Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Videochat: Bubalo, Vrbošić, Đapić

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2009. 15:56 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Videochat: Bubalo, Vrbošić, Đapić
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gospodarske zone Osječko-baranjske županije
Eto, toliko o tvojoj apstraktnosti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravaška vojska
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 23.04.2009. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...a i jak mi je to kandidat kad mu iz sjene mora šaptat njegov boss da nekaže nešto što njemu ne štima inaće bi bilo po prstima,kandidat za gradonačelnika a nema svoje JA,"pa nije ti ovo dječji vrtić BUBI...."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2009. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravaška vojska je napisao/la (Pogledaj post): › ...a i jak mi je to kandidat kad mu iz sjene mora šaptat njegov boss da nekaže nešto što njemu ne štima inaće bi bilo po prstima,kandidat za gradonačelnika a nema svoje JA,"pa nije ti ovo dječji vrtić BUBI...."

I naravno, u nedostatku pravih argumenata idemo se ponavljati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravaška vojska
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 23.04.2009. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..pa svakako,pa prvo morate počistiti ispred svoga tabora a onda tek kod drugih...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2009. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravaška vojska je napisao/la (Pogledaj post): › ...a i jak mi je to kandidat kad mu iz sjene mora šaptat njegov boss da nekaže nešto što njemu ne štima inaće bi bilo po prstima,kandidat za gradonačelnika a nema svoje JA,"pa nije ti ovo dječji vrtić BUBI...."
zato tvoj frljfavi šef ima na pretek tog JA.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Venstres
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2009. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj de vojsko Đapićeva, pa preočiti ste!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravaška vojska
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 23.04.2009. 17:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...jesi li sljep,pa ti neznaš ni čitati...gdje piše vojska đapićeva?????a vidili smo i nivo razgovora kojim se bubi koristi i to neprimjereno cerekanje tjekom emisije,pa to je sramota,čovjek je valjda uzbuđen što ga snimaju kamere,ma daj bubi kupi si jednu pa se snimaj...nu sramote...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tik_tik_tik_buuummm
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2009. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Gospodarske zone Osječko-baranjske županije


Ne budi mi teško malo sam pogledao navedeni link da vidim koje su to sve tvrtke vlasnici zemljišta u navednim gosp. zonama koje su procvale.

1. još uvijek u nekim zonama je dosta nezauzetih parcela a neke su čak i za 7 kn/m2 ?!
2. Mislim da nisam vidio ni jedno strano ulaganje (možda sam previdio), osim SZO koja nije ista stavr kao i navedene zone ali nema veze.
3. 90 % navednih tvrtki već postoje nekoliko godina bez obzira na te zone. Zahvaljujući tim zonama navedene tvtke samo su premjestile lokaciju uz moram priznati vrlo povoljne cijene. Kako sad nitko ne govori o rasprodaji zemljišta općina i županija? Zaista tamo navedene cijene su ludilo!
4. Nekolicina tvrtki su vlasnici po nekoliko parcela isto tako i općine, gradovi i fizičke osobe.Pukim pogledom na broj slobodnih parcela pojedine zone dobije se dojam kako je svega par zemljišta slobodno kad ono 50 % parcela vlasnik je ili općina ili grad.
5.Zamjetan je i broj fizičkih osoba koje su kupile ta zemljišta po mom mišljenju zbog špekulativnih poslova a ne zbog ulaganja jer ne piše nigdje djelatnost kojom se bave. Izuzev pojedinih obrtnika koji upošljavaju 5-6 djelatnika a kupili na tisuće m2 po cijenama cca burek/m2
6. A ako misliš da su hrvatskoj, ovoj županiji i gradu potrebne slobodne zone kao što je naša osječka, koja je tu udomila Benetton (definitivno najveći izrabljivač radne snage u HRV kao i konfekcija antonazzo). Navedeni dvojac često puta na TV-u zbog neplaćajna i izrabljivanja radne snage a pri tome naravno oslobođeni od fiskalnih i parafiskalnih nameta države u odnosu na sve ostale proizvođače u osijeku koji redovno podmiruju svoje obveze. Ne bih ništa rekao da se radi o pravoj tvornici ili pravpj greenfield investiciji. Jedina iole ozbiljna investicija je bio možda Arvi koji je otišao.
Država treba stvarati povoljne uvjete za gospodarstvo odnosno zakonodavna vlast, a ove gluposti okotobože pomaganj gospodartsva na razini grada su besmislica. Oni što mogu je malo sufinancirati kamate na poduzetničke kredite ili slijediti primjer županije i raspordavati zemljište koje relano nitkone koristi radi prave gosp. djelatnostišto je navedno u gornje dijelu teksta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
essek031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 168
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2009. 19:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravaška vojska je napisao/la: ›
...a vidili smo i nivo razgovora kojim se bubi koristi i to neprimjereno cerekanje tjekom emisije,pa to je sramota,čovjek je valjda uzbuđen što ga snimaju kamere,ma daj bubi kupi si jednu pa se snimaj...nu sramote...


Hoću da izađem na televizor? Majke mi! Very Happy


Zadnja promjena: essek031; 23.04.2009. 23:46; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan.148
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2009. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Đapić je ovo odlično odradio, Bubalu očito HSP stvara preeveeelike komplekse, oni se uvijek bude prije izbora sa pljuvanjem! Dok Antu to nezabrinjava i dalje radi u Osijeku i podize grad na visu razinu! Bravo! Život u Osijeku se okrenio za 180 stupnjeva od kad je Ante gradonačelnik! Nadam se pobjedi na izborima! Smile I da Osijek ostane grad budućnosti kakav je bio od kad je Ante gradonačelnik! Vrbošića zaista mi je i žao komentirati, preizgubljen je! Smile pozdrav!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fazan
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2009. 23:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se tiče gospodarskih zona, njih osnivaju jednice lokalne samouprave na svom području, a ne županija.

Nadalje, u samom svom opisu 'posla' županija je ta koja se bavi gospodarstvom, a grad se bavi potrebama svojih stanovnika: urbanizam, društvene djelatnosti, komunala, socijala, zdravstvo, naobrazba i sl. Pročitati malo zakon o jedinicama lokalne i regionalne samouprave.

Nekoliko je zanimljivih detalja na ovoj snimci, koje definitivno diskreditiraju Bubala:

1. prvo govori o gospodarskom razvitku, a kasnije kaže da nema tih gospodarskih subjekata koji mogu sudjelovati u privatizaciji NK Osijeka, na što mu je ukazao Vrbošić.

2 Bago, kao iskusni novinar je nekoliko puta oprao Bubala: prvo kada se hvalio izgrađenim cestama Županijske uprave za ceste, a Bago mu je spustio da je to ionako u njihovom opisu posla i da on dobro zna zakon. Drugim riječima, županija je osnovana samo da bi distribuirala sredstva ravnomjerno na svom području. Nema tu slobode. Nadalje, kada ga je pitao za financiranje NK Osijeka, Bubalo je počeo prtljati o mladeži, na što ga je ovaj prekinuo i nekoliko puta pitao bi li on financirao profesionalni sastav NK Osijeka.

3. Đapić ga je uhvatio u laži kada je govorio da država i županija interveniraju da bi pomogli proračun. Gradski proračun iznosi 600 milijuna kuna i mislim da ga županijski sa 2 ne može previše pomoći.

4. Bubalo govorio o padu nezaposlenosti i rastu zaposlenosti, a zaboravlja reći da gro zaposlenih u županiji radi u gradu, a ja bih još dodao u državnim službama.

Šteta što nema više ovakvih sukobljavanja, pa bi se vidjelo da HDSSB zapravo prodaje maglu i da iza svih tih njihovih pamfleta zapravo stoji dobar marketing, a šuplja priča.

Da se razumijemo nemam ništa osobno protiv njih, jedino mislim da mom gradu i regiji ne treba regionalna opcija koja je posvađana sa svima s kojima se može posvađati i nema nikakvog kontakta sa središnjicom u Zagrebu.

Osobno, baš me briga koja će opcija pobijediti, no volio bi da ta opcija ne gura Slavoniju u regionalizam i sukob, već da zajednički sa centralnom vlasti u Zagrebu ulaže što više sredstava u infrastrukturu, kao što je autocesta koja nas je povezala sa ostatkom svijeta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fazan
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2009. 23:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh zaboravio sam: rad ruku je legendaran. Kao da je od Obame učio.

Jedino mu priznajem da je mlad i perspektivan, te da bi zaveo red u poglavarstvu u kojemu se još uvijek osjeti duh liberalizma s početka devedesetih na ovamo. Čak ni debeli nije uspio ubiti taj duh.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.04.2009. 2:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gledam i nevjerujem!
Pa kako taj HDZ s HSP-om u koaliciji i da ne može namjestiti tu statistiku. Kako dozvoljavaju Bubalu da se hvali s tom statistikom koju je HDZ objavio. Alo Ivo, pa friziraj te rezultate.
Stvarno nevjerojatno da HDZ toliko mrzi HDSSB i da nemogu sakriti tu statistiku iz koje proiztlazi ovo što Bubalo priča. Jebemu i sva ministarstva i ministre kada ne mogu to sakriti.

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.04.2009. 2:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pismo obožavatelja Anti:
Čitao sam negdje da se u Njemačkoj trgovi prosječno obnavljaju 4 godine, a a ti si Anto to uspio za svega 2 godine. Bravo!
Nema veze što si potrošio 30 milijuna kuna više nego što je u grad ušlo ove godine. Jebeš građane, ionako će to oni platiti. Samo da ti nama ostaneš na vlasti. Šta se taj Bubalo folira što zna sve prihode i rashode i što hoće ulagati u gospodarstvo. Pa to se nigdje neće vidjeti kao naš tramvaj Anto. Pa važnije je da se 5 ljudi vozi tramvajom nego da ih se 5 zaposli. BTW šta su uopće te poslovne zone. Je li ima tamo tramvaja? Ako nema uopće me ne zanima!

A za ove kioske te isto zezaju. Pa šta ima veze što si nešto u podzakupu davao u podzakup. Trebali su podzakupodavatelji podzakupa dati podzakup u podzakup.
Anto nemaju oni pojma. Ipak si ti magistrirao pravo. Makar si zaposlio 30 ljudi. To se zove gospodarska politika, a ne neke poslovne ili gospodarske zone.

I na kraju:
Ante, Ante svi smo za te, svi smo za te, jer si heroj rata! (Šta ima veze što si bio u Zagrebu za vrijeme rata! pa i ti si preko Dnevnika čuo kako pucaju, ali sam uvjeren da se nisi bojao, jer si ti jako hrabar čovjek)

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.04.2009. 2:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

amunike je napisao/la: ›
Ono što je činjenica da Bubalo igra na kartu mladosti i poletnosti. No, kako je to uvijek u ovakvim igrama da bi nastupio moraš biti spreman. On je došao bahato, samouvjereno misleći lako ću dva stara prdonje sjebat' na poletnost i mladost. Ono pitanje sa žaruljama ga je totalno sjebalo i ispao je magarac. Htio je biti originalan a ispao je idiot. MIslim, stvarno...
Đapić je pokazao argumentiranost, borbu i ipak neke činjenice iako malo je pretjeran to JA, Ja!
Vrbošić nije za ovakve stvari. On je gospodin za igru u sjeni, tajnik, veleposlanik... Ipak moras imati malo i drskosti za lobiranja oko projekata grada
Ipak je Đapić bio najjači u toj emisiji.
Sve što je ovdje rečeno to je i viđeno. Potpuno se slažem. Dodao bih samo da je Đapić bio najrealniji, pohvalio je za neke stvari Bubalo, nije samo blatio.
Priznao je da mu je teško pala Matkovićeva izdaja, nije glumio "nedodirljivog".

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: