Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Žena je ženi.........

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2006. 9:58 
Naslov:  Žena je ženi.........
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima ona stara izreka da je čovjek čovjeku vuk i rekla bih da to stoji.

Ali, promatrajući ljude oko sebe (to mi dođe kao zanimacija) može se primijetiti da žene jedna prema drugoj znaju biti jako, jako zločaste........ u radnoj sredini, u školi, na faksu.... da li je to stvar rivaliteta, možda, ali ponašaju se tako i kad postoji velika dobna razlika.

Među muškarcima ima izvjesna doza solidarnosti, ali kad su žene u pitanju, malo teže. U društvu, npr. u uredu gdje su sve žene i jedan muškarac, ponašaju se sve prema njemu kao mame. Kad im je muškarac šef ima manje problema, animoziteta u odnosu šef-podređeni. Ne lupam, sve sam u praksi vidjela pa i osjetila.

Napisah na topicu o novim avatarima da se žene jedne prema drugima ponašaju kao kokoške, pa eto, objavite se - ženski i muški rode što mislite na tu temu.

Imam trenutno kod sebe 2 kišobrana, pa ako počne pljuvada....... Wink

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2006. 10:18 
Naslov:  Re: Žena je ženi.........
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Ima ona stara izreka da je čovjek čovjeku vuk i rekla bih da to stoji.

Ali, promatrajući ljude oko sebe (to mi dođe kao zanimacija) može se primijetiti da žene jedna prema drugoj znaju biti jako, jako zločaste........ u radnoj sredini, u školi, na faksu.... da li je to stvar rivaliteta, možda, ali ponašaju se tako i kad postoji velika dobna razlika.

Među muškarcima ima izvjesna doza solidarnosti, ali kad su žene u pitanju, malo teže. U društvu, npr. u uredu gdje su sve žene i jedan muškarac, ponašaju se sve prema njemu kao mame. Kad im je muškarac šef ima manje problema, animoziteta u odnosu šef-podređeni. Ne lupam, sve sam u praksi vidjela pa i osjetila.

Napisah na topicu o novim avatarima da se žene jedne prema drugima ponašaju kao kokoške, pa eto, objavite se - ženski i muški rode što mislite na tu temu.

Imam trenutno kod sebe 2 kišobrana, pa ako počne pljuvada....... Wink


istina je mi smo PUNO bolji od vas zena!!! osjecajni, imamo puno vise strpljenja (ok mozda lesbe imaju malo vise) racionalniji smo, razmisljamo logički i iskreni smo i jos puno toga kvalitetnog he he

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2006. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eldiablo je napisao/la: ›
istina je mi smo PUNO bolji od vas zena!!! osjecajni, imamo puno vise strpljenja (ok mozda lesbe imaju malo vise) racionalniji smo, razmisljamo logički i iskreni smo i jos puno toga kvalitetnog he he



ishvali svoj rod sada......
nije stvar tko je bolji, nego zašto se žene međusobno više glože, nego muškarci.......

a o iskrenosti muškaraca i žena bi se moglo govoriti posebno i ravnopravno

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2006. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
eldiablo je napisao/la: ›
istina je mi smo PUNO bolji od vas zena!!! osjecajni, imamo puno vise strpljenja (ok mozda lesbe imaju malo vise) racionalniji smo, razmisljamo logički i iskreni smo i jos puno toga kvalitetnog he he



ishvali svoj rod sada......
nije stvar tko je bolji, nego zašto se žene međusobno više glože, nego muškarci.......

a o iskrenosti muškaraca i žena bi se moglo govoriti posebno i ravnopravno


pa zato sto ste sve suprotno od onog sto sam napisao?

_________________
Ti si jednostavno... predobra za mene.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2006. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...žene su puno zločestije, prevrtljivije i zlobnije jedne prema drugima, nego što to znaju biti muškarci...sorry svima koji ne misle tako, ali na vlastitoj koži sam osjetila da me više žena zna nasekirati i povrijediti, nego što to zna napraviti muško...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2006. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žena je ženi....anakonda

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2006. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eldiablo je napisao/la: ›
pa zato sto ste sve suprotno od onog sto sam napisao?


pa ti si super!!!!!!!!!!
nisi koristio smajliće i tako to pa sam mislila da si ozbiljan.....

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.06.2006. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zene se previse vole usporedjivati sa drugim zenama, vole naci neku manu na susjedi, nekoj javnoj osobi ili bilo kojoj drugoj zeni jer tada sebi daju na znacaju...
Cast iznimkama, poznajem ih dosta, ali zene su, najcesce, bas kokosi. Daleko od toga da nisam slicnih osobina vidio i na muskarcima, ali puno rijedje i vise, onako, u nekoj zajebanciji.

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2006. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

predivno, ja mislila da će se žene kukom i motikom na mene, a ono, do sada, svi suglasni..........

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2006. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smjesna rasparava. Svi se slazu pa ne zelim nabrajati primjere, samo cu se sloziti. Zmije jedna drugoj. A i nama. A dobro, nama malo manje... da, i rijetko se dogodi da postoje zenso-zenska prijateljstva, a ako znamo da musko-zenska prijateljstva ne postoje.. mozda se nazire uzrok problema... nikada niste osjetile sto je to prijateljstvo pa ste stoga toliko frustrirane, opsjednute izgledom, bezrazlozno ne zadovoljne svojom vanjstinom, ukratko zmija jedna drugoj...

sjetih se jedne svoje bivshe devojke... bili smo relativno dugo zajedno, dodushe s prekidima... uglavnom, kad sam je upoznao imala je jednu najnajnaj jedinu najbolju itd prijateljicu. nakon nekog vremena je ona postala (u njenim ocima) stajaznam, uglavnom puklo prijateljstvo, te se spanjdjala s jednom drugom svojom najnaj boljom jedinom neponovljivom puno boljom od one prijhe prijateljicom. ja (glas razuma:) govorih njoj... pa to si govorila i za onu proslu svoju najnaj legicu... ne, ne... nije ona takva, ona je divna krasna... naravno da je puklo prijateljstvo nakon nekog vremena.... stvar se ponovila jos jednom dok sam ja bio u blizini..

o razlozima pucanja prijateljstva ne bih, jer ih se u stvari ni ne sjecam... ali sam pokusao svaki puta sagledati stvari iz kuta te najnajEXbolje.. i naravno da sam tu ispadao glup, neinformiran i sta ja znam....

cini mi se da (vecina) zene ne mogu, ne zele sagledati stvari iz vise kuteva, nego imaju svoje misljenje i jaaaaaaaaaako ga tesko mjenjau, cak i ako su svjesne da to i nije bas tako kako se njima cini...

osim sto se kod navedene bivshe taj ciklus ponovio 3+ puta, kod drugih bivshih se ista stvar ponovila.. ali doslovno kod svih.

i sve su svjesne da su zena-zena prijateljstva nemoguca (cast iznimkama koje tezu potvrdjuju i ne traju dugo) a isto tako ni jedna ne vjeruje u musko-zenska prijateljstva.

pitam se znaju li zene uopce sto je to prijateljstvo !?

ps. OT maybe ? wgf? daj kafu jednu Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2006. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
ps. OT maybe ? wgf? daj kafu jednu Wink


zaslužio si Antimone. već ću nešto smislit. Wink

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2006. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Negooo, imas ti koju dobru prijateljicu!? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2006. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja mislim da žene mogu bit najprijateljice i to doživotne...
Ali žene puno teže međusobno sklapaju poznanstva za razliku od muškaraca, koji samo kažu oš malo piva i dalje se priča razveze i eto ti poznanstva. Eto žao mi je što mi žene nismo takve...

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2006. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
Negooo, imas ti koju dobru prijateljicu!? Smile


Imam prijateljicu. Još iz osnovne škole........ ne živimo više u istom gradu pa ni državi ali se vidimo na godišnjem ili već negdje. Čujemo se telefonom, mailom, sms-om...... čak češće nego s ljudima koji su ovdje.
Naše prijateljstvo se ne svodi na torokanje o svemu i svačemu. Ima jedna izreka: Prijatelj je onaj kojem ne moraš reći. Jer, prijatelj će sam vidjeti, znati osjetiti treba li ti pomoć. Ne mislim da je smisao prijateljstva u nekom velikom povjeravanju.... Ali kada pričamo, onda pričamo, makar pogledom. Kužimo se.
Valjda zato još uvijek i funkcioniramo.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2006. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

poznanstva da, prijateljstva ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: