Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kupujmo Osječko.....NE

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
slavica031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 147
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2009. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jogurt - bolji mi je; vrhnje - bolje mi je ( ili sam navikla)
ulje - čepinsko, ali ajd prolazi; kandit čokolade ( puno njih - iak omi je zvečevo puno puno draže); fax; likvi, arf deobad, arf staklo, kad nađem račun prekucat ću ti do kraja... ali i inače koristim uglavnom te, osim faxa

_________________
...da bi ostvario svoje snove, moraš se prvo probuditi...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2009. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo mi jogurt prolazi kao najbolji u klasi, sve ostalo možeš kupiti i kvalitetnije. mada bih se i sam odlučio za neke od tih proizvoda. svejedno, poanta je u mom prošlom postu, bez obzira što ima kvalitetnijih proizvoda na tržištu, ipak si se odlučila za osječke. anto nije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavica031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 147
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2009. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a vjerovatno, da mi je netko rekao da moram kupovati zagrebačko da bi kupovala, ako mi on financira...

sve su to igrice..

puppet show... ( voditelj kampanje - izda - potroši pare - navuče afere - i sve u režiji nekog trećeg)

već viđeno...

_________________
...da bi ostvario svoje snove, moraš se prvo probuditi...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2009. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mili mil > sve drugo

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavica031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 147
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2009. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bravo! bila je u kanditu akcija kupiš pol kile mili mila i kažu ti da si super... ja kupila 4 kile

_________________
...da bi ostvario svoje snove, moraš se prvo probuditi...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2009. 23:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: › svejedno, poanta je u mom prošlom postu, bez obzira što ima kvalitetnijih proizvoda na tržištu, ipak si se odlučila za osječke. anto nije.
Touche!

Tesko je pored dvije zdrave zjenice i dva zdrava zrna u glavi ne vidjeti upravo ovu poraznu cinjenicu. Doista ne bih imao nista protiv da je tu akciju zapocela [iz bilo koje stranke] osoba koja je zadnjih 20 godina zivjela u gradu, promatrala i svjedocila propadanje Osijeka i njegove perspektive, osoba koja tu akciju ne bi radila iskljucivo pred izbore i zbog izbora.

Nazalost, dogodilo se upravo suprotno.

Steta, jedna dobra ideja je ukaljana rukama onih koji su se Osijeka sjetili samo kao zadnjeg utocista...Sad

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavica031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 147
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2009. 23:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije njegova ideja, on ju je samo prenio...

_________________
...da bi ostvario svoje snove, moraš se prvo probuditi...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DomoljUb
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2009. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U SVEMU OVOME BITNO JE SAMO JEDNO, DOK DRUGI PRICAJU HSP NUDI KONKRETNA RJESENJA......IMA JEDNA CINJENICA KOJU NITKO NE SPOMINJE- 2005. HSP JE UPOZORAVAO DA CE SE DOGODITI OVAJ FINANCIJSKI KRAH I NITKO NIJE SLUSAO....DA JE, DANAS NE BI SLUSALI PAROLE NEGO LISTALI PONUDE ZA LJETOVANJA....ZNAJTE SAMO JEDNO, A TO JE DA HRVATSKA STRANKA PRAVA KORACA PREMA JOS JEDNOJ POBIJEDI I DA CE JOS JEDNOM OPRAVDATI POVJERENJE GRAĐANA OVOG BISERA SLAVONIJE...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2009. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DomoljUb je napisao/la (Pogledaj post): › IMA JEDNA CINJENICA KOJU NITKO NE SPOMINJE- 2005. HSP JE UPOZORAVAO DA CE SE DOGODITI OVAJ FINANCIJSKI KRAH I NITKO NIJE SLUSAO....

Pa kad su točno znali koliko će gdje đapiti. Jedino im dvorana nije uspjela baš.
DomoljUb je napisao/la (Pogledaj post): › DA JE, DANAS NE BI SLUSALI PAROLE NEGO LISTALI PONUDE ZA LJETOVANJA....

Vaš šef je bio na Sejšelima, dakle on lista, lista, lista...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2009. 17:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DomoljUb je napisao/la: ›
IMA JEDNA CINJENICA KOJU NITKO NE SPOMINJE- 2005. HSP JE UPOZORAVAO DA CE SE DOGODITI OVAJ FINANCIJSKI KRAH I NITKO NIJE SLUSAO....


Nemoj zezat? Anto proreko al' ga buš nije slušo!!!
ŽIVIJO PROROK ANTO!

btw, liku, otkad je kapitalizma ljudi upozoravaju da će se dogoditi financijska kriza. Zapravo, financijske su krize potpuno normalna stvar u kapitalizmu, i dogodit će se i još jedna poslije ove. I još jedna poslije te.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.04.2009. 17:39 
Naslov:  Re: Kupujmo Osječko.....NE
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prolistao sam malo teme, vidim da je ovdje stara hrvatska zavada, tipa tko se prvi sjetio, pa ako se već sjetio, sigurno nije zato što je iskren, ili zato što su ti nesretni izbori...nije vrijedno spomena, osim nekog tko je spomenuo da je osječko pivo finije od drugih-Kako se uzme, sve je stvar ukusa, tako i stranke i strančarenja, silom prilika se pred izbore o njima raspravlja, a nisu za raspravu. Razlog komentara na ovu temu je najgluplja izjava koju sam danas pronašao po netu, bez premca: da je HSP 2005 predvidio krizu, a da nitko nije slušao! E moj Bože, kad smo mi na te grane došli, da nam ovaj puta ne stranka, već personifikacija te stranke, spominje u pamet proricanje budućnosti, još i galami. Zbog takvih vizionara smo danas u problemima. Kako se danas percipira politika i trošenje javnog novca, čudim se što još 2005 nismo bili u paklu zbog te iste poremećene politike. Koje još domaćinstvo svjesno i svojevoljno troši (osima ko ne mora, na hranu, a puno ih je) više od onog što zaradi i još da to planira činiti zauvjek jer kao tobože nitko neće skužit, valjda (maksima državne vlast). Dajte molim vas, prva stvar koja je svima jasna da ne smije biti deficita, a on je i uz prodaju svega što se moglo prodati kao nacionalnog bogatstva ( i upucavanja u proračun) konstanta u proračunu, i to projekcija, a na kraju postaje kretenizam. Slažem se sa svima koji kažu da Kupujmo osječko vrijedi nula bodova, iz nekoliko razloga: već odavno postoji kupujmo hrvatsko, a zbog toga dobismo packe od EU, ko tobože zbog tržišne utakmice i preferiranja...kopija, čista. Dalje, što to mi činimo da bi zaštitili radna mjesta od prije? a danas kad se ona gube utopija je misliti da će drastično porasti promet na račun lokalnog tržišta koje vrijedi isto kao i minus na računu. I samo još da kažem da je glupo dovesti stranetrgovačke lance u grad i onda očekivati da u police stave samo domaće proizvode, jer ih niti nema baš, a budimo realni, kupac u trgovini, onaj koji mora doći, gleda prvo cijenu, a onda proizvođača.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavica031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 147
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2009. 23:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U kojoj je stranci bio Nostradamus?

_________________
...da bi ostvario svoje snove, moraš se prvo probuditi...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Amfilohije
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2009. 10:02 
Naslov:  Re: Kupujmo Osječko.....NE
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bez obizra ko šta misli, ovakva akcija mora da bude za pohvalu. Barem će da se potakne ljude na razmišljanje da li je stvarno nužno da kupuju uvozne proizvode kada mnoge slične proizvodi domaća privreda koju treba da se podrži jer je svako radno mjesto veoma bitno. Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2009. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Upravo tako, Amfilohije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DomoljUb
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.04.2009. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao i uvijek svi na spomen HSP-a aludiraju na Đapića....gospodo draga, ono sto sam napisao nije ˝prorekao˝Anto Đapić nego tim strucnjaka nakon dobro analiziranog financijskog trzista i trenutnog stanja na svjetskoj gospodarskoj sceni....vise neznam tko ovdje stavlja komentare, djeca ili samo netko jednostavno neobrazovan...sve projekte u gradu Osijeku nije osmislio Đapić ili matkovic nego tim ljudi koji vjeruju u ovaj grad i koji ga ispred svega vole...zasto nitko ne spominje T. Papića koji radi 20h na dan ili Mirjanu Smoje koja je Osijek podigla na jednu novu visu kulturnu razinu...zasto sa svojim komentarima na racun HSP-a blatite ove ljude koji su u velikom broju slucajeva stavili grad i posao ispred obitelji samo zato jer su vjerovali u ovaj grad i u ono sto rade.....oni su uistinu dio onoga slogana, DJELA a ne rijeci..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: