › ja ne kontam organizaciju
ako u busu stane 100 ljudi onda ne može stati 105
sve ima svoj kapacitet i oni su s tim senzorima smanjili kapacitet busa


...kak ne kužiš - pa one bakice i dedice što jednostavno OBOŽAVAJU radničke i jutarnje buseve i tramvaje, apsolutno ne zanima da li su oni 105. ili 106. putnici....oni moraju unutra, jer će se netko doći prije njih kod doktora ili će im netko kupiti baš one prvojutarnje ubrane paprike i paradajz....
...s druge strane, možda ima onih u čijim prirodnim staništima nema autobusa i sličnih prometala, pa jednostavnu nisu navikli se ne gurati ili nedajbože sačekati drugo prometalo....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
recimo_normalan
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2009. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › one bakice i dedice što jednostavno OBOŽAVAJU radničke i jutarnje buseve i tramvaje, apsolutno ne zanima da li su oni 105. ili 106. putnici....oni moraju unutra, jer će se netko doći prije njih kod doktora ili će im netko kupiti baš one prvojutarnje ubrane paprike i paradajz....


I?

Tako i oni mogu reći i da mnogi mladi ne idu u školu, a ni mnogi srednje dobi ne idu na posao.
Svi imaju pravo na javni prijevoz, a to što su busevi pretrpani od cara Kurta znači da su linije podkapacitirane.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.05.2009. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

recimo_normalan je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › one bakice i dedice što jednostavno OBOŽAVAJU radničke i jutarnje buseve i tramvaje, apsolutno ne zanima da li su oni 105. ili 106. putnici....oni moraju unutra, jer će se netko doći prije njih kod doktora ili će im netko kupiti baš one prvojutarnje ubrane paprike i paradajz....


I?

Tako i oni mogu reći i da mnogi mladi ne idu u školu, a ni mnogi srednje dobi ne idu na posao.
Svi imaju pravo na javni prijevoz, a to što su busevi pretrpani od cara Kurta znači da su linije podkapacitirane.


...nitko ni nije rekao da buseva ima koliko treba....samo, čini mi se da se ne voziš autobusom baš tako često...ako se zna da se između 7 i 8 ujutro voze najviše đaci i oni koji idu na posao, a nisu blagoslovljeni vlastitim vozilom, onda je bezveze da se neka bakica BAŠ SAD MORA ugurati u taj hebeni bus...i nije jedina, obično su u grupicama.....nemam ništa protiv starih ljudi, da se razumijemo, ali mislim da nije problem otići u grad busom poslije 8 sati, recimo - poslije jutarnje gužve....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.05.2009. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › ja bi ipak rekao da taj mehanizam nije dobro postavljen.

razumijem da autobus ne moze krenuti ako su vrata otvorena ... ali ako su sva vrata zatvorena, ti senzori ne bi trebali onemogucavati voznju samo zato sto netko stoji na vratima.

isto tako, ne smatram da je stajanje na vratima nesto nekulturno, pa cijeli ovaj clanak za mene nema nikakvog smisla.

Ako se ne varam, prošle godine su one dvije curice ispale iz školskog autobusa jer su se vrata usred vožnje otvorila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.05.2009. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Muka mi je od GPP-a i njihovih prijevoznih usluga...
A još više mi je muka od baba i djedova koji piče kad je najveća frekvencija ljudi koji idu na posao i guraju se među njihovim ustajalim smradovima...
I zašto ljudima koji nisu prilikom ulaska u vozilo validirali svoju mjesečnu kartu uzimaju iste, a babama i djedovima ne ?!
Jel' još uvijek moguća svakodnevna višesatna ekskurzija od zelenog polja do višnjvca za penziće?

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.05.2009. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › ja bi ipak rekao da taj mehanizam nije dobro postavljen.

razumijem da autobus ne moze krenuti ako su vrata otvorena ... ali ako su sva vrata zatvorena, ti senzori ne bi trebali onemogucavati voznju samo zato sto netko stoji na vratima.

isto tako, ne smatram da je stajanje na vratima nesto nekulturno, pa cijeli ovaj clanak za mene nema nikakvog smisla.

Ako se ne varam, prošle godine su one dvije curice ispale iz školskog autobusa jer su se vrata usred vožnje otvorila.


i avion se srusi ako je neispravan ? ne kuzim ? ... sta bi prije svakog kretanja vrata trebalo variti kako se ne bi otvorila ?

vrata su bila neispravna, one su se naslanjane na vrata ... ...i koliko mene sjecanje sluzi ... u zadnjih 30 godina nije bilo takvih nesreca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2009. 5:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: › onda je bezveze da se neka bakica BAŠ SAD MORA ugurati u taj hebeni bus...i nije jedina, obično su u grupicama.....


babe se gradom kreću u trojkama, a trojke su anakonda šta... Osnovne jedinice diverzantskih grupa!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.05.2009. 9:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: › onda je bezveze da se neka bakica BAŠ SAD MORA ugurati u taj hebeni bus...i nije jedina, obično su u grupicama.....


babe se gradom kreću u trojkama, a trojke su anakonda šta... Osnovne jedinice diverzantskih grupa!


... Shocked ...znala sam da tu nešto ne štima....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.05.2009. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
vrata su bila neispravna, one su se naslanjane na vrata ... ...i koliko mene sjecanje sluzi ... u zadnjih 30 godina nije bilo takvih nesreca.


...hm, možda su senzori baš i stavljeni kako se neki novi klinci ne bi naslanjali na vrata uz mogzućnost ispadanja Question

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2009. 18:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›
od baba i djedova koji piče kad je najveća frekvencija ljudi koji idu na posao

dajte malo razumijevanja...u to vrijeme je najveća šansa da sretnu nekog poznatog i udave ga pričom...starost je gadna...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: