Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slavonska Televizija = Glavaš TV - besramno i negledljivo

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2009. 23:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lazes,ja gledao, trajalo je oko 2min Smile
vjerovao ili ne ,istu slicnu duzinu je imao i prilog o tekmi Grafičar - krizevci .zbog cega sam i cekao vijesti. Zivio

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2009. 23:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › Od samog osnutka STVa tehnicka kvaliteta i realizacija programa je na razini srednjoskolske novinarske skupine.

lijepo rečeno. da su lijeni - jesu!
bjehu bez konkurncije ali možda se sada uz konkurenciju osječke tv potrude izvući lijene guze iz kancelarije i počnu pratiti događanja po gradu...
imaju uvijete, treba samo raditi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toma_os
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2009. 8:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

STV = OSTV, nema tu nikakve razlike jer su obje u službi politike i plitičara i to na najružniji mogući način, a nazovi novinari su toliko smiješni da se to jednostavno mora gledati...
Primjer 1. Tri dana prije održavanja posljednjih lokalnih izbora u Osijeku STV je doveo Antu Prkačina i dao mu 90 minuta da pljuje i sere po Đapiću na naćin koji nije primjeren ni nekoj birtiji.
Primjer 2. Odmah nakon potpisivanja koalicijskog sporazuma HSP-HDZ OSTV je u studiju ugostila Đapića i Kovačevića koji su do mile volje mogli pričati što god su htjeli, bez da ih je voditelj pitao kako sada mogu biti zajedno, a stranice HDZ- a su još uvijek pune izvještaja sa konferencija na kojima se pljuvalo po Đapiću.
Primjer 3. U istom danu u kojem Glavaš nešto porući na STV-u OSTV nam daje odgovor Kovačevića, a od nedavno i Đapića.
Primjer 4. Novinar STV-a izvještava sa nogometne utakmice u Podgoraču i govori kako navijači Podgorača stvaraju atmosferu kakva se ne viđa na hrvatskim, a rijetko i na europskim stadionima ?!
Primjer 5. Novinar OSTV- a ugosti Alena Borbaša, prikaže ga kao velikog domoljuba i vrhunskog sportaša te mu dozvoli da nam objasni zašto je išamarao Sašu Anočića u foajeu osječkog HNK...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2009. 8:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toma_os je napisao/la: ›
STV = OSTV, nema tu nikakve razlike jer su obje u službi politike i plitičara i to na najružniji mogući način.......


Neke ćinjenice su i više nego očite:
STV=Glavaš (HDSSB)
OSTV= HDZ (DHZ+HSP)

A mi se pitamo kako to da na lokalnim izborima uvijek dobijemo desničarku vlast?????

Ionako nam je svejedno koja od ovih opcija pobijedi jer u konačnici HDZ=HDSSB=HSP, osim što se sukobljavaju oko toga tko će više pokrasti

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.03.2009. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O STV-u sam se izjasnila u par navrata. Svaka ozbiljna analiza tamo viđenog suvišna je, osim psihijatrijske. Lokalni cirkus za lokalne dnevno-političke potrebe B.Glavaša i glasačku mašineriju u seoskim sredinama rubova županije. Inače kako nazvati 10-minutne priloge o osnivanju ogranaka HDSSB-a u na pr. Šljivoševcima?! Važna događanja u gradu se niti ne spominju ako im ne ide u prilog, pa izvan Osijeka izgleda kao da se to nije ni dogodilo. To je moć medija i znaju to u udruzi jako dobro. 80% zasluga u održanju na vlasti HDSSB u županiji ima STV.
Mada, moram priznati da su se produkcijski usavršili otkad su dobili konkurenciju (OSTV), čak ima ponekad i koji dobar film. Ali informativno-mozgoispirački program im je katastrofa! Negledljivo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2009. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › O STV-u sam se izjasnila u par navrata. Svaka ozbiljna analiza tamo viđenog suvišna je, osim psihijatrijske. Lokalni cirkus za lokalne dnevno-političke potrebe B.Glavaša i glasačku mašineriju u seoskim sredinama rubova županije. Inače kako nazvati 10-minutne priloge o osnivanju ogranaka HDSSB-a u na pr. Šljivoševcima?! Važna događanja u gradu se niti ne spominju ako im ne ide u prilog, pa izvan Osijeka izgleda kao da se to nije ni dogodilo. To je moć medija i znaju to u udruzi jako dobro. 80% zasluga u održanju na vlasti HDSSB u županiji ima STV.
Mada, moram priznati da su se produkcijski usavršili otkad su dobili konkurenciju (OSTV), čak ima ponekad i koji dobar film. Ali informativno-mozgoispirački program im je katastrofa! Negledljivo...

Zato je OSTV odlična televizija.
Samo mi nije jasno zašto Osječka TV prati Baranju...Ja sam mislio da je to gradska televizija...Možda Đapić i Kovačević misle širiti Osijek.

A šta kažete na cenzuru na OSTV? Kada je Bubalo organizirao sastanak sa gospodarstvenicima u Erdutu,a oni ne spomenu ni rječju organizatora nego kako je skup podržao akciju Kupujmo Osječko. A ni to nije istina...Dakle cenzura+izmišljanje Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravaška vojska
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.03.2009. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e ja volim na stv-u pogledati samo jako dobre glumce koji vjerojatno glume neku dvorsku ludu i budalu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2009. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto svaki puta kada netko spomene STV se jave oni koji se osjećaju prozvanima i odgovaraju ne argumentima nego optužbom konkurentske tv kuće? to mi izgleda kao dječja prepucavanja tipa "baš si gadan" - "e ali ti imaš veliki nos"... ovo je rečeno samo primjera radi, a prozvani će se sami prepoznati... ne kažem da se ne bi dogodila i obrnuta situacija da je OSTV osnovna tema ovog topica, pa da se javi i koji pasionirani ljubitelj i branitelj, da ne kažem gardist HSP-a...

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.03.2009. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › O STV-u sam se izjasnila u par navrata. Svaka ozbiljna analiza tamo viđenog suvišna je, osim psihijatrijske. Lokalni cirkus za lokalne dnevno-političke potrebe B.Glavaša i glasačku mašineriju u seoskim sredinama rubova županije. Inače kako nazvati 10-minutne priloge o osnivanju ogranaka HDSSB-a u na pr. Šljivoševcima?! Važna događanja u gradu se niti ne spominju ako im ne ide u prilog, pa izvan Osijeka izgleda kao da se to nije ni dogodilo. To je moć medija i znaju to u udruzi jako dobro. 80% zasluga u održanju na vlasti HDSSB u županiji ima STV.
Mada, moram priznati da su se produkcijski usavršili otkad su dobili konkurenciju (OSTV), čak ima ponekad i koji dobar film. Ali informativno-mozgoispirački program im je katastrofa! Negledljivo...

Zato je OSTV odlična televizija.
Samo mi nije jasno zašto Osječka TV prati Baranju...Ja sam mislio da je to gradska televizija...Možda Đapić i Kovačević misle širiti Osijek.

A šta kažete na cenzuru na OSTV? Kada je Bubalo organizirao sastanak sa gospodarstvenicima u Erdutu,a oni ne spomenu ni rječju organizatora nego kako je skup podržao akciju Kupujmo Osječko. A ni to nije istina...Dakle cenzura+izmišljanje Very Happy

Baš mi žao što nemamo još malo Bubala na TV!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Scacchi
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2009. 17:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovako kako BG i njegovi "regionalisti" koriste TV medij ne bi ga koristio ni Staljin da ga je imao. A Tito je medijski guru za njih. Drugi se trude prikriti, zamumuljiti, da dopru do što više ljudi, ali ovi ne. Sharon je to baš krasno nazvala "informativno-mozgoispirački program". Kada će se ekipa koja to sve servisira postidjeti i izaći iz njihova prkna?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2009. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Scacchi je napisao/la (Pogledaj post): › Ovako kako BG i njegovi "regionalisti" koriste TV medij ne bi ga koristio ni Staljin da ga je imao. A Tito je medijski guru za njih. Drugi se trude prikriti, zamumuljiti, da dopru do što više ljudi, ali ovi ne. Sharon je to baš krasno nazvala "informativno-mozgoispirački program". Kada će se ekipa koja to sve servisira postidjeti i izaći iz njihova prkna?


Na OSTV upravo posebna jednosatna emisija o prebjezima HDSSB-a u HDZ,hahaha.
Gledam i baš se fino zabavljam Laughing
Stvarno OSTV ima najbolji humoristični program...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2009. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa jel nisu prebjezi bili u Baranji i Vinkovcima?

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2009. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zato....premium account i lajv striming sa određenih stranica Very HappyLaughing

_________________
The Todd accepts all applicants, regardless of age and disability. Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2009. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
Scacchi je napisao/la (Pogledaj post): › Ovako kako BG i njegovi "regionalisti" koriste TV medij ne bi ga koristio ni Staljin da ga je imao. A Tito je medijski guru za njih. Drugi se trude prikriti, zamumuljiti, da dopru do što više ljudi, ali ovi ne. Sharon je to baš krasno nazvala "informativno-mozgoispirački program". Kada će se ekipa koja to sve servisira postidjeti i izaći iz njihova prkna?


Na OSTV upravo posebna jednosatna emisija o prebjezima HDSSB-a u HDZ,hahaha.
Gledam i baš se fino zabavljam Laughing
Stvarno OSTV ima najbolji humoristični program...


u principu se radi o prebjezima iz HDZ-a u HDSSB i potpunom raspadu HDZ-a u Baranji, samo je OSTV to malo okrenuo i lažirao cijelu informaciju Smile
a portal osijek031 ima zaista najbolje stand Glav-up komičare na svijetu..
ouuu jea Very Happy

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jack TrbOSIJEK
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.03.2009. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Radi se uistinu o prebjezima iz HDSSB-a u HDZ tj. HDSSB se polako raspada ali naravno na slavonskoj tv o tome ni riječi naprotiv tamo se izmišlja i laže i prikazuje HDSSB kao stranku u zanosu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: