Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dvorana Gradski vrt - 3 mjeseca poslije

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2009. 0:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MALENA13 je napisao/la: ›
MatoTvrđa je napisao/la (Pogledaj post): ›
MALENA13 je napisao/la (Pogledaj post): ›
MatoTvrđa je napisao/la (Pogledaj post): › Čitam gore pisani članak i ne mogu vjerovati s koliko je to mržnje i s kojim ciljem pisano ciljano protiv HSP-a i Đapića osobno. Mislim čak da je na razini Glavaša i njegovih poznatih dubokoumnih... Tužno, šta drugo reći
Nažalost mišljenja sam da se je čovjek zamjerio mnogima u gradu zbog politike vođenja samog Osijeka, u ove 4 godine napravilo se čudesa u gradu i prigradskim naseljima, brdo kvalitetnih projekata.
U konačnici sigurno ste čitali Večernji list neki dan koji je u svojim istraživanjima prizno da je jedino Đapić ostvario sve projekte koje je i obećao (za razliku od gradonačelnika Zagreba, Rijeke, Splita, Dubrovnika...)
Interesantno zar ne!


da sve projekte od kojih je imao koristi on osobno.nekada smo bili poznati kao grad zelenila,a sada po Đapićevoj lakomosti i betoniranju grada

Da naravno, objasni mi kakvu korist ima što se na brijestu obnavljaju ceste, rekonstruira čvrsnička ulica, grade pješački nathodnici, širi tramvajska pruga (ko je prije njega proširio tramvajsku mrežu?), rekonstruiraju trgovi i tako dalje, da ne nabrajam imaš na njegovoj internetskoj stranici popis projekata, internetska stranica glasi http://www.antodjapic.com/subb001.php

A jel među tim projektima i dvorana gradski vrt za koju je htio građane oderati za veliku lovu.podebljo je on i kilažu i džep na račun osiječkih građana
Država, je sagradila dvoranu za mnogo više novaca. A HSP je u svoju cijenu uračunao dvoranino održavanje u nekoliko godina, opremu za igrače i ratu kredita. Pošteno, ali ljudi ne čitaju što piše nego samo konačnu cifru

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavica031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 147
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2009. 7:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

25 godina

_________________
...da bi ostvario svoje snove, moraš se prvo probuditi...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2009. 8:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KillaBEEZ je napisao/la (Pogledaj post): › Država, je sagradila dvoranu za mnogo više novaca. A HSP je u svoju cijenu uračunao dvoranino održavanje u nekoliko godina, opremu za igrače i ratu kredita. Pošteno, ali ljudi ne čitaju što piše nego samo konačnu cifru

Exclamation Question
Opremu za igrače?
Dvorana je koštala 200 milijuna, a vaš direktor Sportskih objekata Harangozo iliti "Guzo" je izjavio kako održavanje neće koštati više od 10 milijuna. Znači 10*25=250(održavanje kroz 25 godina)+200(izgradnja)=450 milijuna Exclamation

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavica031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 147
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2009. 8:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd daj mail da ti pošaljem projekte, pa sjedi kao što sam ja sjela i čitaj i analiziraj... za par dana ćeš shvatiti da nije sve kako piše u GS

_________________
...da bi ostvario svoje snove, moraš se prvo probuditi...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.04.2009. 10:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mungose, ja ne mogu vjerovati... A što misliš kako je nastala regularna hrvatska vojska, valjda čarobnim štapićem vile-Zvončice ili što??? 8.10. 1991. je proglašeno da ona postoji, pa je valjda preko noći nastala??? Pa valjda su neki ljudi morali nešto pripremiti, organizirati se i naoružati u tajnosti a ne kao Alija čekati s glavom na panju... A sve te aktivnosti tada koristila je srpska propagandna mašinerija u vidu specijalnih filmova tipa: Špegelj ilegalno kupuje oružje i slično.
I molila bih te da budeš makar pristojan i ne nazivaš ljude debilima, jer ako mene pitaš i ja imam naziva za neke, ali se držim propisane pristojnosti u raspravi. Samo da se možeš vidjeti kako djeluješ! Ali sva sreća za tebe pa nemaš tu sposobnost, više si samodopadljiv lik.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2009. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
KillaBEEZ je napisao/la (Pogledaj post): › Država, je sagradila dvoranu za mnogo više novaca. A HSP je u svoju cijenu uračunao dvoranino održavanje u nekoliko godina, opremu za igrače i ratu kredita. Pošteno, ali ljudi ne čitaju što piše nego samo konačnu cifru

Exclamation Question
Opremu za igrače?
Dvorana je koštala 200 milijuna, a vaš direktor Sportskih objekata Harangozo iliti "Guzo" je izjavio kako održavanje neće koštati više od 10 milijuna. Znači 10*25=250(održavanje kroz 25 godina)+200(izgradnja)=450 milijuna Exclamation

Ako se dobro sjećam, prije koji mjesec su isto iznešene cifre na forumu, ali ovakvima to ništa ne znači. Tupe jednu te istu laž (just like Dobrica Ćosić) u koju samo oni vjeruju i misle da će i drugi povjerovati.

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2009. 18:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la: ›
pernabukano je napisao/la: ›
KillaBEEZ je napisao/la (Pogledaj post): › Država, je sagradila dvoranu za mnogo više novaca. A HSP je u svoju cijenu uračunao dvoranino održavanje u nekoliko godina, opremu za igrače i ratu kredita. Pošteno, ali ljudi ne čitaju što piše nego samo konačnu cifru

Exclamation Question
Opremu za igrače?
Dvorana je koštala 200 milijuna, a vaš direktor Sportskih objekata Harangozo iliti "Guzo" je izjavio kako održavanje neće koštati više od 10 milijuna. Znači 10*25=250(održavanje kroz 25 godina)+200(izgradnja)=450 milijuna Exclamation

Ako se dobro sjećam, prije koji mjesec su isto iznešene cifre na forumu, ali ovakvima to ništa ne znači. Tupe jednu te istu laž (just like Dobrica Ćosić) u koju samo oni vjeruju i misle da će i drugi povjerovati.
S tobom sam već raspravljao o tome i o ciframa i dokazao da baljezgaš gluposti, ali ako nisi prvi put pročitao što sam ti rekao, ne pada mi napamet vrtiti se s primitivcima u krug. Ti vjeruj da bi pametni i pošteni Glavonja sagradio dvoranu i besplatno.

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2009. 18:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@KillaBEEZ

Dobro se sjećam što si pisao i to možeš proturat samo svojima u stranci. Nema niti jednog argumenta da je ono bio bolji model nego kao što je sad ispalo. I dalje tvrdim da je to velika laž. Cifre koje si iznosio za održavanje jednostavno nisu normalne.
Još mi jedna stvar nije jasna, šta sad Glavaš ima s tim? Ukoliko mu imaš potrebu nešto reći, obrati mu se mailom.

Mogu ti samo reći: odi zurit u ANTU il' tako nešto! Cool

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2009. 18:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa o čemu raspravljati kad su ovo riječi ante đapića: Ovaj model je jedini mogući i jedini realan. Ako se ne prihvati Osijek neće dobiti dvoranu, Osijek neće biti domaćin SP-a u rukometu.

Dvorana nije koštala toliko, Osijek je dobio dvoranu, Osijek je bio domaćin. I dvorana je koštala duplo manje.

Ne znam kome idu zasluge za to, ali znam kome ne idu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavica031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 147
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2009. 0:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i dvoranu će prodati... jer neće moći plaćati održavanje...

_________________
...da bi ostvario svoje snove, moraš se prvo probuditi...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2009. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Pa o čemu raspravljati kad su ovo riječi ante đapića: Ovaj model je jedini mogući i jedini realan. Ako se ne prihvati Osijek neće dobiti dvoranu, Osijek neće biti domaćin SP-a u rukometu.

Dvorana nije koštala toliko, Osijek je dobio dvoranu, Osijek je bio domaćin. I dvorana je koštala duplo manje.

Ne znam kome idu zasluge za to, ali znam kome ne idu.

Ma u pravu si ti, čemu raspravljati o stvarima koje su na koncu jasne, ali ne mogu šutjeti na ove što non stop guraju neistine. Neki su i dalje uvjereni da je ono najjeftiniji i najisplativiji model, strašno.

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2009. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavica031 je napisao/la: ›
i dvoranu će prodati... jer neće moći plaćati održavanje...


Samo ne znam koja bi budala kupila tu dvoranu, kao i sve ostale novoizgrađene za par dana bacakanja rukometne lopte. Možda za kunu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavica031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 147
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2009. 8:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ako se ponovi privatizacija, sve je moguće... oš kupit?

_________________
...da bi ostvario svoje snove, moraš se prvo probuditi...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2009. 9:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: › Samo ne znam koja bi budala kupila tu dvoranu, kao i sve ostale novoizgrađene za par dana bacakanja rukometne lopte. Možda za kunu.
Ma, samo terba biti strpljiv. Prema starom dobrom receptu dvorana ce propadati sljedecih 10-20 godina, a onda ce se pojaviti Mesija koji ce ju kupiti za kunu, sravniti sa zemljom i postati vlasnikom zemljista.

Nesto kao sto se dogodilo s onom zgradom u Europskoj aveniji [ex Zalatan Sremec] ili se dogadja s npr. rupom ili Bijelom ladjom. Javnost je vec toliko zasicena rusevinama, da ce s velikim veseljem pozdraviti cinjenicu da se neki lokalni mufljuz docepao vrlo vrijednog zemljista za jednu kunu.

Proslo je 3 mjeseca od zavrsetka rukometnog prvenstva. Dogadja se ista u toj dvorani?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2009. 9:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Proslo je 3 mjeseca od zavrsetka rukometnog prvenstva. Dogadja se ista u toj dvorani?

moći će organizirati sajmove tamo, kao i u dvorani "jug". evo, baš je 6. salori u tijeku...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: