Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kupujmo Osječko.....NE

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2009. 7:18 
Naslov: Grrrr ! Kupujmo Osječko.....NE
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zbilja zanimljiv slogan kojeg se u startu ne drži onaj tko ga je i smišljao.....
http://www.javno.com/hr-hrvatska/djapic-za-predizborni-spot-placa-opremu-iz-srbije_241872

....glumci i snimatelji iz Zagreba, oprema i osoblje iz Beograda....bravo majstore stvarno si super, pravi lokal patriota!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.03.2009. 8:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znao sam de će se naći neki degenerik koji će tu ideju sprdati
koda je bitno odakle će oprema ili snimatelji doći bitno je da bude cijena povoljna i da se osječki proizvodi izvoze u te krajeve

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2009. 8:56 
Naslov:  Re: Kupujmo Osječko.....NE
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
znao sam de će se naći neki degenerik koji će tu ideju sprdati
koda je bitno odakle će oprema ili snimatelji doći bitno je da bude cijena povoljna i da se osječki proizvodi izvoze u te krajeve
degenerik? sto je osjecko u opremi iz beograda i glumackoj i redateljskoj ekipi iz zagreba?

budimo realni, djaponeovim proserima nikad kraja...

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.03.2009. 9:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la: ›
_Jimmy_ je napisao/la: ›
znao sam de će se naći neki degenerik koji će tu ideju sprdati
koda je bitno odakle će oprema ili snimatelji doći bitno je da bude cijena povoljna i da se osječki proizvodi izvoze u te krajeve
degenerik? sto je osjecko u opremi iz beograda i glumackoj i redateljskoj ekipi iz zagreba?

budimo realni, djaponeovim proserima nikad kraja...


da upravo tako
nije u pitanju oprema ili glumci
to je samo sredstvo pomoću kojeg se dolazi do cilja
zašto je bitno odakle je oprema, neka bude i iz bangladeša ili kazahstana ako je jeftinije

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2009. 10:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
evil monkey je napisao/la: ›
_Jimmy_ je napisao/la: ›
znao sam de će se naći neki degenerik koji će tu ideju sprdati
koda je bitno odakle će oprema ili snimatelji doći bitno je da bude cijena povoljna i da se osječki proizvodi izvoze u te krajeve
degenerik? sto je osjecko u opremi iz beograda i glumackoj i redateljskoj ekipi iz zagreba?

budimo realni, djaponeovim proserima nikad kraja...


da upravo tako
nije u pitanju oprema ili glumci
to je samo sredstvo pomoću kojeg se dolazi do cilja
zašto je bitno odakle je oprema, neka bude i iz bangladeša ili kazahstana ako je jeftinije


Ha,ha,ha....pa ti nemaš veze sa mozgom!!!
Čemu onda uopće kampanja "Kupujmo Osječko" ako ako je nešto iz zagreba, beograda, bangladeša ili kazahstana.....zašto bi onda kupovali osječko pivo kad ima kojekakvih stranih piva jeftinijih ili mlijeko ili deterđent ili još bezbroj stvari...svima je bitan cilj da je u konačnici jeftinije, a to večina osječkih proizvoda sigurno nije......

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2009. 10:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la (Pogledaj post): › znao sam de će se naći neki degenerik koji će tu ideju sprdati
koda je bitno odakle će oprema ili snimatelji doći bitno je da bude cijena povoljna i da se osječki proizvodi izvoze u te krajeve


....degenerici????????...hm, de razmisli još jedaret....ovaj potez je i više nego licemjeran, a izvoz u Srbiju trenutno nema nikakve veze s temom.....
....prije bih nazvala Đapića degenerikom....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DomoljUb
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 19:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo je strasno....reci cu vam jednu stvar, da HSP napravi 100 dobrih stvari i da su najposteniji u gradu uvijek ce biti pripadnika glavaseve stranke koji ce sve popljuvati.....mi smo svi zrtve medijske manipulacije STV-a i Glasa Slavonije....ne sjecam se kada sam ovdje procitao necije misljenje- samo medijske navode nadogradene vulgarnim i bezobraznim izrazima....HSP je stranka a ne gradska firma ili dio poglavarstva i svoje spotove neka snimaju s kim, s cim i kako zele pa makar to bila i oprema iz srbije...da snimaju sa kamerama iz osjecke trgovine opet bi netko pronasao porijeklo iz srbije...vi ste svi cudaci bez vlastitog misljenja podlozni manipulacijama drugih...ako niste zadovoljni sa vlastitim zivotima prestanite sa svojim vulgarnostima i neodgojem smetati druge

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.03.2009. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DomoljUb je napisao/la (Pogledaj post): › ovo je strasno....reci cu vam jednu stvar, da HSP napravi 100 dobrih stvari i da su najposteniji u gradu uvijek ce biti pripadnika glavaseve stranke koji ce sve popljuvati.....mi smo svi zrtve medijske manipulacije STV-a i Glasa Slavonije....ne sjecam se kada sam ovdje procitao necije misljenje- samo medijske navode nadogradene vulgarnim i bezobraznim izrazima....HSP je stranka a ne gradska firma ili dio poglavarstva i svoje spotove neka snimaju s kim, s cim i kako zele pa makar to bila i oprema iz srbije...da snimaju sa kamerama iz osjecke trgovine opet bi netko pronasao porijeklo iz srbije...vi ste svi cudaci bez vlastitog misljenja podlozni manipulacijama drugih...ako niste zadovoljni sa vlastitim zivotima prestanite sa svojim vulgarnostima i neodgojem smetati druge


...hm, već sam ovo isto pročitala i na onom drugom topiku, ponavljaš se......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.03.2009. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa to je sve dio predizborne kampanje, kako ne kužiš.
A ti Anto ne daj se smesti, samo nastavi sa svojom demagogijom, u Osijeku je dosta seljaka koji nemaju pametnija posla nego se lijepo ukravatiti pa na izbore.

Dokle god Osječani ne odluče izaći na izbore za lokalnu vlast, ti ćeš moj Antiša vladati.

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.03.2009. 19:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DomoljUb je napisao/la (Pogledaj post): › ovo je strasno....reci cu vam jednu stvar, da HSP napravi 100 dobrih stvari i da su najposteniji u gradu uvijek ce biti pripadnika glavaseve stranke koji ce sve popljuvati.....mi smo svi zrtve medijske manipulacije STV-a i Glasa Slavonije....

Čovječe jel vas to uče na stranačkim konvencijama? Nisam ni znao da je gledanost STV-a tolika da su uspjeli izmanipulirat toliki broj ljudi Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.04.2009. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čestitam HSP-u na inicijativi da na lokalnoj razini tijekom krize pomogne koliko je god moguće, pokazuje se interes za očuvanjem radnih mjesta, očuvanjem ovo malo industrije što ostade nakon Glavaševe haračine 90-ih.
Biti će teško jer im nema tko pomoći, one stranke, njihovi ministri i stručnjaci (Šuker, Polančec, Bajs, Jurčić i ostatak ekipe) mogu samo tražiti pomoć MMF-a, ne može nas izvući iz krize iliti recesije ista politička svita koja nas je u nju godinama uvlačila!
I za vrijeme koalicijske vlasti s SDP-om na čelu a pogotovo za vrijeme vlasti doktora Ive!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.04.2009. 20:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Usput tko nudi bolje ideje od akcije KUPUJMO OSJEČKO, ima li ikakvih ideja uopće - naravno da nema.
O čemu više pričati, lako je kritizirati ali nekima je stalo do ovoga grada i njegovih građana.
Građanima je dosta priča, komentara što ne valja!
Želimo DJELA A NE RIJEČI, a djelima se može pohvaliti samo jedna opcija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Amfilohije
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2009. 11:28 
Naslov:  Re: Kupujmo Osječko.....NE
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Radilo se o demagogiji Smile ili ne, ovakva akcija će ipak, barem malo, da pomogne da se očuva poneko radno mjesto u ovom gradu. No kažem ne treba sa se očekuju čuda pak se radi više o pishološkom apelu na nas portošače nego o realnom finansijskom učinku za privredu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavica031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 147
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2009. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možem ja nešto??

ja sam neki dan bila s mamom u konzumu i kupile smo puno osječkog... i finije mi je i sve...

a što se tiče ovih kamera... srbi su uvijek imali bolju tehniku...

a zagrebački glumac je jer jedini ima pravi slogan koji rabi u svojoj ulozi... dobra je priča, sve u svemu...

_________________
...da bi ostvario svoje snove, moraš se prvo probuditi...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2009. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavica031 je napisao/la: ›
možem ja nešto??

ja sam neki dan bila s mamom u konzumu i kupile smo puno osječkog... i finije mi je i sve...

a što se tiče ovih kamera... srbi su uvijek imali bolju tehniku...

a zagrebački glumac je jer jedini ima pravi slogan koji rabi u svojoj ulozi... dobra je priča, sve u svemu...

možem ja nešto? nabroji osječke proizvode koje si kupila, pa ću ti ja za svaki od navedenih reći bolji strani proizvod koji si mogla kupiti. zašto nisi kupila te? vjerojatno zato što nisu osječki. vidiš, tako je mogao i anto s tehnikom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: