Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dvorana Gradski vrt - 3 mjeseca poslije

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2009. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: › moći će organizirati sajmove tamo, kao i u dvorani "jug". evo, baš je 6. salori u tijeku...
Odlicno. Dakle, iskoristena je. Nacuo sam da ce se tamo odrzavati i sijela i grupna cijanja, kolinja i "vatrogasni" plesnjaci. Odlicno, napokon ce taj velebni prostor i spomenik hrvatske radosnosti biti popunjen sukladno zeljama i potrebama gradjana Osijeka.

Eto, to je dokaz svim onim sumnjicavim lezilebovicima koji su rekli da ovu dvoranu ne treba izgraditi.

To su sve neHrvati kojima je mrsko sve hrvatsko - hrvatsko tlo na kojem je dvorana izgradjena, hrvatski beton kojim je ovjencana i hrvatsko sportsko srce koje u njoj bije!

Bog, Isus, Papa, moj zupnik i Hrvati! Naprijed Pakleni!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavica031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 147
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2009. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ej, nediraj mi BOGa!!

_________________
...da bi ostvario svoje snove, moraš se prvo probuditi...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2009. 9:34 
Naslov:  Re: Dvorana Gradski vrt - 3 mjeseca poslije
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U maloj dvorani treniraju i igraju odbojkasice, odbojkasi i kosarkasice (prvoligaski klubovi)... za dalje ne znam...

Ali ako je vec imamo pa nek onda tamo rukometasi igraju i treniraju a Zrinjevac neka se da skolama na raspolaganje - ionako srednje skole niti nemaju dvorane (uglavnom)!
Ili je to prevelik trosak?!?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.04.2009. 9:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
DonQuijote je napisao/la: › moći će organizirati sajmove tamo, kao i u dvorani "jug". evo, baš je 6. salori u tijeku...
Odlicno. Dakle, iskoristena je. Nacuo sam da ce se tamo odrzavati i sijela i grupna cijanja, kolinja i "vatrogasni" plesnjaci. Odlicno, napokon ce taj velebni prostor i spomenik hrvatske radosnosti biti popunjen sukladno zeljama i potrebama gradjana Osijeka.

Eto, to je dokaz svim onim sumnjicavim lezilebovicima koji su rekli da ovu dvoranu ne treba izgraditi.

To su sve neHrvati kojima je mrsko sve hrvatsko - hrvatsko tlo na kojem je dvorana izgradjena, hrvatski beton kojim je ovjencana i hrvatsko sportsko srce koje u njoj bije!

Bog, Isus, Papa, moj zupnik i Hrvati! Naprijed Pakleni!


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile ...

de ti malo pazi sta pises ... neki ljudi 'rade' i ne mogu se bas na glas klebariti na poslu ... samo malo obzira Smile hehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.08.2009. 10:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto, nakon bahacenja i trosenja par milijardi kuna na SP u rukometu, koje nas je kostalo kao dvije godine kriznog poreza [da vas je netko pitao bi li SP u rukometu da za to morate dvije godine placati 2 ili 4% s place, biste li na to pristali?] imamo hrpu dvorana koje generiraju GUBITKE!

No, nisu svi Slaveni podareni izostankom kritickog razmisljanja...


_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: