Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[anketa 031] Gradonačelnik Osijeka bi trebao biti...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: U izboru za gradonačelnika Osijeka glasat ću za kandidata:

Krešimir Bubalo
25%
 25%  [ 87 ]
Anto Đapić
14%
 14%  [ 48 ]
Gordan Matković
23%
 23%  [ 79 ]
Josip Vrbošić
23%
 23%  [ 80 ]
Ne znam, ali planiram izaći na izbore
6%
 6%  [ 22 ]
100% neću izaći na izbore
5%
 5%  [ 20 ]
Ukupno glasova : 336


Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2009. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaboravljate jednu bitnu stvar. on je tada bio jebeno dijete od 16 godina, šta je on znao šta radi. nije znao ni dupe pošteno obrisat. uostalom praksa je svuda takva da se male ribe pomiluju da bi se ćopile veće. ali da su pravda a bogami i pravo za većinu hrvata još uvijek dalek pojam to definitivno stoji. ova hušačka politika zadnjih dana, od paljenja zastava, jaja i javljanja iz emigracije mi više sliči na slobinu retoriku 89. nego vapaj hrvatskog mučenika. i sad ja vas pitam kako taj cijeli cirkus može pomoći hdssb-u na izborima? koji vražji inat? evo ja prvi, koji sam čak ozbiljno razmišljao glasati za bubala velikim dijelom i zbog vrdoljaka i lovokovićke, nekon ovog cirkusa sigurno neću. i ne zaboravite jednu stvar - sva ta ekipa je izvorno čeljad znamo koje stranke.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2009. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › i sad ja vas pitam kako taj cijeli cirkus može pomoći hdssb-u na izborima?


Pa pogledaj rezultate ankete iznad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2009. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tyler_durden je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › i sad ja vas pitam kako taj cijeli cirkus može pomoći hdssb-u na izborima?


Pa pogledaj rezultate ankete iznad.
mislim da je prilično jasno ovo što sam rekao. znači, jasno je da hdssb ima svoju bazu glasača koja bez obzira na sve ne okreće leđa stranci pa makar cijelo čelništvo stranke pobilo 100 tisuća civila. uostalom sa svakom strankom je tako. razlog po anketama dobrog rezultata na izborima leži u činjenici što je ljudima već muka od đapića i što je bubalo okupio dobru ekipu. ali sve to se zadnjim događajima kompromitira. bubalovo, neću reći distanciranje, već naprotiv svesrdna podrška osuđenom ratnom zločincu neodlučne birače po meni neće privući sebi. a vjerujem da se sada negdje vrdoljak i lovokovićka lupaju po glavi i pitaju šta im je ovo trebalo. naravno ako imaju nekakvu moralnu žicu u sebi, a vjerujem da imaju. tako da je moje mišljenje da će hdssb postići na izborima iste rezultate koje bi postigao i prije presude glavašu ili slabije, ali nikako bolje.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jazz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2009. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
s jednom malom razlikom; naime ostale ne kontroliraju osuđeni ratni zločinci (bar se nadam)
najjače mi je kad netko kaže kako hdssb sad sigurno dobija izbore, neki slavonski inat i te spike. jebeš mi sve, to da osuđujuća presuda za ratni zločin diže rejting stranke može se dogoditi samo u srbiji ali eto očito i kod nas


POTPISUJEM!

_________________
Što te ne ubije - ubije te u pojam
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2009. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jazz je napisao/la: ›
Mladjo je napisao/la: ›
s jednom malom razlikom; naime ostale ne kontroliraju osuđeni ratni zločinci (bar se nadam)
najjače mi je kad netko kaže kako hdssb sad sigurno dobija izbore, neki slavonski inat i te spike. jebeš mi sve, to da osuđujuća presuda za ratni zločin diže rejting stranke može se dogoditi samo u srbiji ali eto očito i kod nas


POTPISUJEM!


To se odnosi samo na desničarski dio biračkog tijela. Naime, ti će ljudi glasati za "svoje" pod svaku cijenu. Sanader i Hdz u Hrvatskoj bi dobili 20-25% glasova taman da se otkrije i da je Sanader kum sicilijanske mafije. Slično je i sa Hsp-om u Osijeku, odnosno Hdssb-om u Slavoniji.

Evo nam predizborne kampanje u Osijeku. Gradom se vozikaju kombiji stranačkih boja (Hdz-Hsp, Hdssb), i maltretiraju građane pjesmama istog izvođača - pjevača koji je dežurno zadužen za podizanje niskih nacionalističkih strasti i frustracija, Miroslava Škore.

Neke sitnice ukazuju koliko smo duboko zapali u blato.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2009. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›

To se odnosi samo na desničarski dio biračkog tijela. Naime, ti će ljudi glasati za "svoje" pod svaku cijenu. Sanader i Hdz u Hrvatskoj bi dobili 20-25% glasova taman da se otkrije i da je Sanader kum sicilijanske mafije. Slično je i sa Hsp-om u Osijeku, odnosno Hdssb-om u Slavoniji.



Nemojmo se zavaravati, isto to vrijedi i za ljevicu (Bandić u Zg, Jakovčić u istri...)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2009. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tyler_durden je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›

To se odnosi samo na desničarski dio biračkog tijela. Naime, ti će ljudi glasati za "svoje" pod svaku cijenu. Sanader i Hdz u Hrvatskoj bi dobili 20-25% glasova taman da se otkrije i da je Sanader kum sicilijanske mafije. Slično je i sa Hsp-om u Osijeku, odnosno Hdssb-om u Slavoniji.



Nemojmo se zavaravati, isto to vrijedi i za ljevicu (Bandić u Zg, Jakovčić u istri...)


Apsolutno. S tim da Bandića neki smatraju kandidatom Hdz-a (recimo Zdravko Mamić), a Ids sa Jakovčićem predstavlja svojevrsno interesno udruženje Istrana, koji redovito pokupi nekoliko mandata u Saboru - Ids je ono što je Hdssb mogao biti da nema Glavaša.

Sve u svemu, zahvaljujući zatupljenim biračima, te onima koji su se direktno okoristili vlašću (recimo ekipa 505.000), u Hrvatskoj ćemo još dugo tapkati na mjestu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2009. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
tyler_durden je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›

To se odnosi samo na desničarski dio biračkog tijela. Naime, ti će ljudi glasati za "svoje" pod svaku cijenu. Sanader i Hdz u Hrvatskoj bi dobili 20-25% glasova taman da se otkrije i da je Sanader kum sicilijanske mafije. Slično je i sa Hsp-om u Osijeku, odnosno Hdssb-om u Slavoniji.



Nemojmo se zavaravati, isto to vrijedi i za ljevicu (Bandić u Zg, Jakovčić u istri...)


Apsolutno. S tim da Bandića neki smatraju kandidatom Hdz-a (recimo Zdravko Mamić), a Ids sa Jakovčićem predstavlja svojevrsno interesno udruženje Istrana, koji redovito pokupi nekoliko mandata u Saboru - Ids je ono što je Hdssb mogao biti da nema Glavaša.

Sve u svemu, zahvaljujući zatupljenim biračima, te onima koji su se direktno okoristili vlašću (recimo ekipa 505.000), u Hrvatskoj ćemo još dugo tapkati na mjestu.


Pa i u Osijeku hdz (incognito) gura sdp preko svojih satelita (hsls,hss) koji financiraju kampanju .

Zaključak = nema ideologija kad je vlast u pitanju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2009. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDZ u Osijeku gura Matkovića. Tvrditi da HDZ gura SDP na vlast u Osijeku je sumrak pameti.

SDP je htio Vrbošića, kao nekompromitiranog čovjeka s određenim ugledom. Kao popudbinu su dobili HSLS i HSS. Nisu sretni, ali toleriraju. Dok ovi slučajno ne pomisle da kolo vode. Sve ostalo su priče iz kuhinje "Svi su oni isti", a tu kuhinju uvijek kuha HDZ kako bi na druge prebacio dio povelikog gađenja koji ljudi osjećaju sprama istog tog HDZ-a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2009. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Večeras se objavljuje anketa Nove TV koju je za njih radila agencija Puls-netko je spomenio jedina neovisna agencija. Baš me zanimaju rezultati...

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.05.2009. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › Ili se neviđeno nakrao (ali poznato je da rijetki političari za kampanju troše svoju lovu)


je svi ljudi su se nakrali , jedino si ti posten Laughing Laughing Laughing

ja bi odma za tebe glaso samo da si se kandidiro , i to pod sloganom "pošten lopov"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kurbla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.05.2009. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›

Evo nam predizborne kampanje u Osijeku. Gradom se vozikaju kombiji stranačkih boja (Hdz-Hsp, Hdssb),


I to bez registracijskih pločica.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.05.2009. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): › Večeras se objavljuje anketa Nove TV koju je za njih radila agencija Puls-netko je spomenio jedina neovisna agencija. Baš me zanimaju rezultati...

Evo rezultata na webu, nešto prije dnevnika u 19.15

GRADONAČELNIK OSIJEKA
Krešimir Bubalo - 38%
Anto Đapić - 21.2%
Gordan Matković - 19%
Josip Vrbošić - 8.7%
Neodlučnih - 13,1 %

Za usporedbu - anketa iste agencije prije odlaska Matkovića od Đapića:
Bubalo - 35%
Đapić - 29%
Vrbošić - 25%
Matković - (-)

GRADSKO VIJEĆE GRADA OSIJEKA
HDSSB-HNS-Zeleni Hrvatske - 32.7%
HDZ-HSP - 18.4%
SDP-HSLS-HSS-DSU - 12.2%
Nezavisna gradska lista Gordana Matkovića - 11.3%
Neodlučnih - 18,1 %

Dnevnik.hr


Zadnja promjena: OsijekNepokoreniGrad; 11.05.2009. 18:29; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.05.2009. 18:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da ce đapic uci u drugi krug? pa ja nemogu vjerovati

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.05.2009. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahaha

Biračko tijelo Krešimira Bubala su žene (40%), stariji od 60 godina (45%), te osobe sa završenom osnovnom školom (47%)

_________________
http://slavonija-baranja.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: