Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Videochat: Bubalo, Vrbošić, Đapić

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.04.2009. 8:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali je u jednom Bubalo najjači definitirno. Kako se taj čovjek glupavo smije. Kada se on počne smijati moje cijelo društvo umre od smijeha. Definitvno je potreban u javnom životu da nasm nasmijava. Ono štekavo smijanje je ne nadjebivo!
Svaka čast. Ah, da MODEL. Tko mu frizuru radi?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.04.2009. 8:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

amunike je napisao/la (Pogledaj post): › Ali je u jednom Bubalo najjači definitirno. Kako se taj čovjek glupavo smije. Kada se on počne smijati moje cijelo društvo umre od smijeha. Definitvno je potreban u javnom životu da nasm nasmijava. Ono štekavo smijanje je ne nadjebivo!
Svaka čast. Ah, da MODEL. Tko mu frizuru radi?

Bolje da se smije nego da izgleda kao sumo borac.
Moja ekipa plače svaki put kada vidi Đapića, a kada progovori počnu jecati kao da ih nešto boli. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.04.2009. 10:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moje pitanje ide moderatoru. zašto ne baniraš osobe s dvostrukim nickovima? znači baniranje svih nickova. i starih i novih i svih budućih. i ove što prvi post ostavljaju u političkim temama, njima automatski prvi žuti. kakva sloboda i demokracija, vidiš da se ne može s njima lijepo

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravaška vojska
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 24.04.2009. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ma nemojte se zavaravati,pa nije se bubi prije smijao,taj kompleks mu je nametnut odnedavno kada je grad posjetio njegov drugi mentor...uops...prvi mentor mu to neče oprostiti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravaška vojska
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 24.04.2009. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...još samo da dobre viceve nauči...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.04.2009. 8:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao i inače, Bubalo ništa konkretno nije ponudio Uglavnom priče o bankarstvu i županijske priče. Za grad on nema niti ideja niti projekata niti poznaje problematiku grada (neinformiranost). Jako je vidljivo da je u gradsku tekmu ubačen na silu. Osim toga, on i inače ima problem što u komunikaciji uvijek mora biti superioran. To se zove nadmenost. On ima o sebi vrlo visoko mišljenje i to nesvjesno ispoljava (netko je spomenuo rad ruku) i nepojmljivo mu je da drugi ljudi o njemu nemaju mišljenje jednako visoko kao on sam o sebi. Jedino kad sjedi pored svog tvorca BG on je manji od makova zrna i nema tu slobodu. Iritirajuće samodopadljiv, pravi pozer. Ako se i bavio manekenstvom - dobro za njega da je na vrijeme prestao; loše za politiku da je završio kao političar... Ipak mu najbolje stoji uloga bankovnog činovnika. Na kraju samo slika kampanje "Snaga grada" koja mi je jučer pala u oči: okićeno sjedište izbornog stožera na brodu koji nikuda ne plovi, usidrenog u Zimskoj luci usred naplavina koje je povišeni vodostaj donio sa sobom... Toliko o čistoći vlastitog dvorišta...
Đapić ima iskustva u vođenju grada, to mu definitivno daje prednost. On je dio gradske priče, a voljeli ga ili ne - iza njega stoje odrađene stvari i projekti. To mu priznaju i oponenti (barem oni kulturni). Djeluje mi realnije i stabilnije, u svakom slučaju iskusnije od Bubala. Ima jednu ljudsku crtu u nastupima: pokaže emocije. Mislim da je to ljudski i o.k. Naravno da izdaja suradnika boli i zašto glumiti?! Ima retoriku "izbrušenu" dugogodišnjim iskustvom u politici. Ja i inače glasujem za njega, a recimo da su ovo moji argumenti.
Vrbošić je jedan sveučilišni profesor i ta činjenica sama po sebi je respektabilna. Kulturan gospodin o kojem imam dobro mišljenje. Međutim... Nema onu medijsku prodornost, nema jačinu u retorici, nema energije u nastupu. Idealan diplomat. Na kraju, iz diplomacije i dolazi. Čini mi se da se teško uživljava u ovaj fajt. Ipak je on pregovarač, diplomat. Također nema iskustva u vođenju grada. To će mu svakako otežavati ovu utakmicu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2009. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sta je s Vrbosicevim rukama !? Mislim kroz celu emisiju vrti prstim sve u 16!? Ko neki brucos na ispitu koji nije pripremio... :/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Roflmao
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2009. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dovoljno je reći da je dosad ove godine otvoreno 700 novih STALNIH radnih mjesta u Osječko Baranjskoj županiji... i sva su u Osijeku.
Glavaš je imao svoju priliku i samo se možemo sjetit Bedeka i Litokartona, te ostalih privatizacijskih "uspjeha".
Protiv Bubala nemam ništa, ali dok je Glavaš u HDSSB-u argumente te stranke neću poslušat ni da ih iznosi Isus Krist.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2009. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MatoTvrđa je napisao/la: ›
Predizborni plakati Glavaševog HDSSB-a nalijepljeni su na kontejnere za smeće u centru Osijeka

I na Vukovarskoj kraj Ljepotice i pokraj crvenog nebodera u centru.... koliki moraš biti panj da predizborni plakat zalijepiš na kontejner i pokreneš lavinu simbolike...?



hddbshbbdd-02.jpg
 Opis:
 Veličina:  198.58 KB
 Pogledano:  61 put(a)

hddbshbbdd-02.jpg



hddbshbbdd-01.jpg
 Opis:
 Veličina:  205.25 KB
 Pogledano:  77 put(a)

hddbshbbdd-01.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2009. 14:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

he, he pa i sami kažu da su to "komunalni izbori"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavica031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 147
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2009. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koalicija s narodom koji (nažalost) kopa po smeću! to je očito simbolika....

_________________
...da bi ostvario svoje snove, moraš se prvo probuditi...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2009. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puno ljudi skuplja boce, previse ljudi

strateska mjesta su izabrali Wink

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.04.2009. 7:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je izvrsno ono "jaka Slavonija i Baranja"! Po čemu je to jaka? Po BDP-u? Prosječnoj plaći? Postotku nezaposlenosti? Uvozu hrane? Turizmu? Kvaliteti visokog školstva?

Dajte me nemojte zajebavati.... Evil or Very Mad

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2009. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jaka po debilima u politici

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Amfilohije
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2009. 18:14 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Videochat: Bubalo, Vrbošić, Đapić
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bubalo je mnogo smiješan, očito da čovjek ne može da ode na wc ili da zaveže cipele na mašnu Very Happy a da mu Glavaš ne pomogne sa prstom u sredini. Lik je pravi pajac.
Vrbošićeva retorika je magla u vazduhu, apstakcije o otvorenom gradu, vladavini prava i znanja. Bez iakakvih konkretnih rješenja
Đapiću je problem estetika Very Happy , al je čovjek ipak rješio da iznosi rezultate i konkretne ostvarene projekte.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: