Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slavonska Televizija = Glavaš TV - besramno i negledljivo

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Jack TrbOSIJEK
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 02.03.2009. 20:51 
Naslov:  Slavonska Televizija = Glavaš TV - besramno i negledljivo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dragi Osječani i Slavonci vjerujem da je i vama već dosta ove naočigled pristrane televizije koja nas već godinama truje propagirajući monstruozne političke stavove jednog čovjeka. Prava je rijetkost na STV-u vidjeti ijednog političara koji ne pripada Glavaševoj stranci osim u slučaju kad su u funkciji dobro smišljenog i pripremljenog blaćenja Glavaševih političkih konkurenata i protivnika. Ista je stvar i sa sestrinskom medijskom kućom Glas Slavonije, koja olovkom i perom sustavno diskreditira i blati njegove političke suparnike, a njemu ustupa cijeli medijski prostor u svrhu samoisticanja i propagande. Na osnovu toga stvara se kriva i iskrivljena percepcija političkog stanja u Osijeku i Osječko baranjskoj županiji gdje Glavaš ispada sveprisutni dobri duh Slavonije, a svi ostali postaju nebitni marginalci. Mislim kako je došlo vrijeme da se o ovom problemu počne javno raspravljati i da se građanima podigne svijest da se tome stane na kraj. Želimo neovisnu i nepristranu Slavonsku Televiziju koja će podjednako tretirati sve relevantne političke opcije na ovom prostoru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2009. 20:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dosta nam je novih nickova sa predizbornom svrhom...

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2009. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobar prvi post Smile
Ja na STV-u vidim dobre filmove, dobru glazbu.
Što se politike tiče - ne ulazim u to, ali znam da se tamo pojavljuju svi političari, dok na Osječkoj TV vrše neviđenu cenzuru, čak se ni imena ne spominju.

Meni je STV OK, kao i Glas Slavonije, ti ako imaš problema valjda imaš i daljinski pa prebaci.

I povuci vodu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jack TrbOSIJEK
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 02.03.2009. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Istina je, novi nick da, ali nema nikakve predizborne svrhe niti imam kakve koristi. Očito da ste i vi podlegli utjecaju te propagande. Što se tiče dobrih filmova i glazbe na STV-u nemoj me molim te nasmijavati, tamo postoje samo videostranice i vijesti dobro obojene. imam daljinski i nažalost moram prebaciti jer nemogu pogledati normalne vijesti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2009. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kada gledaš filmove i glazbu u njima naravno, nema lokalpolitičke cenzure... Smile
a kada već gledamo televiziju zbog glazbe i filmova meni je glazba ok i na Osječkoj, mislim da čak imaju i istog dobavljača..
čak i ako ti ni to nije dovoljno, ljubitelju kvalitetne glazbe i filmova preporučujem VH1 i HBO, bez obzira na političku boju Smile

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2009. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jack TrbOSIJEK je napisao/la: ›
Istina je, novi nick da, ali nema nikakve predizborne svrhe niti imam kakve koristi.


s obzirom da ti je moguće promakla ta informacija, novi korisnici se obično prvim postom predstave u za to određenoj temi, te pozdrave cijelu forumašku zajednicu... iako je i ovo vrlo jasan pozdrav, te u neku ruku i predstavljanje... Very Happy
nema veze, dobro došao... Smile

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2009. 21:42 
Naslov:  Re: Slavonska Televizija = Glavaš TV - besramno i negledljivo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rekao sam da neću komentirati politiku za korizmu, pa i neću Smile
Ono što pokušavam reći da je itekako gledljiva.
A na Osječkoj nisam filma vidio, tako da ti ta informacija ne stoji.

Nadalje, brojevi govore sami za sebe (skinuto sa stranica NET TV-a, zato je crven):


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2009. 21:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Rekao sam da neću komentirati politiku za korizmu, pa i neću Smile
Ono što pokušavam reći da je itekako gledljiva.
A na Osječkoj nisam filma vidio, tako da ti ta informacija ne stoji.

Nadalje, brojevi govore sami za sebe (skinuto sa stranica NET TV-a, zato je crven):




nadam se da ćeš dobiti neki honorarčić od STV-a..
moram si i ja naći nešto da tako zdušno zastupam, pokušat ću sa SMIB-om, možda dobijem godišnju pretplatu gratis Very Happy

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.03.2009. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od samog osnutka STVa tehnicka kvaliteta i realizacija programa je na razini srednjoskolske novinarske skupine.

Tako mi je memorirana na broju 24 zajedno s bosanskim programima, madjarima, pro7 ....

A uglavnom stignem do broja 10, tako da i neznam nista o politickoj obojanosti doticne televizije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jack TrbOSIJEK
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 02.03.2009. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro ispričavam se što se nisam predstavio, nisam baš aktivan u forumaškim vodama tako da mi nisu poznata neka pravila. slažem se da je tehnička kvaliteta na vrlo niskim granama, a isto tako i novinarski kadar nije za pohvaliti. jedino što ih krasi jest njihova subjektivnost. a glasovi su im ajme majko, kao pravi pravcati amateri koji se snimaju kućnim kamerama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2009. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gledam na max tv-u ponekad lokalne televizije i što se tehničke kvalitete tiče i slavonska i osječka su u usporedbi sa drugima dosta dobre, ne samo da pariraju, nego su puno gledljivije njihove emisije od emisija sličnog sadržaja na drugim televizijama... gledao sam neku s mora, jel dubrovačka, splitska, neam pojma.... loša kvaliteta slike, loše snimljeno, kadrovi im stoje po 20 sekundi, čitaju praktički na dijalektu... nemojmo biti tako oštri... politički su jadne, ali tehnički baš i nisu..

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2009. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uvijek je domace najgore. takvi smo. serete o kvaliteti i subjektivnosti. pogledajte ostale lokalne tv na bnetu ili maxtvu.
sta mislite da je htv objektivan? rtl? nova..ahahaha.
mozda malo bolje upakiraju,ili ste udaljeniji od tih ljudi pa ne skuzite da ste obmanuti Smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.03.2009. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la (Pogledaj post): › gledam na max tv-u ponekad lokalne televizije i što se tehničke kvalitete tiče i slavonska i osječka su u usporedbi sa drugima dosta dobre, ne samo da pariraju, nego su puno gledljivije njihove emisije od emisija sličnog sadržaja na drugim televizijama... gledao sam neku s mora, jel dubrovačka, splitska, neam pojma.... loša kvaliteta slike, loše snimljeno, kadrovi im stoje po 20 sekundi, čitaju praktički na dijalektu... nemojmo biti tako oštri... politički su jadne, ali tehnički baš i nisu..


ja nisam rekao da nema gorih ... ali to ne znaci da ih trebam gledati.

poanta je da postoji izbor ... moj izbor je ne gledati lokalne tv postaje jer to granici s mazohizmom. ako netko smatra da je stv najbolja u grupi katastrofalno losih i da time zasluzuje neciju pozornost ... enjoy Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2009. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ja vise volim pogledat national gegr.hbo,history...al tamo ne mogu vidjeti snimku utakmice Osijek,rukometa,odbojke,snimku koncerta Druga ,koncert Lipe..

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jack TrbOSIJEK
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 02.03.2009. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se da su i ove velike tv kuće nekad pristrane, ali ovo je očito, ovo se vidi iz svemira, iz aviona se vidi. Te vijesti mogu gledati samo idioti i kreteni. Prilozi o Glavaševim osnivanjima ogranaka po najvećeim zabitima i pripizdinama gdje bude 15 ljudi traje 10 min u udarnom terminu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: