Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Svi koji nemaju gdje izlaziti u gradu, ajd vamo!?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
snowblind
Offline
Ukupno postova: 71
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2009. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

o bokte gdje ste vi od jednostavnog topica za ideje zašli

no ono što sam ja htio predložit je da bude jedan dan trance i dance 90ih, haddaway, corona, real mccoy, future trance i te šeme, neznam što se vrti u disko igranci kada bude jer nažalost nisam imao priliku doć il sam kasno skontao pa sada jedva čekam da opet bude jer mi se tvrđa više gadi, uz to volio bi da bude novija elektronika tipa tiga, digitalism i tak to

vidim da o2 surađuje s osječkom pivarom što je pohvalno pa me interesira jel bi mogli nekad neki tematski party napravit i da bude točeno?

_________________
among freaks like me I'm tryin' to survive...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.02.2009. 1:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskreno, prošli sam vikend naišla na onaj trash party i otišla razočarana. Ispred ulaza je netko povraćao, mlađahna grupica se klatila na stubama, lupalo se po wc-u, atmosfera mi se nije nikako svidjela. Okrenuli smo se na peti i otišli dalje, a baš sam bila nabrijana da dobru staru trash mjuzu. Baš šteta, mislim da su tematski partyji odlična ideja, vidim da je i posjećenost bila poprilična, ali atmosfera je, bar za mene i moju ekipu, nažalost, bila odbijajuća.

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sonja:)
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2009. 14:14 
Naslov:  Re: Svi koji nemaju gdje izlaziti u gradu, ajd vamo!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

disko treš prošle subote je sjebo onaj debil koji je upalio ona svijetla što trepere onako konstantno i nije ih isključio pola sata i duže. naravno da ću se pokupit od tamo ako mi prijeti opasnost od epileptičnog napada.idiot!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.02.2009. 14:22 
Naslov:  Re: Svi koji nemaju gdje izlaziti u gradu, ajd vamo!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sonja:) je napisao/la (Pogledaj post): › disko treš prošle subote je sjebo onaj debil koji je upalio ona svijetla što trepere onako konstantno i nije ih isključio pola sata i duže. naravno da ću se pokupit od tamo ako mi prijeti opasnost od epileptičnog napada.idiot!


neki kažu da su baš ta svjetla bila čar svega i da je bila zajebancija, a ti odi prvo obrazuj se malo i pročitaj koju knjigu prije nego šta dođeš pisati na forum gdje su normalni ljudi ili svoje frustracije izlječi kod kuće.. i ako imaš pms nemoj dolaziti na forum, vrijeđaš sama sebe ovakvim izjavama Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
shine
Offline
Ukupno postova: 15
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.02.2009. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
neki kažu da su baš ta svjetla bila čar svega i da je bila zajebancija, a ti odi prvo obrazuj se malo i pročitaj koju knjigu prije nego šta dođeš pisati na forum gdje su normalni ljudi ili svoje frustracije izlječi kod kuće.. i ako imaš pms nemoj dolaziti na forum, vrijeđaš sama sebe ovakvim izjavama Smile


daju ona poseban čar ali ne cijelo veče. više je ljudi napuštalo prostoriju jer im se već povraćalo od njih. možda nisi primjetio da je gašenje istih izazvalo opće odobravanje prisutnih Wink nisam nešto pretjerano aktivna na ovom forumu al koliko sam uspjela shvatit iz onog što sam pročitala ti i na najmanju kritiku odmah reagiraš napadom i govoriš ljudima da odu lječit frustracije negdje drugdje. uuuu cura ne zna da se to zove isprekidani stroboskop ajmo je razapet odma!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.02.2009. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

shine je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
neki kažu da su baš ta svjetla bila čar svega i da je bila zajebancija, a ti odi prvo obrazuj se malo i pročitaj koju knjigu prije nego šta dođeš pisati na forum gdje su normalni ljudi ili svoje frustracije izlječi kod kuće.. i ako imaš pms nemoj dolaziti na forum, vrijeđaš sama sebe ovakvim izjavama Smile


daju ona poseban čar ali ne cijelo veče. više je ljudi napuštalo prostoriju jer im se već povraćalo od njih. možda nisi primjetio da je gašenje istih izazvalo opće odobravanje prisutnih Wink nisam nešto pretjerano aktivna na ovom forumu al koliko sam uspjela shvatit iz onog što sam pročitala ti i na najmanju kritiku odmah reagiraš napadom i govoriš ljudima da odu lječit frustracije negdje drugdje. uuuu cura ne zna da se to zove isprekidani stroboskop ajmo je razapet odma!


cura vrijeđa i tebi ako je to normalno, onda si ista ko i ona.. i + to što vrijeđa, još je i polu pismena.. a ja ak sam ostavio stroboskop upaljen 15 minuta, moš mislit, zaboravio sam ga ugasit i sad će meni netko tu pisat da sam debil i idiot..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.02.2009. 1:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Et ja biLa u subotu Mr. Green I meni osobno taj stroboskop štogod nije smetao, aL 2 Legice su pobjegLe u mrak Laughing A tebi svaka pohvaLa što se trudiš organizirat nešto takvo Wink Inače baš ne izLazim jer me ne privLači puno toga,aL eto čim opet bude metaLa nekog eo nas opet Bravo

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.02.2009. 2:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mother Earth je napisao/la: ›
Et ja biLa u subotu Mr. Green I meni osobno taj stroboskop štogod nije smetao, aL 2 Legice su pobjegLe u mrak Laughing A tebi svaka pohvaLa što se trudiš organizirat nešto takvo Wink Inače baš ne izLazim jer me ne privLači puno toga,aL eto čim opet bude metaLa nekog eo nas opet Bravo

Glavno da si se ti nama zabaviLa.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2009. 3:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mother Earth je napisao/la: › aL eto čim opet bude metaLa nekog eo nas opet Bravo

Metal?? osijek031.com smile a ja to predložio tamo negdi i sad propustio... demit...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.02.2009. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A nie biLo ništ posebno, sviraLi BeastiaLi i još neki bend... Very Happy

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2009. 19:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma svejedno bi se ja napio i bilo bi super... E sad će warhead 7.3. u UTDu...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.02.2009. 20:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › Ma svejedno bi se ja napio i bilo bi super...


c,c,c momak!
i samo zato bi bilo dobro? nevermind tko svira? Wink

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2009. 20:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ak nisu cajke onda mi sve štima Wink

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.02.2009. 22:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la (Pogledaj post): ›
exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › Ma svejedno bi se ja napio i bilo bi super...


c,c,c momak!
i samo zato bi bilo dobro? nevermind tko svira? Wink

svatko tko imalo cijeni scenu ide na koncerte i napije se i bude mu dobro, nebitno tko svira..
Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2009. 22:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bo li vuuuuuuuud

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: