Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



partijski klonovi po forumu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.04.2009. 20:00 
Naslov:  partijski klonovi po forumu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

idu li samo meni ovi partijski klonovi na forumu na kurki? sad ih stavljam uredno na ignore al ne mozes pobjeci od verbalnih proljeva ni da hoces... jedva cekam da prodju jebeni izbori
osijek031.com smile

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.04.2009. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Panika ih pere...

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2009. 21:41 
Naslov:  Re: partijski klonovi po forumu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kampanja nije službeno ni počela, a forum već preplavljen "stranačkim spamom".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2009. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Kampanja nije službeno ni počela, a forum već preplavljen "stranačkim spamom".

misliš, stranačkim scumom? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2009. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
lufus je napisao/la: ›
Kampanja nije službeno ni počela, a forum već preplavljen "stranačkim spamom".

misliš, stranačkim scumom? Smile
Drago mi je što se prepoznaješ...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.04.2009. 0:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la: ›
idu li samo meni ovi partijski klonovi na forumu na kurki? sad ih stavljam uredno na ignore al ne mozes pobjeci od verbalnih proljeva ni da hoces... jedva cekam da prodju jebeni izbori
osijek031.com smile

Nisi jedina, i mene to iritira. Blago nama što se politički život odvija na Internetu, a kad treba glasovat...

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.04.2009. 0:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): ›
DonQuijote je napisao/la: ›
lufus je napisao/la: ›
Kampanja nije službeno ni počela, a forum već preplavljen "stranačkim spamom".

misliš, stranačkim scumom? Smile
Drago mi je što se prepoznaješ...


A vidim bome i Vi Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2009. 1:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je, u pravu si Smile kad se dam navuć....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.04.2009. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma meni su baš dobri dobri ti vrli stranački forumaši,ljudi se trude opravdati svoje strančice,znamo koje su (iako moram priznati da su ovi hsp-vi do jaja) barem se možeš dobro nasmijati,
neznam kak je Tati Mati al meni bi bilo neugodno biti na istoj strani s ovim drkežima poput pravaške vojske,mato tvrđa itd...
em neznaju pisati (tj. malo ih gramatika jebe) em su poprilično priglupi,
kužim da svatko ima svoje stavove al ovo je zbilja presmiješno postalo

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2009. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekužim čemu ova tema uopće, svakog nešto iritira?!
Pa forum služi tomu da bi pisali i slušali različita mišljenja, ako nekome netko smeta i misli da je ono što taj drugi piše glupo zašto ga stavljati na ignore lisu? Pa ako osoba koja ima suprotno stajalište od tvoga iznosi gluposti to je onda tebi samo dodatni argument i adut u raspravi.

A sada glede toga kome što smeta?! Nekome smeta ovo, nekome smeta ono. Pitanje je ono koje si trebamo postaviti je to što drugima smeta kod nas pa onda ići u doljnje polemiziranje oko toga kome što smeta.

Na kraju krajeva svakom nešto smeta pa se onda uopće pitamo zašto o tome uopće voditi diskusiju, u krajnjem slučaju izbacivati temu?!
Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.04.2009. 23:50 
Naslov:  Re: partijski klonovi po forumu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trudim se da ne sudjelujem u komentarima. Muka mi je već od politike i od jednog te istog mlaćenja prazne slame. Na kraju ionako sve bude uvijek isto.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2009. 0:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam za ignoriranje partijskih klonova, oni su potreba za normalnu raspravu. Budući da mi svi uglavnom kritiziramo zbivanja i događanja, rijetko se hvali, potrebno je da preko tih klonova i središnjice, sabori, stanovi i komeserijati doznaju što drugi ljudi misle o svemu. Koliko pratim nekoliko puta su se sugestije s ovog foruma i prihvatile ( kada je počela akcija kupujmo osječko na forumu se pisalo o smanjenju cijena komunalnih davanja, barem nešto je prihvaćeno).
Tako da podržavam ovu anonimnu političku raspravu, a kome smeta neka ne čita komentare i to je to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.04.2009. 0:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam za je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam za ignoriranje partijskih klonova, oni su potreba za normalnu raspravu. Budući da mi svi uglavnom kritiziramo zbivanja i događanja, rijetko se hvali, potrebno je da preko tih klonova i središnjice, sabori, stanovi i komeserijati doznaju što drugi ljudi misle o svemu. Koliko pratim nekoliko puta su se sugestije s ovog foruma i prihvatile ( kada je počela akcija kupujmo osječko na forumu se pisalo o smanjenju cijena komunalnih davanja, barem nešto je prihvaćeno).
Tako da podržavam ovu anonimnu političku raspravu, a kome smeta neka ne čita komentare i to je to.


ma sve bi ja to banirao.

mogu oni citati koliko hoce ... i osluskivati sto puk misli ... ali ne moraju otvarati po nekoliko nickova i gaditi svaku temu ... i onda jos za svaku temu otvore poseban set nickova i pricaju sami sa sobom.

vec sam odavno predlagao da se novim nickovima treba uskratiti pisanje po forumu nekoliko dana ... ili barem to svesti na mjeru od 2, 3 posta dnevno.

znam da to ne bi eliminiralo flodanje, ali bi im svakako otezalo. ... jer stvarno nema smisla upropastiti svaki topic.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2009. 1:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni baš dobro - to mi dođe ono, kao otvorena sezona za priglupe jadnike kojih ionako neće biti ovdje poslije izbora.
Oduvijek sam imao tu trolovsku nit u sebi i mislim da je ovo jako dobra vježba... Wink
Nego, upravo mi kroz glavu prolazi pitanje kakav li ih je to partijski govornik nagnao na sudjelovanje u ovom 'mediju novoga tisućljeća' i koji je bio sadržaj tog govora? Smile
Jel' to bilo nešto kao ovo:
"Drugovi, vanjski i unutarnji neprijatelji kao i oni bivši unutarnji, a sada vanjski otvorili su sve frontove prema nama! Mi kao čimbenici ove naše partije moramo pokazati njima da oni nisu u pravu i točka! Moramo stati iza svojega! Dobro znamo da oni nisu ljudi jer ne misle ko i mi, al' imaju pravo glasa! Pokažite im svu ljepotu našeg provincilijata i uvedite ih u ono što ih očekuje; misle oni da su pametni, al' vidit će oni... Već se sada stotine naših pristaša spontano okuplja po forumima i javno obznanjuje naš naum i narijek!" (itd. itd.)

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2009. 2:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Nekužim čemu ova tema uopće, svakog nešto iritira?!
Pa forum služi tomu da bi pisali i slušali različita mišljenja, ako nekome netko smeta i misli da je ono što taj drugi piše glupo zašto ga stavljati na ignore lisu? Pa ako osoba koja ima suprotno stajalište od tvoga iznosi gluposti to je onda tebi samo dodatni argument i adut u raspravi.

A sada glede toga kome što smeta?! Nekome smeta ovo, nekome smeta ono. Pitanje je ono koje si trebamo postaviti je to što drugima smeta kod nas pa onda ići u doljnje polemiziranje oko toga kome što smeta.

Na kraju krajeva svakom nešto smeta pa se onda uopće pitamo zašto o tome uopće voditi diskusiju, u krajnjem slučaju izbacivati temu?!
Wink

bravo, lijepo sročeno, no vidim da si fulo, ovo je majmunica otvorila zbog jednokratnih forumaša koji se pojavljuju samo pred izbore i kad se neka tema tiče politike u gradu...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: