Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[anketa 031] Gradonačelnik Osijeka bi trebao biti...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: U izboru za gradonačelnika Osijeka glasat ću za kandidata:

Krešimir Bubalo
25%
 25%  [ 87 ]
Anto Đapić
14%
 14%  [ 48 ]
Gordan Matković
23%
 23%  [ 79 ]
Josip Vrbošić
23%
 23%  [ 80 ]
Ne znam, ali planiram izaći na izbore
6%
 6%  [ 22 ]
100% neću izaći na izbore
5%
 5%  [ 20 ]
Ukupno glasova : 336


Autor Poruka
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2009. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): › hahaha

Biračko tijelo Krešimira Bubala su žene (40%), stariji od 60 godina (45%), te osobe sa završenom osnovnom školom (47%)

Šta želiš reći? da ženama i starijima treba ukinuti pravo glasa?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
panglu
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.05.2009. 21:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moguce je da Bubalo vodi,ali ne vjerujem da ima toliku prednost,maksimalno do 5% prednosti!IPSOS PULS!Sta je to,ja prvi put cujem da tako nesto postoji!?Mislim da ce 17.5. i Bago morati priznati da se zajebao,jer mislim da ova anketa bas i nije pravi odraz stanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2009. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
hahaha

Biračko tijelo Krešimira Bubala su žene (40%), stariji od 60 godina (45%), te osobe sa završenom osnovnom školom (47%)


A takvih je najviše.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2009. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

panglu je napisao/la (Pogledaj post): › Moguce je da Bubalo vodi,ali ne vjerujem da ima toliku prednost,maksimalno do 5% prednosti!IPSOS PULS!Sta je to,ja prvi put cujem da tako nesto postoji!?Mislim da ce 17.5. i Bago morati priznati da se zajebao,jer mislim da ova anketa bas i nije pravi odraz stanja.


to je puls bivsi, najrelevantniji u drzavi Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
scero
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2009. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

panglu je napisao/la: ›
Moguce je da Bubalo vodi,ali ne vjerujem da ima toliku prednost,maksimalno do 5% prednosti!IPSOS PULS!Sta je to,ja prvi put cujem da tako nesto postoji!?Mislim da ce 17.5. i Bago morati priznati da se zajebao,jer mislim da ova anketa bas i nije pravi odraz stanja.


STV je kupio Novu TV pa sad i oni laziraju ankete Smile
sutra ce na gradskom i na osjeckoj nova anketa u kojoj djapic ima 53 % Smile pa eto tjesi se tamo Smile
Kad je ovolika razlika u gradu moguce je da u zupaniji odluka padne i u prvom krugu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
scero
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2009. 22:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
lavic je napisao/la: ›
hahaha

Biračko tijelo Krešimira Bubala su žene (40%), stariji od 60 godina (45%), te osobe sa završenom osnovnom školom (47%)


A takvih je najviše.


Moze se i ovako procitati : 60% zena ne glasa za Bubala Smile , 55% starijih od 60 godina ne glasa za Bubala Smile , 53 osoba sa osnovnom skolom ne glasa za Bubala Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2009. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa pogledajte malo televiziju, Ante, Ante, Ante Ante, Darinka………. Nicht Darinka Ante je….

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivor
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 8:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Profil birača krešimira Bubala u Osijeku odražava strukturu stanovništva u Osijeku. Bilo bi zanimljivo vidjeti strukturu birača ostalih kandidata i ne znam zašto Nova TV i to nije analizirala.
Zbog ovakve strukture stanovništa i imamo "odlične" gradonačelnike i župane od devedesteih na ovamo, a malo malo i nekakvo "događanje naroda".
U svakom slučaju rezultati za Bubala su odlični, a ako u prvom krugu dobije 40% i drugi krug je njegov (zbog manjeg izlaska birača kandidata koji neće preći u 2. krug)
što se tiče ostalih u anketi, moje mišljenje je da će u drugi krug Matković, a ne Đapić ali naravno sve je moguće.
Vrbošić definitivno nema šanse, a ovakve ankete dodatno demotiviraju njegove glasače.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 8:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivor je napisao/la: ›
Vrbošić definitivno nema šanse, a ovakve ankete dodatno demotiviraju njegove glasače.


Ankete demotiviraju samo retardirane, a takvih je izgleda dosta. Na izborima treba glasati za najboljeg ili najmanje lošeg kandidata, ali svakako na izbore valja izaći.

Osobno ću glasati za Vrbošića, a ako ne uđe u drugi krug, za najmanje lošeg kandidata.

Ujedno sam opet fasciniran osječkim i hrvatskim biračkim tijelom. Ljudi su, naime, popušili priču o "novoj osječkoj priči". Matković je, prema anketama, oteo dosta birača Vrbošiću. Kako je to moguće racionalno objasniti? No dobro. Neka im. Čovjek bez svojeg ja, bez znanja, nez iskustva, bez kvalitetnog kadra, bez ikakvih van-osječkih veza, bez političke težine, čovjek koji je 18 godina čistio svinjac za svinjom, a sada je pijun jednog osječkog poduzetnika, taj se izgleda "građanskoj" opciji čini boljim. Narod zaslužuje baš onakvu vlast kakvu ima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 8:55 
Naslov: Oh yes ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ivor je napisao/la: ›
Vrbošić definitivno nema šanse, a ovakve ankete dodatno demotiviraju njegove glasače.


Osobno ću glasati za Vrbošića, a ako ne uđe u drugi krug, za najmanje lošeg kandidata.


Pa jeli nisi do negdje prije bio za Vrdoljaka tj. Snagu grada. Što se pobogu dogodilo? Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.05.2009. 9:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ivor je napisao/la: ›
Vrbošić definitivno nema šanse, a ovakve ankete dodatno demotiviraju njegove glasače.


Osobno ću glasati za Vrbošića, a ako ne uđe u drugi krug, za najmanje lošeg kandidata.


Pa jeli nisi do negdje prije bio za Vrdoljaka tj. Snagu grada. Što se pobogu dogodilo? Laughing


Nisam ja bio za nikog. Da je Vrdoljak kandidat, vjerojatno bih za njega glasao, ali rezultat bi mu bio sličan Vrbošićevu, iako su i ankete često u krivu - treba u prvom krugu glasati za Vrbošića anketama usprkos. Valjda je to sudbina te "građanske opcije" u Hrvatskoj. Izgleda da nema građana.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.05.2009. 9:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
lavic je napisao/la (Pogledaj post): › hahaha

Biračko tijelo Krešimira Bubala su žene (40%), stariji od 60 godina (45%), te osobe sa završenom osnovnom školom (47%)

Šta želiš reći? da ženama i starijima treba ukinuti pravo glasa?

pravo glasa bi svakako trebalo na neki način ograničiti, odnosno uvesti neke kvalifikacije za stjecanje prava glasa. ono, neki kraći test inteligencije i poznavanja aktualnih prilika u gradu/općini/županiji/državi, ovisno za koga ili čega se glasuje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2009. 8:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

po meni sansu treba dati Vrbosicu..
covjek je ocito sposoban, nekompromitiran, pa da vidimo..ostale smo, na zalost vec vidjeli na (ne)djelu..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kayzer soze
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2009. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

djurozero je napisao/la (Pogledaj post): › moj isto ide vrbošiću, đapiću kao i bubalu nema šanse, a što se tiče matkovića nije ništa drugačiji od đapiđa... tu prodaje novu osječku bla bla bla, a bio je cijelo vrijeme gradonačelnik kad se uzimalo na veliko, mislim, tko tu koga ****. A sad se kao sjetio da može sam kad nije dobio dovoljan dio kolača od đapića pa MISLIM STVARNO... lol

Nadam se i vjerujem u to da osječani nisu naivni, te da neće izabrati Glavaševog pijuna Bubala za gradonačelnika!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
osječanka_jug
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.05.2009. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stavite danijela srba za gradonačelnika imali bi bolje rezultate. Prestanite se svađati Đapić i Matković izgubit ćete na glasovima ili to i želite? Ove vaše svađe zaista nemaju smisla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: