Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Svi koji nemaju gdje izlaziti u gradu, ajd vamo!?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2009. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam ljubomoran na nikog da se razumijemo. I pretsani spominjat uopce raspravu o partyu od proslog petka, jer da ne radis u oxygeneu ne bi ti palo na pamet ukljucivat se u istu.

Nitko nikog ne potkopava, vec dijelim svoje iskustvo i razmisljanje o nekim problemima. Samim tim sto si otvorio ovaj topic, ja si dajem za pravo reagirati na njega i iznijeti svoje subjektivno misljenje.

Druga stvar je ta zbog koje ti mislis da sam ja na nekog ljubomoran. sto je totalni apsurd. Da ti ponovim, 10 (Rijecima deset) godina sam ukljucen izravno u scenu, sto kao organizator, posjetitelj ili dj i znam o cemu pricam jer sam svaki dio te problematike sam prolazio nekoliko puta. Sto ce reci da znam o cemu pricam;) dok si ti, uvjeren sam jedan entuzijast koji nije svjestan da ce mu program funkcionirat neko vrijeme i nakon toga prohujat s vihorom. Na zalost. Al opet ti kazem, zalim ti svu srecu. No za svakog po nesto mjesta u gradu vec imas na pretek uz bok carstvu narodnjaka. Netko je gore i napisao da mjesta s ponudom za svakoga po nesto je za mene konkretno nista Wink

Nebi vjerovao ali ja jako volim dobar jazz, soul, funk, rock... jer volim glazbu i cijenim u svakom obliku. Ono sve sto sam napisao prije odnosilo se na poslovanje pojedinog kluba, caffe bara...

I uspjesnost programa ovisi o ostvarenom prometu na sankovima. Nije dovoljno da klub bude samo krcat, vec i da se novci potrose. Shvatit ces to, a onda i sto sam ti u cijelim ovim pricama pokusao reci.

Jesam za neko novo mjesto iako mi Oxygene ni u ludilu nije novo mjesto, no ako ce osvjeziti ponudu nekim novim programom koji do sada nije vidjen, rado cu doci;)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.02.2009. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti u jednom potu pišeš kako nebi nikad došao u o2, eventualno ak te Dado TJEDNIMA zove na cugu, sad kažeš da bi došao ak se osvježi ponuda, gubiš se u svojim pričama.. ti pričaš o popunjenosti i o šanku, dobro radi i šank i popunjeno je, poprilično dobro s obzirom da je oxygene skoro 2 godine lapio prazan.. i nisam nikakav entuzijast koji nezna jer ja sam isto dio scene 5-6 godina, kako na koji način, al sam se malo više aktivirao recimo zadnje 2 godine jer je zaronilo sve ali se neću kao 16-godišnjak hvalit s tim..

tu je pitanje šta bi ljudi htjeli da se događa a ti si počeo kako nevalja sound, ovo-ono, da se ljudi ne zadovoljavaju sa prosjekom, a 90% ljudi, garantiram nebi kužili razliku između ovog sad razglasa i da im staviš 2 kutije od 300 w.. ovim svojim zadnjim postom si se malo kvazi pokušao ispraviti al ostajem pri onome da odeš liječit negdje dalje svoje frustracije jer gdje god se spomene o2, ti počneš sa pljuvanjem..

čao!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2009. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa naravno da nebih dosao da mi tamo pocnes vrtit ex yu hitove.

govorim o nekoj novoj i originalnoj ponudi. nauci citati. Btw izgleda da bi svoje frustracije mogao na tebi malo istrenirat.

Da poceo sam o tome kako sound ne valja, jer ako ljudima nudis glazbeni program, onda valjda zvuk mora biti dobar!? ili se ja varam. eo reci ti meni. Kakve 2 kutije od 300 w? ajde ne pricaj o stvarima o kojima pojma nemas. Nije bitna snaga vec kvaliteta zvuka;)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.02.2009. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@tratinčice sernjaš malo previše,svakom tko ti na nešto ukaže ti kenjaš,malo ohladi a ne samo odmah napad,@avantgarde i ti se totalno razmimoilazite jer bi on pravio zabave za malo stariju a ti za mlađu populaciju,e tu odmah 'prestaje bilo kakva rasprava,jer ti jednostavno nitko od 25-30 i više neće doći gdje će biti ekipica 17-20 godina.
što se mene tiče mjuza mi je na oba dva mjesta užas (da nebudem na ničijoj strani),a ozvuka u kisikani je katastrofa,ista kao i prije 10 godina,mislim nije ni neznam kakva u tufni (da budem iskren više nemam ni pojma jel tamo nisam zašao jako puno vremena)
a općenito u OS je stanje s ozvukom jako katastrofično,svi ga naprlje do jaja pa bude tako odvratno da je za nepovjerovati (bio konc ili jabri) tj. ispada jako jako loš zvuk (recimo kao u unitedu) što je jako žalosno

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.02.2009. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › @tratinčice sernjaš malo previše,svakom tko ti na nešto ukaže ti kenjaš,malo ohladi a ne samo odmah napad,@avantgarde i ti se totalno razmimoilazite jer bi on pravio zabave za malo stariju a ti za mlađu populaciju,e tu odmah 'prestaje bilo kakva rasprava,jer ti jednostavno nitko od 25-30 i više neće doći gdje će biti ekipica 17-20 godina.
što se mene tiče mjuza mi je na oba dva mjesta užas (da nebudem na ničijoj strani),a ozvuka u kisikani je katastrofa,ista kao i prije 10 godina,mislim nije ni neznam kakva u tufni (da budem iskren više nemam ni pojma jel tamo nisam zašao jako puno vremena)
a općenito u OS je stanje s ozvukom jako katastrofično,svi ga naprlje do jaja pa bude tako odvratno da je za nepovjerovati (bio konc ili jabri) tj. ispada jako jako loš zvuk (recimo kao u unitedu) što je jako žalosno


pa ako je on vidio na sta ciljam, sta je doso i srao, i ovo nije jedini topic.. sta se mjesa gdje mu nije mjesto..

na pola koncerata vani (Osječka ljetna noć, OLJM i tak to) su razgasi po 20-30 godina stari tako da nema veze kolko su stari zvučnici)..

avantgarde je napisao/la: ›


Da poceo sam o tome kako sound ne valja, jer ako ljudima nudis glazbeni program, onda valjda zvuk mora biti dobar!? ili se ja varam. eo reci ti meni. Kakve 2 kutije od 300 w? ajde ne pricaj o stvarima o kojima pojma nemas. Nije bitna snaga vec kvaliteta zvuka;)


zato si ti takav pametan tu da me naučiš.. mislio sam razliku između 2 kutije od 300 w i sadašnjeg razglasa od o2.. i đabe ti ako imaš dobar zvuk a preslabo za pokriti cijeli prostor pa moraš pojačavat a automatski ako nema dovoljno snage počne mikrofonija i probijaju zvučnici.. ne baljezgaj više molim te i odi tamo u svoje "originalne" avangarde topice gdje su partyji na kakve smo išli prije 10 godina.. MODERNI! ORIGINALNI!

umrijeti ću..

i molim admine da obrišu ovaj topic jerbo ima kako bi on rekao sam "imbecila" koji su skrenuli s teme..

jej! xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.02.2009. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avangarde je miler. sad mi reče prijatelj ;D sve mi je jasno. 10 godina si na sceni kao dj i organizator. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy neću se prepirat više, uvijek si mi bio simpatičan lik pa et čisto zbog tog neću ulaziti u konflikte. viđali smo se jako često prije da bi mi sad pričo da si 10 godina na sceni što kao dj, što kao organizator Smile 10 godina oO

xD

živio!

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2009. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A zbilja je tesko bilo skuzit tko je iza nicka!? Uostalom postao sam i fotku u poziranje jer se ne volim nesto previse skrivat iza nekih pseudonima;)

pa ti stvarno ne znas citat...
pise i posjetitelj Wink

tocnije od 99. ne kuzim, u cemu je problem? Wink

prvi javni nastup kao dj je bio 2003., a u organizacijama koje kakvim sam od 2000. direktno i indirektno ukljucen.

ako mi radimo partye na koje ste isli prije 10 godina, onda ti radis koncerte na koji su nasi starci isli prije 30... Razz

hehehe

mozemo ovako u nedogled Wink

Ja samo htio skrenuti pozormost na nedostatke, al nema veze. Mi ih imamo i previse, pa ih pokusavamo popravit iz partije u partiju i jako nam je drago kad netko ukaze na greske koje smo previdjeli. to nam garantira vise posjetitelja iduci put.

Zivio! kazes znamo se? zgodno;)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2009. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uostalom uopce se nisam logirao na ovaj forum da bi se s ikim raspravljao ciji je veci, vec da bi ukazao drugima gdje grijese i isto tako cuo od drugih gdje mi grijesimo. Vrlo rado! Wink

10 glava su pametnije od jedne, zar ne?

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.02.2009. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam takvog mišljenja da ne treba nikom pametovati i dijeliti savjete osim ako ti je prijatelj ili je nešto toliko kritično da je neophodno mijenjati to.. jer se mrzim drugima upletati u bilo šta, pogotovo nekog koga ne znam..

EDIT: i osim toga, popizdio sam jer si i ovdje prigovaro i tamo za zvuk koji nije tema ovog topica i sve je odvelo do prepiranja na 3 strane.. nepotrebnog, i zato jer si došao tu pričat, oxygene je kao okupljalište alternativaca, takvo je postalo zadnjih godinu dana, sam govoriš kako oni nemaju para, bla bla i onda dođeš tu pisat gluposti, šta te briga kako će biti socijalnim slučajevima na partyjima kako si ono reko, rudara, željezničara, ne znam..

eto, zaključili smo, a ja ću sad vama početi dijeliti savjete kakve partyje da pravite i kako je loše kad vam 4 osječka dja sviraju iz mjeseca u mjesec i tak to, nedostatak ideja i te forice, znaš, savjeti Smile

molim admina da locka ili obriše ovaj topic


Zadnja promjena: zla_tratinčica; 19.02.2009. 13:59; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2009. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa sad si rekao da se znamo Razz

Sumnjam da ces od prijatelja dobiti kvalitetnu kritiku. Prijatelji su uvijek subjektivni.

Osim toga, sve sto je javno imamo svi jednako pravo to komentirati. Dati neku konstruktivnu kritiku nije isto sto i bezumno popljuvati, a mnogi bi se slozili da sam samo bio kritican. Nista vise. Kao organizator nemam nikakve afinitete prema tom prostoru, tako da ne vidim gdje si iskopao ljubomoru. no dobro je, bilo pa proslo.

Opali neki dobar bend u skoro vrijeme pa da dodjemo na pivce i casicu razgovora Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.02.2009. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znamo se iz viđenja, i kad bi me vidio, znao bi tko sam, neznamo se formalno.. ;D na bok-bok smo ;D

eo bit će 14.3. ovi dječaci iz splita al sumnjam da te to zanima Very Happy i u planu je još malo većih koncertića..

cheers

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2009. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rezidencije su druga prica. tome i jesu namijenjene, znaci da pojedini dji imaju svoje allnighter svirke pred nekom odabranom publikom koja njih stuje ili su samo slucajno tamo upali:)

isto kao sto se u Big benu vrti jedna konstantna ekipa i stvorili su prepoznatljiv zvuk. Znaci tamo su brejksi i funk, sto se tice price sa djima, tako je u Tufni progressive i tech house.

a nisu samo 4 dja, svaki vikend je netko drugi. pa pogledaj najave na kraju krajeva.

bit ce partija za uskrs u cijeloj Tufni sa zanimljivm gostima. Poprilicno jaka imena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gigo
Offline
Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2009. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tak ti to svi su tu 10 godina XD
a kad smo mi partijali zna se koje bio tu di i za sta XDXD
sto je zalosno necu imenovat mal sam jednom prilikom cito biografije i ustanovio brate da to nea veze s vezom od onog kolko ih ja znam i zamjetim Smile)) nigrutin"niđe veze"XD
po meni eo da s komentiram my opinion about osijek scene....
tvrdja u kompletu chill mjesto guzva nea pravog prostrora sve su kafovi obicni tak da i ono sto se zove klub je klub da ne kazem .
iznimka bastion ,i eto koktel bio bio dobar za take akcije ..... ak sam nes preskocio nije zlo namjerno.
O2-dobar prostor s dobrim predispozicijama za klub al treali bimalo renovirat uvest neke novosti ..rasvjete ...itd
al ono sto meni fali je malo jaca glazba bas sam nedavno bio u tvrdji i najbolja glazba def po mom ukusu kolko sam sluso je bio house u matrixu nisam 100% mislim da je walkay bio et to mi je bar zvucalo.
a eo nesto o kvaliteti zvuka
mp3 192kbps..kvaliteta XD
wav ajde ....
vinyl je vinyl...
a nemoze niko mjesat te nove zanrove s tri sempla u u svojim stvarima nazvani driving jednostavnim do bola di slabo dolazi i do krizanja frekvencija s agresivnim zanrovima di je 3x vise i zahtjevniji rad s zvukom i zahtjeva puno vise znanja ...
opet kazem ima iznimaka...i dobrih i losih stvari s jedne i druge strane al u 90% slucaja.
al po meni je bitno da pjesma ima utjecaj na publliku tj da ima atnosferu u sebi sto naveliko pridonosi zabavi publike...(melodija,nabrijanost,spdacinu,i groove)
-koncerti?
ne posjecujem ih cesto al oni su sam pokazatelj da kvaliteta nije bitna neg da je bit izvodjaca glazbe koju radi da pravi show u svojoj publici i motivira ljude na pozitivu i zezanje ....
eo zakljucka eto nek neko zamisli sta bi imate chil fency mjesta tvrdja . underground ,cajke,eto hip hop scena radi povremeno, goa tranace
o2 uvjek je nes tamo dnb,techno,koncerte ,cadilac...
nazalost united jos nisam vidio al budem prvom prilikom 350 bircova.
nekoliko festivala u katakombama
i neate di van jbga ajde eto nek neko zamisli sta moze jos vise se napravit i sto je izvedivo...
finaciski da ljudi to tu mogu podnjet
nije istina da nije bilo pokusaja
vidio sam runway svaka cast organizatoru pokuso ma da ga i neznam bila su najavljena ne jebena imena neg.....i odaziv je bio smjesan ..
nedaleko od os batina greenisland,stara drava preko ljeta
jednostavno ak ocete ime morate platit nece niko radit da bi ekipa dosla rekla ne dami se i kad bude previse para.....
jedino eto ufo i ovi kncerti di je djabe upad i jeftina cuga tu je sve puno i krcato ufo,satori osjecko pivo da ne nabrajam jel se ima sponzora...
sto opet dovodi do zakljucka nea se para....
a ne mjesta Smile
sto je vec problem mentaliteta drzave koji pokazan u nasim raspravama umjesto da guramo jedni druge ne brate mi se pljujemo i trpamo samo ja ja ja ja moje moje i dok ne nastane timski rad i neki sistem jebeni si sam i ne napravimo cemo ovake teme radit...selo moje malo XD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2009. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

N a Runwayu nije bilo ljudi jer je reklama bila katastrofalna isto kao i organizacija. Sve one bine je donio frajer iz Rume i na kraju nije bio placen.

Dji nisu bili placeni po unaprijed potpisanom ugovoru i naravno da nisu dosli. Neki od njih su se javno obratili ljudima po koje kakvim portalima i objasnili da ne nasjedaju na organizatorove price, te da oni nece nastupiti. nekolicina ih je tamo i dosla no nakon odgovora da nece biti isplaceni jer para nema su se okrenuli i otisli. Mislim da je kasnije uslijedila tuzba. Vidim da doticnog nema nigdje u drzavi nam. Btw bio je protjeran iz Engleske zbog utaje poreza za jedan vrlo slican festival ako se ne varam.

I da, mi smo tu 10 JEBENIH godina, a koliko se sjecam vas tada nismo vidjali:)
Prodavanje muda pod bubrege bas i ne prolazi. Znaci manje lagati...


UFO je u vlasnistvu agencije Noktua i to je jedan hvale vrijdan projekt koji se jako slabo razvija iz bas tog razloga koji si spomenuo. Ljudi su naviknuti na besplatno pa i svaki, cak i onaj simbolicni upad predstavlja problem. Sto je smijesno. Vlasnici klubova nisu spremni na postotak od sankova, a opet nisu spremni ni naplatiti upad u klub. Kako da ti onda dovedes Sashu, anthony pappu, terry lee browna i sl.

U istoj smo problematici;)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gigo
Offline
Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2009. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne kazem ja za sebe 10 godina ja ti kazem eo sredina 2002 tak negdje sam ja krenio i drug tratincica i bilo nas jei svi se znamo ....vega itd ..100 krugova a ovo za runway
nisam znao al i da su dosla sva imena jel mislis da bi sta bolje proslo?
a to ti ja pricam lego mi da napravimo nesto moeramo svi stat pod jedno dobit rezultat a onda teK sponzori dolaze tj na jedno adekvatno mjesto ....
imat produkciju ,dj i ekipu i mjenjat program Smile
a ja uvjek idem prema tome!
s strane elektronike ....eto iduci tjedan otvaram nam label pod imenom red section i svakog ko mi posalje djelo cu poslusat i bit ce otovrena opcija za svaku vrstu glazbe izdavanja pa ako neko i zapne dat help kolko mogu ,otovrenen su mi opcije i vinyli cd samo uz ulaganja 1 kesa neam Sad
a da pocnem trazit neko vece mjesto s dozvolama u os ...nisam 100% kolko je nas tu spremno za neku suradnju bez da iko glumi sefa ..
jel nam je jedina opcija ak nam taj vlasik kluba smeta jbga sto nece odvodjit od sanka trea ga probat uklonit i napravit improvizaciju svojeg i ak krene onda je lako nadogradjivat:)
eto neam volje to pocinjat jel vidim da jedan party nemozemo posteno napunit i dogovorit se ko di sta i kako i to bez da npr 2 sve rade a ostali statisti samo pitanja kolo cu dobit ,ja ocu to i to ja bi ovo i ono ..... Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: