Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



partijski klonovi po forumu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2009. 6:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Jel' to bilo nešto kao ovo:
"Drugovi, vanjski i unutarnji neprijatelji kao i oni bivši unutarnji, a sada vanjski otvorili su sve frontove prema nama! Mi kao čimbenici ove naše partije moramo pokazati njima da oni nisu u pravu i točka! Moramo stati iza svojega! Dobro znamo da oni nisu ljudi jer ne misle ko i mi, al' imaju pravo glasa! Pokažite im svu ljepotu našeg provincilijata i uvedite ih u ono što ih očekuje; misle oni da su pametni, al' vidit će oni... Već se sada stotine naših pristaša spontano okuplja po forumima i javno obznanjuje naš naum i narijek!" (itd. itd.)
Skoro pa si pogodio Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2009. 8:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam za je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam za ignoriranje partijskih klonova, oni su potreba za normalnu raspravu. Budući da mi svi uglavnom kritiziramo zbivanja i događanja, rijetko se hvali, potrebno je da preko tih klonova i središnjice, sabori, stanovi i komeserijati doznaju što drugi ljudi misle o svemu. Koliko pratim nekoliko puta su se sugestije s ovog foruma i prihvatile ( kada je počela akcija kupujmo osječko na forumu se pisalo o smanjenju cijena komunalnih davanja, barem nešto je prihvaćeno).
Tako da podržavam ovu anonimnu političku raspravu, a kome smeta neka ne čita komentare i to je to.


Ma sve je to u redu, kad bi to stvarno bila nekakva konstruktivna rasprava i iznošenje svog mišljenja, ali , kako je i sam administrator napomenuo, likovi otvaraju različite nickove i mlate praznu slamu sami sa sobom. A mišljenje građana, bio u pitanju forum ili bilo što drugo, pa čak i izbori, vidjeli smo do sada toliko puta, da vladajućoj gospodi ne znači ništa.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: